Eurobasket 2013 u Sloveniji

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
saphir_
Posts: 314
Joined: 04/09/2013 02:05
Location: Niagara Falls

#2601 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by saphir_ »

rage_guy wrote: Ako se u slucaju da tri ili vise ekipa imaju isto bodova gleda kos razlika, onda nam i u slucaju da Makedonija dobije Latviju odgovara samo pobjeda nad Litvanijom. Jer ako Makedonci dobiju Latviju, a mi izgubimo od Litvanije, mi, Latvija i Makedonija cemo imat isto bodova, ali ce tada Makedonci sigurno imat bolju kos razliku(jer je i trenutno bolja).
Dakle, ako sam ja ovo dobro skontao, samo pobjeda nam odgovara sutra.

Makedonija ima -3 kos razliku a mi imamo -7.

I cini se da si u pravu nama samo pobjeda u tom momentu odgovara :| Isto tako iako Latvija pobjedi sutra, jbg
Last edited by saphir_ on 08/09/2013 19:59, edited 1 time in total.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#2602 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

ZPP wrote:Odavno FTV nije napravila dobar potez kao ovaj sa legednom Avdicem.

Je li moguce da nema ni jedan klip sa njim, nego sve sa rts-a?!



neko reče najbolji potez ftv od kad postoji ta tv,slažem se
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2603 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

Edin H. wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Jel ovo na zadnjoj slici u članku o "dočeku" igrača pred dvoranom, Nemanja Gordić sa Fanaticos šalom ? :)
Sa kojeg websitea?
Postavi sliku
Klixa. Ne znam ja skidati slike sa klixa :D

http://www.klix.ba/sport/kosarka/navija ... /130908073
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#2604 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by hrastov žižak »

kakavdanakneiskustvu wrote:
ZPP wrote:Odavno FTV nije napravila dobar potez kao ovaj sa legednom Avdicem.

Je li moguce da nema ni jedan klip sa njim, nego sve sa rts-a?!



neko reče najbolji potez ftv od kad postoji ta tv,slažem se
i ja :thumbup:
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#2605 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Romanista 101% »

Aco: "Sutra ce te vidjeti peto lice BiH"

Ubacujemo u PETU!! :D :-)
User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2606 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Edin H. »

It_is_a_Leclerc wrote:
Edin H. wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Jel ovo na zadnjoj slici u članku o "dočeku" igrača pred dvoranom, Nemanja Gordić sa Fanaticos šalom ? :)
Sa kojeg websitea?
Postavi sliku
Klixa. Ne znam ja skidati slike sa klixa :D

http://www.klix.ba/sport/kosarka/navija ... /130908073
Image

Ova?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#2607 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

insaneinthebrain wrote:avdicu treba dati i fudbalsku reprezntaciju da prenosi :D :thumbup: :bih:







hvala druže,naježio sam se,edin avdić,pa čovjek je legenda,koliko mi je drago što smo pobijedili još mi je draže što je on prenosio
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#2608 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by hrastov žižak »

@alan
to onaj "saboter" što "protiv srbije nije znao za koga igra", da citiram lucidno kliksoforumsko forumaštvo :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2609 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Edin H. »

hrastov žižak wrote:@alan
to onaj "saboter" što "protiv srbije nije znao za koga igra", da citiram lucidno kliksoforumsko forumaštvo :D
:D

A pogledaj ovo?

http://sportsport.ba/bh_kosarka/veliko- ... ama/113267
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#2610 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by mrgreen »

ljudi, da li je iko naisao na link sa prenosom s ftva, ali da nije rtvuzivo? tu jednostavno previse stopa i kasni, a tuga je gledati rtrs pored ovakvog komentatora :sad:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#2611 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

niko nema snimak avdića?
Mustang1
Posts: 29899
Joined: 29/12/2010 17:31

#2612 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Meni nadjite program koji snima ono sto gledam na kompu ja cu vam snimiti zadnju cetvrtinu sa Avdicem .
baxul
Posts: 1884
Joined: 05/01/2004 00:00

#2614 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by baxul »

ako imate bihnet mozete na web tv pogledat cjelodnevni program pa time i reprizu utakmice (što olakšava snimanje utakmice za na youtube stavit :D )
saphir_
Posts: 314
Joined: 04/09/2013 02:05
Location: Niagara Falls

#2615 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by saphir_ »

sta ovi lupaju na ss.ba da su makedonci bez sansi, kojom to samo racunicom :roll:

Code: Select all

Makedonci su porazom od naše selekcije izgubili šanse za prolaz ud rugi krug takmičenja
http://sportsport.ba/bh_kosarka/makedon ... edu/113268
nuki_cika
Posts: 1154
Joined: 06/07/2010 16:19

#2616 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by nuki_cika »

Zeko sa onim skokvima ko isnbajeva sa motkom u vis :D
U nebesa skoci
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#2617 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kamen spoticanja »

nuki_cika wrote:Zeko sa onim skokvima ko isnbajeva sa motkom u vis :D
U nebesa skoci
Fakat...imao je ono nesto ko skok kad su makedonci imali ofanzivni skok a onda je on iscupao peri anticu s glave...ja ono nikad vidio nisam :shock:
User avatar
guber90
Posts: 1982
Joined: 23/08/2010 15:54

#2618 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by guber90 »

Malo kada su se emocije stisale da se osvrnem na utakmicu.

