Citroen All About
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#2601 Re: Citroen All About
Pozdrav.
Ima li ko kakva friška iskustva sa servisom 206 na Stupu? Jel taj tip radi i Peugeot i Citroen?
Hvala
Ima li ko kakva friška iskustva sa servisom 206 na Stupu? Jel taj tip radi i Peugeot i Citroen?
Hvala
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#2602 Re: Citroen All About
Citam na klix-u nova e klasa 220d amg line test radili kosta cijelih 140 hiljada KM.
Zamisli to precjenjeno auto sa znackom kupit pored C5... Ja mislim da nije udobna ko C5 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2603 Re: Citroen All About
nije ista klasa , tu prica zavrsava , e tu E klasu poredi sa serijom 5condy wrote:Citam na klix-u nova e klasa 220d amg line test radili kosta cijelih 140 hiljada KM.![]()
Zamisli to precjenjeno auto sa znackom kupit pored C5... Ja mislim da nije udobna ko C5
- Maystor
- Posts: 5598
- Joined: 16/07/2007 22:59
- Location: Unknown
#2604 Re: Citroen All About
Neki dan sam imao na testu Jaguar F-pace (AC Betanija, 120 000 KM), Maserati nemaju registrovan za tu svrhu.
Ne znam šta bih vam rekao, dobar je, ali poslije Tesle svako auto koje ima motor sus nekako izgleda... prevaziđeno.
Ne znam šta bih vam rekao, dobar je, ali poslije Tesle svako auto koje ima motor sus nekako izgleda... prevaziđeno.
- konektovan
- Posts: 51479
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2605 Re: Citroen All About
Radi i peugeot i citroen. Ja vise od 10 godina odrzavam auto, a najfriskije iskustvo od prije 5 dana, nesto mi se cuje, uho moje kaze oko lijevog tocka, kad motam u desno, pravo i lijevo motanje nema nikakvog zvuka. Proveo sam vise od dva sata u servisu i nisu nasli nista, i ako cuju taj zvuk, i kazu haj ti kući, pa kad ti vise prokucka, dodji da vidimo sta je, bolje tako nego da zamijenimo pogresan dio.The BEN10 wrote:Pozdrav.
Ima li ko kakva friška iskustva sa servisom 206 na Stupu? Jel taj tip radi i Peugeot i Citroen?
Hvala
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#2606 Re: Citroen All About
Ovo je bilo ironicno amare, c5 je podjonio mnogo auta ovdje pa je red sad i na e klasi. 5-icu smo vec obradili, naravno c5 ga sije 10:1amar1994 wrote:nije ista klasa , tu prica zavrsava , e tu E klasu poredi sa serijom 5condy wrote:Citam na klix-u nova e klasa 220d amg line test radili kosta cijelih 140 hiljada KM.![]()
Zamisli to precjenjeno auto sa znackom kupit pored C5... Ja mislim da nije udobna ko C5
![]()
E klasa nema sanse pored c5.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2607 Re: Citroen All About
necu da psujem , al mislim da trebas promijenit serviskonektovan wrote:Radi i peugeot i citroen. Ja vise od 10 godina odrzavam auto, a najfriskije iskustvo od prije 5 dana, nesto mi se cuje, uho moje kaze oko lijevog tocka, kad motam u desno, pravo i lijevo motanje nema nikakvog zvuka. Proveo sam vise od dva sata u servisu i nisu nasli nista, i ako cuju taj zvuk, i kazu haj ti kući, pa kad ti vise prokucka, dodji da vidimo sta je, bolje tako nego da zamijenimo pogresan dio.The BEN10 wrote:Pozdrav.
Ima li ko kakva friška iskustva sa servisom 206 na Stupu? Jel taj tip radi i Peugeot i Citroen?
