Federalna televizija

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#2576 Re: Federalna televizija

Post by Adriatic »

Neka partizana, pa makar i na filmu.
gorgonzola
Posts: 554
Joined: 24/02/2013 18:28

#2577 Re: Federalna televizija

Post by gorgonzola »

Samo ne kontam, prodje spica za filmove i onda oni reklamu. Uzas. da li je to samo kod nas da drzavna tv prekida filmove sa reklamom.
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#2578 Re: Federalna televizija

Post by vrbas1979 »

gorgonzola wrote:Samo ne kontam, prodje spica za filmove i onda oni reklamu. Uzas. da li je to samo kod nas da drzavna tv prekida filmove sa reklamom.
hehe
to sam i ja sinoc primjetio, ide uvod, dramatizacija, "nalozis" se na film i nakon toga reklame od po 10 minuta. Isto Nova TV, RTL, OBN. Mislim da ono ne bi smjeli raditi posebno sto je, koliko znam, njima ogranicena minutaza reklamnog prostora.

A jos je gore - uvodna spica, Njemci napali sa divizijama, partizani u frci, belaj na sve strane, kuknjava, plac, ranjeni... i onda reklama tipa "smrdi, smrdi", "moj Pujdo ima mekanu kakicu", "fino sam si uvalila ovaj novi extra klix deluxe tampon u picicu"...
gorgonzola
Posts: 554
Joined: 24/02/2013 18:28

#2579 Re: Federalna televizija

Post by gorgonzola »

Veceras izvanredne vijesti. Tako barem pise na krolu. Da nije bih primljena u EU


Saljem sa posla
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65962
Joined: 03/08/2010 19:04

#2580 Re: Federalna televizija

Post by kakavdanakneiskustvu »

gorgonzola wrote:Veceras izvanredne vijesti. Tako barem pise na krolu. Da nije bih primljena u EU


Saljem sa posla



budimir pušten na slobodu
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2581 Re: Federalna televizija

Post by It_is_a_Leclerc »

Čekaj... Bila je Neretva, Sutjeska, Drvar, Eksadrila, Valter, što će reći da je na redu Igman, pa ćemo u novi ciklus repriza. :D Na ovoj televiziji Almira Husejinović i Ljubiša Samadržić vode glavu riječ.
User avatar
Golf forever
Posts: 259
Joined: 28/04/2013 11:30

#2582 Re: Federalna televizija

Post by Golf forever »

dokle će ti idioti sa FTV-a da nam vrijeđaju intgeligenciju sa tim debilskim srpskim filmovima, ili je u pitanju perfidna srpska propaganda preko nekih "kos-ovaca" sa FTV-a
jedino što vrijedi od cijele srpske produkcije su komedije tipa "Ko to tamo peva" "Maratonci trče počasni krug" "Nismo mi anđeli" i možda još pokoji...ostali retardirani filmovi poput Žikine dinastije, kretenluka sa lepom Brenom, i raznih drugih debilnih projekata sa batom živojeinovićem i ostalim debilima su smeće, koje izgleda samo debili sa FTV-a uporno repriziraju, jednako debilno kao i "Izeta"..ovo je već prevršilo svaku mjeru
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#2583 Re: Federalna televizija

Post by vrbas1979 »

It_is_a_Leclerc wrote:Čekaj... Bila je Neretva, Sutjeska, Drvar, Eksadrila, Valter, što će reći da je na redu Igman, pa ćemo u novi ciklus repriza. :D Na ovoj televiziji Almira Husejinović i Ljubiša Samadržić vode glavu riječ.
A Bata Zivojinovic?

Jos se veceras vracam kuci, palim TV, pitam ukucane hoce li biti kakva Neretva ili Sutjeska... prvo BHT i Sutjeska :-) A prije dva dana na FTV-u.

Treba im uletjeti u arhivu i pokrasti sve partizanske filmove i sapunice... vjerujem da bi većinom imali "rižu" ili "snijeg" na ekranima.

I ne plati TV taksu :run:
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#2584 Re: Federalna televizija

Post by VjecitiStudent »

Bravo ... HRT
U znak solidarnosti izvjesite bijele plahte

Dne 31. svibnja 1992. vlasti bosanskih Srba u Prijedoru izdale su naredbu putem lokalnog radija da svo nesrpsko stanovništvo mora svoje kuće obilježiti bijelim zastavama ili plahtama, te da pri izlasku iz kuće stave bijele trake oko rukava. Bio je to početak kampanje istrebljenja Bošnajka i Hrvata s teritorija općine Prijedor. Upravo se zato oragniziraju "Dani bijele trake" koji su sinoć počeli u Zagrebu.

