Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#2601 Re: Juventus FC

Post by Comrad »

Odavno nam nedostaje taj pravi napadac. Tek mi je sad fakat zao sto Dzeko nekako ne dodje jbm, doso bi nam ko kec na desetku ili jedanesku, kako se kaze :D Sad bih i volio da city dovede Van persija, onda odmah nek Dzeskona bace na posudbu u juve. :D

Al def. ovo je nasa sezona. :thumbup:
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#2602 Re: Juventus FC

Post by Bianconeri1988 »

A zašto mi ne bi doveli Van Persiea!? :D

Samo da se mi plasiramo u CL, pare neće biti problem, kad smo spremili bili za Aguera 35, možemo i za Van Persiea...

Još u taj transfer uključimo i Mela, on je još uvijek naš igrač, a i Wenger ga je tražio u prošlosti... :-D

Da me Marotta hoće poslušati nekako... :D
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2603 Re: Juventus FC

Post by Baudelaire »

Bianconeri1988 wrote:A zašto mi ne bi doveli Van Persiea!? :D

Samo da se mi plasiramo u CL, pare neće biti problem, kad smo spremili bili za Aguera 35, možemo i za Van Persiea...

Još u taj transfer uključimo i Mela, on je još uvijek naš igrač, a i Wenger ga je tražio u prošlosti... :-D

Da me Marotta hoće poslušati nekako... :D
Zato što bi to Persie glatko odbio. Ne namjeravam potcjenjivati Juventus jer je Juventus uz Milan jedini svijetli primjer ove sezone, ali Serija A je još uvijek u banani. Uostalom, i put kojim se Juventus kreće je nešto drugačiji, ne razbacuju se tek tako pare kojih nema, nema nekih velikih zvijezda koje odskaču od ostatka ekipe i slično.

Nego, jedno pitanje. Zašto mislite da bi se Džeko uklopio u Juventusu, odnosno da bi ga tako žestoko unaprijedio, ako Juventus već ima Matrija, koji je isti profil napadača i koji od svog transfera u Juventus igra jako dobro?
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2604 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

pa ne moze sam matri, ostali napadaci su u "banani" i sjajnoj golgeterskoj formi. kad nam je marchisio najbolji strijelac :thumbup:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2605 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Sta ce nam Van Persie pored zivog Vucinica?

Image
Image

:mrgreen:
User avatar
Ines90
Posts: 5
Joined: 24/02/2011 14:08

#2606 Re: Juventus FC

Post by Ines90 »

Zna li neko od vas gdje u Sarajevu mogu naci novi gostujuci dres juventusa sezona2011/12 al po nekoj normalnoj cijeni? Molim vas da mi pomognete jer ni treba za poklon momku koji jednostavno obozava juventus i Del Piera.
lelan
Posts: 186
Joined: 13/10/2008 00:24

#2607 Re: Juventus FC

Post by lelan »

meni su drugovi prije 7 godina za rodzendan kupili dres najboljeg kluba na svijetu JUVENTUSA mislim negdje u robnoj kuci tom u radnji nike . Pa ako zeli neka proseta malo ...
User avatar
Ines90
Posts: 5
Joined: 24/02/2011 14:08

#2608 Re: Juventus FC

Post by Ines90 »

lelan wrote:meni su drugovi prije 7 godina za rodzendan kupili dres najboljeg kluba na svijetu JUVENTUSA mislim negdje u robnoj kuci tom u radnji nike . Pa ako zeli neka proseta malo ...
Hehehe hvala ti prosetat cu do Toma da vidim namad se da imaju.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2609 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Sumnjam da igdje imas kod nas kupiti dres Juventusa, mozda u nekoj sportskoj radnji ima neki koji je zalutao ali to je rijtkost. Preko neta ti je najsigurnije ali i naskuplje. Skupi dresovi-skupa dostava.
User avatar
capitano10
Posts: 200
Joined: 25/10/2011 00:26

#2610 Re: Juventus FC

Post by capitano10 »

Sutra po tri boda u Udine!
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2611 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Danas utakmica u 18h.

