Kineski mobiteli

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Ali Kemal
Posts: 2060
Joined: 04/01/2012 18:49

#2601 Re: Kineski mobiteli

Post by Ali Kemal »

cnut wrote:Ja naručio ovaj Umi Zero preko efoxa 30.11. i još uvijek mi piše not shipped. Jel to treba tako? :D
Kako za koga :D
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#2602 Re: Kineski mobiteli

Post by kloniran »

cnut wrote:Ja naručio ovaj Umi Zero preko efoxa 30.11. i još uvijek mi piše not shipped. Jel to treba tako? :D
da, treba im nekoliko dana da posalju

dobit ces mail kad posalju i tracking broj
User avatar
cnut
Posts: 70
Joined: 16/03/2009 00:32

#2603 Re: Kineski mobiteli

Post by cnut »

kloniran wrote:
cnut wrote:Ja naručio ovaj Umi Zero preko efoxa 30.11. i još uvijek mi piše not shipped. Jel to treba tako? :D
da, treba im nekoliko dana da posalju

dobit ces mail kad posalju i tracking broj
Ok, hvala.
Postajem nestrpljiv lagano. Valjda stigne ove godine. :D
ccc00
Posts: 17
Joined: 25/09/2014 16:03

#2604 Re: Kineski mobiteli

Post by ccc00 »

ako je neko zainteresovan za još jedan coolpad kk repack neka se javi da podjelim link....
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#2605 Re: Kineski mobiteli

Post by AhmetShabo »

cnut wrote:Ja naručio ovaj Umi Zero preko efoxa 30.11. i još uvijek mi piše not shipped. Jel to treba tako? :D
jesi li narucio iz kine ili njemacke?
User avatar
cnut
Posts: 70
Joined: 16/03/2009 00:32

#2606 Re: Kineski mobiteli

Post by cnut »

AhmetShabo wrote:
cnut wrote:Ja naručio ovaj Umi Zero preko efoxa 30.11. i još uvijek mi piše not shipped. Jel to treba tako? :D
jesi li narucio iz kine ili njemacke?
Kine.
kazo
Posts: 1695
Joined: 08/03/2012 19:57

#2607 Re: Kineski mobiteli

Post by kazo »

Evo opet me debili ubjedjuju da mi mogu vratiti samo 15 eura :D salje mi neki link gdje valjda pisecda vracaju samo toliko. Je li vrijeme da se obratim paypalu?
User avatar
esawyer
Posts: 310
Joined: 07/12/2012 22:09

#2608 Re: Kineski mobiteli

Post by esawyer »

pošalji ti njima onu sliku gdje fino piše da vraćaju sve dodatne troškove :D
kazo
Posts: 1695
Joined: 08/03/2012 19:57

#2609 Re: Kineski mobiteli

Post by kazo »

esawyer wrote:pošalji ti njima onu sliku gdje fino piše da vraćaju sve dodatne troškove :D
evo ovo su mi poslali http://www.efox-shop.com/conditions.htm jutros bio preko mobitel pa nisam mogo link postaviti. Ovo nije nigdje bilo kad se uplacivalo onih 8%
User avatar
esawyer
Posts: 310
Joined: 07/12/2012 22:09

#2610 Re: Kineski mobiteli

Post by esawyer »

pa tako im i napiši, da kad si ti kupovao osiguranje da nigdje to nije pisalo i reci da sam znao da će tako biti nikad osiguranje ne bih kupio i da ćeš im ostaviti negativni dojam i tako svašta im nagovori :D
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#2611 Re: Kineski mobiteli

Post by dinooh »

Evo USB stigao u Sarajevo. Ko je cekao nesto iz Njemacke, valjda je stiglo danas
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#2612 Re: Kineski mobiteli

Post by dinooh »

SONY_91 wrote:Da li je itkome stigla pošiljka u Sarajevo koja je otpremljena SingPost-om 24.11. ili kasnije? I, koliko je Sweden Post brži ili sporiji od SingPost-a?
Sweden je sporiji od Singpost-a. Koliko se sjecam, kolega mi jedan kupio sa banggood i poslali su tom postom. Trajalo je oko 25 dana, kao i China post. Slicniji su njima nego Singpost-u
User avatar
SONY_91
Posts: 1876
Joined: 09/09/2009 12:24
Location: Somewhere in Posavina

#2613 Re: Kineski mobiteli

Post by SONY_91 »

dinooh wrote:
SONY_91 wrote:Da li je itkome stigla pošiljka u Sarajevo koja je otpremljena SingPost-om 24.11. ili kasnije? I, koliko je Sweden Post brži ili sporiji od SingPost-a?
Sweden je sporiji od Singpost-a. Koliko se sjecam, kolega mi jedan kupio sa banggood i poslali su tom postom. Trajalo je oko 25 dana, kao i China post. Slicniji su njima nego Singpost-u
Zadnja pošiljka koja je otpremljena HongKong Post-om stigla u Sarajevo nakon 8 dana, a, evo, imam pošiljku koja je dostavljena SingPost-u 17.11., 24.11. otpremljena iz Singapura i još uvijek nije stigla u Sarajevo :-) . Tako da, ništa se ne može sa sigurnošću tvrditi :D
waynezmaj
Posts: 72
Joined: 15/07/2014 15:16

#2614 Re: Kineski mobiteli

Post by waynezmaj »