U tri mjeseca od svibnja 1992. iz Prijedora protjerano je 53.000 ljudi, 3178 je ubijeno, a više od 30.000 ljudi je prošlo kroz logore i slične objekte. Fotografije izložene u zagrebačkom Islamskom centru u snimljene su nakon završetka rata od 1996 do 2000. nastale su kako bi dokumentirale zločine u dolini rijeke Sane. Njihov autor Samir Sinanović iz Sanskog Mosta i sam je prošao logore.

Općinske vlasti u Prijedoru i na prostoru doline rijeke Sane do današnjeg dana nisu žrtvama genocida na bilo koji način odale počast. Do četvrtka će u Islamskom centru biti predstavljen raznolik program, ali i razgovori sa žrtvama toga strašnog zločina.

Molba je organizatora da građani Zagreba, a i Hrvatske u znak solidarnosti 31. svibnja na svoje prozore izvjese bijele plahte.
http://www.hrt.hr/index.php?id=manjine- ... f3817da049
ReXX
Posts: 324
Joined: 02/06/2013 00:39

#2585 Re: Federalna televizija

Post by ReXX »

Povodom protesta u Turskoj, FTV je na svojoj web stranici objavila video pod nazivom "Erdoganovi zlocini". :shock:

http://www.federalna.ba/bhs/vijest/6538 ... vni-strajk
http://www.youtube.com/watch?v=BHxLhaDR ... r_embedded

Kako je moguce da FTV proglasi Erdogana zlocincem bez ikakve presude?

U videu se koriste snimci kemalisticke policije kako udara demontrante, a na FTV-ovoj web stranici se to uzima i predstavlja kao Erdoganova policija. :shock:

Zasto :?:
recto-verso
Posts: 998
Joined: 12/03/2008 16:03

#2586 Re: Federalna televizija

Post by recto-verso »

Kako Knezovic ubaci obiljezene novcanice u korpu za kisobrane :-)
Bio video zapis na FTv-u sada
vivace
Posts: 2909
Joined: 27/12/2012 08:58
Location: internet
Contact:

#2587 Re: Federalna televizija

Post by vivace »

akcid wrote:
Better Man wrote:Vjerovatno je ton brži od slike ili je slika brža od tona.

Nije, emisija je snimljena prije, nije išla "uživo", kako je prikazano na ekranu, i tel. pozivi gledaoca nisu stvarni, već dirigovani, kreirani po želji i uputama gostiju :-) :(

Ova FTV svakim danom pobija svoje postojanje. Jedno pozitivno na njoj je emitiranje partizanskih filmova :D :thumbup:
na rtsu u srbiji takodjer prikazuju partizanske filmove...
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#2588 Re: Federalna televizija

Post by Shahab »

ReXX wrote:Povodom protesta u Turskoj, FTV je na svojoj web stranici objavila video pod nazivom "Erdoganovi zlocini". :shock:

http://www.federalna.ba/bhs/vijest/6538 ... vni-strajk
http://www.youtube.com/watch?v=BHxLhaDR ... r_embedded

Kako je moguce da FTV proglasi Erdogana zlocincem bez ikakve presude?

U videu se koriste snimci kemalisticke policije kako udara demontrante, a na FTV-ovoj web stranici se to uzima i predstavlja kao Erdoganova policija. :shock:

Zasto :?:
Zato što je FTV pod kontrolom retrokomunista i ateista. Oni svi refleksno mrze patrijarhat. Mrze očinski autoritet Recepa Erdogana. Oni su intuitivno na strani snaga mraka, haosa i anarhije. Činjenicu da Erdogana podržava 90% mirnih i radišnih stanovnika, i da za 24 h može izvesti milion pristalica na ulice, ali neće jer ne želi radikalizaciju stanja, što i jeste skrivena namjera organizatora protesta, oni prešućuju i ignorišu. FTV je simbol i najgori oblik totalitarizma, dokaz da komunizam u svojoj najrigidnijoj formi, još uvijek egzistira u BiH. Najgora je agresivna Duška Jurišić, koja je duhovna majka anticivilizacijske prakse instrumentalizacije i nametanja medijskog terora putem javnog servisa, a što su operativno razradili shizofreni novinari..
PrtSer
Posts: 93
Joined: 10/11/2012 22:05

#2589 Re: Federalna televizija

Post by PrtSer »

Fuckin proljev od televizije.
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2590 Re: Federalna televizija

Post by Chuckie »

