Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2601 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by -LIBERO- »

Eto,vidis ti tog' Krsmanovica sa ovom izjavom ,sta sada....kako sada povezivati NS preko Krsmanovica sa "izdajom" i koalicijom sa SDS-om. steta,stvarno seta sto se izbio iz ruku i taj "adut" ovim dezurnim i profesionalnim napadacima na NS.

I da,najjaci su mi ovi koji iz saopstenja, koje je cijelu stranicu il' dvije,izvuce iz konteksta jednu recenicu i pocne je obrtati i sa njom manipulisati kako bi dokazali da je NS prosrpska ili probosnjacka...il' kakva god vec :D

:D :D :D :D :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#2602 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Alfons Kauders »

Pedja Kojovic wrote:perajic

Njemacka vjerovatno nema 25% stanovnistva na rubu siromastva, 20% nepismenih i 47% nezaposlenih....

Mi smatramo da je nemoralno opterecivati istom poreskom stopom hljeb i cigare, porno magazine i udzbenike, alkohol i lijekove.


p.k.
Slazem se.

Porez na alkohol, cigare i pornjavu treba smanjiti, a na hljeb i lijekove lupiti jos barem 150%...

Zasto? Zato jer sirotinja bira ovu vlast, pa nek je i finansira, a nek meni ne diraju u moj Jack i duhan... :D
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#2603 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Pedja Kojovic »

perajic

Pa, ja sam vam rekao nas stav.
Dakle.
Mi cemo se zalagati za progresivnu poresku stopu na imovinu i prihode i za varijabilnu stopu PDV-a.

p.k.
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#2604 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Pedja Kojovic »

tender

Sto se tice Dinine izjave o Sarajevu - ja licno tu ne vidim nista sporno.

p.k.
Last edited by Pedja Kojovic on 07/06/2010 18:24, edited 1 time in total.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#2605 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Alfons Kauders »

NKVD wrote: I ti ćeš sada tvrditi da su te naci lopovske stranke ideološki različite te da je, suštinski, SDS drugačiji od HDZ/SDA varijante!?
Upravo tako, bas to tvrdim.

SDA, sta god mi mislili o njoj, nije organizovano protjerivala narod, nije ih prisiljavala da potpisuju ugovore o poklanjanju svoje imovine, nije pravila konc logore u svakoj opstini u kojoj je bilo onih drugih niti je organizovano ubijala civile i drzala gradove pod opsadom.

To sto ja prezirem SDA ne znaci da ne mogu biti objektivan, niti da trebam pricati kako su dede u francuzicama iste kao kao koljaci iz SDS-a, jer nisu i tacka. To ne govorim ja, vec cinjenice.

Ako ti i Pedja mozete ponuditi neke kontraargumente koji bi opravdali ideolosko izjednacavanje jedne desnicarske i jedne otvoreno fastisticke opcije, bujrum. Sirok vam forum i ravno vam do mora.
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#2606 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by jefferson »

Mene u svemu ovome brine sto NS propagira prevelika socijalna izdavanja.
Ja razumijem da je NS socijalno orijentisana stranka, medjutim, NS i njeni ekonomski "strucnjaci" haman nisu bas u toku sta se desava po evropi.
Ako pogledamo drzave koje imaju ogromna socijalna izdavanja, vidjet cemo da je njihov dug+nezaposlenost vrlo velika.
Iako sam i ja pobornik diferencijalne stope, mislim da bi u pocetku mozda bolje bilo smanjiti jedinstvenu stopu, da bi se skinuo teret sa stanovnista, a u isto vrijeme sto vise smanjila korupcija i razne prevare koje diferencirana stopa omogucava. Pare se mogu vratiti kroz ulaganja u kapitalne objekte, jer je vaznije taj porez iskoristiti za gradnju nove infrastrukture itd nego za neprestanu kupovinu socijalnog mira.
Moji argumenti mogu zvucati kao americka ekonomska skola, ali se pokazalo nebrojeno puta da manji porezi i manja regulativa vode ka brzem ekonomskom napredku.
Ja se slazem da treba imati jaku socijalnu drzavu, ali treba stvari postaviti po prioritetima, a prvi prioritet je zaposljavanje i razvijanje malih, porodicnih biznisa, cime se gradi temelj ekonomske nezavisnosti. Poslije toga je lakse graditi jaku socijalnu zastitu kada imamo odakle pare skupiti za to.
Nakon zaposljavanja, vladavina prava je ta koja ce omoguciti bolju socijalnu sliku nego vece penzije i ostali izdaci.
Zdravstvo? Obrazovanje?
Za sve to je potrebna jaka ekonomska aktivnost, a veliki porezi, plus milion nekih administrativnih prepreka nisu bas puta da se poboljsa ekonomska aktivnost.
Moje pitanje je:
Da li Nasa Stranka ima ikakav plan da smanji potrebno vrijeme da se pokrene neki biznis, kao i da uvede red u inspekcijske organe koji nekad "proganjaju" male privrednike i time pune budzet?
Imal ikakav plan kada je to u pitanju?
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#2607 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zavrzlama »

