zilog wrote:Ovaj Trio light izgleda nestvarno, najpovoljniji paket u drzavi!!!
@Cracked
Mozda im je racunica sto ti daju telefoniju, napravi se telefona da im se isplati tvoj prelazak na jeftiniji paket, a svima dobro.
Meščini da to ipak nije najpovoljniji paket u državi.
U istom rangu, na HS-u je 8 mbps 25 KM (internet) + 11.5 (kabl) +8.10 (telefon) ukupno 44.6 minus 4 Km bonusa za telefon znači 40.6 KM sa PDV-om, a ovaj novi Lol paket je 45.63 KM sa PDV-om (36, plus 3 za korištenje tel aparata), znači tačno 5 KM skuplji. Valjda sam dobro izračun'o.
Jes da Logosoft ima bolju paletu kanala, pa će to da prevlada kod onih kojima je to bitno.
Anyway, drago mi je da se trude.
Btw, promijenio sam ploču. Mislim da budućnost čak nije ni u kakvom vlaknu niti docsisu, već u 4, 5G. Svi ćemo se mi vratiti na telekom i šaltat TV i sve preko telefona, bežično, sviđalo se to nekom ili ne. Bilo mi je čudno što je Verizon stao sa uvođenjem FTTH prije godinu, dvije i sad đuture prepušta dsl korisnike kablovcima. Skontali ljudi na vrijeme da im je najpametnije da za ranije prestanu ulagat u vlakna. Et, bezveze smo se nadurivali šta je bolje.
