Demokratska fronta Željko Komšić

User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#25976 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

I dokle se stiglo, jel se izašlo iz koalicije? :lol:
prelivoda
Posts: 539
Joined: 30/07/2013 13:17

#25977 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by prelivoda »

ultima_palabra wrote:
bwin wrote:Fahro i Komsic na kahvici sa direktorom obavjestajne agencije. Nebi me cudilo da su oni sa Vucicem izrezirali onaj napad da se Bakir dokrajci

smrdim/delegat-zastupnik-obav ... rcka-foto/
ZATO SAMO SDA NA SVIM NIVOIMA - U JEDINSTVU JE SNAGA!!!
Imate i svoj portal izgleda :) Tako je i Avaz nastao :)
Heartbeats
Posts: 737
Joined: 26/06/2012 21:51

#25978 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Heartbeats »

Banksy wrote:I dokle se stiglo, jel se izašlo iz koalicije? :lol:
I to! :wink:
Ali naći će već Muadib neki način da opravda Konakovićevu vladu a istovremneo da kaže kako je izlazak iz Novalićeve vlade dobar, bez da odgovori na ono što sam ga u suštini pitao 8)
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#25979 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Ramazan, odmori, Srebrenica, Vučić, zaboravilo se, pa da pitam ...
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#25980 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dustaban »

Ma bice nesta u smislu "sad kad je Ustavni sud odbio nasu (Dunovicevu) apelaciju... vracamo se u Vladu jer mi postujemo Ustav!"

:-) :mrgreen:
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#25981 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by The BEN10 »

:-D
User avatar
mirzadelibasic
Posts: 1379
Joined: 17/07/2014 17:35
Location: tu i tamo

#25982 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by mirzadelibasic »

dustaban wrote:Ma bice nesta u smislu "sad kad je Ustavni sud odbio nasu (Dunovicevu) apelaciju... vracamo se u Vladu jer mi postujemo Ustav!"

:-) :mrgreen:
Ako to urade sami će sebe zakopati i 2018. ključ u bravu..
privremeni
Posts: 1522
Joined: 29/07/2003 00:00

#25983 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by privremeni »

Banksy wrote:I dokle se stiglo, jel se izašlo iz koalicije? :lol:
Ne da Suljagic fotelje (nije djaba ispekao politicki zanat kod onih snaznih i jedinstvenih na svim nivoima)dok ne dobije metak.... :oops:
privremeni
Posts: 1522
Joined: 29/07/2003 00:00

#25984 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by privremeni »

Heartbeats wrote:Mene lično ne interesuju ljudi, tj imena su mi nebitna, je li to reuf, emir, zekljko,ovaj ili onaj, mene interesuju politike, dakle šta je neko konkretno uradio, a ne šta je neko rekao da će uraditi.
I ti teska pitanja postavljas.... :wink:
Heartbeats
Posts: 737
Joined: 26/06/2012 21:51

#25985 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Heartbeats »

privremeni wrote:
Banksy wrote:I dokle se stiglo, jel se izašlo iz koalicije? :lol:
Ne da Suljagic fotelje (nije djaba ispekao politicki zanat kod onih snaznih i jedinstvenih na svim nivoima)dok ne dobije metak.... :oops:
Opet, ne govorim o ljudima..
A o kakvom metku govoris? :run:
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#25986 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by gidra »

Banksy wrote:I dokle se stiglo, jel se izašlo iz koalicije? :lol:
jel ti poznato ono #UJEDINJENI ? :D

Image


http://www.avaz.ba/clanak/186980/zavrse ... ju-ljevice
Novak20
Posts: 15247
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#25987 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Novak20 »

