MuaDib wrote:Opet ljudi koji godinama po forumu trabunjaju o promjenama i modernizaciji države i društva, u konačnici poručuju klepite ušima.
Razlozi iznošenja takvih stavova, vjerovatno leži u činenici da je riječ o budžetlijama, koje je uhvatila prpa zbog situacije u zemlji.
Ovo je biva upuceno meni.
Daklem koliko puta trebam ponoviti - ja ga yebem ko nije za promjene, ovakvog njesra nema nidze. Ali shvatite jednom - promjene se ne mogu praviti nazor i nepromisljenim potezima. I ne moze neko ko ima 20% glasackog mandata tjerati ostatak da se njemu podredi. SDP je tako probao i vidimo sta je napravio. DF ponavlja gresku.
Ovo sve me podsjeca na one ratne situacije kad mahniti zapovjednici pogresno procjene situaciju, ali ubace euforiju i ulete u klopku. Naravno njima nista ne bude, izginu vojnici.
E na takve zapovjednike mi lice Komsic & Co. Hocemo li ikada prepustiti komandu mudrima a ne mahnitima?!