Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79563
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#25751 Re: Liverpool FC
7+ obje, uzmite pare
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#25752 Re: Liverpool FC
GOTOVI STE! 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25753 Re: Liverpool FC
Moram priznati da i nisam bas zadovoljan, ali ono, 1/2 finale je, nema laganih protivnika.
Roma je nafurana sad, mada i mi smo jel de
Mada...ma ne znam. Lets do this.
Roma je nafurana sad, mada i mi smo jel de
Mada...ma ne znam. Lets do this.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25754 Re: Liverpool FC
Jedini problem ce biti ako ih podcijenimo, onda smo nahebali.
Ali nije to ona klasicna italijanska ekipa, i oni igraju slican pressing. Nijedna ekipa koja uspije zustaviti Barcu nije naivna.
Ali nije to ona klasicna italijanska ekipa, i oni igraju slican pressing. Nijedna ekipa koja uspije zustaviti Barcu nije naivna.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25755 Re: Liverpool FC
Sumnjam da ce Klopp to dozvoliti.zomri wrote:Jedini problem ce biti ako ih podcijenimo, onda smo nahebali.
Ali nije to ona klasicna italijanska ekipa, i oni igraju slican pressing. Nijedna ekipa koja uspije zustaviti Barcu nije naivna.
Ljudi bili prvi u grupi sa Celskijem i Atleticom. Dovoljno reci.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25756 Re: Liverpool FC
Kljucno pitanje je moze li Lorke zaustaviti Dzeku??
- sve_ovo_ja
- Posts: 2156
- Joined: 13/07/2016 11:10
#25758 Re: Liverpool FC
Mislim da je ovo najgori zrijeb za Liverpool, ali vidjet cemo...nadam se da ce klupa biti sira nego za ovaj uzvrat, da se na Cana, Hendersona, Clynea moze racunati.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#25759 Re: Liverpool FC
Da budem iskren priželjkivao sam Reala, imaju puno oscilacija u igri i nešto sam konato da su to i te kako proanalizirali Klopp i Buvač.
Bayern mi je bio drugi izbor, sa dinamičnom ekipom poput Liveta nisu igrali cijelu sezonu, jer su im protivnici bili anemični bundesligaši zastrašeni veličinom Bayerna te osrednje evropske ekipe. Roma mi je tu najnezgodinija, Džeko je igračina i najbolje igra protiv najjačih timova, cijela ekipa je u momentumu jer su skašili Barsu i biće nevjerovatno nabrijani kako zbog toga, tako i zbog Salaha.
Tačno sam znao da će se u ovoj sezoni baš zbog Salaha, Livči i Roma sudariti, nisam ni sanajo da će to biti u polufinalu LP.
Bayern mi je bio drugi izbor, sa dinamičnom ekipom poput Liveta nisu igrali cijelu sezonu, jer su im protivnici bili anemični bundesligaši zastrašeni veličinom Bayerna te osrednje evropske ekipe. Roma mi je tu najnezgodinija, Džeko je igračina i najbolje igra protiv najjačih timova, cijela ekipa je u momentumu jer su skašili Barsu i biće nevjerovatno nabrijani kako zbog toga, tako i zbog Salaha.
Tačno sam znao da će se u ovoj sezoni baš zbog Salaha, Livči i Roma sudariti, nisam ni sanajo da će to biti u polufinalu LP.
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25761 Re: Liverpool FC
Ovi što misle da će biti lako samo nek skontaju da je Roma sa Monchijem nova Sevilla 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25762 Re: Liverpool FC
zomri wrote:Ovi što misle da će biti lako samo nek skontaju da je Roma sa Monchijem nova Sevilla
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25763 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote:zomri wrote:Ovi što misle da će biti lako samo nek skontaju da je Roma sa Monchijem nova Sevilla
nego, kad je predstavljanje novog avatara?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#25765 Re: Liverpool FC
Ko prenosi?AmiĐa_Idriz wrote:Večeras u 20:05![]()
![]()
![]()
![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25766 Re: Liverpool FC
SK 11.Tomahawk11 wrote:Ko prenosi?AmiĐa_Idriz wrote:Večeras u 20:05![]()
![]()
![]()
![]()
Ostaviću vam link
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#25767 Re: Liverpool FC
hoće li biti Lorke the Goat nazočan 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25770 Re: Liverpool FC
Jbt pa mi smo u 1/2 finalu Lige Prvaka
ne ne, ja još ne mogu da vjerujem...
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25771 Re: Liverpool FC
Temelje je postavio veliki, veliki Brendan Rodgers sa onim sastavom na BernabeuAmiĐa_Idriz wrote:Jbt pa mi smo u 1/2 finalu Lige Prvakane ne, ja još ne mogu da vjerujem...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25772 Re: Liverpool FC
A budimo realni da nismo onda zube Ludogorecu pokazali u zadnjim minutama klinac bi mi danas bili u bubnju.zomri wrote:Temelje je postavio veliki, veliki Brendan Rodgers sa onim sastavom na BernabeuAmiĐa_Idriz wrote:Jbt pa mi smo u 1/2 finalu Lige Prvakane ne, ja još ne mogu da vjerujem...
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25774 Re: Liverpool FC
konačno introspektivan post na temiHouse wrote:roma će vas zguziti.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#25775 Re: Liverpool FC
Liverpool ako dodje do finala, Coutniho ce dobiti najmanje srebrenu medalju
Ja mislim da je jos uvijek 4. strijelac Liverpoola u CL-u ove godine 



