FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2576 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by simonese »

sreca pa sam bio u Zilini pa nisam morao slusat ono krestalo
User avatar
TRENT
Posts: 415
Joined: 23/08/2013 19:58

#2577 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by TRENT »

KatarinaKosaca wrote:
TRENT wrote:Mene je samo zacudilo sto Senad nije nikako govorio "Dobro vece ,ovo je rat". :D
Eto, brzo dođe vrijeme kad se kao netko šprda sa nama svima koji nismo bili u Minhenu neutralni za vrijeme rata.. :roll: Napisala sam prije nekoliko postova , doduše na latinskom, da se ratu smije samo onaj ko ga nije proživio. Tako bih se ja na tvom mjestu sramila ovog posta neuspjelog humora. I zato ću između ostalog uvijek biti na strani ove Tv kuće, jer nije za razliku od drugih mjesta puna dezertera i šaldžija na računa rata. Ili kako ŽK kaže "Ne diraj mi ratne drugove, na to sam osjetljiv"
Tebi za info : citav rat ostao u Bosni.Protjeran iz svog grada itd itd.Ta "Dobro vece,..." toliko ljigavo zvuci sa njegove strane da djeluje kao da ratna desavanja zeli da iskoristi za svoju licnu promociju.Hocemo li citav se vaditi na rat? Zasto se onda ne kurce Midheta Kurspahic,Duska Jurisic,Belmin Karamehmedovic ? I oni su citav rat vodili dnevnike i vijesti .Ali sta dalje pisati za drzavu u kojoj Avaz najcitanija novina a Senad nabolji novinar :run: .
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28516
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2578 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BHF_Manijak »

Havatar wrote:Ljudi rade posao, što se ne bi moglo reći za neke koji ubiru pretplatu i opet ti daju reprizu reprize... FACE možda nije najbolja TV u BiH al se makar trude... Pustite dušebrižništvo i uživajte u sportu.
Kazem ti da u tome nije problem, BHT je odron i bice tako dok god imaju minderasku politiku "sjedi i uzivaj, plata ce svakako doci". I ono malo sporta sto su imali izgubili su jer su debili. Face se trudi, tacno, od repke, Roland Garrosa itd.., no moraju zadrzati tu profesionalnu notu, odnosno njihov sef, ostali su ok bili.
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#2579 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

BHF_Manijak wrote:Laki varas se, ne moze, da moze ne bi postojao RAK, kada bi svaki privatni mediji i urednik u njemu radio sta bi htio... Zamisli puste pornic u 12 sati popodne, sto, privatni je medij, njegov... Ne moze buraz, ne ide to bas tako. Iako je privatni mediji, postoje ogranicenja koja ne moze prekoraciti, jer ipak ide u javnost.
Kakav bolan Rak niko ih ne jebe ni 2% i ja nisam pisao o programskoj shemi Facetv.Drugo.Mozemo pretpostavljati da li je Senad bio pijan,drogiran ili samo euforican tako da oni koji ne podnose Senada i Facetv (ne mislim konkretno na tebe)uvijek ce naci neki razlog za kritiku kao ,,vidi jes droga ili pijan,,ili za Marjan ,,krestalo,ekavac,,Ja jednostavno volim slusati Marjana volim gledati prenos u Hd rezolucij i to je to.Naravno Senada posebno cijenim sto je skoro jedina tv kuca koja uvijek i stalno podjeca na agresiju nA BiH dok ostali cute ko zaliveni
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2580 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

TRENT wrote:Tebi za info : citav rat ostao u Bosni.Protjeran iz svog grada itd itd.Ta "Dobro vece,..." toliko ljigavo zvuci sa njegove strane da djeluje kao da ratna desavanja zeli da iskoristi za svoju licnu promociju.Hocemo li citav se vaditi na rat? Zasto se onda ne kurce Midheta Kurspahic,Duska Jurisic,Belmin Karamehmedovic ? I oni su citav rat vodili dnevnike i vijesti .Ali sta dalje pisati za drzavu u kojoj Avaz najcitanija novina a Senad nabolji novinar :run: .


