Zahiragić opet jaše

Post Reply
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#2601 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Obuca9 »

Banksy wrote:Image

Postoji li ijedna organizirana ili spontana prilika, situacija, događaj, kad na jednom mjestu 5, 6, 2 hiljade Bosanaca ovako maše bosanskim zastavama? Ikad, igdje, ijednom?
Ista je to fela. I ovi sljedbenici Zahirage i ti sa gornje i ovi sa donje slike.

Image
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2602 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Banksy »

Obuca9 wrote:
Banksy wrote:Image

Postoji li ijedna organizirana ili spontana prilika, situacija, događaj, kad na jednom mjestu 5, 6, 2 hiljade Bosanaca ovako maše bosanskim zastavama? Ikad, igdje, ijednom?
Ista je to fela. I ovi sljedbenici Zahirage i ti sa gornje i ovi sa donje slike.

Image

Nije ista. To iznad su nesretni ljudi, jadni, bolesni i očajni, koji traže sebi spas, pa makar i kod ovakvih,

ovi drugi su organizirani, dio smišljenog procesa i dugoročnog plana kojim bošnjački vrh zatire samostalnost, samosvojnost, ponos i identitet bošnjačkog naroda i cijele Bosne i Hercegovine, bijedni, kupljeni bošnjački vrh koji je, za par ''vreća za mog Bakira'', spreman, prodati i svoj narod i svoju državu za koju su još jučer izginule hiljade njenih najboljih sinova. To su ovi što sjede u prvom redu, što ljetuju, zimuju, liječe se i šopingiraju u zemljama Zapadne Evrope, a bosanskoj djeci u ruke guraju zastave Turske i Erdoganove slike. Ološ.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#2603 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hizo ramidovic »

Banksy wrote: Image


Nije ista. To iznad su nesretni ljudi, jadni, bolesni i očajni, koji traže sebi spas, pa makar i kod ovakvih,

ovi drugi su organizirani, dio smišljenog procesa i dugoročnog plana kojim bošnjački vrh zatire samostalnost, samosvojnost, ponos i identitet bošnjačkog naroda i cijele Bosne i Hercegovine, bijedni, kupljeni bošnjački vrh koji je, za par ''vreća za mog Bakira'', spreman, prodati i svoj narod i svoju državu za koju su još jučer izginule hiljade njenih najboljih sinova. To su ovi što sjede u prvom redu, što ljetuju, zimuju, liječe se i šopingiraju u zemljama Zapadne Evrope, a bosanskoj djeci u ruke guraju zastave Turske i Erdoganove slike. Ološ.
preciznije, ovi nesrtenici su tu gdje jesu dobrim dijelom zbog nebrige i nemara ovih drugih
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2604 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Banksy »

Sigurno...
User avatar
piupiu
Posts: 16761
Joined: 05/01/2008 05:08

#2605 Re: Zahiragić opet jaše

Post by piupiu »

Banksy wrote:Postoji li ijedna organizirana ili spontana prilika, situacija, događaj, kad na jednom mjestu 5, 6, 2 hiljade Bosanaca ovako maše bosanskim zastavama? Ikad, igdje, ijednom?
Postoje — utakmice. A, za ovo gore nemam pravu riječ. Boriš se za opstanak svog identiteta i onda se naguziš Turcima, mašeš njihovim zastavicama, ideš na kolektivno sunećenje k'o na Dan mladosti, ljubiš im STRANO, neootomansko dupe. Džaba je. Kmet ostaje kmet, a podanik podanik.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65963
Joined: 03/08/2010 19:04

#2606 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kakavdanakneiskustvu »

piupiu wrote:
Banksy wrote:Postoji li ijedna organizirana ili spontana prilika, situacija, događaj, kad na jednom mjestu 5, 6, 2 hiljade Bosanaca ovako maše bosanskim zastavama? Ikad, igdje, ijednom?
Postoje — utakmice. A, za ovo gore nemam pravu riječ. Boriš se za opstanak svog identiteta i onda se naguziš Turcima, mašeš njihovim zastavicama, ideš na kolektivno sunećenje k'o na Dan mladosti, ljubiš im STRANO, neootomansko dupe. Džaba je. Kmet ostaje kmet, a podanik podanik.

