Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#2576 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
eh, konacno neka prava igra

- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#2577 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Izasao Crack za MP3
Dok ja skinem igru ... eto Bajrama 
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#2578 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ja vec dosao do drugog chapteraHouse wrote:Izasao Crack za MP3Dok ja skinem igru ... eto Bajrama
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#2579 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
saljite na pm znate sta trebate
nikako da nadjem pravi, sporo ide skroz na svakome
hajte dobre duse, sto prije to bolje, ipak se radi o 27 giga
hajte dobre duse, sto prije to bolje, ipak se radi o 27 giga
- Rootboi
- Posts: 20799
- Joined: 07/06/2011 17:14
#2580 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
evo još malo i gotovo
vala ga i ja skidam evo 12 sahata,
varira brzina od 100 do 1100 kBs

vala ga i ja skidam evo 12 sahata,
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#2581 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
BaDa wrote:ja vec dosao do drugog chapteraHouse wrote:Izasao Crack za MP3Dok ja skinem igru ... eto Bajrama
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#2582 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ew
Last edited by Vodja uvale on 02/06/2012 04:28, edited 1 time in total.
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#2583 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
google is your friend "how to crack san andreas" !
-
T-pain
- Posts: 420
- Joined: 20/05/2008 16:39
#2584 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
hahaBubalo1 wrote:Ma lazes !? Nije moguce
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2585 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
kakav je max payne 3, valjda nisam dzaba skido 27 giga, i ima li neki bosanski ili balkanski server za battlefield bad company 2
- elfa
- Posts: 320
- Joined: 24/11/2011 17:03
- Location: Rođen si kao original. Nemoj umrijeti kao kopija
- Contact:
#2586 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
e da si saceko jos danas mogo si skinut samo 10 gbBosnian Dragon wrote:kakav je max payne 3, valjda nisam dzaba skido 27 giga, i ima li neki bosanski ili balkanski server za battlefield bad company 2
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#2587 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Sumnjam da ima, ali ima stranih gdje cesto sretnem dosta igraca sa balkana, neki dan me igra sama bacila u squad sa dva momka iz srbije pri ulazku na server
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2588 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
skinuo ovaj od 27 giga i na pocetku instalacija odma izbaci error, moze li mi neko na pm posalti torent koji radielfa wrote:e da si saceko jos danas mogo si skinut samo 10 gbBosnian Dragon wrote:kakav je max payne 3, valjda nisam dzaba skido 27 giga, i ima li neki bosanski ili balkanski server za battlefield bad company 2a za bfc2
![]()
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2589 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

zna li neko ovaj problem sa slike rijesiti, sve mi je zatvoreno u toku isntalacije
trazio sam na netu i kaze kao da u toku instalacije pokusava pristupiti nekoj aplikaciji ali posto je ona aktivna instalcija ne moze da joj pristupi, e sad odkud ja znam koja je to aplikacija
-
brazzo19
- Posts: 3275
- Joined: 25/09/2008 13:43
#2590 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Max Payne 3 - Size : 26.94 GB
Ma dajjjjjjjjjjjj nije GTA V ..... kako je "ovolika" igra ... jel se isplati skidat ??
Nikad prije nisam igrao nijedan Max Payne pa zato i pitam sve ovo ... cuje 26 gb uhhh punoooo jbt ....

