What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2576 Re: What to wear???

Post by alica.k »

shin wrote:
alica.k wrote:
shin wrote:Dobro chale, samo da dioptriju imaju :lol:
inace su hipsterske :P
Wait,

I'll get my coat :lol:
Image
User avatar
yellow cat
Posts: 1290
Joined: 18/07/2010 00:37

#2577 Re: What to wear???

Post by yellow cat »

Gospoda Ministarka wrote:[
Image
ne vidjeh nigdje da je neko pričao o prozirnim helankama, nego samo o helankama sa kratkom majicom.

Šta njoj fali

Image

Kad je cura mlada i zgodna, neka nosi, a to što joj ljubomorne tete zavide na godinama i stasu, to je druga stvar. Pu, pu, sram je bilo, guzicu pokazala. :-)
*zena21
Posts: 472
Joined: 09/09/2011 15:48

#2578 Re: What to wear???

Post by *zena21 »

shin wrote:
*zena21 wrote:
shin wrote:Ja kada vidim zensku sa japankama u gradu, ne bi ni biciklo na nju naslonio.

zavisi kakve su japanke.. ne treba ih sve svrstati u isti kos.. ima onih za plazu.. onih "za oko kuce :oops: ".. a bogami ima i pravo lijepih u kojima serbez se moRes uredit :D
To je isto kao da kazes ''Imam dobru pidzamu za grada'' :lol: Zna se koja im je svrha, i koliko su udobne/u kakvom stadiju tabani budu nakon jedne gradske setnje.

a sta ti imas protiv gradskih pidzama :angry: :D

salim se.. fakat ima super japanki koje se liepo mogu kombinovati sa ljetnim haljinacama za setnje po gradu... ono.. bas da izgleda lijepo.. ali opet.. ukusi su razliciti pa je bezpredmetno raspravljati...

ja neke stvari ni u ludilu ne bih obukla.. a opet nekom se to svidja.. i vice versa :-D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2579 Re: What to wear???

Post by alica.k »

ma japanke il sandale su ista stvar :S ako nisu one za plaze....
shin
Posts: 7118
Joined: 19/09/2005 10:52

#2580 Re: What to wear???

Post by shin »

Ok, dosta zajebancije i miniranja teme, ja bih malo o problemima.

Zasto ne postoji sva muska garderoba u xxl izvedbi, ili ako ima xxl da ne bude rebrandiran M :D
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#2581 Re: What to wear???

Post by wewa »

ima mjesto i vrijeme za pokazati guzicu, ako se bas mora. ne mora to biti skola/faks - da ne velim pozoriste :roll:
nesto kontam, ako je namijenjeno da svi vide guzicu, gdje je onda granica, koji to dio (jos uvijek) nije zgodno pokazati?
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2582 Re: What to wear???

Post by alica.k »

wewa wrote:ima mjesto i vrijeme za pokazati guzicu, ako se bas mora. ne mora to biti skola/faks - da ne velim pozoriste :roll:
nesto kontam, ako je namijenjeno da svi vide guzicu, gdje je onda granica, koji to dio (jos uvijek) nije zgodno pokazati?
sudeci po onim cizmastim sandalama, CLANKE
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2583 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

yellow cat wrote:
Gospoda Ministarka wrote:[
Image
ne vidjeh nigdje da je neko pričao o prozirnim helankama, nego samo o helankama sa kratkom majicom.

Šta njoj fali

Image

Kad je cura mlada i zgodna, neka nosi, a to što joj ljubomorne tete zavide na godinama i stasu, to je druga stvar. Pu, pu, sram je bilo, guzicu pokazala. :-)
Eto, sad sam i ljubomorna teta :lol:
Da bi bile neukusne ne moraju biti prozirne, dovoljno je da ocrtaju kompletnu straznjicu i eto neukusa. Ne znam da li primjecujes, ali ova djevojka na slici sto je ti okaci nosi malko duzu tuniku.
Last edited by Gospoda Ministarka on 11/10/2011 14:38, edited 1 time in total.
*zena21
Posts: 472
Joined: 09/09/2011 15:48

#2584 Re: What to wear???

Post by *zena21 »

shin wrote:Ok, dosta zajebancije i miniranja teme, ja bih malo o problemima.