sorge_sa wrote:zavrzlama
sad ponudi ustroj BIH po modelu bilo koje evropske drzave...prihvatit ce i SDA i HDZ ,a nece niti jedna stranka iz rs-a..drugo...trazila se jedinstvena policija u BIH..prihvatili svi osim srba u BIH....trazi se bilo sta zajednicko ,neutralno ,opet odbijaju srpske stranke...

ponudi sutra kantonizaciju cijele BIH..prihvatit ce i SDA i HDZ..opet nece srpske stranke...SDA i HDZ jesu nacionalne stranke(govna od stranka) ali nisu stranke kojim je primarni i ideoloski cilj unistenje drzave BIH,dok je strankama gdje srbi participiraju ideoloski i glavni cilj podjela BIH,njeno omalovazavanje...
a sta bi sa tzv "aprilskim paketom" koji pade zbog "lepog" Kalimera, i tadasnjeg clana SDA, a sada predsjednika A-SDA, menscini da su tada stranke iz RS prihvatile, prihvatili i iz federacije, jedino se "lepi" tu nije vidio, pa nas sad dovelo do price o referendumu i otcjepljivanju.


koji marifetluk i licemerje sa tvoje strane....Hare odbio Aprilac,a dodik iz osvete nudi podjelu drzave i ti relativiziras antibosanski (drzavni)cin dodika jer je neko sa probosanske strane trazio nesto bolje od kozmetickog Aprilca :wink: ...

po tebi ispada Dodik i velikosrpska politika za BIH a Silajdzic protiv BIH...Ako je Silajdzic odbio Aprliski paket,sto dodik nije predlozio bolju reformu od Aprilca u korist BIH(jer dodik se ubi dokazujuci kako voli i postuje BIH),nego kao odgovor prerdlozio secesiju i referendum :wink: ...
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#2608 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Pedja Kojovic »

jefferson

Na nasem web siteu mozete pogledati nasu ekonomsku deklaraciju.
Osnovnu ideju mozete naci u Bojanovom govoru na 1. Kongresu Nase stranke.
Sve nase politike su radjene u realnim okvirima, dakle sa budzetskim iznosima koji su aktuelni.

p.k.
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#2609 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zavrzlama »

pitanja za P.K.


1. zasto su reformu policije prihvatili i SDA i HDZ a sve stranke iz rs-a odbili...
2. zasto rezoluciju o Srebrenici svi prihvataju osim srpskih stranka..
3.zasto se promjeni imena entiteta i obiljezja protive samo srpske stranke iz rs-a..
4. zasto SDA tokom agresije na BIH nije pod svojom kontrolom porusila sve srpske bogomolje,a srbi jesu sve do jedne..
5. zasto SDA i HDZ prihvataju sve sto trazi MZ,EU i udruzenja za ljudska prva,a stranke iz rs-a ne..
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#2610 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Pedja Kojovic »

zavrzlama

Ja sam predstavnik Nase stranke. Odgovore na ova pitanja-ako se to tako moze nazvati- vam mogu dati ljudi iz stranaka koje spominjete, ali bi, ja mislim, jednostavnije bilo da vi sami ponudite odgovore koji se zasad samo slute iz vasih pitanja.

