Obuca9 wrote:Banksy wrote:
Postoji li ijedna organizirana ili spontana prilika, situacija, događaj, kad na jednom mjestu 5, 6, 2 hiljade Bosanaca ovako maše bosanskim zastavama? Ikad, igdje, ijednom?
Ista je to fela. I ovi sljedbenici Zahirage i ti sa gornje i ovi sa donje slike.

Nije ista. To iznad su nesretni ljudi, jadni, bolesni i očajni, koji traže sebi spas, pa makar i kod ovakvih,
ovi drugi su organizirani, dio smišljenog procesa i dugoročnog plana kojim bošnjački vrh zatire samostalnost, samosvojnost, ponos i identitet bošnjačkog naroda i cijele Bosne i Hercegovine, bijedni, kupljeni bošnjački vrh koji je, za par ''vreća za mog Bakira'', spreman, prodati i svoj narod i svoju državu za koju su još jučer izginule hiljade njenih najboljih sinova. To su ovi što sjede u prvom redu, što ljetuju, zimuju, liječe se i šopingiraju u zemljama Zapadne Evrope, a bosanskoj djeci u ruke guraju zastave Turske i Erdoganove slike. Ološ.