Hvala![]()
![]()
![]()
![]()
cuj kad prokucka dodji
- konektovan
- Posts: 51479
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2608 Re: Citroen All About
Cuj 140 tisuca, pa jesu li oni normalni?! Pa za te pare mozes kupiti kompletnu ponudu citroena, i imati auto za sve prilike. 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2609 Re: Citroen All About
mogu dvije full sestice kupit i kad se jedna pokvari prec na drugukonektovan wrote:Cuj 140 tisuca, pa jesu li oni normalni?! Pa za te pare mozes kupiti kompletnu ponudu citroena, i imati auto za sve prilike.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2610 Re: Citroen All About
ma ne mogu se porediti kao novibasicm wrote:Ovo je bilo ironicno amare, c5 je podjonio mnogo auta ovdje pa je red sad i na e klasi. 5-icu smo vec obradili, naravno c5 ga sije 10:1amar1994 wrote:nije ista klasa , tu prica zavrsava , e tu E klasu poredi sa serijom 5condy wrote:Citam na klix-u nova e klasa 220d amg line test radili kosta cijelih 140 hiljada KM.![]()
Zamisli to precjenjeno auto sa znackom kupit pored C5... Ja mislim da nije udobna ko C5
![]()
E klasa nema sanse pored c5.
ali kao nov(c5) vs polovan svaki drugi auto , citroen je bolji the end
- konektovan
- Posts: 51479
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2611 Re: Citroen All About
amar1994 wrote:necu da psujem , al mislim da trebas promijenit serviskonektovan wrote:Radi i peugeot i citroen. Ja vise od 10 godina odrzavam auto, a najfriskije iskustvo od prije 5 dana, nesto mi se cuje, uho moje kaze oko lijevog tocka, kad motam u desno, pravo i lijevo motanje nema nikakvog zvuka. Proveo sam vise od dva sata u servisu i nisu nasli nista, i ako cuju taj zvuk, i kazu haj ti kući, pa kad ti vise prokucka, dodji da vidimo sta je, bolje tako nego da zamijenimo pogresan dio.The BEN10 wrote:Pozdrav.
Ima li ko kakva friška iskustva sa servisom 206 na Stupu? Jel taj tip radi i Peugeot i Citroen?
Hvala![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
cuj kad prokucka dodji, otidji kod dedovica
Ma ja trebam promijeniti auto, al' kad kredit za stan otkucam prvo, a do tad, gledanje u kasike i gatanje mi ne gine.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2612 Re: Citroen All About
mozda ti ja svoje prodam kad otkucaskonektovan wrote:
Ma ja trebam promijeniti auto, al' kad kredit za stan otkucam prvo, a do tad, gledanje u kasike i gatanje mi ne gine.
- konektovan
- Posts: 51479
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2613 Re: Citroen All About
Korozija ce je pojesti dotad.amar1994 wrote:mozda ti ja svoje prodam kad otkucaskonektovan wrote:
Ma ja trebam promijeniti auto, al' kad kredit za stan otkucam prvo, a do tad, gledanje u kasike i gatanje mi ne gine.![]()
![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2614 Re: Citroen All About
hahakonektovan wrote:Korozija ce je pojesti dotad.amar1994 wrote:mozda ti ja svoje prodam kad otkucaskonektovan wrote:
Ma ja trebam promijeniti auto, al' kad kredit za stan otkucam prvo, a do tad, gledanje u kasike i gatanje mi ne gine.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
PS. nece dok je Amar ziv
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#2615 Re: Citroen All About
Dobro, a u tih 10 godina, kakvi su inače bili?konektovan wrote:Radi i peugeot i citroen. Ja vise od 10 godina odrzavam auto, a najfriskije iskustvo od prije 5 dana, nesto mi se cuje, uho moje kaze oko lijevog tocka, kad motam u desno, pravo i lijevo motanje nema nikakvog zvuka. Proveo sam vise od dva sata u servisu i nisu nasli nista, i ako cuju taj zvuk, i kazu haj ti kući, pa kad ti vise prokucka, dodji da vidimo sta je, bolje tako nego da zamijenimo pogresan dio.The BEN10 wrote:Pozdrav.
Ima li ko kakva friška iskustva sa servisom 206 na Stupu? Jel taj tip radi i Peugeot i Citroen?
Hvala![]()
![]()
![]()
![]()
Šta je alternativa?
hvala
- konektovan
- Posts: 51479
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2616 Re: Citroen All About
Pošto je uglavnom bilo samo odrzavanje, mali servisi, veliki servisi, ok, ali iskreno, cim je sta ozbiljnije, ovo u mom slucaju ne znam gdje svrstati, zapnu, a alternativu ti ne znam, bar kad je Sarajevo u pitanju, i ja bi volio znati. A kako je krenulo, sljedece auto nece biti iz psa grupe, strasno losa iskustva imam sa majstorima pa cak i ovlastenim. Nevjerpvatno je da ljudi sebe zovu majstorima, kupe dijagnostiku, i ko blećci gledaju u monitor,..The BEN10 wrote:Dobro, a u tih 10 godina, kakvi su inače bili?konektovan wrote:Radi i peugeot i citroen. Ja vise od 10 godina odrzavam auto, a najfriskije iskustvo od prije 5 dana, nesto mi se cuje, uho moje kaze oko lijevog tocka, kad motam u desno, pravo i lijevo motanje nema nikakvog zvuka. Proveo sam vise od dva sata u servisu i nisu nasli nista, i ako cuju taj zvuk, i kazu haj ti kući, pa kad ti vise prokucka, dodji da vidimo sta je, bolje tako nego da zamijenimo pogresan dio.The BEN10 wrote:Pozdrav.