Zasto ne postoji sva muska garderoba u xxl izvedbi, ili ako ima xxl da ne bude rebrandiran M :D

vala pravo da ti kazem.. meni nekad bude zao vas muskih :roll:

mislim da imate puuuuno manje izbora za razliku od zena.. gdje god udjes u radnju.. 70% je zenske odjece/obuce.. a samo 30% muske (moja slobodna procjena :oops: )

fakat se nekad zapitam gdje se vi oblacite.. pa jos ponekad i potrefite kombinaciju :oops: :lol: :lol:
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#2585 Re: What to wear???

Post by Ma.Le.Na »

shin wrote:Ok, dosta zajebancije i miniranja teme, ja bih malo o problemima.

Zasto ne postoji sva muska garderoba u xxl izvedbi, ili ako ima xxl da ne bude rebrandiran M :D
i XXXL...

zaista muska odjeca u SA je uzasno ogranicena brojem..
ove radnje turske..waikiki i sl...pa njihova l je kao normalna M ako ne i manje
otsam
Posts: 368
Joined: 14/06/2011 10:36

#2586 Re: What to wear???

Post by otsam »

alica.k wrote:
shin wrote:Dobro chale, samo da dioptriju imaju :lol:
inace su hipsterske :P
ma cura je vrh! imaju dioptriju, al malu :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2587 Re: What to wear???

Post by alica.k »

*zena21 wrote:
shin wrote:Ok, dosta zajebancije i miniranja teme, ja bih malo o problemima.

Zasto ne postoji sva muska garderoba u xxl izvedbi, ili ako ima xxl da ne bude rebrandiran M :D

vala pravo da ti kazem.. meni nekad bude zao vas muskih :roll:

mislim da imate puuuuno manje izbora za razliku od zena.. gdje god udjes u radnju.. 70% je zenske odjece/obuce.. a samo 30% muske (moja slobodna procjena :oops: )

fakat se nekad zapitam gdje se vi oblacite.. pa jos ponekad i potrefite kombinaciju :oops: :lol: :lol:
jos kad im dodjem ja i pokupujem i ono malo odjece sto imaju.

ne fakat, ja sam ubjedjena da su muski S i M brojevi ustvari namjenjeni zenama.
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2588 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

*zena21 wrote:
shin wrote:Ok, dosta zajebancije i miniranja teme, ja bih malo o problemima.

Zasto ne postoji sva muska garderoba u xxl izvedbi, ili ako ima xxl da ne bude rebrandiran M :D

vala pravo da ti kazem.. meni nekad bude zao vas muskih :roll:

mislim da imate puuuuno manje izbora za razliku od zena.. gdje god udjes u radnju.. 70% je zenske odjece/obuce.. a samo 30% muske (moja slobodna procjena :oops: )

fakat se nekad zapitam gdje se vi oblacite.. pa jos ponekad i potrefite kombinaciju :oops: :lol: :lol:
Vjeruj mi da im ja zavidim.
Od toga da uvijek mogu skupo platiti i nositi par sezona, do toga da ja gdje god udem nadem 10 dobrih muskih stvari a niti jednu zensku.
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#2589 Re: What to wear???

Post by wewa »

alica.k wrote:
wewa wrote:ima mjesto i vrijeme za pokazati guzicu, ako se bas mora. ne mora to biti skola/faks - da ne velim pozoriste :roll:
nesto kontam, ako je namijenjeno da svi vide guzicu, gdje je onda granica, koji to dio (jos uvijek) nije zgodno pokazati?
sudeci po onim cizmastim sandalama, CLANKE
fakat :lol:
jos jedan komad odjece/obuce koji ne kuzim. pregazilo me vrijeme, sta li :-)
shin
Posts: 7118
Joined: 19/09/2005 10:52

#2590 Re: What to wear???

Post by shin »

Ma.Le.Na wrote:
shin wrote:Ok, dosta zajebancije i miniranja teme, ja bih malo o problemima.

Zasto ne postoji sva muska garderoba u xxl izvedbi, ili ako ima xxl da ne bude rebrandiran M :D
i XXXL...

zaista muska odjeca u SA je uzasno ogranicena brojem..
ove radnje turske..waikiki i sl...pa njihova l je kao normalna M ako ne i manje

I talijanska je kurac od ovce, nema sanse broj da nadjem.

