FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2576 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
sreca pa sam bio u Zilini pa nisam morao slusat ono krestalo
- TRENT
- Posts: 415
- Joined: 23/08/2013 19:58
#2577 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Tebi za info : citav rat ostao u Bosni.Protjeran iz svog grada itd itd.Ta "Dobro vece,..." toliko ljigavo zvuci sa njegove strane da djeluje kao da ratna desavanja zeli da iskoristi za svoju licnu promociju.Hocemo li citav se vaditi na rat? Zasto se onda ne kurce Midheta Kurspahic,Duska Jurisic,Belmin Karamehmedovic ? I oni su citav rat vodili dnevnike i vijesti .Ali sta dalje pisati za drzavu u kojoj Avaz najcitanija novina a Senad nabolji novinarKatarinaKosaca wrote:Eto, brzo dođe vrijeme kad se kao netko šprda sa nama svima koji nismo bili u Minhenu neutralni za vrijeme rata..TRENT wrote:Mene je samo zacudilo sto Senad nije nikako govorio "Dobro vece ,ovo je rat".Napisala sam prije nekoliko postova , doduše na latinskom, da se ratu smije samo onaj ko ga nije proživio. Tako bih se ja na tvom mjestu sramila ovog posta neuspjelog humora. I zato ću između ostalog uvijek biti na strani ove Tv kuće, jer nije za razliku od drugih mjesta puna dezertera i šaldžija na računa rata. Ili kako ŽK kaže "Ne diraj mi ratne drugove, na to sam osjetljiv"
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2578 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kazem ti da u tome nije problem, BHT je odron i bice tako dok god imaju minderasku politiku "sjedi i uzivaj, plata ce svakako doci". I ono malo sporta sto su imali izgubili su jer su debili. Face se trudi, tacno, od repke, Roland Garrosa itd.., no moraju zadrzati tu profesionalnu notu, odnosno njihov sef, ostali su ok bili.Havatar wrote:Ljudi rade posao, što se ne bi moglo reći za neke koji ubiru pretplatu i opet ti daju reprizu reprize... FACE možda nije najbolja TV u BiH al se makar trude... Pustite dušebrižništvo i uživajte u sportu.
- luckylaka
- Posts: 26211
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2579 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kakav bolan Rak niko ih ne jebe ni 2% i ja nisam pisao o programskoj shemi Facetv.Drugo.Mozemo pretpostavljati da li je Senad bio pijan,drogiran ili samo euforican tako da oni koji ne podnose Senada i Facetv (ne mislim konkretno na tebe)uvijek ce naci neki razlog za kritiku kao ,,vidi jes droga ili pijan,,ili za Marjan ,,krestalo,ekavac,,Ja jednostavno volim slusati Marjana volim gledati prenos u Hd rezolucij i to je to.Naravno Senada posebno cijenim sto je skoro jedina tv kuca koja uvijek i stalno podjeca na agresiju nA BiH dok ostali cute ko zaliveniBHF_Manijak wrote:Laki varas se, ne moze, da moze ne bi postojao RAK, kada bi svaki privatni mediji i urednik u njemu radio sta bi htio... Zamisli puste pornic u 12 sati popodne, sto, privatni je medij, njegov... Ne moze buraz, ne ide to bas tako. Iako je privatni mediji, postoje ogranicenja koja ne moze prekoraciti, jer ipak ide u javnost.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#2580 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
TRENT wrote:Tebi za info : citav rat ostao u Bosni.Protjeran iz svog grada itd itd.Ta "Dobro vece,..." toliko ljigavo zvuci sa njegove strane da djeluje kao da ratna desavanja zeli da iskoristi za svoju licnu promociju.Hocemo li citav se vaditi na rat? Zasto se onda ne kurce Midheta Kurspahic,Duska Jurisic,Belmin Karamehmedovic ? I oni su citav rat vodili dnevnike i vijesti .Ali sta dalje pisati za drzavu u kojoj Avaz najcitanija novina a Senad nabolji novinar.
