Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2601 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

emigrazione wrote: Sta legenda, fakat ne kontam...ako ti je lakse moze na pp
bila nekakva vecera legendi kluba i pelak je bio pozvan (doduse jedini razlog jer neko koga necemo sad spominjati nije zelio da dodje bez njega)

Sta ti pratis u vezi kluba za kojeg lafo navijas

:mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2602 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Capajebo wrote:
Raigor Stonehoof wrote:hurtic ce voditi ekipu protiv borca.
U prevodu, nece je niko voditi kao sto je do sad niko nije vodio :mrgreen:
zar on nije dio strucnog staba koji je citav sa Dzenom napustio?
User avatar
Capajebo
Posts: 22030
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#2603 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Capajebo »

todd_smith wrote:
Capajebo wrote:
Raigor Stonehoof wrote:hurtic ce voditi ekipu protiv borca.
U prevodu, nece je niko voditi kao sto je do sad niko nije vodio :mrgreen:
zar on nije dio strucnog staba koji je citav sa Dzenom napustio?
Zar Hurtic nije akademija?
User avatar
emigrazione
Posts: 7794
Joined: 01/09/2010 13:40

#2604 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by emigrazione »

todd_smith wrote:
emigrazione wrote: Sta legenda, fakat ne kontam...ako ti je lakse moze na pp
bila nekakva vecera legendi kluba i pelak je bio pozvan (doduse jedini razlog jer neko koga necemo sad spominjati nije zelio da dodje bez njega)

Sta ti pratis u vezi kluba za kojeg lafo navijas

:mrgreen:
Ne navijam ja lafo, brate ja ovaj klub zivim aktivno skoro 30 godina, skoro...na ovom forumu malo ih je da imaju 30 godina! Nema kod mene nista "lafo" kada je FKS u pitanju...Pelak me interesuje iskljucivo kao neko kome nikada ne bih dopustio da prismrdi klubu na bilo koji nacin, ostalo me ne zanima gdje je jeo i s kim je mezetio, boli me neka stvar...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2605 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

emigrazione wrote:
todd_smith wrote:
emigrazione wrote: Sta legenda, fakat ne kontam...ako ti je lakse moze na pp
bila nekakva vecera legendi kluba i pelak je bio pozvan (doduse jedini razlog jer neko koga necemo sad spominjati nije zelio da dodje bez njega)

Sta ti pratis u vezi kluba za kojeg lafo navijas

:mrgreen:
Ne navijam ja lafo, brate ja ovaj klub zivim aktivno skoro 30 godina, skoro...na ovom forumu malo ih je da imaju 30 godina! Nema kod mene nista "lafo" kada je FKS u pitanju...Pelak me interesuje iskljucivo kao neko kome nikada ne bih dopustio da prismrdi klubu na bilo koji nacin, ostalo me ne zanima gdje je jeo i s kim je mezetio, boli me neka stvar...
Pa Klub ga zvao, zato se o njemu i prica, nije nista privatno bilo. ;-)
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50658
Joined: 29/12/2005 01:20

#2606 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

BHF_Manijak wrote:
Lakat Jebić wrote:nije zvanicno potvrdjeno, ali autor clanaka ima izvore unutar kluba. sad ce doci jez i rec kako je to mahalanje, a da isto ovo pricita u new york timesu, rekao bi da je istrazivacko novinarstvo
:lol: :lol: :lol: :lol: :kiss:
haha :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#2607 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by ultima_palabra »

Gdje god bili, uvijek korak ispred vas :kiss: :mrgreen:
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#2608 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Samprotivsviju »

Sad treba Odovica dovest :per:
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#2609 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by SSemir »

zao mi sto sloboda prosu bodove jucer protiv ekipe koja se bori za opstanak
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#2610 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nKrkan »

Došli smo do te faze da ne možeš više ni komšije podjebavat od muke :oops:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#2611 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by mali_milojica »

Ras Al Ghul wrote:Jel onaj morbidni skaut dobio otkaz, jao lika :lol: :lol:
Da je frajer zelene boje,pomislio bih da je Marsovac :mrgreen:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#2612 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Lakat Jebić wrote:vidi se da ti nisi gledao zeljine bekove ove sezone :D

znaci livaja je zaspo na 35 metara od gola. ide nas korner, izbijena lopta, ide prema njemu. stoji sam, nidje nikog... i ide lopta, on se ne mice. i ide, i ide, i ide, livaja i dalje ko mister bean u onom filmu rat race kad stojeci spava. i dozva se, al vec je igrac slobode bio blizi lopti :D
U ovoj situaciji nisam znao da li plakati ili se smijati. Kakav antitalenat ... :lol:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#2613 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