Kakva gamad, vala su dopizdili sa ovim partizanskim filmovima mjesec dana dan za danom, te reprizama svih mogucih serija po XY puta. Gdje je lova od pretplate majka mu stara? Kad ce se vrsiti digitalizacija signala? Mogli bi se ugledati na RTRS koji posjeduju svemirsku tehnologiju u odnosu na ovu nasu kvazi televiziju.
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#2591 Re: Federalna televizija

Post by vrbas1979 »

Chuckie wrote:Kakva gamad, vala su dopizdili sa ovim partizanskim filmovima mjesec dana dan za danom, te reprizama svih mogucih serija po XY puta. Gdje je lova od pretplate majka mu stara? Kad ce se vrsiti digitalizacija signala? Mogli bi se ugledati na RTRS koji posjeduju svemirsku tehnologiju u odnosu na ovu nasu kvazi televiziju.

Ah, popiju u kafani šta dobiju od pretplate.

Ovo lupetam, ali bi ruku u vatru stavio da nije istina.

I narokaju se toliko da nemaju pojma da su "Sutjesku" pustili i prosle sedmice. I onda mi opet gledamo "Sutjesku", mada je trebala biti "Neretva".
PrtSer
Posts: 93
Joined: 10/11/2012 22:05

#2592 Re: Federalna televizija

Post by PrtSer »

Viza za budućnost na programu. To je to. Jednostavno ne znaju podbacit. Image
billythekid
Posts: 6
Joined: 12/06/2013 10:51

#2593 Re: Federalna televizija

Post by billythekid »

ko veceras prezivi stari "domaci" film i emisiju "odgovorite ljudima" moze se j.... uz erotski triler oko 23.00. hvala ftv-u :skoljka: :run:
platit cu pretplatu - nikad.
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#2594 Re: Federalna televizija

Post by Adriatic »

Da li je istina da su u Srbiji ukinuli tv pretplatu?
User avatar
vatrogasac
Posts: 10078
Joined: 24/04/2006 21:33

#2595 Re: Federalna televizija

Post by vatrogasac »

vrbas1979 wrote:
I narokaju se toliko da nemaju pojma da su "Sutjesku" pustili i prosle sedmice. I onda mi opet gledamo "Sutjesku", mada je trebala biti "Neretva".
:mrgreen:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2596 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

Adriatic wrote:Da li je istina da su u Srbiji ukinuli tv pretplatu?
da
User avatar
Piško
Posts: 147
Joined: 08/06/2013 18:52
Location: ...u njoj...

#2597 Re: Federalna televizija

Post by Piško »

Chuckie wrote:Kakva gamad, vala su dopizdili sa ovim partizanskim filmovima mjesec dana dan za danom, te reprizama svih mogucih serija po XY puta. Gdje je lova od pretplate majka mu stara? Kad ce se vrsiti digitalizacija signala? Mogli bi se ugledati na RTRS koji posjeduju svemirsku tehnologiju u odnosu na ovu nasu kvazi televiziju.
degeni, jugo-kurco nostalgičari koji prde o nekim vremenima iz doba dinosaurusa,
a pare troše na plate, ima tamo jedno 500 viška, ali završit će to sve kao u Grčkoj, samo je pitanje vremena
eno i tamo 2.500 parazita radilo na državnoj TV i eno sve ih rasćerali, gudbaj Čarli, što Ekrem kralj reko
User avatar
Piško
Posts: 147
Joined: 08/06/2013 18:52
Location: ...u njoj...

#2598 Re: Federalna televizija

Post by Piško »

billythekid wrote: platit cu pretplatu - nikad.
tućit će te govnari
mene tužili, ne plaćam čisto što je takav položaj zgrade i stana da mi je loš prijem totalno
došao na sud, kaže boli njih kurac što nemam prijem, pretplata je što IMAM TV, u tom smislu
poslali advokata koji je za dva izlaska naplatio 600 KM !!!!!! i sve to meni na teret jer sam strana koja je izgubila spor
banda, majku im jebem degensku, i FTV i advokatima i sudijama
User avatar
Slo Burner
Posts: 5898
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#2599 Re: Federalna televizija

Post by Slo Burner »

NS RS će sutra najvjerovatnije javno pozvati na neplaćanje TV pretplate, znaci li to da ćemo samo mi iz federacije plaćati, ili će nas u suprotnom tužiti?
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2600 Re: Federalna televizija

Post by Banksy »

Adriatic wrote:Da li je istina da su u Srbiji ukinuli tv pretplatu?
Nisu još i vjerovatno ni neće.

U Grčkoj su ukinuli državnu TV - eto ideje za našu vladajuću koaliciju ... :D
Post Reply