Kakva su vremena dosla, ne moze covjek napisati da je nesto glupost, bez da se autor ne uvrijedi.dustaban wrote:Eto ja laprdam a ti si Sekspir!madner wrote:Klasika, odgovor koji laprda bez da odgovori na sustinu.
Jos jednom, tvoja vizija je samo tvoja, DF nije nastupio sa tom vizijom na izborima. Jedno je traziti od DF da ispuni obecanja, drugo je traziti da ispuni neku viziju koju nikad nisu zastupali. Isto da od zelenih trazis da naprave pokoju nuklearnu elektranu, jer to je zapravo ono sto ti mislis da bi bilo ispravno.
Covjece bozji koji ti je racku, sjasi. Stagod ja napisem ti moras poklopit. Je li to nesto personalno, nesto iz nasih proslih zivota ?!
Pisi manje gluposti, pokazi znakove inteligencije tako sto shvatis sto je napisano u odgovoru i bice ti lakse.