DF - živi dokaz da u BiH uvijek možeš naći 100 000 naivaca. Minimum.
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#25989 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dustaban »

mirzadelibasic wrote:
dustaban wrote:Ma bice nesta u smislu "sad kad je Ustavni sud odbio nasu (Dunovicevu) apelaciju... vracamo se u Vladu jer mi postujemo Ustav!"
:-) :mrgreen:
Ako to urade sami će sebe zakopati i 2018. ključ u bravu..
Yebayi ga, sta god da sad urade zakopavaju se, pitanje je samo dinamike. Bogme ne vidim kako se DF moze izvuci iz ovog corsokaka.
Postoji doduse jedna teoretska (dakle nerealna) varijanta a to je micanje ovog kabadahijskog dvojca u stranu ili skroz (naci ce oni vec sebi neko stranku, kao i do sad).
A Komisc? Komsic mora konacno da pokaze da li je vodja stranke sa moodima ili je moralna gromada koja ce se sad povuci. U oba slucaja mora poloziti avans u vidu brisanja one bruke - vlastitog imena u nazivu stranke.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#25990 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kamen spoticanja »

Innovation wrote:Image

:roll:

Zanimljivo zakoni prosli kroz federalni parlament i bez ruku df-a

Nego apropo ove slike:
smrdim/otkrivamo-na-zahtjev-d ... -potocare/
miop
Posts: 1200
Joined: 13/10/2005 12:50

#25991 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by miop »

kamen spoticanja wrote:
Zanimljivo zakoni prosli kroz federalni parlament i bez ruku df-a
KOMŠIĆ I DODIK UDRUŽILI SNAGE
SDP je pokrenuo inicijativu za smjenu Federane vlade i prikupio je 24 potpisa federalnih delagata. Pristalice smjene su kao razloge naveli da Vladin sastav u zadnjih mjesec dana ne odražava volju parlamentarne većine i da njeni članovi ne prisustvuju sjednicama federalnog parlamenta te nisu akteri debata i konstruktivnih diskusija koje bi Vladi omogućile efikasniji

Potpisnici inicijative za smjenu, koju je u ime svih njih saopćio delegat Slaviša Šućur (Socijaldemokratska partija BiH), pripadnici su svih konstitutivnih naroda i ostalih, a osim delegata SDP.a, inicijativu su potpisali delegati Demokratske fronte, Saveza za bolju budućnost BiH, Saveza nezavisnih socilajdemokrata i Naše stranke.
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#25992 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Maystor »

ultima_palabra wrote:
bwin wrote:Fahro i Komsic na kahvici sa direktorom obavjestajne agencije. Nebi me cudilo da su oni sa Vucicem izrezirali onaj napad da se Bakir dokrajci

smrdim/delegat-zastupnik-obav ... rcka-foto/
ZATO SAMO SDA NA SVIM NIVOIMA - U JEDINSTVU JE SNAGA!!!
Sve iole značajnije probosanske stranke su sada potpuno jedinstvene u tome da neće sa SDA ni po koju cijenu. Tu vrstu jedinstva podržavam - u jedinstvu je snaga!
User avatar
MuaDib
Posts: 4056
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#25993 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by MuaDib »

miop wrote:
kamen spoticanja wrote:
Zanimljivo zakoni prosli kroz federalni parlament i bez ruku df-a
KOMŠIĆ I DODIK UDRUŽILI SNAGE
SDP je pokrenuo inicijativu za smjenu Federane vlade i prikupio je 24 potpisa federalnih delagata. Pristalice smjene su kao razloge naveli da Vladin sastav u zadnjih mjesec dana ne odražava volju parlamentarne većine i da njeni članovi ne prisustvuju sjednicama federalnog parlamenta te nisu akteri debata i konstruktivnih diskusija koje bi Vladi omogućile efikasniji

Potpisnici inicijative za smjenu, koju je u ime svih njih saopćio delegat Slaviša Šućur (Socijaldemokratska partija BiH), pripadnici su svih konstitutivnih naroda i ostalih, a osim delegata SDP.a, inicijativu su potpisali delegati Demokratske fronte, Saveza za bolju budućnost BiH, Saveza nezavisnih socilajdemokrata i Naše stranke.
Ovakav model prezentovanja javnosti legitimnog zahtjeva opozicije u PFBiH, je zlonamjerna zamjena teza, koja za cilj ima stvaranje areola izdaje prema opoziciji. I njenog tobožnjeg koaliranja sa Dodikovom strankom, čiji delegati u Domu naroda nemaju nikakvu legitimnu moć s obzirom da ih je svega troje. Ono što je glavna prepreka stabilizaciji Federacije jesu magalomanski zahtjevi HDZ i zahtjeva SDA da se to poštuje, kako bi sutra imala savršen alibi za svoj nerad. Međutim po prvi put su došli pred zid, a ostaje da vidimo da li će se suočiti sa izglasavnjem nepovjerenja vladi. Što ovaj put neće Dom naroda na duge staze blokirati, jer je Ustavni sud konačno ima dovoljan broj sudija da spriječi zloupotrebu VNI.
Heartbeats
Posts: 737
Joined: 26/06/2012 21:51

