Demokratska fronta Željko Komšić

User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#25876 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

Fakat je sa Bošnjom pravo lako manipulisati. Konto bi čovjek da sa godinama dođe i mudrost ali očito da kod nas dosta toga ne važi.
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#25877 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dustaban »

Strpite se malo, iza Bajrovica stoje amerikanci, sace zracni udari samo sto nisu...
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#25879 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Mislim sega je stvarno. Dovoljno je nesto napisati i to se odmah primi jer valjda svi ocekuju tako nesto kao normalno.
Ne bi niko pokusao provjeriti da nisu sva ministarstva dobila telefone, a kod nas i u firmama obicni sradnici dobijaju sluzbene laptope i mobitele, ali je problem ako ga ministar dobije. Pa nije ga zeni odnio nego ga je ostavio nasljedniku na funkciji.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#25880 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

drugi profil wrote:Mislim sega je stvarno. Dovoljno je nesto napisati i to se odmah primi jer valjda svi ocekuju tako nesto kao normalno.
Ne bi niko pokusao provjeriti da nisu sva ministarstva dobila telefone, a kod nas i u firmama obicni sradnici dobijaju sluzbene laptope i mobitele, ali je problem ako ga ministar dobije. Pa nije ga zeni odnio nego ga je ostavio nasljedniku na funkciji.
SDA spin šta je reći to je valjda rezultat masovne kupovine medija ali im ne ide od ruke
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#25881 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

StupskaBitanga wrote:
drugi profil wrote:Mislim sega je stvarno. Dovoljno je nesto napisati i to se odmah primi jer valjda svi ocekuju tako nesto kao normalno.
Ne bi niko pokusao provjeriti da nisu sva ministarstva dobila telefone, a kod nas i u firmama obicni sradnici dobijaju sluzbene laptope i mobitele, ali je problem ako ga ministar dobije. Pa nije ga zeni odnio nego ga je ostavio nasljedniku na funkciji.
SDA spin šta je reći to je valjda rezultat masovne kupovine medija ali im ne ide od ruke
i Reuf ništa ispod 6+ ipak je to ugled ministarstva.....

A novi ministar će na to - zar da ja koristim second hand telefon koji je prijavljen na iReufov itunes account ?
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#25882 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »


Ovo ništa ne govori o zakonitosti postupanja federalne vlade - ovo je privremena mjera obezbjeđenja do okončanja postupka.... Postupak nije niti načet.... a naslov članka te iReuf govore o nezakonitom postupanju vlade FBiH......................

A vidim i mase potvrdno klimaju glavom...
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#25883 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by KatarinaKosaca »

HM 2011 wrote:

Ovo ništa ne govori o zakonitosti postupanja federalne vlade - ovo je privremena mjera obezbjeđenja do okončanja postupka....
U JEDINSTVU JE SNAGA ;-) SAMO SDA NA SVIM NIVOIMA. DO KONAČNE PROPASTI
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#25884 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

KatarinaKosaca wrote:
HM 2011 wrote:

Ovo ništa ne govori o zakonitosti postupanja federalne vlade - ovo je privremena mjera obezbjeđenja do okončanja postupka....
U JEDINSTVU JE SNAGA ;-) SAMO SDA NA SVIM NIVOIMA. DO KONAČNE PROPASTI

Ništa propast, pokaži odgovornost - traži odgovornost - u jedinstvu je snaga !
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#25885 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by KatarinaKosaca »

HM 2011 wrote:Ništa propast, pokaži odgovornost - traži odgovornost - u jedinstvu je snaga !
Tražim odgovornost, nitko ni habera :razz:
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#25886 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by IcedMFEarth »

Haha fakat, moja sestra radi za platu od 500 KM i ima službeni mobitel firme koji vrijediviše od njene plate, a da državni ministar nema :D
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#25887 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

KatarinaKosaca wrote:
HM 2011 wrote:Ništa propast, pokaži odgovornost - traži odgovornost - u jedinstvu je snaga !
Tražim odgovornost, nitko ni habera :razz:
Pokaži odgovornost - traži odgovornost - u jedinstvu je snaga.....

Znajući kakvih ima nezadovoljnika da im sve med i mlijeko serviraš ne bi bili zadovoljni....
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#25888 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by and »

HM 2011 wrote:
KatarinaKosaca wrote:
HM 2011 wrote:
Ovo ništa ne govori o zakonitosti postupanja federalne vlade - ovo je privremena mjera obezbjeđenja do okončanja postupka....
U JEDINSTVU JE SNAGA ;-) SAMO SDA NA SVIM NIVOIMA. DO KONAČNE PROPASTI

Ništa propast, pokaži odgovornost - traži odgovornost - u jedinstvu je snaga !
zar je još aktuelan taj u jedinstvu je snaga?
zar nije sad onaj ko se bije taj se voli :mrgreen:
kakonako
Posts: 601
Joined: 20/05/2013 16:26

#25889 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kakonako »

Ovo je jedna stara,sastali se samoupravljaci da diskutuju o planovima firme,ali najvise diskutanata je bilo - da se Hamid makne iz kuhinje.Jebo vas Reuf i njegov telefon.Zato i jeste kako hjeste,namjerno se ubaci prica o telefonu,ili,ovaj put ne,ali o snicli koja je veca nego radnicka,i eto zabave dok vozovi prolaze,ne samo kroz Semizovac...
User avatar
NK33
Posts: 683
Joined: 01/02/2015 18:13

#25890 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by NK33 »

