Kako za kogacnut wrote:Ja naručio ovaj Umi Zero preko efoxa 30.11. i još uvijek mi piše not shipped. Jel to treba tako?
Kineski mobiteli
Moderator: Benq
- Ali Kemal
- Posts: 2060
- Joined: 04/01/2012 18:49
#2601 Re: Kineski mobiteli
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2602 Re: Kineski mobiteli
da, treba im nekoliko dana da posaljucnut wrote:Ja naručio ovaj Umi Zero preko efoxa 30.11. i još uvijek mi piše not shipped. Jel to treba tako?
dobit ces mail kad posalju i tracking broj
- cnut
- Posts: 70
- Joined: 16/03/2009 00:32
#2603 Re: Kineski mobiteli
Ok, hvala.kloniran wrote:da, treba im nekoliko dana da posaljucnut wrote:Ja naručio ovaj Umi Zero preko efoxa 30.11. i još uvijek mi piše not shipped. Jel to treba tako?
dobit ces mail kad posalju i tracking broj
Postajem nestrpljiv lagano. Valjda stigne ove godine.
-
ccc00
- Posts: 17
- Joined: 25/09/2014 16:03
#2604 Re: Kineski mobiteli
ako je neko zainteresovan za još jedan coolpad kk repack neka se javi da podjelim link....
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#2605 Re: Kineski mobiteli
jesi li narucio iz kine ili njemacke?cnut wrote:Ja naručio ovaj Umi Zero preko efoxa 30.11. i još uvijek mi piše not shipped. Jel to treba tako?
- cnut
- Posts: 70
- Joined: 16/03/2009 00:32
#2606 Re: Kineski mobiteli
Kine.AhmetShabo wrote:jesi li narucio iz kine ili njemacke?cnut wrote:Ja naručio ovaj Umi Zero preko efoxa 30.11. i još uvijek mi piše not shipped. Jel to treba tako?
-
kazo
- Posts: 1695
- Joined: 08/03/2012 19:57
#2607 Re: Kineski mobiteli
Evo opet me debili ubjedjuju da mi mogu vratiti samo 15 eura
salje mi neki link gdje valjda pisecda vracaju samo toliko. Je li vrijeme da se obratim paypalu?
- esawyer
- Posts: 310
- Joined: 07/12/2012 22:09
#2608 Re: Kineski mobiteli
pošalji ti njima onu sliku gdje fino piše da vraćaju sve dodatne troškove 
-
kazo
- Posts: 1695
- Joined: 08/03/2012 19:57
#2609 Re: Kineski mobiteli
evo ovo su mi poslali http://www.efox-shop.com/conditions.htm jutros bio preko mobitel pa nisam mogo link postaviti. Ovo nije nigdje bilo kad se uplacivalo onih 8%esawyer wrote:pošalji ti njima onu sliku gdje fino piše da vraćaju sve dodatne troškove
- esawyer
- Posts: 310
- Joined: 07/12/2012 22:09
#2610 Re: Kineski mobiteli
pa tako im i napiši, da kad si ti kupovao osiguranje da nigdje to nije pisalo i reci da sam znao da će tako biti nikad osiguranje ne bih kupio i da ćeš im ostaviti negativni dojam i tako svašta im nagovori 
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2611 Re: Kineski mobiteli
Evo USB stigao u Sarajevo. Ko je cekao nesto iz Njemacke, valjda je stiglo danas
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2612 Re: Kineski mobiteli
Sweden je sporiji od Singpost-a. Koliko se sjecam, kolega mi jedan kupio sa banggood i poslali su tom postom. Trajalo je oko 25 dana, kao i China post. Slicniji su njima nego Singpost-uSONY_91 wrote:Da li je itkome stigla pošiljka u Sarajevo koja je otpremljena SingPost-om 24.11. ili kasnije? I, koliko je Sweden Post brži ili sporiji od SingPost-a?
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2613 Re: Kineski mobiteli
Zadnja pošiljka koja je otpremljena HongKong Post-om stigla u Sarajevo nakon 8 dana, a, evo, imam pošiljku koja je dostavljena SingPost-u 17.11., 24.11. otpremljena iz Singapura i još uvijek nije stigla u Sarajevodinooh wrote:Sweden je sporiji od Singpost-a. Koliko se sjecam, kolega mi jedan kupio sa banggood i poslali su tom postom. Trajalo je oko 25 dana, kao i China post. Slicniji su njima nego Singpost-uSONY_91 wrote:Da li je itkome stigla pošiljka u Sarajevo koja je otpremljena SingPost-om 24.11. ili kasnije? I, koliko je Sweden Post brži ili sporiji od SingPost-a?
