Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#2601 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by Kinaski »

Nista onda, hajmo spavat :D
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#2602 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by glitch »

glitch wrote:bug
nešto rade i po običaju su opet nešto pokvarili mene dodje maloprije poruka dobio si level 1 ja imam sva 4
i vidim na forumu nekima nestali svi bedževi :-)
joj gluposti pred kraj zadatka da zaokružim na 400 kaže ne možeš raditi
sad vidim dostupni mi 1 i 3 level
a 2 ne mogu :lol: :lol: :lol:
ala ga porpravljaju svaka im čast
User avatar
Lunetina
Posts: 318
Joined: 27/12/2013 09:36
Location: Zimbabwe

#2603 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by Lunetina »

glitch wrote:
glitch wrote:bug
nešto rade i po običaju su opet nešto pokvarili mene dodje maloprije poruka dobio si level 1 ja imam sva 4
i vidim na forumu nekima nestali svi bedževi :-)
joj gluposti pred kraj zadatka da zaokružim na 400 kaže ne možeš raditi
sad vidim dostupni mi 1 i 3 level
a 2 ne mogu :lol: :lol: :lol:
ala ga porpravljaju svaka im čast
Isti slučaj i kod mene. Imam 1 i 3, nemam 2. Koji kraljevi!!! :lol:

Još mi čestitaju na new Performance Level Badge! :lol:
User avatar
babaroga1x
Posts: 885
Joined: 29/04/2014 14:42

#2604 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by babaroga1x »

evo da se i ja pohvalim... nakon preko 10 000 riješenih taskova, ja dobio badgeve, dapače sva tri :lol: :lol: :lol:

Image

jel potrebno napomenuti da sam ih imao i prije? :lol: :lol: :lol:
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#2605 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by glitch »

ja evo dobivam 3 put za redom u pola sata level 1 poruke :twisted:
a level 2 pa i 3 sad nestali :twisted:
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#2606 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by glitch »

haj makar nije džaba dok čekam da se vrate leveli
pojavilo se ovih merchantsa 10 sec po zadatku 0.08c
evo 43 uradih :D
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#2607 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by glitch »

vratiše mi sve levele pa završih zadatak :oops:
evo me ko oni indijci :lol: :lol: :lol:

Image
User avatar
babaroga1x
Posts: 885
Joined: 29/04/2014 14:42

#2608 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by babaroga1x »

Medical relations validation (diabetes), level 1, 14 centi lagan pa navalite... a ima i nova tura what is topic i what is format eventa, isto level1

Baba
User avatar
konahawaii
Posts: 1428
Joined: 11/09/2014 15:27

#2609 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by konahawaii »

jutros otvorim crowd, kad ono 9 poruka "Congratulations! You earned a new Performance Level Badge. New Jobs are now available to you." :lol:
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#2610 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by Janjicar »

babaroga1x wrote:Medical relations validation (diabetes), level 1, 14 centi lagan pa navalite... a ima i nova tura what is topic i what is format eventa, isto level1

Baba
Kako ide ovaj medical ? Imas li kakvih uputa...?
malimrav1978
Posts: 166
Joined: 27/10/2014 12:52

#2611 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by malimrav1978 »

Izgubio sve tri levela. Znal neko šta se dešava? I prijatelj mi jutros kaže da se isto i njemu desilo.
User avatar
konahawaii
Posts: 1428
Joined: 11/09/2014 15:27

#2612 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by konahawaii »

upravo sam bacio min 30$....
User avatar
mikrozadatak
Posts: 1429
Joined: 27/07/2014 10:52

#2613 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by mikrozadatak »

malimrav1978 wrote:Izgubio sve tri levela. Znal neko šta se dešava? I prijatelj mi jutros kaže da se isto i njemu desilo.
Isti sam ti takav :D Jesi li imao flag?
Valjda ce ih vratiti, ima super taskova u ponudi.

konahawaii kako mislis bacio?
User avatar
konahawaii
Posts: 1428
Joined: 11/09/2014 15:27

#2614 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by konahawaii »

mah, nikad nisam imao problema sa onim errorsima, uvijek se dobro zaradi. Jutros kao da me sunce obasjalo kad sam vidio 363 u ponudi :) kad ne znam sta mi bi padnem na quiz modu :-)

morat cu se zadovoljit sa nim pinovima
User avatar
mikrozadatak
Posts: 1429
Joined: 27/07/2014 10:52

#2615 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by mikrozadatak »

konahawaii wrote:mah, nikad nisam imao problema sa onim errorsima, uvijek se dobro zaradi. Jutros kao da me sunce obasjalo kad sam vidio 363 u ponudi :) kad ne znam sta mi bi padnem na quiz modu :-)

morat cu se zadovoljit sa nim pinovima
Uh kako mi je žao što ne mogu raditi error-e, jedva sam čekao da se pojave. Al' hajde, čitam da su uradili update instrukcija, vjerovatno su nešto promjenili.
Ma i pinovi su super, spiči ih par stotina i dobro je.
malimrav1978
Posts: 166
Joined: 27/10/2014 12:52

#2616 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by malimrav1978 »

mikrozadatak wrote:
malimrav1978 wrote:Izgubio sve tri levela. Znal neko šta se dešava? I prijatelj mi jutros kaže da se isto i njemu desilo.
Isti sam ti takav :D Jesi li imao flag?
Valjda ce ih vratiti, ima super taskova u ponudi.

konahawaii kako mislis bacio?
Ja sam imao flag prije par dana na find CIO, pa su mi vratili levele ali je flag ostao, ali ovaj moj prijatelj tek što je dobio level 2, radio svega tri daba i to samo jednostavne zadatke i njemu skinuli sve. Ne znam da li da im šaljem opet ticket ili je ovo neka njihova greška. S druge strane na ženinom računu sve nosrmalno osim što su joj sinoć došle poruke da je dobila level 1 i 2 a ona već na levelu 3.
User avatar
mikrozadatak
Posts: 1429
Joined: 27/07/2014 10:52