1. zasto su reformu policije prihvatili i SDA i HDZ a sve stranke iz rs-a odbili...
2. zasto rezoluciju o Srebrenici svi prihvataju osim srpskih stranka..
3.zasto se promjeni imena entiteta i obiljezja protive samo srpske stranke iz rs-a..
4. zasto SDA tokom agresije na BIH nije pod svojom kontrolom porusila sve srpske bogomolje,a srbi jesu sve do jedne..
5. zasto SDA i HDZ prihvataju sve sto trazi MZ,EU i udruzenja za ljudska prva,a stranke iz rs-a ne..

p.k.
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#2611 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zavrzlama »

Pedja Kojovic wrote:zavrzlama

Ja sam predstavnik Nase stranke. Odgovore na ova pitanja-ako se to tako moze nazvati- vam mogu dati ljudi iz stranaka koje spominjete, ali bi, ja mislim, jednostavnije bilo da vi sami ponudite odgovore koji se zasad samo slute iz vasih pitanja.

1. zasto su reformu policije prihvatili i SDA i HDZ a sve stranke iz rs-a odbili...
2. zasto rezoluciju o Srebrenici svi prihvataju osim srpskih stranka..
3.zasto se promjeni imena entiteta i obiljezja protive samo srpske stranke iz rs-a..
4. zasto SDA tokom agresije na BIH nije pod svojom kontrolom porusila sve srpske bogomolje,a srbi jesu sve do jedne..
5. zasto SDA i HDZ prihvataju sve sto trazi MZ,EU i udruzenja za ljudska prva,a stranke iz rs-a ne..

p.k.
ti si predstavnik Nase Stranke koji tvrdi da su sve tri nacionalne stranke ideoloski iste,a ja te pitam da argumentima potvrdis te izjave i zato sam ti postavio ova pitanja...ti znas da ja znam odgovore,ali hocu odgovore od tebe da znam s kim imam posla i da li cu dati svoj glas vasoj stranci...

ja sam ti naveo argumente da nisu ideoloski iste....
NKVD
Posts: 697
Joined: 18/01/2007 09:27

#2612 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by NKVD »

Realno se oko ovoga "ideološki" možemo ganjati beskonačno ako ne pokušamo barem definisati tu ideologiju!

Ako ona ima za značiti politiku etničkog čišćenja nožem i žicom kao najgoreg i najprimitivnijeg što nam je fašizam upriličio u poslednjem ratu, onda su kadrovi SDS-a svjetski šampioni. Nekoliko sitnih bodova su pokupile i druge stranke (recim HDZ je znao i na gostovanju otvoriti mini konc logor!) ali je Radovanova parija neprikosnovena. I niko s njom u istu ravan ne može.

Ako, pak, pod ideologijom podrazumijevamo raspamećivanje naroda i navođenja na tanak led sa nacionalističkom pričom (sa svim finesama o "nama i njima") u cilju uzimanja vlasti i posrednog lopovluka, onda su sve tri, i šire, stranke od istog oca i iste matere. Uz skoro identično manipulisanje mitovima, vjerskim zajednicama, tetošenjem podobnih a ne sposobnih i tako dalje u nedogled...
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#2613 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Pedja Kojovic »

zavrzlama

Ja sam vam rekao koji je stav Nase stranke o nacionaliistickim strankama - za nas su sve iste.

Moje licno misljenje, a na osnovu vasih mnogobrojih postova i stavova iznesenih u njima, je da Nasa stranka nije politicka opcija za vas. Vasi stavovi su u suprotnosti sa nasim osnovnim svjetonazornim principima.

p.k.
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#2614 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Pedja Kojovic »

nkvd

Slazem se, mada ne mislim, odnosno, znam jer sam bio, da HDZ logori nisu bili "sitnica".

p.k.
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#2615 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zavrzlama »

Pedja zasto vi iz NS niste izasli npr. sa ovakvom predizbornom parolom...