Belmin Karamehmedović nikada u ratu nije vodio dnevnik, nego je radio za ABC :D , ali druga priča, ipak toliko o tvom znanju, poznavanju, prisjećanju. Midheta je dobro uhljebljena i Duška se, evo, bori. BBC ih je smjenio sve koji su "ratni" :-? . Jako je in biti kao neutralan, bla, bla, na bosanskom tako jednostavno, u modi je biti dezerter.
Promocija je sastavni dio svake TV kuće, svakog proizvoda, kad je Bakir 60 minuta otvarao svojim skandalozno, exluzivno, samo mi, nije vam puno smetalo, poslije ste se razoĆarali.
U svakom slučaju niti jedan kodex nije prekšen, što ne volite Senada što je bio u ratu, promijenite kanal, za sve ostalo postoji RAK.
User avatar
TRENT
Posts: 415
Joined: 23/08/2013 19:58

#2581 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by TRENT »

Lutko,Belmin je vodio dnevnik u ratu.Toliko o tvom (ne)znanju.I ja raspravu vodim s nekim kome je Senad pojam novinara . :run:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2582 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

TRENT wrote:Lutko,Belmin je vodio dnevnik u ratu.Toliko o tvom (ne)znanju.
:D Radio za ABC kao fixer-prevodilac :wink:
TRENT wrote:I ja raspravu vodim s nekim kome je Senad pojam novinara . :run:.
Pa, tvoje je da psuješ državu i blatiš ratne učesnike... upravo ti priliči.
Last edited by KatarinaKosaca on 12/09/2013 17:12, edited 1 time in total.
User avatar
TRENT
Posts: 415
Joined: 23/08/2013 19:58

#2583 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by TRENT »

KatarinaKosaca wrote:
TRENT wrote:Lutko,Belmin je vodio dnevnik u ratu.Toliko o tvom (ne)znanju.
:D Radio za ABC kao fixer-prevodilac :wink:

Ne znam za ABC .Ali dobro se sjecam da je vodio dnevnik u ratu.On Senad Midheta i Duska.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2584 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

TRENT wrote:Ne znam za ABC .Ali dobro se sjecam da je vodio dnevnik u ratu.On Senad Midheta i Duska.
I Ljubomir LJubojević dok nije otišao na Pale 8-) Prešao je Belmin u ABC uredno i za lovu , a i ako je vodio dnevnik to je bilo jako kratko i malo. U svakom slučaju, nije ga uređivao. Prije si mogao spomenuti Jadranka Katanu iz tog vremena, ali Belmina :-) :-)
Ali, nije to tema, ne znam ko ne bi rekao da je taličan i da repka dobija kad je prenosi, a to se sad Senadu zamjera haman z aman. U svakom slučaju nikako da mi se kaže koja je to tv kuća bolja..
SAd će početi CNN, Al Jeezira itd :lol: :lol:
User avatar
TRENT
Posts: 415
Joined: 23/08/2013 19:58

#2585 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by TRENT »

KatarinaKosaca wrote:
TRENT wrote:Ne znam za ABC .Ali dobro se sjecam da je vodio dnevnik u ratu.On Senad Midheta i Duska.
I Ljubomir LJubojević dok nije otišao na Pale 8-) Prešao je Belmin u ABC uredno i za lovu , a i ako je vodio dnevnik to je bilo jako kratko i malo. U svakom slučaju, nije ga uređivao. Prije si mogao spomenuti Jadranka Katanu iz tog vremena, ali Belmina :-) :-)
Ali, nije to tema, ne znam ko ne bi rekao da je taličan i da repka dobija kad je prenosi, a to se sad Senadu zamjera haman z aman. U svakom slučaju nikako da mi se kaže koja je to tv kuća bolja..
SAd će početi CNN, Al Jeezira itd :lol: :lol:
Nisam bio siguran za Jadranka Katanu pa nisam htio da njega spominjem,jer neko mi rece da je radio ko portir u ratu ili tako nekako,ali mozda je i bio voditelj.Kazem nisam siguran.Sto se tice nasih tv kanala generalno ne valja niti jedan nas kanal.Pored HBO,i milijardi kanala tipa National Geographic,pored VH1 Classic gledati nase smecarske tv kanale - nema nikakvog smisla.
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#2586 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