#2617 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by mikrozadatak »

malimrav1978 wrote: Ja sam imao flag prije par dana na find CIO, pa su mi vratili levele ali je flag ostao, ali ovaj moj prijatelj tek što je dobio level 2, radio svega tri daba i to samo jednostavne zadatke i njemu skinuli sve. Ne znam da li da im šaljem opet ticket ili je ovo neka njihova greška. S druge strane na ženinom računu sve nosrmalno osim što su joj sinoć došle poruke da je dobila level 1 i 2 a ona već na levelu 3.
I ja sam dobio flag na istom tasku, tada mi nisu dirali levele. Sinoć ponovo pisao ticket, nema odgovora još uvijek
I moja žena kaže da joj se isto sinoć desilo kao i tvojoj.
Malo mi je čudno, jer kad god su mi skidali levele uvijek bih dobio obavjest i email, ovaj put ništa. Kontam možda rade nešto, možda je do njih.
Jbg vječni optimista :D
User avatar
konahawaii
Posts: 1428
Joined: 11/09/2014 15:27

#2618 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by konahawaii »

mikrozadatak wrote: Uh kako mi je žao što ne mogu raditi error-e, jedva sam čekao da se pojave. Al' hajde, čitam da su uradili update instrukcija, vjerovatno su nešto promjenili.
Ma i pinovi su super, spiči ih par stotina i dobro je.

sad imas malo vise posla...traze da prvih 10 inventory results budu povezani sa naslovom
malimrav1978
Posts: 166
Joined: 27/10/2014 12:52

#2619 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by malimrav1978 »

mikrozadatak wrote:
malimrav1978 wrote: Ja sam imao flag prije par dana na find CIO, pa su mi vratili levele ali je flag ostao, ali ovaj moj prijatelj tek što je dobio level 2, radio svega tri daba i to samo jednostavne zadatke i njemu skinuli sve. Ne znam da li da im šaljem opet ticket ili je ovo neka njihova greška. S druge strane na ženinom računu sve nosrmalno osim što su joj sinoć došle poruke da je dobila level 1 i 2 a ona već na levelu 3.
I ja sam dobio flag na istom tasku, tada mi nisu dirali levele. Sinoć ponovo pisao ticket, nema odgovora još uvijek
I moja žena kaže da joj se isto sinoć desilo kao i tvojoj.
Malo mi je čudno, jer kad god su mi skidali levele uvijek bih dobio obavjest i email, ovaj put ništa. Kontam možda rade nešto, možda je do njih.
Jbg vječni optimista :D
Ma i meni čudno što nam ženama nisu dirali levele a nama ih ukinuli. Nisu mi tu čista posla :lol: :lol: :lol:
User avatar
mikrozadatak
Posts: 1429
Joined: 27/07/2014 10:52

#2620 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by mikrozadatak »

malimrav1978 wrote: Ma i meni čudno što nam ženama nisu dirali levele a nama ih ukinuli. Nisu mi tu čista posla :lol: :lol: :lol:
S druge strane sad imamo izgovor kad nam se ne radi.
Ja već planiram kafanu za vikend, moram odbolovati ove levele :D
User avatar
babaroga1x
Posts: 885
Joined: 29/04/2014 14:42

#2621 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by babaroga1x »

Janjicar wrote:
babaroga1x wrote:Medical relations validation (diabetes), level 1, 14 centi lagan pa navalite... a ima i nova tura what is topic i what is format eventa, isto level1

Baba
Kako ide ovaj medical ? Imas li kakvih uputa...?
ne znam jel ima još uvijek medical u ponudi, morao ići na posao, jutros uz kavicu sredio desetak komada...

dobiš kratki tekst... u njemu je boldana rečenica u kojoj se spominje lijek i neki simptom ili tvrdnja...

ti trebaš odrediti jel lijek uzrok, jel se radi o tvrdnji ili irelevantno

Npr.
1.)Već šest mjeseci koristim lijek XYZ i imam osip po tijelu

tvrdnja: lijek XYZ uzrokuje osip

točno
netočno

odabereš točno

2.) AKo koristite lijek TRT, nemojte voziti
općepoznata činjenica: lijek TRT utječe na vozne sposobnosti
točno
netočno

odaberi točno

i cepaš tako dalje, imaš tri kategorije, uzročnost i još dvije koje se sad ne sjećam, za koje odredjueš točno / netočno
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#2622 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by tataćusak »

Kako ide ovo s pinovima
malimrav1978
Posts: 166
Joined: 27/10/2014 12:52

#2623 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by malimrav1978 »

[/quote]
S druge strane sad imamo izgovor kad nam se ne radi.
Ja već planiram kafanu za vikend, moram odbolovati ove levele :D[/quote]

Ama i ja planiram u kafanu al za onaj tamo vikend, via Beograd i zato mi trebaju poslovi da imam šta trošit u kafani :evil:
hladno
Posts: 143
Joined: 15/01/2012 15:19

#2624 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by hladno »

tataćusak wrote:Kako ide ovo s pinovima
Ako je na putu (ili blizu puta) staviš YES ako nije staviš no. Blizu puta je ako je udaljen 2 širine puta. Većina ih je YES ali eto valja pazit. :-D
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#2625 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by dobojlija81 »

Smijeh2015 wrote:Ebay je 0.06 $ sada !

Ma sreća pa opet se mogu raditi svi leveli iako ih nemam inače :twisted:
meni dodijali,bili 3 centa,kasnije udjem vidim 5 na NB,koji sam baksuz :)
Post Reply