a i nedavno se u sanskom mostu slavi godisnjica bitke turske vojske
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#2607 Re: Zahiragić opet jaše

Post by seln »

kakavdanakneiskustvu wrote:
piupiu wrote:
Banksy wrote:Postoji li ijedna organizirana ili spontana prilika, situacija, događaj, kad na jednom mjestu 5, 6, 2 hiljade Bosanaca ovako maše bosanskim zastavama? Ikad, igdje, ijednom?
Postoje — utakmice. A, za ovo gore nemam pravu riječ. Boriš se za opstanak svog identiteta i onda se naguziš Turcima, mašeš njihovim zastavicama, ideš na kolektivno sunećenje k'o na Dan mladosti, ljubiš im STRANO, neootomansko dupe. Džaba je. Kmet ostaje kmet, a podanik podanik.

a i nedavno se u sanskom mostu slavi godisnjica bitke turske vojske
Naravno, plebs je glup i inertan. Isto onako kako su slavili godisnjice bitaka iz WW2 (koje su, ako nista drugo, bile nase), tako sad slave i ovo,
zavisno od toga sta im "jave iz staba". Pravi uhljupi su u stranackoj kamarili, ista sorta kao i oni koji su napali Gradascevica na Stupu (simbolicno mjesto, zar ne).
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83414
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2608 Re: Zahiragić opet jaše

Post by _BataZiv_0809 »

FrozenCastle wrote:Burno u studiju N1: Zahiragić o kontroverznim izjavama http://ba.n1info.com/a150582/Vijesti/Vi ... avama.html
Jeste li homofob?

Nisam, kako cu biti. Homo=covjek, nemam fobiju od ljudi :D
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#2609 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Ajatolah_ »

Najjača mu je bila ona o komunjarama i kupanju, mogla je vala i to spomenuti...
iz Mostara
Posts: 456
Joined: 08/04/2017 17:40

#2610 Re: Zahiragić opet jaše

Post by iz Mostara »

Ajatolah_ wrote:Najjača mu je bila ona o komunjarama i kupanju, mogla je vala i to spomenuti...
šta će ona spomenut, dobro ga nije odmah silovala, emela je to ljudi halo :lol: :lol: :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83414
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2611 Re: Zahiragić opet jaše

Post by _BataZiv_0809 »

iz Mostara wrote:
Ajatolah_ wrote:Najjača mu je bila ona o komunjarama i kupanju, mogla je vala i to spomenuti...
šta će ona spomenut, dobro ga nije odmah silovala, emela je to ljudi halo :lol: :lol: :lol:
Sta to treba da znaci :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2612 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Banksy »

I nije sve u ljubavi, ima nešto i u novcu...

Ured za turizam i kulturu turske ambasade u BiH i Asocijacija Mostovi prijateljstva BiH-Zenica organizirali su u Gradskoj areni u Zenici najveću proslavu izvan zemlje velikog praznika Republike Turske - 23. aprila, Međunarodnog dana djeteta.

Za organizaciju je utrošeno oko pola miliona KM
Ko su ovi?

Delegacija Asocijacije Mostovi Prijateljstva BiH-Zenica u sastavu-Jasmin Imamović, Adnan Bujak i Sejad Karajkić

Image
iz Mostara
Posts: 456
Joined: 08/04/2017 17:40

#2613 Re: Zahiragić opet jaše

Post by iz Mostara »

turske podguzne muhe i njihov šef turski BAJA :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2614 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Banksy »

Kako sam i pretpostavljala...