#25994 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Heartbeats »

MuaDib wrote:
miop wrote:
kamen spoticanja wrote:
Zanimljivo zakoni prosli kroz federalni parlament i bez ruku df-a
KOMŠIĆ I DODIK UDRUŽILI SNAGE
SDP je pokrenuo inicijativu za smjenu Federane vlade i prikupio je 24 potpisa federalnih delagata. Pristalice smjene su kao razloge naveli da Vladin sastav u zadnjih mjesec dana ne odražava volju parlamentarne većine i da njeni članovi ne prisustvuju sjednicama federalnog parlamenta te nisu akteri debata i konstruktivnih diskusija koje bi Vladi omogućile efikasniji

Potpisnici inicijative za smjenu, koju je u ime svih njih saopćio delegat Slaviša Šućur (Socijaldemokratska partija BiH), pripadnici su svih konstitutivnih naroda i ostalih, a osim delegata SDP.a, inicijativu su potpisali delegati Demokratske fronte, Saveza za bolju budućnost BiH, Saveza nezavisnih socilajdemokrata i Naše stranke.
Ovakav model prezentovanja javnosti legitimnog zahtjeva opozicije u PFBiH, je zlonamjerna zamjena teza, koja za cilj ima stvaranje areola izdaje prema opoziciji. I njenog tobožnjeg koaliranja sa Dodikovom strankom, čiji delegati u Domu naroda nemaju nikakvu legitimnu moć s obzirom da ih je svega troje. Ono što je glavna prepreka stabilizaciji Federacije jesu magalomanski zahtjevi HDZ i zahtjeva SDA da se to poštuje, kako bi sutra imala savršen alibi za svoj nerad. Međutim po prvi put su došli pred zid, a ostaje da vidimo da li će se suočiti sa izglasavnjem nepovjerenja vladi. Što ovaj put neće Dom naroda na duge staze blokirati, jer je Ustavni sud konačno ima dovoljan broj sudija da spriječi zloupotrebu VNI.
Dobro, ovo znamo da je faktor pokrenut erdoganovim parama da SDA konačno dobije medij. U operativi Stava i Faktora rade isti ljudi koji su radili za Cengiz dok se autoput pravio. - dovoljno je da ovo kažeš i sve si rekao..
Nego sta cemo sa KS?
Pindzo upr'o! Dževad upr'o!...
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#25995 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by The BEN10 »

dustaban wrote:Yebayi ga, sta god da sad urade zakopavaju se, pitanje je samo dinamike. Bogme ne vidim kako se DF moze izvuci iz ovog corsokaka.
Postoji doduse jedna teoretska (dakle nerealna) varijanta a to je micanje ovog kabadahijskog dvojca u stranu ili skroz (naci ce oni vec sebi neko stranku, kao i do sad).
A Komisc? Komsic mora konacno da pokaze da li je vodja stranke sa moodima ili je moralna gromada koja ce se sad povuci. U oba slucaja mora poloziti avans u vidu brisanja one bruke - vlastitog imena u nazivu stranke.
Slažem se, uz dodatak da je ovo boldirano tako, ne znam kako ni da se izrazim. U skladu sa evropskim trendovima... :-)
CDU - Angela Merkel, kako samo fino zvuči
User avatar
volta dzontra
Posts: 1587
Joined: 06/03/2012 10:50

#25996 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by volta dzontra »

Stvarno kad ga vec spominjete gdje je Komsic? Mislim, idealna situacija za njegove politicke vrhunce "po nosu, po prstima, ja blato jeo itd" a njega nigdje!!! :shock:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#25997 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kamen spoticanja »

