Serie A
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#2601 Re: Serie A
Napoli je i prošle sezone odlično igrao i držao se sve do pred kraj sezone, očekujem i ove isti scenario sa istim završetkom kao i prošle
.
- Zvek
- Posts: 1494
- Joined: 16/10/2010 19:58
#2602 Re: Serie A
Napoli ima odličnu sredinu i napad, igrače koji bi mogli da igraju u bilo kom TOP timu. Predsjednik im je "luckast" De Lorentis i tvrdoglav, ne prodaje lako igrače. Još u januaru da kupe 2-3 solidna igrača za klupe i sugurno su u TOP 3 Searie A.
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#2603 Re: Serie A
propo inter ko zeton, idu na mjesta na koja zasluzuju 
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#2604 Re: Serie A
Novara puno, puno bolja od Intera. Ne znam sta se desava sa Interom, al' kako je krenulo, stari Juventino Gaspo ce ih zaviti u crno.
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#2607 Re: Serie A
upravo zavrsen, derbi zaceljaRiddle wrote:Kad je derbi?
- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#2608 Re: Serie A
čoksa08 wrote:upravo zavrsen, derbi zaceljaRiddle wrote:Kad je derbi?
Mislim na Derby d'Italia.
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2609 Re: Serie A
10. kolo inter - JuventusRiddle wrote:čoksa08 wrote:upravo zavrsen, derbi zaceljaRiddle wrote:Kad je derbi?![]()
Mislim na Derby d'Italia.
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#2610 Re: Serie A
29. oktobra u milanuRiddle wrote:čoksa08 wrote:upravo zavrsen, derbi zaceljaRiddle wrote:Kad je derbi?![]()
Mislim na Derby d'Italia.
- Mikado
- Posts: 1413
- Joined: 17/05/2007 11:48
- Location: Sarajevo
- Contact:
#2611 Re: Serie A
Donji dio tabele trenutno :
16. Lazio 3 0 1 2
17. Inter 3 0 1 2
18. Milan 3 0 1 2
19. Bologna 3 0 0 3
20. Atalanta (*) -1 3 1 2 0

16. Lazio 3 0 1 2
17. Inter 3 0 1 2
18. Milan 3 0 1 2
19. Bologna 3 0 0 3
20. Atalanta (*) -1 3 1 2 0
- Mikado
- Posts: 1413
- Joined: 17/05/2007 11:48
- Location: Sarajevo
- Contact:
#2613 Re: Serie A
Promjene u 2. poluvremenu
Cesena 1:2 Lazio
Juventus 1:1 Bologna
Cesena 1:2 Lazio
Juventus 1:1 Bologna
- Mikado
- Posts: 1413
- Joined: 17/05/2007 11:48
- Location: Sarajevo
- Contact:
#2614 Re: Serie A
Umalo 1:2 u Milanu.
- Mikado
- Posts: 1413
- Joined: 17/05/2007 11:48
- Location: Sarajevo
- Contact:
#2615 Re: Serie A
Konačni rezultati
Cesena 1 - 2 Lazio
Chievo Verona 1 - 0 Napoli
Fiorentina 3 - 0 Parma
Genoa 3 - 0 Catania
Juventus 1 - 1 Bologna
Lecce 1 - 2 Atalanta
Milan 1 - 1 Udinese
Palermo 3 - 2 Cagliari
Cesena 1 - 2 Lazio
Chievo Verona 1 - 0 Napoli
Fiorentina 3 - 0 Parma
Genoa 3 - 0 Catania
Juventus 1 - 1 Bologna
Lecce 1 - 2 Atalanta
Milan 1 - 1 Udinese
Palermo 3 - 2 Cagliari
-
smijesni_ste
- Posts: 6322
- Joined: 09/10/2009 16:46
#2616 Re: Serie A
Uvijek jaki Udinese
Uvijek jaka Bologna
:D
Uvijek jaka Bologna
- Jeff Bingham
- Posts: 1272
- Joined: 06/09/2011 19:45
#2617 Re: Serie A
Jaci su od Novarre u svakom slucaju 
napoli zijani od kijeva
napoli zijani od kijeva
- vejza00
- Posts: 1438
- Joined: 08/08/2011 11:14
#2618 Re: Serie A
bice zanimljivija sezona u odnosu na prosle, svasta bi se moglo desiti do kraja pa cak i jos jedno bar 5-6 promjena trenera, a nije iskljuceno ni da inter jos jednom to ne uradi
- Zvek
- Posts: 1494
- Joined: 16/10/2010 19:58
#2619 Re: Serie A
Gdje sad ima da se pogleda pregled utakmica (ono 3,4 min) pošto više na YT nema?
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2620 Re: Serie A
Na Goalsarena imas sve golove, a na Youtube mislim da imas pregled svake utakmice ali ga moraz zasebno za svaku traziti.
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#2621 Re: Serie A
Zvek wrote:Gdje sad ima da se pogleda pregled utakmica (ono 3,4 min) pošto više na YT nema?
http://bit.ly/pPPN6P
-
smijesni_ste
- Posts: 6322
- Joined: 09/10/2009 16:46
#2622 Re: Serie A
Uvijek jaka Catania 
A jeste se kolektivno raskokodakali na Interov loš start ....eto ga sad...rugala se sova sjenici
A jeste se kolektivno raskokodakali na Interov loš start ....eto ga sad...rugala se sova sjenici
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2623 Re: Serie A
smijesni_ste wrote:Uvijek jaka Catania
A jeste se kolektivno raskokodakali na Interov loš start ....eto ga sad...rugala se sova sjenici
Imamo duplo vise bodova od vas
- Jeff Bingham
- Posts: 1272
- Joined: 06/09/2011 19:45
#2624 Re: Serie A
http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... ck-of-fear
“The report of my death was an exaggeration,” Mark Twain once wrote, and there have been countless examples of other premature obituaries since the American author set everyone straight back in the late 19th century. Similarly, recent claims of an early demise for Serie A have been blasted out of the water in the last four weeks, as a rip-roaring start to the 2011-12 season has made a mockery of the doubters who were tipping Italian football for a landslide towards disaster.