TRENT wrote:
KatarinaKosaca wrote:
TRENT wrote:Ne znam za ABC .Ali dobro se sjecam da je vodio dnevnik u ratu.On Senad Midheta i Duska.
I Ljubomir LJubojević dok nije otišao na Pale 8-) Prešao je Belmin u ABC uredno i za lovu , a i ako je vodio dnevnik to je bilo jako kratko i malo. U svakom slučaju, nije ga uređivao. Prije si mogao spomenuti Jadranka Katanu iz tog vremena, ali Belmina :-) :-)
Ali, nije to tema, ne znam ko ne bi rekao da je taličan i da repka dobija kad je prenosi, a to se sad Senadu zamjera haman z aman. U svakom slučaju nikako da mi se kaže koja je to tv kuća bolja..
SAd će početi CNN, Al Jeezira itd :lol: :lol:
Nisam bio siguran za Jadranka Katanu pa nisam htio da njega spominjem,jer neko mi rece da je radio ko portir u ratu ili tako nekako,ali mozda je i bio voditelj.Kazem nisam siguran.Sto se tice nasih tv kanala generalno ne valja niti jedan nas kanal.Pored HBO,i milijardi kanala tipa National Geographic,pored VH1 Classic gledati nase smecarske tv kanale - nema nikakvog smisla.
Pa ko te tjera da gledas bolan.Ko fol ne gledas ali zato kritikujes :-) Cudna jada
archi_a
Posts: 11871
Joined: 11/12/2011 18:11

#2587 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by archi_a »

Comrad wrote:
Renta wrote: Legenda?!? Prije kao majmun u kavezu.

Netko je napisao da je taj lik Marjan u Srbiji ostao bez posla i da se sada uvlači BH gledateljima... Ovakvo divljanje je onda sasvim razumljivo i logično jer jedino s ovakvim komentiranjem skreće pozornost na sebe i čuva si radno mjesto. Skužio čovjek, što više se deri, kuni u BiH, pričaj jezikom ulice i narod bosanski će pasti na blef...a radi se o čistoj glumi, kao show program. Manje je važno što si kvalitetno rekao tokom 90 minuta i kako si približio utakmicu prosječnom gledatelju.

Kvantiteta (urlanja) ispred kvalitete.
Ne provaljuj se molim te. Cuj ostao bez posla u Srbiji, hahah ko da u srbiji postoji jedan sportski kanal...jesu mu to zabranili komentarisanje na citavom prostoru Srbije? Marjan je legenda i to je cinjenica, zmajevi, dijamanti on ih je prvi dodijelio nasim igracima. I zasto bi nesto glumio pa Marjan je rodjeni Bosanac i Hercegovac i ovo je njegova zemlja - ne kontam?

Cinjenica jeste da je malo ofalio, nekako mu se i glas totalno promjenio, niti vise iznosi neke zanimljivosti, nista. Samo mu ono 'ba' ne stoji, ne znam cudno zvuci kad to cujem od komentatora na utakmici. Ali meni je opet drazi od onih spavaca na ftv ili bht. :thumbup:
Nacin dolaska u BiH, Marijana M.
Na sport kanalu je u sklopu komentarisanja utakmica Njemacke lige, pratio i komentarisao utakmice u kojima su kako znamo zarili i palili nasi igraci. Svojim komentarima je na sebe skrenuo paznju kod vecine gledalaca u BiH. S obzirom da je to imalo velikog odjeka u nasoj javnosti Senad H. odlucuje da ga pozove kao gosta u CD koji se emitovao na Hayatu. Nakon tog prvog gostovanja, nadahnuto je govorio o nasim igracima cime je ocekivano pobrao jos vise simpatija kod BH navijaca. Samim tim to prenose i svi srbijanski portali. Nakon toga, zivot mu se mijenja u Srbiji. Dobija stalne prijetnje od delija i grobara, dolazi i do svadje sa direktorom sportkluba. (Ovaj mu brani da tako nadahnuto govori o Bosancima). Dobija upozorenja i u konacnici suspenziju. Senad ga poziva da doseli u Sarajevo i pristupi Hayatu. Tu ima manjih problema sa Teftedarijom i u konacnici, odlaskom Senada sa Hayata i on odlazi. Ocekivano je bilo da ce se pokretanjem Face-a, njih dvojica ponovo uvezati. To je prava istina.
User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2588 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Edin H. »