Belmin Karamehmedović nikada u ratu nije vodio dnevnik, nego je radio za ABC
Promocija je sastavni dio svake TV kuće, svakog proizvoda, kad je Bakir 60 minuta otvarao svojim skandalozno, exluzivno, samo mi, nije vam puno smetalo, poslije ste se razoĆarali.
U svakom slučaju niti jedan kodex nije prekšen, što ne volite Senada što je bio u ratu, promijenite kanal, za sve ostalo postoji RAK.
- TRENT
- Posts: 415
- Joined: 23/08/2013 19:58
#2581 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Lutko,Belmin je vodio dnevnik u ratu.Toliko o tvom (ne)znanju.I ja raspravu vodim s nekim kome je Senad pojam novinara . 
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#2582 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
TRENT wrote:Lutko,Belmin je vodio dnevnik u ratu.Toliko o tvom (ne)znanju.
Pa, tvoje je da psuješ državu i blatiš ratne učesnike... upravo ti priliči.TRENT wrote:I ja raspravu vodim s nekim kome je Senad pojam novinara ..
Last edited by KatarinaKosaca on 12/09/2013 17:12, edited 1 time in total.
- TRENT
- Posts: 415
- Joined: 23/08/2013 19:58
#2583 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
KatarinaKosaca wrote:TRENT wrote:Lutko,Belmin je vodio dnevnik u ratu.Toliko o tvom (ne)znanju.Radio za ABC kao fixer-prevodilac
Ne znam za ABC .Ali dobro se sjecam da je vodio dnevnik u ratu.On Senad Midheta i Duska.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#2584 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
I Ljubomir LJubojević dok nije otišao na PaleTRENT wrote:Ne znam za ABC .Ali dobro se sjecam da je vodio dnevnik u ratu.On Senad Midheta i Duska.
Ali, nije to tema, ne znam ko ne bi rekao da je taličan i da repka dobija kad je prenosi, a to se sad Senadu zamjera haman z aman. U svakom slučaju nikako da mi se kaže koja je to tv kuća bolja..
SAd će početi CNN, Al Jeezira itd
- TRENT
- Posts: 415
- Joined: 23/08/2013 19:58
#2585 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nisam bio siguran za Jadranka Katanu pa nisam htio da njega spominjem,jer neko mi rece da je radio ko portir u ratu ili tako nekako,ali mozda je i bio voditelj.Kazem nisam siguran.Sto se tice nasih tv kanala generalno ne valja niti jedan nas kanal.Pored HBO,i milijardi kanala tipa National Geographic,pored VH1 Classic gledati nase smecarske tv kanale - nema nikakvog smisla.KatarinaKosaca wrote:I Ljubomir LJubojević dok nije otišao na PaleTRENT wrote:Ne znam za ABC .Ali dobro se sjecam da je vodio dnevnik u ratu.On Senad Midheta i Duska.Prešao je Belmin u ABC uredno i za lovu , a i ako je vodio dnevnik to je bilo jako kratko i malo. U svakom slučaju, nije ga uređivao. Prije si mogao spomenuti Jadranka Katanu iz tog vremena, ali Belmina
![]()
![]()
Ali, nije to tema, ne znam ko ne bi rekao da je taličan i da repka dobija kad je prenosi, a to se sad Senadu zamjera haman z aman. U svakom slučaju nikako da mi se kaže koja je to tv kuća bolja..