Conte je rekao da idemo samo na pobjedu jer sve ostalo nije dio naseg mentaliteta 8-)

Idemo.....Chi non saslta nerazzuro e, e.... chi non salta nerazzuro e, e....!

Moramo u praznicnu pauzu uci na prvom mjestu.

Forza Juve!!! Forza Conte!!!
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2612 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

jel se veceras igraju utakmice prvog odgodjenog kola
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2613 Re: Juventus FC

Post by Jeff Bingham »

2407....a na kojoj si ti tribini veceras :D :P
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2614 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

s kakvim mi igracima igramo :-)
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#2615 Re: Juventus FC

Post by wickerman »

0-0,imao sam osjecaj da je Udinese 16 ekipa na tabeli koja se na svom terenu brani i iz kontri pokusava pobjediti!
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2616 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Bezveze :roll:

Udinese ima precvrstu odbranu i zato su tu gdje jesu, ostalo vala nista posebno. Jbg... zao mi sto smo sad na diobi prvog mjesta a ne ubjedljivo prvi.
User avatar
spree
Posts: 8673
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2617 Re: Juventus FC

Post by spree »

jbg. nisam stigao gledati. dajte neku analizu ko je gledao.
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#2618 Re: Juventus FC

Post by wickerman »

Ines90 wrote:Zna li neko od vas gdje u Sarajevu mogu naci novi gostujuci dres juventusa sezona2011/12 al po nekoj normalnoj cijeni? Molim vas da mi pomognete jer ni treba za poklon momku koji jednostavno obozava juventus i Del Piera.
Na e-bayu mozes naci kakav hoces dres! Ne znam bas da ces u BiH naci gostojuci dres Juventusa. Gdje bas nadje gostujuci(pinki) za momka? :razz:
http://www.ebay.com/itm/RJUVE37-Juventu ... 84b8bd45a4

http://www.ebay.com/itm/11-12-Away-Juve ... 336f9815ab

http://www.ebay.com/itm/2011-12-Juventu ... 336f9b20c7

Ovaj prvi ti je orginal sto se vidi po cijeni ;)
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#2619 Re: Juventus FC

Post by wickerman »

spree wrote:jbg. nisam stigao gledati. dajte neku analizu ko je gledao.
Dobro Juve odigrao sa obzirom da igra sa treceplasiraom ekipom u gostima! Bilo je preoptimisticno ocekivat pobjedu sa obzirom da fali jedan pravi napadac(Marchisio bio najopasniji po go Udinese-a).
User avatar
capitano10
Posts: 200
Joined: 25/10/2011 00:26

#2620 Re: Juventus FC

Post by capitano10 »

Moglo se ovo i dobiti da se igralo malo ofanzivnije i hrabrije, al' hajd..
Matri se nije sastavio sa loptom, sjebao nekoliko napada..defanzivno smo odigrali perfektnu utakmicu, ali vidi se da nam fali Vučinić..ili možda neko kao što je Carlitos Tevez.. :roll:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2621 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Jos uvijek prvi, jos uvijek neporazeni...

8-) :mrgreen:
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2622 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

prvi vise nismo
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2623 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Manic Psycho wrote:prvi vise nismo
Dioba prvog mjesta s Milanom. U toku sezone se gleda gol razlika i zbog toga smo na tabelama na drugoj poziciji a da li je ovo kraj sezone mi bi bili prvi jer se na kraju gleda medjusobni omjer a tu smo za sada bolji od Milana :-D
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2624 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

ako se ne popravi efikasnost tesko cemo mi zavrsiti prvi. :roll:
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2625 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Rekoh ja nerijeseno ce biti. Od pocetka i jedni i drugi isli na nulu. Fali Vucina u napadu samo tako :roll:
Post Reply