KatarinaKosaca wrote:
TRENT wrote:Ne znam za ABC .Ali dobro se sjecam da je vodio dnevnik u ratu.On Senad Midheta i Duska.
I Ljubomir LJubojević dok nije otišao na Pale 8-) Prešao je Belmin u ABC uredno i za lovu , a i ako je vodio dnevnik to je bilo jako kratko i malo. U svakom slučaju, nije ga uređivao. Prije si mogao spomenuti Jadranka Katanu iz tog vremena, ali Belmina :-) :-)
Ali, nije to tema, ne znam ko ne bi rekao da je taličan i da repka dobija kad je prenosi, a to se sad Senadu zamjera haman z aman. U svakom slučaju nikako da mi se kaže koja je to tv kuća bolja..
SAd će početi CNN, Al Jeezira itd :lol: :lol:
Jeste Belmin vodio dnevnik.
I Mile Djurdjevic :oops: , pa i Envera Selimovic.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2589 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Banksy »

TRENT wrote: dobro se sjecam da je vodio dnevnik u ratu. On Senad Midheta i Duska.
... i Vlado Azinović.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2590 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

Svaka televizija ima kodekse i standarde koje mora poštovati
Mimo njih FaceTV poštuje onaj jedini koji je sebi zacrtao biti "bošnjački" Hayat
Bošnjački Hayat je fraza "starog" ali još uvijek prisutnog u manjoj mjeri Hayata od prije nekoliko godina kada je tamo radio Senad H. Iz tog Hayata "rođeni" su danas uposlenici AJB/Rondić, Arduana i Delić dok je recimo Duljković S danas portparol GP BiH. Malo vjere malo showa malo bošnjačke ugroženosti i sl. tematika jer je i tada baš kao i danas Face bio okrenut ka dijaspori. Naravno s vremenom sve je manje para u igri i pare su najveći problem tako da imamo skromniju verziju ali se nade polažu u onih 100eura od pretplate i koju kinticu od SDA i SBB
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2591 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

este Belmin vodio dnevnik.
I Mile Djurdjevic :oops: , pa i Envera Selimovic.
Envera dok nije ljubavnom aferom otišla u jues end ej, a Mile u Holandiju. A znamo i ja i ti da je Belmin otišao u ABC. Njegovo vođenje dnevnika ne može se ni u šali uspoređivati sa Senadovim u smislu uređivanja. Iako sam u to vrijeme imala ozbiljne primjedbe na privatizaciju dnevnika koje je radio Senad.. U svakom slučaju, ništa od ovog nije tema..
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2592 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by It_is_a_Leclerc »

2+3 wrote:Senade, svoj ti film, pusti ba raju sta pricju, malo su zavidni i furaju tudje filmove

BRAVO MARIJANE, BRAVO SENADE, BRAVO FACE TV STO SI NAM OMOGUCILA DA UZIVAMO U TEKMI A NE ONE MRTVACE SA BIH I FTV DA SLUSAM

Najbolji ste i opet da naglasim!!!

Ha malo ste zavidni na FACE TV hahahahhahaa MISEVIIIIIIIIIIII
Upravo sam ovako i zamišljao nekog ko gleda FACE i voli Senada i Marjana :)
User avatar
TRENT
Posts: 415
Joined: 23/08/2013 19:58

#2593 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by TRENT »

[/quote]Pa ko te tjera da gledas bolan.Ko fol ne gledas ali zato kritikujes :-) Cudna jada[/quote]

Ko je rek'o da gledam :? .Vala si mogao i pametnije nesto napisati,ovako si ispao smijesan :oops:


Hoces li i sa mnom uci u raspravu k'o sa Cmoljom oko reprezentacije :oops: :oops: :oops: ?
User avatar
plain vanilla
Posts: 70223
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2594 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by plain vanilla »

KatarinaKosaca wrote:
este Belmin vodio dnevnik.
I Mile Djurdjevic :oops: , pa i Envera Selimovic.
Envera dok nije ljubavnom aferom otišla u jues end ej, a Mile u Holandiju. A znamo i ja i ti da je Belmin otišao u ABC. Njegovo vođenje dnevnika ne može se ni u šali uspoređivati sa Senadovim u smislu uređivanja. Iako sam u to vrijeme imala ozbiljne primjedbe na privatizaciju dnevnika koje je radio Senad.. U svakom slučaju, ništa od ovog nije tema..
Ne mogu se upustati u komentiranje prijenosa utkamice jer sam je gledala u drustvu koje bas ne zanima fudbal, tako da je ton bio stisan :skoljka:

Samo cu se osvrnuti na Senada i pominjanje rata.... Zar nije bilo dosta? Rat je zavrsio 1995. godine, samo to izgleda niko Senadu nije javio. Razumijem da je tad stekao sve simpatije i popularnost (i ja ga cijenim zbog tog perioda), ali brate, to je bilo u proslom stoljecu, vrijeme je da se ide dalje i da pokusa svojim talentom, emisijama, djelima i sl. steci popularnost i u ovom stoljecu :mrgreen:

Lijepo od njega sto je rat proveo u BiH, i ja sam, i sta sad?

btw, lijepo je vidjeti pljuvace s teme o reprezentaciji kako brane Senada..toliko o standardima
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#2595 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

TRENT wrote:
Pa ko te tjera da gledas bolan.Ko fol ne gledas ali zato kritikujes :-) Cudna jada[/quote]

Ko je rek'o da gledam :? .Vala si mogao i pametnije nesto napisati,ovako si ispao smijesan :oops:


Hoces li i sa mnom uci u raspravu k'o sa Cmoljom oko reprezentacije :oops: :oops: :oops: ?[/quote]
Ima jos jedan sto nikako ne gleda ali u minutu zna sta se prikazuje na Facetv i sve mu se svodi na kritiku.Nisi valjda.. :-)O kakvom Cmolji ti sanjas :-) :-)
User avatar
TRENT
Posts: 415
Joined: 23/08/2013 19:58

#2596 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by TRENT »

luckylaka wrote:
TRENT wrote:
Pa ko te tjera da gledas bolan.Ko fol ne gledas ali zato kritikujes :-) Cudna jada
Ko je rek'o da gledam :? .Vala si mogao i pametnije nesto napisati,ovako si ispao smijesan :oops:


Hoces li i sa mnom uci u raspravu k'o sa Cmoljom oko reprezentacije :oops: :oops: :oops: ?[/quote]
Ima jos jedan sto nikako ne gleda ali u minutu zna sta se prikazuje na Facetv i sve mu se svodi na kritiku.Nisi valjda.. :-)O kakvom Cmolji ti sanjas :-) :-)[/quote]

:lol: .Tipican opis"brOte" i cijelog cirkusa koji ide uz to. :lol: .Puno nekakvog laznog ponosa.
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#2597 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

TRENT wrote:
luckylaka wrote:
TRENT wrote:
Pa ko te tjera da gledas bolan.Ko fol ne gledas ali zato kritikujes :-) Cudna jada
Ko je rek'o da gledam :? .Vala si mogao i pametnije nesto napisati,ovako si ispao smijesan :oops:


Hoces li i sa mnom uci u raspravu k'o sa Cmoljom oko reprezentacije :oops: :oops: :oops: ?
Ima jos jedan sto nikako ne gleda ali u minutu zna sta se prikazuje na Facetv i sve mu se svodi na kritiku.Nisi valjda.. :-)O kakvom Cmolji ti sanjas :-) :-)[/quote]

:lol: .Tipican opis"brOte" i cijelog cirkusa koji ide uz to. :lol: .Puno nekakvog laznog ponosa.[/quote]
Bjezi bolan dosadan si ima ovdje puno raje interesantnije od tebe
User avatar
TRENT
Posts: 415
Joined: 23/08/2013 19:58

#2598 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by TRENT »

Sto si onda zapocinjao raspravu sa mnom, "bolan" :oops:
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#2599 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

TRENT wrote:Sto si onda zapocinjao raspravu sa mnom, "bolan" :oops:
Mislio sam da si inteligentniji :D Aj zdrao
User avatar
TRENT
Posts: 415
Joined: 23/08/2013 19:58

#2600 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by TRENT »

luckylaka wrote:
TRENT wrote:Sto si onda zapocinjao raspravu sa mnom, "bolan" :oops:
Mislio sam da si inteligentniji :D Aj zdrao
Zajeb'o si se , bolan :oops:
Locked