MOSALJOZE wrote:Ne znam jeli do administracije ili do nas,ali nesto nije uredu.Prodje kolo,oba kluba izgubili,jedan banovan,i to moderator :skoljka:
Charuga kao stari sve veci merhametlija
Srce mi se cijepa kad vas moram banovati ... :( :mrgreen:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#2614 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by north »

Tužno je ako je istiniti način na koji je smijenjen Odović, a čuo sam ovo i prije objave u avazu....Nije provokacija, svjestan sam itekako kakve su se blamaže dešavale u mom klubu, i još uvijek se dešavaju, ali mijenjati trenera na osnovu naredbe e-mailom jednog čovjeka, a predstavljati u javnosti da je održan UO, je Monthy Payton širih razmjera :skoljka: ...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#2615 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by ultima_palabra »

north wrote:Tužno je ako je istiniti način na koji je smijenjen Odović, a čuo sam ovo i prije objave u avazu....Nije provokacija, svjestan sam itekako kakve su se blamaže dešavale u mom klubu, i još uvijek se dešavaju, ali mijenjati trenera na osnovu naredbe e-mailom jednog čovjeka, a predstavljati u javnosti da je održan UO, je Monthy Payton širih razmjera :skoljka: ...
Sad će to nama ekspert @omega objasniti, osim ako nije zauzet drugim poslovima...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2616 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

emigrazione wrote:
Velkoski wrote:
emigrazione wrote: Sta Pelak? Ne kontam fakat??
Pa legenda kluba čovjek...
Sta legenda, fakat ne kontam...ako ti je lakse moze na pp
Image
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2617 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2618 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

Da li su današnji tekstovi u Dnevnom Avazu prepisani sa foruma? Samo pitam...

Izvinjavam se na tri posta zaredom :mrgreen:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#2619 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Partijaner »

User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2620 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

mali_milojica wrote:
Ras Al Ghul wrote:Jel onaj morbidni skaut dobio otkaz, jao lika :lol: :lol:
Da je frajer zelene boje,pomislio bih da je Marsovac :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

Ras Al Ghul, nije on skaut, nego video skaut. :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#2621 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

north wrote:Tužno je ako je istiniti način na koji je smijenjen Odović, a čuo sam ovo i prije objave u avazu....Nije provokacija, svjestan sam itekako kakve su se blamaže dešavale u mom klubu, i još uvijek se dešavaju, ali mijenjati trenera na osnovu naredbe e-mailom jednog čovjeka, a predstavljati u javnosti da je održan UO, je Monthy Payton širih razmjera :skoljka: ...
U avazu jedna priča, u sportu druga, a ista novina. U sportu kaže Oda da ga je lično zvao direktor i rekao mu za otkaz. Žalosno u svakom slučaju da se čovjek ne zovne u klub i da se sa njim oprosti na ljudski način.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#2622 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by ZonFon »

:pisnuo:

E sto me barem na kratko oraspolozise.
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2623 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

Velkoski wrote:http://sportsport.ba/magazin/nekada-bra ... owu/171252

evo, ovo je ontopic.

pametnije ti je da ovo kritikuješ todde :mrgreen: pusti radiosa i nas na miru, bar se trudimo ne održavat' politiku 'nezamjeranja' :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2624 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Charuga wrote:
north wrote:Tužno je ako je istiniti način na koji je smijenjen Odović, a čuo sam ovo i prije objave u avazu....Nije provokacija, svjestan sam itekako kakve su se blamaže dešavale u mom klubu, i još uvijek se dešavaju, ali mijenjati trenera na osnovu naredbe e-mailom jednog čovjeka, a predstavljati u javnosti da je održan UO, je Monthy Payton širih razmjera :skoljka: ...
U avazu jedna priča, u sportu druga, a ista novina. U sportu kaže Oda da ga je lično zvao direktor i rekao mu za otkaz. Žalosno u svakom slučaju da se čovjek ne zovne u klub i da se sa njim oprosti na ljudski način.
Gospodin Dino Djurbuzovic likes this post.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2625 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Husic suspendovan na godinu dana, Savija na par mjeseci.

Savez ce sam sebi glavu rezati ovakvim odlukama a ima ih dosta u zadnjje vrijeme
Locked