Nasa Stranka prihvata realnost da imamo Dejton i dva entiteta ,ali mi smo odlucni da svojim politickim angazmanom radimo na ukidanju nametnutog Dejtonskog uredjenja, jer Dejton omogucava nastavak vladavine nacionalnih stranka a nas gradjanski orijentisane gradjane BIH ovakav ustav sprecava da gradimo BIH na principima jednakopravnposti za sve njene gradjane i narode...mi znamo da trenutno i brzo mijenjanje Dejtona je tesko izvodljivo posle ratnih rana ALI nas krajnji cilj je otklanjanje nametnutog Dejtonskog uredjenja koje ima sve odlike najgoreg aparthejda...

da ste ovako nastupili svima u BIH bi dali do znanja sta vam je istinski i krajnji cilj...ovako ste stvorili sumnju i kod branitelja i rusitelja BIH,jer radi stolica i vlasti se dodovoravate objema opcijama i rusiteljima i braniteljima,tako da cete na kraju biti popljuvani od svih...
User avatar
Manojlo1
Posts: 279
Joined: 11/01/2010 20:13
Location: Бања Лука

#2616 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Manojlo1 »

NKVD wrote:Realno se oko ovoga "ideološki" možemo ganjati beskonačno ako ne pokušamo barem definisati tu ideologiju!

Ako ona ima za značiti politiku etničkog čišćenja nožem i žicom kao najgoreg i najprimitivnijeg što nam je fašizam upriličio u poslednjem ratu, onda su kadrovi SDS-a svjetski šampioni. Nekoliko sitnih bodova su pokupile i druge stranke (recim HDZ je znao i na gostovanju otvoriti mini konc logor!) ali je Radovanova parija neprikosnovena. I niko s njom u istu ravan ne može.

Ako, pak, pod ideologijom podrazumijevamo raspamećivanje naroda i navođenja na tanak led sa nacionalističkom pričom (sa svim finesama o "nama i njima") u cilju uzimanja vlasti i posrednog lopovluka, onda su sve tri, i šire, stranke od istog oca i iste matere. Uz skoro identično manipulisanje mitovima, vjerskim zajednicama, tetošenjem podobnih a ne sposobnih i tako dalje u nedogled...
Ti ga bas ''usitni''.. ...''mini konc logor'' :-) jbte gotovo simpaticno zvuci...
Jos nisam cuo tako nesto... :cry:
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#2617 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Pedja Kojovic »

zavrzlama

Da ste pazljivo citali moje postove naisli biste i na moje postove o "dejtonskom sporazumu".
Osim toga, ta tema se nalazi i u nasem statutu i u nasim ustavnim prinicpima.

p.k.
Last edited by Pedja Kojovic on 07/06/2010 19:42, edited 2 times in total.
User avatar
Suti i trpi
Posts: 1229
Joined: 26/04/2010 13:39

#2618 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Suti i trpi »

zavrzlama wrote:Pedja zasto vi iz NS niste izasli npr. sa ovakvom predizbornom parolom...

Nasa Stranka prihvata realnost da imamo Dejton i dva entiteta ,ali mi smo odlucni da svojim politickim angazmanom radimo na ukidanju nametnutog Dejtonskog uredjenja, jer Dejton omogucava nastavak vladavine nacionalnih stranka a nas gradjanski orijentisane gradjane BIH ovakav ustav sprecava da gradimo BIH na principima jednakopravnposti za sve njene gradjane i narode...mi znamo da trenutno i brzo mijenjanje Dejtona je tesko izvodljivo posle ratnih rana ALI nas krajnji cilj je otklanjanje nametnutog Dejtonskog uredjenja koje ima sve odlike najgoreg aparthejda...

da ste ovako nastupili svima u BIH bi dali do znanja sta vam je istinski i krajnji cilj...ovako ste stvorili sumnju i kod branitelja i rusitelja BIH,jer radi stolica i vlasti se dodovoravate objema opcijama i rusiteljima i braniteljima,tako da cete na kraju biti popljuvani od svih...
Ja npr. nisam ni rusitelj ni branitelj, sto znaci da od mene nece biti popljuvani. Po ovom tvom prijedlogu, NS se nebi razlikovala od ostalih stranaka, a tada bi njihovo postojanje bilo putpuno besmisleno.
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#2619 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zavrzlama »

Suti i trpi wrote:
zavrzlama wrote:Pedja zasto vi iz NS niste izasli npr. sa ovakvom predizbornom parolom...

