Al def. ovo je nasa sezona.
Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Comrad
- Posts: 4326
- Joined: 17/04/2007 12:40
- Location: C:\Program files
#2601 Re: Juventus FC
Odavno nam nedostaje taj pravi napadac. Tek mi je sad fakat zao sto Dzeko nekako ne dodje jbm, doso bi nam ko kec na desetku ili jedanesku, kako se kaze
Sad bih i volio da city dovede Van persija, onda odmah nek Dzeskona bace na posudbu u juve.
Al def. ovo je nasa sezona.
Al def. ovo je nasa sezona.
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#2602 Re: Juventus FC
A zašto mi ne bi doveli Van Persiea!?
Samo da se mi plasiramo u CL, pare neće biti problem, kad smo spremili bili za Aguera 35, možemo i za Van Persiea...
Još u taj transfer uključimo i Mela, on je još uvijek naš igrač, a i Wenger ga je tražio u prošlosti...
Da me Marotta hoće poslušati nekako...
Samo da se mi plasiramo u CL, pare neće biti problem, kad smo spremili bili za Aguera 35, možemo i za Van Persiea...
Još u taj transfer uključimo i Mela, on je još uvijek naš igrač, a i Wenger ga je tražio u prošlosti...
Da me Marotta hoće poslušati nekako...
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#2603 Re: Juventus FC
Zato što bi to Persie glatko odbio. Ne namjeravam potcjenjivati Juventus jer je Juventus uz Milan jedini svijetli primjer ove sezone, ali Serija A je još uvijek u banani. Uostalom, i put kojim se Juventus kreće je nešto drugačiji, ne razbacuju se tek tako pare kojih nema, nema nekih velikih zvijezda koje odskaču od ostatka ekipe i slično.Bianconeri1988 wrote:A zašto mi ne bi doveli Van Persiea!?![]()
Samo da se mi plasiramo u CL, pare neće biti problem, kad smo spremili bili za Aguera 35, možemo i za Van Persiea...
Još u taj transfer uključimo i Mela, on je još uvijek naš igrač, a i Wenger ga je tražio u prošlosti...![]()
Da me Marotta hoće poslušati nekako...
Nego, jedno pitanje. Zašto mislite da bi se Džeko uklopio u Juventusu, odnosno da bi ga tako žestoko unaprijedio, ako Juventus već ima Matrija, koji je isti profil napadača i koji od svog transfera u Juventus igra jako dobro?
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2604 Re: Juventus FC
pa ne moze sam matri, ostali napadaci su u "banani" i sjajnoj golgeterskoj formi. kad nam je marchisio najbolji strijelac 
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2605 Re: Juventus FC
Sta ce nam Van Persie pored zivog Vucinica?





- Ines90
- Posts: 5
- Joined: 24/02/2011 14:08
#2606 Re: Juventus FC
Zna li neko od vas gdje u Sarajevu mogu naci novi gostujuci dres juventusa sezona2011/12 al po nekoj normalnoj cijeni? Molim vas da mi pomognete jer ni treba za poklon momku koji jednostavno obozava juventus i Del Piera.
-
lelan
- Posts: 186
- Joined: 13/10/2008 00:24
#2607 Re: Juventus FC
meni su drugovi prije 7 godina za rodzendan kupili dres najboljeg kluba na svijetu JUVENTUSA mislim negdje u robnoj kuci tom u radnji nike . Pa ako zeli neka proseta malo ...
- Ines90
- Posts: 5
- Joined: 24/02/2011 14:08
#2608 Re: Juventus FC
Hehehe hvala ti prosetat cu do Toma da vidim namad se da imaju.lelan wrote:meni su drugovi prije 7 godina za rodzendan kupili dres najboljeg kluba na svijetu JUVENTUSA mislim negdje u robnoj kuci tom u radnji nike . Pa ako zeli neka proseta malo ...
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2609 Re: Juventus FC
Sumnjam da igdje imas kod nas kupiti dres Juventusa, mozda u nekoj sportskoj radnji ima neki koji je zalutao ali to je rijtkost. Preko neta ti je najsigurnije ali i naskuplje. Skupi dresovi-skupa dostava.
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2611 Re: Juventus FC
Danas utakmica u 18h.
Conte je rekao da idemo samo na pobjedu jer sve ostalo nije dio naseg mentaliteta
Idemo.....Chi non saslta nerazzuro e, e.... chi non salta nerazzuro e, e....!
Moramo u praznicnu pauzu uci na prvom mjestu.
Forza Juve!!! Forza Conte!!!
Conte je rekao da idemo samo na pobjedu jer sve ostalo nije dio naseg mentaliteta
Idemo.....Chi non saslta nerazzuro e, e.... chi non salta nerazzuro e, e....!
Moramo u praznicnu pauzu uci na prvom mjestu.
Forza Juve!!! Forza Conte!!!
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2612 Re: Juventus FC
jel se veceras igraju utakmice prvog odgodjenog kola
- Jeff Bingham
- Posts: 1272
- Joined: 06/09/2011 19:45
#2613 Re: Juventus FC
2407....a na kojoj si ti tribini veceras

- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2614 Re: Juventus FC
s kakvim mi igracima igramo 
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#2615 Re: Juventus FC
0-0,imao sam osjecaj da je Udinese 16 ekipa na tabeli koja se na svom terenu brani i iz kontri pokusava pobjediti!
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2616 Re: Juventus FC
Bezveze
Udinese ima precvrstu odbranu i zato su tu gdje jesu, ostalo vala nista posebno. Jbg... zao mi sto smo sad na diobi prvog mjesta a ne ubjedljivo prvi.
Udinese ima precvrstu odbranu i zato su tu gdje jesu, ostalo vala nista posebno. Jbg... zao mi sto smo sad na diobi prvog mjesta a ne ubjedljivo prvi.
- spree
- Posts: 8673
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#2617 Re: Juventus FC
jbg. nisam stigao gledati. dajte neku analizu ko je gledao.
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#2618 Re: Juventus FC
Na e-bayu mozes naci kakav hoces dres! Ne znam bas da ces u BiH naci gostojuci dres Juventusa. Gdje bas nadje gostujuci(pinki) za momka?Ines90 wrote:Zna li neko od vas gdje u Sarajevu mogu naci novi gostujuci dres juventusa sezona2011/12 al po nekoj normalnoj cijeni? Molim vas da mi pomognete jer ni treba za poklon momku koji jednostavno obozava juventus i Del Piera.
http://www.ebay.com/itm/RJUVE37-Juventu ... 84b8bd45a4
http://www.ebay.com/itm/11-12-Away-Juve ... 336f9815ab
http://www.ebay.com/itm/2011-12-Juventu ... 336f9b20c7
Ovaj prvi ti je orginal sto se vidi po cijeni
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#2619 Re: Juventus FC
Dobro Juve odigrao sa obzirom da igra sa treceplasiraom ekipom u gostima! Bilo je preoptimisticno ocekivat pobjedu sa obzirom da fali jedan pravi napadac(Marchisio bio najopasniji po go Udinese-a).spree wrote:jbg. nisam stigao gledati. dajte neku analizu ko je gledao.
- capitano10
- Posts: 200
- Joined: 25/10/2011 00:26
#2620 Re: Juventus FC
Moglo se ovo i dobiti da se igralo malo ofanzivnije i hrabrije, al' hajd..
Matri se nije sastavio sa loptom, sjebao nekoliko napada..defanzivno smo odigrali perfektnu utakmicu, ali vidi se da nam fali Vučinić..ili možda neko kao što je Carlitos Tevez..
Matri se nije sastavio sa loptom, sjebao nekoliko napada..defanzivno smo odigrali perfektnu utakmicu, ali vidi se da nam fali Vučinić..ili možda neko kao što je Carlitos Tevez..
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2621 Re: Juventus FC
Jos uvijek prvi, jos uvijek neporazeni...

- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2623 Re: Juventus FC
Dioba prvog mjesta s Milanom. U toku sezone se gleda gol razlika i zbog toga smo na tabelama na drugoj poziciji a da li je ovo kraj sezone mi bi bili prvi jer se na kraju gleda medjusobni omjer a tu smo za sada bolji od MilanaManic Psycho wrote:prvi vise nismo
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2624 Re: Juventus FC
ako se ne popravi efikasnost tesko cemo mi zavrsiti prvi. 
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2625 Re: Juventus FC
Rekoh ja nerijeseno ce biti. Od pocetka i jedni i drugi isli na nulu. Fali Vucina u napadu samo tako 