SAd će početi CNN, Al Jeezira itd![]()
- luckylaka
- Posts: 26211
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2586 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pa ko te tjera da gledas bolan.Ko fol ne gledas ali zato kritikujesTRENT wrote:Nisam bio siguran za Jadranka Katanu pa nisam htio da njega spominjem,jer neko mi rece da je radio ko portir u ratu ili tako nekako,ali mozda je i bio voditelj.Kazem nisam siguran.Sto se tice nasih tv kanala generalno ne valja niti jedan nas kanal.Pored HBO,i milijardi kanala tipa National Geographic,pored VH1 Classic gledati nase smecarske tv kanale - nema nikakvog smisla.KatarinaKosaca wrote:I Ljubomir LJubojević dok nije otišao na PaleTRENT wrote:Ne znam za ABC .Ali dobro se sjecam da je vodio dnevnik u ratu.On Senad Midheta i Duska.Prešao je Belmin u ABC uredno i za lovu , a i ako je vodio dnevnik to je bilo jako kratko i malo. U svakom slučaju, nije ga uređivao. Prije si mogao spomenuti Jadranka Katanu iz tog vremena, ali Belmina
![]()
![]()
Ali, nije to tema, ne znam ko ne bi rekao da je taličan i da repka dobija kad je prenosi, a to se sad Senadu zamjera haman z aman. U svakom slučaju nikako da mi se kaže koja je to tv kuća bolja..
SAd će početi CNN, Al Jeezira itd![]()
-
archi_a
- Posts: 11871
- Joined: 11/12/2011 18:11
#2587 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nacin dolaska u BiH, Marijana M.Comrad wrote:Ne provaljuj se molim te. Cuj ostao bez posla u Srbiji, hahah ko da u srbiji postoji jedan sportski kanal...jesu mu to zabranili komentarisanje na citavom prostoru Srbije? Marjan je legenda i to je cinjenica, zmajevi, dijamanti on ih je prvi dodijelio nasim igracima. I zasto bi nesto glumio pa Marjan je rodjeni Bosanac i Hercegovac i ovo je njegova zemlja - ne kontam?Renta wrote: Legenda?!? Prije kao majmun u kavezu.
Netko je napisao da je taj lik Marjan u Srbiji ostao bez posla i da se sada uvlači BH gledateljima... Ovakvo divljanje je onda sasvim razumljivo i logično jer jedino s ovakvim komentiranjem skreće pozornost na sebe i čuva si radno mjesto. Skužio čovjek, što više se deri, kuni u BiH, pričaj jezikom ulice i narod bosanski će pasti na blef...a radi se o čistoj glumi, kao show program. Manje je važno što si kvalitetno rekao tokom 90 minuta i kako si približio utakmicu prosječnom gledatelju.
Kvantiteta (urlanja) ispred kvalitete.
Cinjenica jeste da je malo ofalio, nekako mu se i glas totalno promjenio, niti vise iznosi neke zanimljivosti, nista. Samo mu ono 'ba' ne stoji, ne znam cudno zvuci kad to cujem od komentatora na utakmici. Ali meni je opet drazi od onih spavaca na ftv ili bht.
Na sport kanalu je u sklopu komentarisanja utakmica Njemacke lige, pratio i komentarisao utakmice u kojima su kako znamo zarili i palili nasi igraci. Svojim komentarima je na sebe skrenuo paznju kod vecine gledalaca u BiH. S obzirom da je to imalo velikog odjeka u nasoj javnosti Senad H. odlucuje da ga pozove kao gosta u CD koji se emitovao na Hayatu. Nakon tog prvog gostovanja, nadahnuto je govorio o nasim igracima cime je ocekivano pobrao jos vise simpatija kod BH navijaca. Samim tim to prenose i svi srbijanski portali. Nakon toga, zivot mu se mijenja u Srbiji. Dobija stalne prijetnje od delija i grobara, dolazi i do svadje sa direktorom sportkluba. (Ovaj mu brani da tako nadahnuto govori o Bosancima). Dobija upozorenja i u konacnici suspenziju. Senad ga poziva da doseli u Sarajevo i pristupi Hayatu. Tu ima manjih problema sa Teftedarijom i u konacnici, odlaskom Senada sa Hayata i on odlazi. Ocekivano je bilo da ce se pokretanjem Face-a, njih dvojica ponovo uvezati. To je prava istina.
- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#2588 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Jeste Belmin vodio dnevnik.KatarinaKosaca wrote:I Ljubomir LJubojević dok nije otišao na PaleTRENT wrote:Ne znam za ABC .Ali dobro se sjecam da je vodio dnevnik u ratu.On Senad Midheta i Duska.Prešao je Belmin u ABC uredno i za lovu , a i ako je vodio dnevnik to je bilo jako kratko i malo. U svakom slučaju, nije ga uređivao. Prije si mogao spomenuti Jadranka Katanu iz tog vremena, ali Belmina
![]()
![]()
Ali, nije to tema, ne znam ko ne bi rekao da je taličan i da repka dobija kad je prenosi, a to se sad Senadu zamjera haman z aman. U svakom slučaju nikako da mi se kaže koja je to tv kuća bolja..
SAd će početi CNN, Al Jeezira itd![]()
I Mile Djurdjevic
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#2589 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
... i Vlado Azinović.TRENT wrote: dobro se sjecam da je vodio dnevnik u ratu. On Senad Midheta i Duska.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2590 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Svaka televizija ima kodekse i standarde koje mora poštovati
Mimo njih FaceTV poštuje onaj jedini koji je sebi zacrtao biti "bošnjački" Hayat
Bošnjački Hayat je fraza "starog" ali još uvijek prisutnog u manjoj mjeri Hayata od prije nekoliko godina kada je tamo radio Senad H. Iz tog Hayata "rođeni" su danas uposlenici AJB/Rondić, Arduana i Delić dok je recimo Duljković S danas portparol GP BiH. Malo vjere malo showa malo bošnjačke ugroženosti i sl. tematika jer je i tada baš kao i danas Face bio okrenut ka dijaspori. Naravno s vremenom sve je manje para u igri i pare su najveći problem tako da imamo skromniju verziju ali se nade polažu u onih 100eura od pretplate i koju kinticu od SDA i SBB
Mimo njih FaceTV poštuje onaj jedini koji je sebi zacrtao biti "bošnjački" Hayat
Bošnjački Hayat je fraza "starog" ali još uvijek prisutnog u manjoj mjeri Hayata od prije nekoliko godina kada je tamo radio Senad H. Iz tog Hayata "rođeni" su danas uposlenici AJB/Rondić, Arduana i Delić dok je recimo Duljković S danas portparol GP BiH. Malo vjere malo showa malo bošnjačke ugroženosti i sl. tematika jer je i tada baš kao i danas Face bio okrenut ka dijaspori. Naravno s vremenom sve je manje para u igri i pare su najveći problem tako da imamo skromniju verziju ali se nade polažu u onih 100eura od pretplate i koju kinticu od SDA i SBB
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#2591 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Envera dok nije ljubavnom aferom otišla u jues end ej, a Mile u Holandiju. A znamo i ja i ti da je Belmin otišao u ABC. Njegovo vođenje dnevnika ne može se ni u šali uspoređivati sa Senadovim u smislu uređivanja. Iako sam u to vrijeme imala ozbiljne primjedbe na privatizaciju dnevnika koje je radio Senad.. U svakom slučaju, ništa od ovog nije tema..este Belmin vodio dnevnik.
I Mile Djurdjevic, pa i Envera Selimovic.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2592 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Upravo sam ovako i zamišljao nekog ko gleda FACE i voli Senada i Marjana2+3 wrote:Senade, svoj ti film, pusti ba raju sta pricju, malo su zavidni i furaju tudje filmove
BRAVO MARIJANE, BRAVO SENADE, BRAVO FACE TV STO SI NAM OMOGUCILA DA UZIVAMO U TEKMI A NE ONE MRTVACE SA BIH I FTV DA SLUSAM
Najbolji ste i opet da naglasim!!!
Ha malo ste zavidni na FACE TV hahahahhahaa MISEVIIIIIIIIIIII
- TRENT
- Posts: 415
- Joined: 23/08/2013 19:58
#2593 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
[/quote]Pa ko te tjera da gledas bolan.Ko fol ne gledas ali zato kritikujes
Cudna jada[/quote]
Ko je rek'o da gledam
.Vala si mogao i pametnije nesto napisati,ovako si ispao smijesan
Hoces li i sa mnom uci u raspravu k'o sa Cmoljom oko reprezentacije
?
