iPhone - All about
Moderator: Benq
-
Mustang1
- Posts: 29899
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2601 Re: iPhone - All about
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#2602 Re: iPhone - All about
ako si na ultri ponesi certifikat ako si na pretplati i ne treba ti.. 
sekunda posla, odmah dobijes novu..
sekunda posla, odmah dobijes novu..
- hakazvaka
- Posts: 6315
- Joined: 11/02/2008 09:27
- Location: $_SESSION[]
- Contact:
#2603 Re: iPhone - All about
kolko repa?iSwagga wrote:ako si na ultri ponesi certifikat ako si na pretplati i ne treba ti..
sekunda posla, odmah dobijes novu..
- hakazvaka
- Posts: 6315
- Joined: 11/02/2008 09:27
- Location: $_SESSION[]
- Contact:
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#2605 Re: iPhone - All about
12 markica..
Qler se nesto povukao.. sacekaj malo dok smisli dobar 'come back'
)
Qler se nesto povukao.. sacekaj malo dok smisli dobar 'come back'
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#2606 Re: iPhone - All about
iPhone Nano – Apple radi na manjoj i jeftinijoj verziji iPhonea
http://www.omizio.com/iphone/iphone-nan ... ne+Portal)
http://www.omizio.com/iphone/iphone-nan ... ne+Portal)
- Lady Saray
- Posts: 1237
- Joined: 13/05/2005 13:53
- Location: Sarajevo
#2607 Re: iPhone - All about
napokon se nakanih da probam 4.2.1 na 3G-u i nakon uzasa sa 4.0 pozitivno sam iznenadjena 
-
febo_acm
- Posts: 10317
- Joined: 10/02/2009 17:00
- Location: SARAJEVO
#2608 Re: iPhone - All about
Napokon, pravi potez Nokie. Nokia is back
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#2609 Re: iPhone - All about
Kod mene na 3GS i dalje onaj fabrički 3.1.3Lady Saray wrote:napokon se nakanih da probam 4.2.1 na 3G-u i nakon uzasa sa 4.0 pozitivno sam iznenadjena
Strah me da nešto ne zajebem i ne izgubim tako da mi se ne upušta u upgradeovanje
- banovan
- Posts: 743
- Joined: 30/03/2009 20:51
- Location: Total chaos - south of heaven
#2610 Re: iPhone - All about
Gdje ima u Sarajevu da se otkljuca iPhone4 za nasu mrezu,i koliko kosta otprilike 
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#2611 Re: iPhone - All about
koji ti je iOS i baseband na njemu..??banovan wrote:Gdje ima u Sarajevu da se otkljuca iPhone4 za nasu mrezu,i koliko kosta otprilike
- hakazvaka
- Posts: 6315
- Joined: 11/02/2008 09:27
- Location: $_SESSION[]
- Contact:
#2612 Re: iPhone - All about
evo za moju firmu se radi jedan app za iphone
pa cemo vidjeti na sta ce liciti 
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#2613 Re: iPhone - All about
koja firma?hakazvaka wrote:evo za moju firmu se radi jedan app za iphone![]()
![]()
pa cemo vidjeti na sta ce liciti
- hakazvaka
- Posts: 6315
- Joined: 11/02/2008 09:27
- Location: $_SESSION[]
- Contact:
#2614 Re: iPhone - All about
http://www.haulpedia.com/iSwagga wrote:koja firma?hakazvaka wrote:evo za moju firmu se radi jedan app za iphone![]()
![]()
pa cemo vidjeti na sta ce liciti
-
febo_acm
- Posts: 10317
- Joined: 10/02/2009 17:00
- Location: SARAJEVO
#2615 Re: iPhone - All about
Haka se pravi Englez

- banovan
- Posts: 743
- Joined: 30/03/2009 20:51
- Location: Total chaos - south of heaven
#2616 Re: iPhone - All about
Ova jaranica sto je njen,kaze samo da je verzija 4.1iSwagga wrote:koji ti je iOS i baseband na njemu..??banovan wrote:Gdje ima u Sarajevu da se otkljuca iPhone4 za nasu mrezu,i koliko kosta otprilike
Last edited by banovan on 16/02/2011 21:04, edited 2 times in total.