Ima qli ko kakva friška iskustva sa servisom 206 na Stupu? Jel taj tip radi i Peugeot i Citroen?
Hvala![]()
![]()
![]()
![]()
Šta je alternativa?
hvala
Last edited by konektovan on 13/06/2017 21:39, edited 1 time in total.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2617 Re: Citroen All About
AS Dedovic ako nije u garancijiThe BEN10 wrote: Šta je alternativa?
hvala
- konektovan
- Posts: 51479
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2618 Re: Citroen All About
amar1994 wrote:AS Dedovic ako nije u garancijiThe BEN10 wrote: Šta je alternativa?
hvala
Obzirom da je bio ovlasteni pa vise nije, o njemu sve govori.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#2619 Re: Citroen All About
Ja tu ljepotu vidim znatno na strani E klase a evo i zasto.mali_milojica wrote:Ja kao ljubitelj talijanskih automobila cu reci da se Ghibli ni u cemu ne moze mjeriti sa BMW 5,E klasom ili A6.madner wrote:Ghibli mi je tehnoloski toliko iza E klase da ne znam opste kako se prodaje.drndalo wrote:Ko bi kupio C i E klasu pored Masserati-a da pare nisu bitne ?
Opremljenost,ponuda motora...
Jedino sto je ljepsi,drugaciji,ima lijepo ime,znak i ima ga manje na cesti. Sasvim dovoljno da bih ga prije kupio nego DE trojku
Mario i njegov tim kada su sastavljali Ghibli nisu imali ni jedan najzahtjev. Trebalo je iskoristiti motor i prenos koji vec postoje i napraviti ljepo auto koristeci sto vise Fiat komponenti da bi bilo sto jeftinije. Nista na tom autu nije naj.
Hans i njegov tim kada su pravili E klasu su imali daleko vise najzahtjeva. Trebalo je napraviti najprostranije, najudobnije i jos naj naj naj, uz to da dinamika bude dovoljno blizu BMWu i Audiju da kupci to ne vide kao minus. Dakle inzinjerski je puno teze bilo ispuniti zahtjeve E klase nego Ghiblija i zato je meni E klasa i Mercedes puno bolji. Inace smatram da je najteze konstrukcijski i napraviti ovaj segment, jer ima jako puno oprecnih zahtjeva a budzet nije neogranicen.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2620 Re: Citroen All About
ja sam zadovoljan biokonektovan wrote:amar1994 wrote:AS Dedovic ako nije u garancijiThe BEN10 wrote: Šta je alternativa?
hvala
Obzirom da je bio ovlasteni pa vise nije, o njemu sve govori.
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#2621 Re: Citroen All About
@amare ne nagovaraj covjeka na jos jedan kredit 
Za njega je Mazda 6, da se covjek pocasti
i zaduzi 
Za njega je Mazda 6, da se covjek pocasti
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2622 Re: Citroen All About
ne kontam al hajdcondy wrote:@amare ne nagovaraj covjeka na jos jedan kredit
Za njega je Mazda 6, da se covjek pocastii zaduzi
kad si kod sestice , kolega @aditon uzo onu bijelu
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#2623 Re: Citroen All About
Pa hvalis auto ko da ga prodajes
Nek mu je sretno
Nek mu je sretno
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2624 Re: Citroen All About
presto sam , jer sam postao dosadan malo je recicondy wrote:Pa hvalis auto ko da ga prodajes![]()
Nek mu je sretno
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#2625 Re: Citroen All About
Nije to razlog gubitka licencekonektovan wrote:amar1994 wrote:AS Dedovic ako nije u garancijiThe BEN10 wrote: Šta je alternativa?
hvala
Obzirom da je bio ovlasteni pa vise nije, o njemu sve govori.