Nevjerovatno utakmica u svakom smisli, od toga da nam je jedno 4 ili 5 trica iscurilo iz kosa, do nevjerovatne borbe na terenu, sve su momci ostavili na terenu, svaki atom snage, Zeko je napokon utakmicu vrijednu pomena odigrao, ne u ofanzivnom, ali u defanzivnom smislu i kada bi takav svaku bilo bi dovoljno od njega, Teletovic je takodjer najbolju utakmicu na prvenstvu odgirao, a Djedovic je jednostavno svoj nivo zadrzao, to jeste bio je najbolji na terenu.

Sasvim sigurno nezaboravna utakmica po nekim scenama, kao sto je Petrovicevo razbijanje reklama :D, ona nesretnica koja je smetala Avdicu, Mirzina poruka za tu istu nesretnicu ("Bojim se da je nista nisam pitao :lol: ") i jos bi dodao prelijepu zekinu blokadu, poklopi covjeka kao da ga je za dvije glave veci :D.

Avdic je komentator i po, tacno se vidi da zna covjek sta prica, kod vecine nasih komentatora sve je dvokorak, nema ukrsteni dvokorak, dvokorak po vanjskoj liniji, za sta postoji strucan naziv covjek to zna, ima podatke o svim igracima, zna gdje su dobri, a gdje losi, tacno bi mogao za selektora ici kako radi skauting :D, a sa kakvom energijom prenosi to je strasno, samo bi Marjana mogao da uporedim sa njim :).
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#2619 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by ultima_palabra »

kamen spoticanja wrote:
nuki_cika wrote:Zeko sa onim skokvima ko isnbajeva sa motkom u vis :D
U nebesa skoci
Fakat...imao je ono nesto ko skok kad su makedonci imali ofanzivni skok a onda je on iscupao peri anticu s glave...ja ono nikad vidio nisam :shock:
On najčešće i ne skoči nego mu lopta sama dođe u ruke... ima osjećaj za odbice ko Inzaghi :mrgreen:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#2620 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kamen spoticanja »

ultima_palabra wrote:
kamen spoticanja wrote:
nuki_cika wrote:Zeko sa onim skokvima ko isnbajeva sa motkom u vis :D
U nebesa skoci
Fakat...imao je ono nesto ko skok kad su makedonci imali ofanzivni skok a onda je on iscupao peri anticu s glave...ja ono nikad vidio nisam :shock:
On najčešće i ne skoči nego mu lopta sama dođe u ruke... ima osjećaj za odbice ko Inzaghi :mrgreen:
Jok stari. ..ovo je bio monstruozan skok...preko pere antica uzeo loptu bukvalno s kontrastrane istog...jos se lomio rezultat...ja ono nikad vidio nisam
User avatar
emigrazione
Posts: 7791
Joined: 01/09/2010 13:40

#2621 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by emigrazione »

dvokorak po vanjskoj liniji
Kakav je ovo dvokorak
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#2622 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by ultima_palabra »

Ma jeste, nego govorim za inače...
racionalista
Posts: 1484
Joined: 20/07/2012 20:40

#2623 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by racionalista »

Meni je Kikanović po pitanju stabilizacije naše igre i rezultata najviše uradio. Baš je odradio momački onaj period kada se lomila utakmica
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#2624 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

guber90 wrote:Malo kada su se emocije stisale da se osvrnem na utakmicu.

Nevjerovatno utakmica u svakom smisli, od toga da nam je jedno 4 ili 5 trica iscurilo iz kosa, do nevjerovatne borbe na terenu, sve su momci ostavili na terenu, svaki atom snage, Zeko je napokon utakmicu vrijednu pomena odigrao, ne u ofanzivnom, ali u defanzivnom smislu i kada bi takav svaku bilo bi dovoljno od njega, Teletovic je takodjer najbolju utakmicu na prvenstvu odgirao, a Djedovic je jednostavno svoj nivo zadrzao, to jeste bio je najbolji na terenu.

Sasvim sigurno nezaboravna utakmica po nekim scenama, kao sto je Petrovicevo razbijanje reklama :D, ona nesretnica koja je smetala Avdicu, Mirzina poruka za tu istu nesretnicu ("Bojim se da je nista nisam pitao :lol: ") i jos bi dodao prelijepu zekinu blokadu, poklopi covjeka kao da ga je za dvije glave veci :D.

Avdic je komentator i po, tacno se vidi da zna covjek sta prica, kod vecine nasih komentatora sve je dvokorak, nema ukrsteni dvokorak, dvokorak po vanjskoj liniji, za sta postoji strucan naziv covjek to zna, ima podatke o svim igracima, zna gdje su dobri, a gdje losi, tacno bi mogao za selektora ici kako radi skauting :D, a sa kakvom energijom prenosi to je strasno, samo bi Marjana mogao da uporedim sa njim :).


voli košarku,baš se vidi da voli taj sport i posao kojim se bavi
PeppermintSA
Posts: 1933
Joined: 05/08/2010 20:00

#2625 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by PeppermintSA »




:bih: :bih: :bih:
Locked