- dinao
- Posts: 997
- Joined: 16/04/2010 19:16
#2617 Re: iPhone - All about
Jel ima neko iskustva s novim greenpois0n?
nakon jb... bukvalno ždere bateriju na ip4
nakon jb... bukvalno ždere bateriju na ip4
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#2618 Re: iPhone - All about
meni je ok, cak od kad sam updateovao na 4.2.1 imam osjecam da mi je bolja baterija.. a gp ne pravi probleme.. znam da nekom pravi probleme oko memorije.. nista, pokusaj ponovo jailbreak uraditi.. ako nista svjezi restore pa opet jb.. ovaj put mozes i redsn0w koristiti..dinao wrote:Jel ima neko iskustva s novim greenpois0n?
nakon jb... bukvalno ždere bateriju na ip4
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#2619 Re: iPhone - All about
udji u root sa iphonebrowser i manuelno izbrisi lockinfo.. trebalo bi ti rjesiti problem..Jaguar84 wrote:Nakon instalacije Lockinfo nemoguce je uci u cydiu,samo se pokrene i nestane....a lockinfa nema u setings...sta mi je raditi misa mu?
- Lady Saray
- Posts: 1237
- Joined: 13/05/2005 13:53
- Location: Sarajevo
#2620 Re: iPhone - All about
i meni je baterija mnogo bolja s tim da sam ja primjetila da mi gprs ne radi na edge al radi na 3g.. jel moguce da je to do 4.2.1 i jb?iSwagga wrote:meni je ok, cak od kad sam updateovao na 4.2.1 imam osjecam da mi je bolja baterija.. a gp ne pravi probleme.. znam da nekom pravi probleme oko memorije.. nista, pokusaj ponovo jailbreak uraditi.. ako nista svjezi restore pa opet jb.. ovaj put mozes i redsn0w koristiti..dinao wrote:Jel ima neko iskustva s novim greenpois0n?
nakon jb... bukvalno ždere bateriju na ip4
- banovan
- Posts: 743
- Joined: 30/03/2009 20:51
- Location: Total chaos - south of heaven
#2621 Re: iPhone - All about
ikobanovan wrote:Ova jaranica sto je njen,kaze samo da je verzija 4.1iSwagga wrote:koji ti je iOS i baseband na njemu..??banovan wrote:Gdje ima u Sarajevu da se otkljuca iPhone4 za nasu mrezu,i koliko kosta otprilike
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#2622 Re: iPhone - All about
[/quote]
Ova jaranica sto je njen,kaze samo da je verzija 4.1[/quote]
iko
[/quote]
Ne moze se jos otkljucati, samo jailbreak moze uraditi.. Unlock bi trebao pocetkom marta izaci.. I ja cekam..
Ova jaranica sto je njen,kaze samo da je verzija 4.1[/quote]
iko
Ne moze se jos otkljucati, samo jailbreak moze uraditi.. Unlock bi trebao pocetkom marta izaci.. I ja cekam..
- Qler
- Posts: 25826
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#2623 Re: iPhone - All about
Pitanje, ima li iPhone, da se ne moras zahebavati sa tim unlockovanjem, da ga koristis kao da je tvoj? Nesto sam pricao ja jaranom, on kaze da ima, da samo moras onu cydia-u snimiti za aplikacije. Ja jos nisam vidio takvog, ko Jeti se krije 
-
shin
- Posts: 7118
- Joined: 19/09/2005 10:52
#2624 Re: iPhone - All about
Qler wrote:Pitanje, ima li iPhone, da se ne moras zahebavati sa tim unlockovanjem, da ga koristis kao da je tvoj? Nesto sam pricao ja jaranom, on kaze da ima, da samo moras onu cydia-u snimiti za aplikacije. Ja jos nisam vidio takvog, ko Jeti se krije
cydia=unlock
- taxi_driver
- Posts: 3118
- Joined: 26/09/2005 08:23
- Location: taxi stand
#2625 Re: iPhone - All about
Qler wrote:Pitanje, ima li iPhone, da se ne moras zahebavati sa tim unlockovanjem, da ga koristis kao da je tvoj? Nesto sam pricao ja jaranom, on kaze da ima, da samo moras onu cydia-u snimiti za aplikacije. Ja jos nisam vidio takvog, ko Jeti se krije
pa zar i ti sine Brute?