-
waynezmaj
- Posts: 72
- Joined: 15/07/2014 15:16
#2614 Re: Kineski mobiteli
Prijatelju, moja posiljka je isto 17 narucena a 24 otpremljena preko singposta, i danas dan nema nikakvih promjena.. Izgleda ce nam zajedno posiljke stici...SONY_91 wrote:Zadnja pošiljka koja je otpremljena HongKong Post-om stigla u Sarajevo nakon 8 dana, a, evo, imam pošiljku koja je dostavljena SingPost-u 17.11., 24.11. otpremljena iz Singapura i još uvijek nije stigla u Sarajevodinooh wrote:Sweden je sporiji od Singpost-a. Koliko se sjecam, kolega mi jedan kupio sa banggood i poslali su tom postom. Trajalo je oko 25 dana, kao i China post. Slicniji su njima nego Singpost-uSONY_91 wrote:Da li je itkome stigla pošiljka u Sarajevo koja je otpremljena SingPost-om 24.11. ili kasnije? I, koliko je Sweden Post brži ili sporiji od SingPost-a?. Tako da, ništa se ne može sa sigurnošću tvrditi
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2615 Re: Kineski mobiteli
Moja je još ranije plaćena, a, naravno da će nam u isto vrijeme stići. Nadam se da će to biti što prije. A, 03.12. mi je otpremljena jedna pošiljka Sweden Post-om, i, imam još jednu pošiljku koja je otpremljena 27.11. Swiss Post-om, pa, vidjeti ćemo ko je "brži"waynezmaj wrote:Prijatelju, moja posiljka je isto 17 narucena a 24 otpremljena preko singposta, i danas dan nema nikakvih promjena.. Izgleda ce nam zajedno posiljke stici...
-
waynezmaj
- Posts: 72
- Joined: 15/07/2014 15:16
#2616 Re: Kineski mobiteli
I ja se nadam da sto prije dobijemo hehe Trebamo se raspitati kad stize avion iz singapura xDSONY_91 wrote:Moja je još ranije plaćena, a, naravno da će nam u isto vrijeme stići. Nadam se da će to biti što prije. A, 03.12. mi je otpremljena jedna pošiljka Sweden Post-om, i, imam još jednu pošiljku koja je otpremljena 27.11. Swiss Post-om, pa, vidjeti ćemo ko je "brži"waynezmaj wrote:Prijatelju, moja posiljka je isto 17 narucena a 24 otpremljena preko singposta, i danas dan nema nikakvih promjena.. Izgleda ce nam zajedno posiljke stici...
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2617 Re: Kineski mobiteli
Pošiljke stižu iz Njemačke, ne Singapurawaynezmaj wrote:I ja se nadam da sto prije dobijemo hehe Trebamo se raspitati kad stize avion iz singapura xD
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2618 Re: Kineski mobiteli
@waynezmaj mozda tvoja i prode bez carine, jer dok ocarine od SONY dosadit ce im, ono pred kraj radnog vremena, pa samo posiljku posalju u postu 
-
waynezmaj
- Posts: 72
- Joined: 15/07/2014 15:16
#2619 Re: Kineski mobiteli
hahaha jedna od jacih poruka sto sam procitao na forumudinooh wrote:@waynezmaj mozda tvoja i prode bez carine, jer dok ocarine od SONY dosadit ce im, ono pred kraj radnog vremena, pa samo posiljku posalju u postu
@SONY valja im doci iz Kine kako tako...
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2620 Re: Kineski mobiteli
One su već u Njemačkoj par dana, još samo da ih otpreme za BiHwaynezmaj wrote:hahaha jedna od jacih poruka sto sam procitao na forumu
@SONY valja im doci iz Kine kako tako...
-
waynezmaj
- Posts: 72
- Joined: 15/07/2014 15:16
#2621 Re: Kineski mobiteli
Ja mislim da ce oni u ponedjeljak biti na cariniSONY_91 wrote:One su već u Njemačkoj par dana, još samo da ih otpreme za BiHwaynezmaj wrote:hahaha jedna od jacih poruka sto sam procitao na forumu
@SONY valja im doci iz Kine kako tako...
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#2622 Re: Kineski mobiteli
Je l' mi može neko reći, šta se dešava sa ovom mojom pošiljom? Je l' ovo stiglo u BiH, ili će biti halali Mujo materi? Jbt, 13. oktobra naručeno, 'bem ti i fokalprice i china post kad naruči preko njih.


- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2623 Re: Kineski mobiteli
ubaci tracking broj na posta.ba, ako je uslo u bih mora biti prikazanoirac300 wrote:Je l' mi može neko reći, šta se dešava sa ovom mojom pošiljom? Je l' ovo stiglo u BiH, ili će biti halali Mujo materi? Jbt, 13. oktobra naručeno, 'bem ti i fokalprice i china post kad naruči preko njih.
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2624 Re: Kineski mobiteli
uprati sljedeci let iz minkena, moja posiljka tim letom stigla juceSONY_91 wrote:One su već u Njemačkoj par dana, još samo da ih otpreme za BiHwaynezmaj wrote:hahaha jedna od jacih poruka sto sam procitao na forumu
@SONY valja im doci iz Kine kako tako...
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#2625 Re: Kineski mobiteli
@kloniran
Ništa. Kako mi Sony javi, haman su tek danas poslali pošiljku za Evropu, 'bem ih žute.
Ništa. Kako mi Sony javi, haman su tek danas poslali pošiljku za Evropu, 'bem ih žute.