Imamović Jasmin
SDA – STRANKA DEMOKRATSKE AKCIJE


Naziv institucije:
Skupština ZDK

Naziv funkcije:
Poslanik Skupštine ZDK
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65963
Joined: 03/08/2010 19:04

#2615 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kakavdanakneiskustvu »

iz Mostara wrote:turske podguzne muhe i njihov šef turski BAJA :lol:

bas tako
User avatar
piupiu
Posts: 16761
Joined: 05/01/2008 05:08

#2616 Re: Zahiragić opet jaše

Post by piupiu »

Banksy wrote:Kako sam i pretpostavljala...

Imamović Jasmin
SDA – STRANKA DEMOKRATSKE AKCIJE


Naziv institucije:
Skupština ZDK

Naziv funkcije:
Poslanik Skupštine ZDK
Program, nego šta.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2617 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Banksy »

piupiu wrote:
Banksy wrote:Kako sam i pretpostavljala...

Imamović Jasmin
SDA – STRANKA DEMOKRATSKE AKCIJE


Naziv institucije:
Skupština ZDK

Naziv funkcije:
Poslanik Skupštine ZDK
Program, nego šta.
Ima li veće radosti od ispunjavanja dugoročnih etničkih i državnih planova uz milost šefova i milionsku zaradu. :thumbup:
iz Mostara
Posts: 456
Joined: 08/04/2017 17:40

#2618 Re: Zahiragić opet jaše

Post by iz Mostara »

Banksy wrote:
Ima li veće radosti od ispunjavanja dugoročnih etničkih i državnih planova uz milost šefova i milionsku zaradu. :thumbup:
I još odeš u đamiju da te malo i allah pogleda, spišaš se u gaće od nakve gotive!
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#2619 Re: Zahiragić opet jaše

Post by djevojka bez imena »

Ako se ja dobro sjecam, ovaj Merim je bio Zahiragicu nekakav zamjenik. Sidji Kurta da se popne Murta :-) Obojica s prava, samo gledaju gdje ce krivinu smotat i uhljebit' se
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2620 Re: Zahiragić opet jaše

Post by insomnia78 »

Lik se sto puta nanovo registruje na forum i svaku mogucu temu koristi za pljuvanje po BiH i Bosnjacima :lol: :lol: :lol:
Pogledaj mu samo postove.
"Pljusak u Sarajevu-SDA, balije, raspala drzava...."
"Niske temperature za ovo doba godine-Raspala drzava, balije, SDA..."
Ovo je onaj isti sto je izmislio one vehabije kako tegbiraju na "starom" :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2621 Re: Zahiragić opet jaše

Post by insomnia78 »

#dnevna#doza#osvete#da(h)ijama
User avatar
asurbanipal
Posts: 6692
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#2622 Re: Zahiragić opet jaše

Post by asurbanipal »

insomnia78 wrote: Ovo je onaj isti sto je izmislio one vehabije kako tegbiraju na "starom" :lol:

Nisu vehabije, ali zato jesu Turci tekbirali i galamili kod Krive ćuprije.

Rođak mi radi u starom gradu.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2623 Re: Zahiragić opet jaše

Post by insomnia78 »

Izmice ti poenta
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2624 Re: Zahiragić opet jaše

Post by O'zone »

Ode Zaha u politiku sad će te tek kukati :D
User avatar
dulekrele
Posts: 4733
Joined: 10/04/2014 18:25

#2625 Re: Zahiragić opet jaše

Post by dulekrele »

Banksy wrote:I nije sve u ljubavi, ima nešto i u novcu...

Ured za turizam i kulturu turske ambasade u BiH i Asocijacija Mostovi prijateljstva BiH-Zenica organizirali su u Gradskoj areni u Zenici najveću proslavu izvan zemlje velikog praznika Republike Turske - 23. aprila, Međunarodnog dana djeteta.

Za organizaciju je utrošeno oko pola miliona KM
Ko su ovi?

Delegacija Asocijacije Mostovi Prijateljstva BiH-Zenica u sastavu-Jasmin Imamović, Adnan Bujak i Sejad Karajkić

Image
Koji cobani :lol:
Post Reply