MuaDib wrote:
miop wrote:
kamen spoticanja wrote:
Zanimljivo zakoni prosli kroz federalni parlament i bez ruku df-a
KOMŠIĆ I DODIK UDRUŽILI SNAGE
SDP je pokrenuo inicijativu za smjenu Federane vlade i prikupio je 24 potpisa federalnih delagata. Pristalice smjene su kao razloge naveli da Vladin sastav u zadnjih mjesec dana ne odražava volju parlamentarne većine i da njeni članovi ne prisustvuju sjednicama federalnog parlamenta te nisu akteri debata i konstruktivnih diskusija koje bi Vladi omogućile efikasniji

Potpisnici inicijative za smjenu, koju je u ime svih njih saopćio delegat Slaviša Šućur (Socijaldemokratska partija BiH), pripadnici su svih konstitutivnih naroda i ostalih, a osim delegata SDP.a, inicijativu su potpisali delegati Demokratske fronte, Saveza za bolju budućnost BiH, Saveza nezavisnih socilajdemokrata i Naše stranke.
Ovakav model prezentovanja javnosti legitimnog zahtjeva opozicije u PFBiH, je zlonamjerna zamjena teza, koja za cilj ima stvaranje areola izdaje prema opoziciji. I njenog tobožnjeg koaliranja sa Dodikovom strankom, čiji delegati u Domu naroda nemaju nikakvu legitimnu moć s obzirom da ih je svega troje. Ono što je glavna prepreka stabilizaciji Federacije jesu magalomanski zahtjevi HDZ i zahtjeva SDA da se to poštuje, kako bi sutra imala savršen alibi za svoj nerad. Međutim po prvi put su došli pred zid, a ostaje da vidimo da li će se suočiti sa izglasavnjem nepovjerenja vladi. Što ovaj put neće Dom naroda na duge staze blokirati, jer je Ustavni sud konačno ima dovoljan broj sudija da spriječi zloupotrebu VNI.
zamisli drskosti...zeleni se sluze metodama koje su patentirali crveno-narandjasti :-)

nego sta mislis o kome se clanu predsjednista ovde radi?

Jedan od članova Predsjedništva BiH i četiri člana njegovog kabineta "službeno" su u isto vrijeme 2014. godine otputovali u tri različite zemlje, a troškove noćenja za tri noći svi su opravdali računom austrijskog skijališta Solden.
miop
Posts: 1200
Joined: 13/10/2005 12:50

#25998 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by miop »

kamen spoticanja wrote: zamisli drskosti...zeleni se sluze metodama koje su patentirali crveno-narandjasti :-)

nego sta mislis o kome se clanu predsjednista ovde radi?

Jedan od članova Predsjedništva BiH i četiri člana njegovog kabineta "službeno" su u isto vrijeme 2014. godine otputovali u tri različite zemlje, a troškove noćenja za tri noći svi su opravdali računom austrijskog skijališta Solden.
Prema reviziji, Predsjedništvu BiH su dostavljeni računi za hotelski smještaj u Söldenu od 26. do 29. siječnja 2014. godine za Komšića, trojicu njegovih savjetnika iz Ureda i za vozača.

Iako iz Predsjedništva BiH ni u Ureda za reviziju nisu odgovorili na upit koliko je ovaj smještaj koštao, Nezavisne novine navode kako je, sudeći po cjenicima hotela u austrijskom skijalištu u jeku sezone, smještaj Komšića i njegovih saradnika koštao najmanje 2.000 eura.
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#25999 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

Pa hajde nađite nešto novo više molim vas. Svakih pola godine isti tekstovi. :D

http://bljesak.info/rubrika/vijesti/cla ... rke/110120
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#26000 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Innovation »

lerdi wrote:Pa hajde nađite nešto novo više molim vas. Svakih pola godine isti tekstovi. :D

http://bljesak.info/rubrika/vijesti/cla ... rke/110120

Najnovije, sa danasnjim datumom. :oops:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/clan-pre ... /150716012
Post Reply