Malo kada su se emocije stisale da se osvrnem na utakmicu.
Nevjerovatno utakmica u svakom smisli, od toga da nam je jedno 4 ili 5 trica iscurilo iz kosa, do nevjerovatne borbe na terenu, sve su momci ostavili na terenu, svaki atom snage, Zeko je napokon utakmicu vrijednu pomena odigrao, ne u ofanzivnom, ali u defanzivnom smislu i kada bi takav svaku bilo bi dovoljno od njega, Teletovic je takodjer najbolju utakmicu na prvenstvu odgirao, a Djedovic je jednostavno svoj nivo zadrzao, to jeste bio je najbolji na terenu.
Sasvim sigurno nezaboravna utakmica po nekim scenama, kao sto je Petrovicevo razbijanje reklama

, ona nesretnica koja je smetala Avdicu, Mirzina poruka za tu istu nesretnicu ("Bojim se da je nista nisam pitao

") i jos bi dodao prelijepu zekinu blokadu, poklopi covjeka kao da ga je za dvije glave veci

.
Avdic je komentator i po, tacno se vidi da zna covjek sta prica, kod vecine nasih komentatora sve je dvokorak, nema ukrsteni dvokorak, dvokorak po vanjskoj liniji, za sta postoji strucan naziv covjek to zna, ima podatke o svim igracima, zna gdje su dobri, a gdje losi, tacno bi mogao za selektora ici kako radi skauting

, a sa kakvom energijom prenosi to je strasno, samo bi Marjana mogao da uporedim sa njim

.