Vi kao da ste jucer bahnuli ovdje.biske wrote:znači še'set miliona kaemova dobiti elektoprivrede hazehabe treba ravnomjerno rasporediti po hadezeovim džepovima, znači krivi su reuf i deef što nisu pristali na to da žmireći sjede u foteljama dok se to dešava.
edit: ovo na konto ovog rada na nestanku države, da ne kvotam...
EPBIH, EP HZHB, Telekomi... su NARAVNO krave muzare. I ostace to sve dok su u drzavnom vlasnistvu, a to opet znaci da ce ostati u vlasnistvu stranaka koje upravljaju drzavom...jer smo ih mi doveli na vlast.
I najveca je naiva, nakon svih ovih godina i svih ovih iskustava vjerovati da ovdje postoji neka stranka koja bi se drugacije ponasala. Velite - DF je taj! Na osnovu cega tako mislite? Je li na osnovu dosadasnjih njihovih kadrovskih shema?!
Ta ne budite djeca, molim vas.
Osim toga... jutros slusam na radiju kako BHTELEKOM finansira Bascarsijske noci. Svima nam je to lijepo cuti, ali nam nekako para ushi kad EPHZHB potpomogne Mostarsko ljeto!
I tako dalje...