IcedMFEarth wrote:Haha fakat, moja sestra radi za platu od 500 KM i ima službeni mobitel firme koji vrijediviše od njene plate, a da državni ministar nema :D
I moj prijatelj radi u firmi gdje ima sluzbeno vozilo koje vrijedi kao 50 njegovih plata, zasto onda napadamo politicare koji uzimaju sluzbena vozila vrijedna 50 njihovih plata? Bas ste nesto logicni na ovoj temi :)
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#25891 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by oldtajmer »

sta ste se uhvatili mobitela,hebo ga on :-)
nije bitan mobitel kao mobitel,vec kad se predstavljas kao donosilac nekih promijena,postenjacina i sl. ne ide da u ovakvoj propaloj zemlji potrosis i jednu marku na nesto sto ti objektivno ne treba

ja znam da bi se vecina ljudi smijala i proglasila budalom svakog politicara kojeg bi vidjeli da se vozi gradskim prevozom ili na biciklu,ali opet vjerujem u ljudskost i nadam se da ce kad tad biti bolje za sve nas
User avatar
NK33
Posts: 683
Joined: 01/02/2015 18:13

#25892 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by NK33 »

Upravo tako, nije problem mobitel nego simbolika citavog tog cina. DF se uporno predstavlja kao moralna a ispadose isti lopovi kao i svi do sad koji su prodefilirali nasim politickim vrhom :)
starisalko
Posts: 632
Joined: 27/07/2014 18:10

#25893 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by starisalko »

HM 2011 wrote:
HM 2011 wrote:Ništa propast, pokaži odgovornost - traži odgovornost - u jedinstvu je snaga !


Pokaži odgovornost - traži odgovornost - u jedinstvu je snaga.....

Znajući kakvih ima nezadovoljnika da im sve med i mlijeko serviraš ne bi bili zadovoljni....


Vazno je da si ti zadovoljan.Uzivaj u govnima koja ti serviraju.
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#25894 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by IcedMFEarth »

NK33 wrote:
IcedMFEarth wrote:Haha fakat, moja sestra radi za platu od 500 KM i ima službeni mobitel firme koji vrijediviše od njene plate, a da državni ministar nema :D
I moj prijatelj radi u firmi gdje ima sluzbeno vozilo koje vrijedi kao 50 njegovih plata, zasto onda napadamo politicare koji uzimaju sluzbena vozila vrijedna 50 njihovih plata? Bas ste nesto logicni na ovoj temi :)
Pa ne fakat, i kad Bake uzme audija od 100.000 meni ne smeta, kad je već predsjednik države, da se ne brukamo. Problem je kad svake godine uzme novog. Sad kakva je situacija bila u ministarstvu nemam pojma, vrlo je moguće da je nepotreban bio ajfon, ali mi je svejedno prenapuhana priča.
User avatar
MuaDib
Posts: 4056
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#25895 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by MuaDib »

HM 2011 wrote:

Ovo ništa ne govori o zakonitosti postupanja federalne vlade - ovo je privremena mjera obezbjeđenja do okončanja postupka.... Postupak nije niti načet.... a naslov članka te iReuf govore o nezakonitom postupanju vlade FBiH......................

A vidim i mase potvrdno klimaju glavom...
Bez obzira, pokazuje da je Novalić spreman rasipati novac na tužbe zbog nezakonitih i spornih imenovanja, iako je federalni budžet na izmaku snaga.
Njima je samo u intersu zadovoljiti svoje hijene, a to je igra na koju DF nije pristao. Ali đaba, kad nevjerne tome misle da je to normalno ponašanje :roll:
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#25896 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Kako se lako popusi spin to je nevjerovatno.
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#25897 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dustaban »

MuaDib wrote:...
Njima je samo u intersu zadovoljiti svoje hijene, a to je igra na koju DF nije pristao. Ali đaba, kad nevjerne tome misle da je to normalno ponašanje :roll:
Hoces reci da DeEf ne zadovoljava svoje hijene.
E moj druze... to je ono sto yebe ovu stranku, zadovoljila je samo par hijena a cijelu armiju svojih kadrova, onih koji su bili spremni ginuti za novi poredak, njih je izigrala. Mozes li zamisliti njihovo raspolozenje kad im vodstvo koje se namjestilo u upravu kaze - vi sacekajte na klupi dok se situacija ne promjeni!
DF-u nece dohakati SDA i HDZ vec oni koje je najvise razocarao - oni koji su ga stvorili.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#25898 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

MuaDib wrote:
HM 2011 wrote:

Ovo ništa ne govori o zakonitosti postupanja federalne vlade - ovo je privremena mjera obezbjeđenja do okončanja postupka.... Postupak nije niti načet.... a naslov članka te iReuf govore o nezakonitom postupanju vlade FBiH......................

A vidim i mase potvrdno klimaju glavom...
Bez obzira, pokazuje da je Novalić spreman rasipati novac na tužbe zbog nezakonitih i spornih imenovanja, iako je federalni budžet na izmaku snaga.
Njima je samo u intersu zadovoljiti svoje hijene, a to je igra na koju DF nije pristao. Ali đaba, kad nevjerne tome misle da je to normalno ponašanje :roll:
Pa nije tužila Vlada FBiH nego je tužitelj ko ? Tužiti može svako - a pošto su u pitanju mjere obezbjeđenja spor će biti završen u kratkome roku....

Tek od toga dana možemo pričati o rezultatima tužbe.... to je ubleha koju DF kadrovi bezuspješno pokušavaju plasirati - a nije da nema ljudi da gutaju i tu priču....
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#25899 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by putokaz1 »

mjere obezbjedjenja ja sam svjedok slučajeva iz 2007 ili 2008 koji nisu ni započeti
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#25900 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

putokaz1 wrote:mjere obezbjedjenja ja sam svjedok slučajeva iz 2007 ili 2008 koji nisu ni započeti
Sve zavisi u cijem je interesu.
Post Reply