SONY_91 wrote:
dinooh wrote:
SONY_91 wrote:Da li je itkome stigla pošiljka u Sarajevo koja je otpremljena SingPost-om 24.11. ili kasnije? I, koliko je Sweden Post brži ili sporiji od SingPost-a?
Sweden je sporiji od Singpost-a. Koliko se sjecam, kolega mi jedan kupio sa banggood i poslali su tom postom. Trajalo je oko 25 dana, kao i China post. Slicniji su njima nego Singpost-u
Zadnja pošiljka koja je otpremljena HongKong Post-om stigla u Sarajevo nakon 8 dana, a, evo, imam pošiljku koja je dostavljena SingPost-u 17.11., 24.11. otpremljena iz Singapura i još uvijek nije stigla u Sarajevo :-) . Tako da, ništa se ne može sa sigurnošću tvrditi :D
Prijatelju, moja posiljka je isto 17 narucena a 24 otpremljena preko singposta, i danas dan nema nikakvih promjena.. Izgleda ce nam zajedno posiljke stici...
User avatar
SONY_91
Posts: 1876
Joined: 09/09/2009 12:24
Location: Somewhere in Posavina

#2615 Re: Kineski mobiteli

Post by SONY_91 »

waynezmaj wrote:Prijatelju, moja posiljka je isto 17 narucena a 24 otpremljena preko singposta, i danas dan nema nikakvih promjena.. Izgleda ce nam zajedno posiljke stici...
Moja je još ranije plaćena, a, naravno da će nam u isto vrijeme stići. Nadam se da će to biti što prije. A, 03.12. mi je otpremljena jedna pošiljka Sweden Post-om, i, imam još jednu pošiljku koja je otpremljena 27.11. Swiss Post-om, pa, vidjeti ćemo ko je "brži" :D
waynezmaj
Posts: 72
Joined: 15/07/2014 15:16

#2616 Re: Kineski mobiteli

Post by waynezmaj »

SONY_91 wrote:
waynezmaj wrote:Prijatelju, moja posiljka je isto 17 narucena a 24 otpremljena preko singposta, i danas dan nema nikakvih promjena.. Izgleda ce nam zajedno posiljke stici...
Moja je još ranije plaćena, a, naravno da će nam u isto vrijeme stići. Nadam se da će to biti što prije. A, 03.12. mi je otpremljena jedna pošiljka Sweden Post-om, i, imam još jednu pošiljku koja je otpremljena 27.11. Swiss Post-om, pa, vidjeti ćemo ko je "brži" :D
I ja se nadam da sto prije dobijemo hehe Trebamo se raspitati kad stize avion iz singapura xD
User avatar
SONY_91
Posts: 1876
Joined: 09/09/2009 12:24
Location: Somewhere in Posavina

#2617 Re: Kineski mobiteli

Post by SONY_91 »

waynezmaj wrote:I ja se nadam da sto prije dobijemo hehe Trebamo se raspitati kad stize avion iz singapura xD
Pošiljke stižu iz Njemačke, ne Singapura ;-)
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#2618 Re: Kineski mobiteli

Post by dinooh »

@waynezmaj mozda tvoja i prode bez carine, jer dok ocarine od SONY dosadit ce im, ono pred kraj radnog vremena, pa samo posiljku posalju u postu :lol:
waynezmaj
Posts: 72
Joined: 15/07/2014 15:16

#2619 Re: Kineski mobiteli

Post by waynezmaj »

dinooh wrote:@waynezmaj mozda tvoja i prode bez carine, jer dok ocarine od SONY dosadit ce im, ono pred kraj radnog vremena, pa samo posiljku posalju u postu :lol:
hahaha jedna od jacih poruka sto sam procitao na forumu :D
@SONY valja im doci iz Kine kako tako...
User avatar
SONY_91
Posts: 1876
Joined: 09/09/2009 12:24
Location: Somewhere in Posavina

#2620 Re: Kineski mobiteli

Post by SONY_91 »

waynezmaj wrote:hahaha jedna od jacih poruka sto sam procitao na forumu :D
@SONY valja im doci iz Kine kako tako...
One su već u Njemačkoj par dana, još samo da ih otpreme za BiH ;-)
waynezmaj
Posts: 72
Joined: 15/07/2014 15:16

#2621 Re: Kineski mobiteli

Post by waynezmaj »

SONY_91 wrote:
waynezmaj wrote:hahaha jedna od jacih poruka sto sam procitao na forumu :D
@SONY valja im doci iz Kine kako tako...
One su već u Njemačkoj par dana, još samo da ih otpreme za BiH ;-)
Ja mislim da ce oni u ponedjeljak biti na carini
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#2622 Re: Kineski mobiteli

Post by irac300 »

Je l' mi može neko reći, šta se dešava sa ovom mojom pošiljom? Je l' ovo stiglo u BiH, ili će biti halali Mujo materi? Jbt, 13. oktobra naručeno, 'bem ti i fokalprice i china post kad naruči preko njih.
Image
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#2623 Re: Kineski mobiteli

Post by kloniran »

irac300 wrote:Je l' mi može neko reći, šta se dešava sa ovom mojom pošiljom? Je l' ovo stiglo u BiH, ili će biti halali Mujo materi? Jbt, 13. oktobra naručeno, 'bem ti i fokalprice i china post kad naruči preko njih.
Image
ubaci tracking broj na posta.ba, ako je uslo u bih mora biti prikazano
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#2624 Re: Kineski mobiteli

Post by kloniran »

SONY_91 wrote:
waynezmaj wrote:hahaha jedna od jacih poruka sto sam procitao na forumu :D
@SONY valja im doci iz Kine kako tako...
One su već u Njemačkoj par dana, još samo da ih otpreme za BiH ;-)
uprati sljedeci let iz minkena, moja posiljka tim letom stigla juce :D
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#2625 Re: Kineski mobiteli

Post by irac300 »

@kloniran

Ništa. Kako mi Sony javi, haman su tek danas poslali pošiljku za Evropu, 'bem ih žute. :D
Post Reply