To su novi proizvodi, nije mi to logično...alemaa wrote:Rok mu istekaoPacificgirl wrote:Probaj ga staviti na toplo, mozda se smrznuo, ako ne pomogne reklamiraj ga.alemaa wrote:Ozbiljno ti kazem, kontam da li da ga idem reklamirati jer kupila sam ga danas? Ili ga trebam grijati il sl.?![]()
SMINKA oliti MAKE-UP
Moderator: anex
-
Pacificgirl
- Posts: 346
- Joined: 11/04/2009 00:02
#2601 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#2602 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Sminka li se ovdje ko vikendom 
- kolega
- Posts: 15517
- Joined: 06/07/2006 11:28
- Location: kraj potoka bistre vode
#2603 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
zar sumnjaš

-
harleyquinn
- Posts: 347
- Joined: 25/06/2010 18:58
#2604 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
bez_ideje wrote:Sminka li se ovdje ko vikendom
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#2605 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
U tebe Kolega ne sumnjam ni najmanje

- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#2606 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Normalno.bez_ideje wrote:Sminka li se ovdje ko vikendom
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2607 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
svi se i previse sminkaju vikendom pa nemaju vremena
evo moje oko ... nije neko izdanje recimo da je dnevna sminka sasvim obicno za neobicnu priliku
ovo je cisto da razbijem i ja led ne bi li jos neko stavio sliku

evo moje oko ... nije neko izdanje recimo da je dnevna sminka sasvim obicno za neobicnu priliku
ovo je cisto da razbijem i ja led ne bi li jos neko stavio sliku

- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#2608 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
@Parzizzanka-opasno oko
Ko ima ove jastucice,meni se cini da lijepo ide kad se tamnija sjena malo vise na njih gore izvuce
Sjo.......
sad kad svoje uratke postavim
Vjezbala ja preko vikenda,ko vrijedna djevojcica.....
Elem....


(trebale su ici obratnim redom.....uz ovu plavo-ljubicastu sam i obrve opet utanjila malo )
Ko ima ove jastucice,meni se cini da lijepo ide kad se tamnija sjena malo vise na njih gore izvuce
Sjo.......
sad kad svoje uratke postavim
Vjezbala ja preko vikenda,ko vrijedna djevojcica.....
Elem....


(trebale su ici obratnim redom.....uz ovu plavo-ljubicastu sam i obrve opet utanjila malo )
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#2609 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Bez ideje,ne ide mi uz ovakvu sminku tvoj nadimak:)
Odusevljena sam
Odusevljena sam
-
cocochanel
- Posts: 223
- Joined: 06/10/2008 16:17
#2610 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Bez ideje, odlicno
Jako lijepe oci, i smisao za sminkanje
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#2611 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Sad sam vako

Hvala
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#2612 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Privatni casovi sminkanja? 
- Aurora Borealis
- Posts: 3063
- Joined: 04/08/2008 20:38
- Location: Sarajevo
#2613 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
O @b_i lJep si skroz
Mozda malo sjenom da popunis vrh lijeve obrve da je izjednacis s desnom. "Eh da sam musko samo jedan dan"
Kad ovo oni iz Agencije vide gotova si 
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#2614 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Bezidejna

- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#2615 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Tishu,cut ce Michun da joj kradem pos'o
@aurora-ma meni ovi vrhovi obrva inace idu na zivce
,nikako nisu jednaki na obje strane......Nekako sve imam osjecaj kad to tu popunim da se vidi da je boja.....pa kontam da nadjem neku za nijansu svjetliju sjenu od ove da probam sa tim.......Inace sam deficitarna sa smedjim sjenama.....jedno vrijeme sam ih bojkotovala skroz,pa se opet ljubav ta rodila
,pa moram u kupovinu
Kakva Agencija,ne zalaze oni vamo,sem Kolege
@aurora-ma meni ovi vrhovi obrva inace idu na zivce
Kakva Agencija,ne zalaze oni vamo,sem Kolege
- Aurora Borealis
- Posts: 3063
- Joined: 04/08/2008 20:38
- Location: Sarajevo
#2616 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Joj bas je problem potrefiti nijansu sjene za obrve :/ Ja uzela onaj set od Essencea, ali nijedna od one dvije nije bas moja boja obrva. Ali pomijesam, pa to kao lici na nesto. U svakom slucaju bolje nego kada ih olovkom sjencim. Od olovke sam odustala sto se obrva tice.
A to ti mislis da ne zalaze
Sve oni budnim oko prate 
A to ti mislis da ne zalaze
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#2617 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ja imam oriflameov set.....Pa mijesam crnu olovku sa onom najtamnijom bojom
- yellow cat
- Posts: 1290
- Joined: 18/07/2010 00:37
#2618 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
PotpisujemDuctus Holedocus wrote:Bez ideje,ne ide mi uz ovakvu sminku tvoj nadimak:)
Odusevljena sam
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2619 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Gotovo ba...necu misliti, sve si sama reklabez_ideje wrote:Tishu,cut ce Michun da joj kradem pos'o![]()
![]()
@aurora-ma meni ovi vrhovi obrva inace idu na zivce,nikako nisu jednaki na obje strane......Nekako sve imam osjecaj kad to tu popunim da se vidi da je boja.....pa kontam da nadjem neku za nijansu svjetliju sjenu od ove da probam sa tim.......Inace sam deficitarna sa smedjim sjenama.....jedno vrijeme sam ih bojkotovala skroz,pa se opet ljubav ta rodila
![]()
![]()
,pa moram u kupovinu
![]()
![]()
![]()
![]()
Kakva Agencija,ne zalaze oni vamo,sem Kolege
Super sminkica, bAAAvo
Ma za te obrve, odes brate na obicne sjene i probas na obrvama. Iskreno, ja stavljam neku sivo crnu deborah. Nasla je u kutiji i probala i moRe
-
*mima*
#2620 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
bez_ideje wrote:
(trebale su ici obratnim redom.....uz ovu plavo-ljubicastu sam i obrve opet utanjila malo )
Bombonica
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2621 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Potpisujem Mimin prethodni post 
A ja sam opet zaglavila u zenici u martimexu, tamo ima art deco podloga za sejnu i koliko sam shvatila sve art deco je 50%.
Kupila sam:
i diiivno je, bas mi se svidja, roskasto, ne previse, fin sjaj, super
Dodje i četka u setu, ona neka kabuki recimo
oboje 42 KM
Kupila smedju Guerlain olovku za oci za smao 12 KM
i jos me juce drago pocastio s guerlain ružem

Sad vise ne msijem primanuti ni martimexu ni cm-u ni nicemu
joj bila maskara guerlain na snizenju 33 km crna, ali nisam znala valjal sta, kad jcue nestala
A ja sam opet zaglavila u zenici u martimexu, tamo ima art deco podloga za sejnu i koliko sam shvatila sve art deco je 50%.
Kupila sam:
i diiivno je, bas mi se svidja, roskasto, ne previse, fin sjaj, super Kupila smedju Guerlain olovku za oci za smao 12 KM
i jos me juce drago pocastio s guerlain ružem

Sad vise ne msijem primanuti ni martimexu ni cm-u ni nicemu
joj bila maskara guerlain na snizenju 33 km crna, ali nisam znala valjal sta, kad jcue nestala
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2622 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
JAOOOOO killnut cu se!
KAKO SU VAM SUPER JAOOOOO HOCU I JAAAAA DA ME NEKO OVAKO NASMINKAAAA!
ALEMA OOODLICNOOOO!
bez ideje .... ODLICNOOOOOOOO!
ja tek kad vidim vase oci vidim da ja imam "jastuciice" iako ih bas i nemam inace ... samo kad se smijem oci mi se zatvore pa ih dobijem
neka furat cu se i dalje da licim na catherine zeta jones ... pa cu kuznuti kako se ona sminka
vi cete mene unistiti psihicki
ja kad ocem u shoping ima da me nema!
KAKO SU VAM SUPER JAOOOOO HOCU I JAAAAA DA ME NEKO OVAKO NASMINKAAAA!
ALEMA OOODLICNOOOO!
bez ideje .... ODLICNOOOOOOOO!
ja tek kad vidim vase oci vidim da ja imam "jastuciice" iako ih bas i nemam inace ... samo kad se smijem oci mi se zatvore pa ih dobijem
neka furat cu se i dalje da licim na catherine zeta jones ... pa cu kuznuti kako se ona sminka
vi cete mene unistiti psihicki
ja kad ocem u shoping ima da me nema!
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2623 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Kad stignete pogledajte julie, imala je super dva tutoriala za valentinovo.
-
mimsy
- Posts: 389
- Joined: 01/03/2010 11:08
#2624 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Mnogo ti bolje stoji kad i gornji kapak uokviris olovkom/tusem.alemaa wrote:Prelijepe oci imamo men se cini sve...a vjezbanje daje rezultate..Evo i mogrezultata gledanja mnostvo youtuberica
Odsad se uvijek tako sminkaj!
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2625 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Extra ijepo alemaa, ma ja kad uslikam ovim svojim mob-om nista se konkretno ne vidi pa zato ne stavljam da ne msilsite da sam pokvaritaalemaa wrote:Prelijepe oci imamo men se cini sve...a vjezbanje daje rezultate..Evo i mogrezultata gledanja mnostvo youtuberica