Nasa Stranka prihvata realnost da imamo Dejton i dva entiteta ,ali mi smo odlucni da svojim politickim angazmanom radimo na ukidanju nametnutog Dejtonskog uredjenja, jer Dejton omogucava nastavak vladavine nacionalnih stranka a nas gradjanski orijentisane gradjane BIH ovakav ustav sprecava da gradimo BIH na principima jednakopravnposti za sve njene gradjane i narode...mi znamo da trenutno i brzo mijenjanje Dejtona je tesko izvodljivo posle ratnih rana ALI nas krajnji cilj je otklanjanje nametnutog Dejtonskog uredjenja koje ima sve odlike najgoreg aparthejda...

da ste ovako nastupili svima u BIH bi dali do znanja sta vam je istinski i krajnji cilj...ovako ste stvorili sumnju i kod branitelja i rusitelja BIH,jer radi stolica i vlasti se dodovoravate objema opcijama i rusiteljima i braniteljima,tako da cete na kraju biti popljuvani od svih...
Ja npr. nisam ni rusitelj ni branitelj, sto znaci da od mene nece biti popljuvani. Po ovom tvom prijedlogu, NS se nebi razlikovala od ostalih stranaka, a tada bi njihovo postojanje bilo putpuno besmisleno.
najveci problem Nase Stranke je sto nemaju muda...oni idu tezom da se mogu srusiti nacionalne stranke bez rusenja Dejtona i rezultata rata...a ja kazem da ne mogu...a ako NS misli da moze srusiti nacionalne stranke bez rusenja Dejtona,onda po meni ispoada da NS samo prodaje maglu da se njeni clanovi uvale u funkcije ne zamjerujuci se previse, pogotovu onim iz manjeg entiteta..
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#2620 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Alfons Kauders »

NKVD wrote:Realno se oko ovoga "ideološki" možemo ganjati beskonačno ako ne pokušamo barem definisati tu ideologiju!

Ako ona ima za značiti politiku etničkog čišćenja nožem i žicom kao najgoreg i najprimitivnijeg što nam je fašizam upriličio u poslednjem ratu, onda su kadrovi SDS-a svjetski šampioni. Nekoliko sitnih bodova su pokupile i druge stranke (recim HDZ je znao i na gostovanju otvoriti mini konc logor!) ali je Radovanova parija neprikosnovena. I niko s njom u istu ravan ne može.

Ako, pak, pod ideologijom podrazumijevamo raspamećivanje naroda i navođenja na tanak led sa nacionalističkom pričom (sa svim finesama o "nama i njima") u cilju uzimanja vlasti i posrednog lopovluka, onda su sve tri, i šire, stranke od istog oca i iste matere. Uz skoro identično manipulisanje mitovima, vjerskim zajednicama, tetošenjem podobnih a ne sposobnih i tako dalje u nedogled...
Ne, ti se mozes "ganjati" u nedogled, ja jok.

Jedno je lopovluk a jedno fasizam. Lopovluk je kokosarsko krivicno djelo, a fasizam je ideologija, prilicno mracna ideologija.

Ako je tebi isti neko ko prosverca kamion cigareta i neko ko ubije kamion ljudi to je tvoja stvar. Pravnici i istoricari su vec rekli svoje...
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#2621 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Alfons Kauders »

Pedja Kojovic wrote:zavrzlama

Ja sam vam rekao koji je stav Nase stranke o nacionaliistickim strankama - za nas su sve iste.