Ma dajjjjjjjjjjjj nije GTA V ..... kako je "ovolika" igra ... jel se isplati skidat ??
Nikad prije nisam igrao nijedan Max Payne pa zato i pitam sve ovo ... cuje 26 gb uhhh punoooo jbt ....
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2591 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Black Box repack - 10gb
-
brazzo19
- Posts: 3275
- Joined: 25/09/2008 13:43
#2592 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ma nije mi problem skinut to nego vise me zanima sto tolika kakva je igra i tako to ?
- Rootboi
- Posts: 20799
- Joined: 07/06/2011 17:14
#2593 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
mnooogo cutscenabrazzo19 wrote:Ma nije mi problem skinut to nego vise me zanima sto tolika kakva je igra i tako to ?
a blackbox verzija- audio =english only
About videos quality : The original videos size are 8GB with 1920x1080 resolution, we recoded to 1280x720 with good bitrate still high quality.
a ja bi ti preporučio da odigraš i 1 i 2 vjeruj mi
a ova 3-ca je priča
-
brazzo19
- Posts: 3275
- Joined: 25/09/2008 13:43
#2594 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Znaci na fazon GTA zato je tolika ? Ono otvoreni prostor mazni auto i vozi ??? nesto poput saints row.a i GTA ?
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2595 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
pomagajte ljudi ne mogu cak ni zapocati instalaciju max payne 3, kompjuter zadovoljava sve zahtjeve i vise nego sto treba.... pojavi mi se greska : "An error (-5001 : 0x80070002) has occured while running the setup.
Please make sure you have finished any previous setup and closed other applications. If the error still occurs, please contact your vendor: ."
sve zivo je zatvoreno ne znam u cemu je fazon, i sta je razlike u ovoj verziji od 10 giga a ona 27, jel manje misija ili losija grafika ili ......
Please make sure you have finished any previous setup and closed other applications. If the error still occurs, please contact your vendor: ."
sve zivo je zatvoreno ne znam u cemu je fazon, i sta je razlike u ovoj verziji od 10 giga a ona 27, jel manje misija ili losija grafika ili ......
- almir1011
- Posts: 138
- Joined: 15/01/2009 22:34
#2596 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Garant loša kopija ili instalacija. Preporučujem sačekaj par sedmica dok se ne pojavi nešto provjereno. Razlika ti je velika u GB... Strpi seBosnian Dragon wrote:pomagajte ljudi ne mogu cak ni zapocati instalaciju max payne 3, kompjuter zadovoljava sve zahtjeve i vise nego sto treba.... pojavi mi se greska : "An error (-5001 : 0x80070002) has occured while running the setup.
Please make sure you have finished any previous setup and closed other applications. If the error still occurs, please contact your vendor: ."
sve zivo je zatvoreno ne znam u cemu je fazon, i sta je razlike u ovoj verziji od 10 giga a ona 27, jel manje misija ili losija grafika ili ......
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2597 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
skinuo sam ja ovu od 27 giga i ne radi izbaci mi taj error, pa reko da probam skinuti ovu od 10 GB al me zanima u cemu je razlika, jel i ta od 10 GB full igra il je neka skracena verzija, moze li mi neko ko je uspio instalirati poslati torent na pm koji radialmir1011 wrote:Garant loša kopija ili instalacija. Preporučujem sačekaj par sedmica dok se ne pojavi nešto provjereno. Razlika ti je velika u GB... Strpi seBosnian Dragon wrote:pomagajte ljudi ne mogu cak ni zapocati instalaciju max payne 3, kompjuter zadovoljava sve zahtjeve i vise nego sto treba.... pojavi mi se greska : "An error (-5001 : 0x80070002) has occured while running the setup.
Please make sure you have finished any previous setup and closed other applications. If the error still occurs, please contact your vendor: ."
sve zivo je zatvoreno ne znam u cemu je fazon, i sta je razlike u ovoj verziji od 10 giga a ona 27, jel manje misija ili losija grafika ili ......
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#2598 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
verzija od 27 gb video su u full hd-u a ova od 10gb video je u 720p.. kazu da se razlika i ne vidi
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#2599 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Sve ti je recenoBosnian Dragon wrote: Please make sure you have finished any previous setup and closed other applications. If the error still occurs, please contact your vendor: ."
- almir1011
- Posts: 138
- Joined: 15/01/2009 22:34
#2600 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Primjeti se razlika, ako imaš harware da može pogurati i prikazati HD grafiku.BaDa wrote:verzija od 27 gb video su u full hd-u a ova od 10gb video je u 720p.. kazu da se razlika i ne vidi