Ko je rek'o da gledam
Hoces li i sa mnom uci u raspravu k'o sa Cmoljom oko reprezentacije
- plain vanilla
- Posts: 70223
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2594 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ne mogu se upustati u komentiranje prijenosa utkamice jer sam je gledala u drustvu koje bas ne zanima fudbal, tako da je ton bio stisanKatarinaKosaca wrote:Envera dok nije ljubavnom aferom otišla u jues end ej, a Mile u Holandiju. A znamo i ja i ti da je Belmin otišao u ABC. Njegovo vođenje dnevnika ne može se ni u šali uspoređivati sa Senadovim u smislu uređivanja. Iako sam u to vrijeme imala ozbiljne primjedbe na privatizaciju dnevnika koje je radio Senad.. U svakom slučaju, ništa od ovog nije tema..este Belmin vodio dnevnik.
I Mile Djurdjevic, pa i Envera Selimovic.
Samo cu se osvrnuti na Senada i pominjanje rata.... Zar nije bilo dosta? Rat je zavrsio 1995. godine, samo to izgleda niko Senadu nije javio. Razumijem da je tad stekao sve simpatije i popularnost (i ja ga cijenim zbog tog perioda), ali brate, to je bilo u proslom stoljecu, vrijeme je da se ide dalje i da pokusa svojim talentom, emisijama, djelima i sl. steci popularnost i u ovom stoljecu
Lijepo od njega sto je rat proveo u BiH, i ja sam, i sta sad?
btw, lijepo je vidjeti pljuvace s teme o reprezentaciji kako brane Senada..toliko o standardima
- luckylaka
- Posts: 26211
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2595 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pa ko te tjera da gledas bolan.Ko fol ne gledas ali zato kritikujesTRENT wrote:
Ko je rek'o da gledam
Hoces li i sa mnom uci u raspravu k'o sa Cmoljom oko reprezentacije
Ima jos jedan sto nikako ne gleda ali u minutu zna sta se prikazuje na Facetv i sve mu se svodi na kritiku.Nisi valjda.. :-)O kakvom Cmolji ti sanjas
- TRENT
- Posts: 415
- Joined: 23/08/2013 19:58
#2596 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ko je rek'o da gledamluckylaka wrote:Pa ko te tjera da gledas bolan.Ko fol ne gledas ali zato kritikujesTRENT wrote:Cudna jada
Hoces li i sa mnom uci u raspravu k'o sa Cmoljom oko reprezentacije
Ima jos jedan sto nikako ne gleda ali u minutu zna sta se prikazuje na Facetv i sve mu se svodi na kritiku.Nisi valjda.. :-)O kakvom Cmolji ti sanjas
- luckylaka
- Posts: 26211
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2597 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ima jos jedan sto nikako ne gleda ali u minutu zna sta se prikazuje na Facetv i sve mu se svodi na kritiku.Nisi valjda.. :-)O kakvom Cmolji ti sanjasTRENT wrote:Ko je rek'o da gledamluckylaka wrote:Pa ko te tjera da gledas bolan.Ko fol ne gledas ali zato kritikujesTRENT wrote:Cudna jada
.Vala si mogao i pametnije nesto napisati,ovako si ispao smijesan
![]()
Hoces li i sa mnom uci u raspravu k'o sa Cmoljom oko reprezentacije![]()
![]()
?
Bjezi bolan dosadan si ima ovdje puno raje interesantnije od tebe
- TRENT
- Posts: 415
- Joined: 23/08/2013 19:58
#2598 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Sto si onda zapocinjao raspravu sa mnom, "bolan" 
- luckylaka
- Posts: 26211
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2599 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Mislio sam da si inteligentnijiTRENT wrote:Sto si onda zapocinjao raspravu sa mnom, "bolan"
- TRENT
- Posts: 415
- Joined: 23/08/2013 19:58
#2600 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Zajeb'o si se , bolanluckylaka wrote:Mislio sam da si inteligentnijiTRENT wrote:Sto si onda zapocinjao raspravu sa mnom, "bolan"Aj zdrao