Moje licno misljenje, a na osnovu vasih mnogobrojih postova i stavova iznesenih u njima, je da Nasa stranka nije politicka opcija za vas. Vasi stavovi su u suprotnosti sa nasim osnovnim svjetonazornim principima.

p.k.
Znam da si vec prestao odgovarati na moja pitanja, ali nejse.

Vidis Pedja, ako su za NS "iste" sve nacionalisticke stranke, to automatski znaci da su za NS iste i sve institucije koje su bile pod kontrolom tih stranaka u proteklih 20 godina... Znaci od mjesnih zajednica, do politickog vodstva i oruzanih snaga. Nekako sumnjam da ce takvi stavovi dobro proci u Sarajevu ili Tuzli... :D
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#2622 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Pedja Kojovic »

alfons kauders

Preslobodna upotreba rijeci "automatski".
Kolaterali, koje ste dedukovali iz naseg stava, su netacni, a ono sto u krajnjoj instanci hocete da kazete apsurdno.




p.k.
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#2623 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zavrzlama »

Pedja Kojovic wrote:zavrzlama

Da ste pazljivo citali moje postove naisli biste i na moje postove o "dejtonskom sporazumu".
Osim toga, ta tema se nalazi i u nasem statutu i u nasim ustavnim prinicpima.

p.k.
jednostavno pitanje...

kako vasa stranka moze ukinuti Dejtonski aparthejd kad vam trebaju glasovi onih koji taj aparthejd podrzavaju
,jer sami kazete da postujete proceduru koja je odrdjena ustavom BIH(Dejtonskim sporazumom)..

kako mislite objasniti srbima u BIH da je ime ,obiljezje i krsne slave institucija tog entiteta diskriminacija prema drugim konstutivnim narodima i ostalima..

molim iskren odgovor bez okolisivanja..
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#2624 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Alfons Kauders »

Pedja Kojovic wrote:alfons kauders

Kolaterali, koje ste dedukovali iz naseg stava, su netacni, a ono sto u krajnjoj instanci hocete da kazete apsurdno.

p.k.
Zasto apsurdno? Znaci vi smatrate da su nacionalne stranke iste, da im je ideologija ista, ali eto, nekim cudom, rezultati njihovog djelovanja opet nisu isti?

Pa cekaj malo, meni tu nesto ne stima. Zasto su iste, kad i sam kazes da nisu iste i da je apsurdno porediti njihovu zaostastvinu?

Meni se nekako cini da je vise apsurdno vase istrajavanje na izjednacavanju naci stranaka - crna i tamno siva nisu iste, a i govna razlicito smrde...
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#2625 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zavrzlama »

Alfons Kauders wrote:
Pedja Kojovic wrote:alfons kauders

Kolaterali, koje ste dedukovali iz naseg stava, su netacni, a ono sto u krajnjoj instanci hocete da kazete apsurdno.

p.k.
Zasto apsurdno? Znaci vi smatrate da su nacionalne stranke iste, da im je ideologija ista, ali eto, nekim cudom, rezultati njihovog djelovanja opet nisu isti?

Pa cekaj malo, meni tu nesto ne stima. Zasto su iste, kad i sam kazes da nisu iste i da je apsurdno porediti njihovu zaostastvinu?

Meni se nekako cini da je vise apsurdno vase istrajavanje na izjednacavanju naci stranaka - crna i tamno siva nisu iste, a i govna razlicito smrde...
upravo tako :thumbup:

samo da dodam..iste ideoloski,pa me zanima gdje je "republika muslimanska",gdje su sve i jedna porusene nebosnjacke bogomolje,gdje je negiranje BIH od strane recimo glasaca SDA,gdje su konc logori pod kontrolom bosnjacke nacionalne stranke,zasto bosnjacka nacionalna stranka se ne stidi BIH zastave i drzave BIH...itd itd...ne branim SDA(govno od stranke) ali svrstavat je u ravan onih koji su rusili BIH i dan danas je ruse je krajnje bezobrazno..
Locked