Jednom ja usao u radnju (vidio maju prejaku sa vrata), i poucen iskustvom priupitam prodavacicu ''koji vam je najveci broj'', kad legenda rece ''M'' :lol: - Hajde da probas, govori ona.

Reko, '''fali par iksova i elova pa da razmislim o probi'' :lol:

Jedino ko ima brojeve je Tom Tailor, mada je godinama izbor katastrofa, sve se svodi na bajramske kosulje, poluvere i ostale navijacke rekvizite.
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#2591 Re: What to wear???

Post by wewa »

shin wrote:
Ma.Le.Na wrote:
shin wrote:Ok, dosta zajebancije i miniranja teme, ja bih malo o problemima.

Zasto ne postoji sva muska garderoba u xxl izvedbi, ili ako ima xxl da ne bude rebrandiran M :D
i XXXL...

zaista muska odjeca u SA je uzasno ogranicena brojem..
ove radnje turske..waikiki i sl...pa njihova l je kao normalna M ako ne i manje

I talijanska je kurac od ovce, nema sanse broj da nadjem.

Jednom ja usao u radnju (vidio maju prejaku sa vrata), i poucen iskustvom priupitam prodavacicu ''koji vam je najveci broj'', kad legenda rece ''M'' :lol: - Hajde da probas, govori ona.

Reko, '''fali par iksova i elova pa da razmislim o probi'' :lol:

Jedino ko ima brojeve je Tom Tailor, mada je godinama izbor katastrofa, sve se svodi na bajramske kosulje, poluvere i ostale navijacke rekvizite.
a springfield? meni je to super muski brand.
otsam
Posts: 368
Joined: 14/06/2011 10:36

#2592 Re: What to wear???

Post by otsam »

Image


Image


jao
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#2593 Re: What to wear???

Post by Ma.Le.Na »

shin wrote:
Ma.Le.Na wrote:
shin wrote:Ok, dosta zajebancije i miniranja teme, ja bih malo o problemima.

Zasto ne postoji sva muska garderoba u xxl izvedbi, ili ako ima xxl da ne bude rebrandiran M :D
i XXXL...

zaista muska odjeca u SA je uzasno ogranicena brojem..
ove radnje turske..waikiki i sl...pa njihova l je kao normalna M ako ne i manje

I talijanska je kurac od ovce, nema sanse broj da nadjem.

Jednom ja usao u radnju (vidio maju prejaku sa vrata), i poucen iskustvom priupitam prodavacicu ''koji vam je najveci broj'', kad legenda rece ''M'' :lol: - Hajde da probas, govori ona.

Reko, '''fali par iksova i elova pa da razmislim o probi'' :lol:

Jedino ko ima brojeve je Tom Tailor, mada je godinama izbor katastrofa, sve se svodi na bajramske kosulje, poluvere i ostale navijacke rekvizite.
upravo tako!
to sam i ja primjetila..
tom tailor jedini drzi normalne brojeve...i esprit dok je postojao..

talijani i turci..nula bodova..

ikakav savjet gdje naci musku odjecu normalnog broja u SA :D i da bar na nesto lici? :roll:
shin
Posts: 7118
Joined: 19/09/2005 10:52

#2594 Re: What to wear???

Post by shin »

Jeste ''sprinfiel'' (kako rece jedna zenska) :lol: super.

Ali je problem sto sam probao XXXL (bez zajebancije) maju, koja mi naravno nije mogla.

Vise ne pokusavam uopste.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2595 Re: What to wear???

Post by Michun »

Ima Marlboro ali su skupi jbga
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#2596 Re: What to wear???

Post by Ma.Le.Na »

Michun wrote:Ima Marlboro ali su skupi jbga
prepreskupo :roll:
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2597 Re: What to wear???

Post by alica.k »

Ma.Le.Na wrote:ja licno..jedino i samo..osudjujem roditelje
za sta ih krivis?
pa kad imas mamu koja cerki sise pokloni....sta ocekujes da na ovo reaguju :S
takav vakat doso
otsam
Posts: 368
Joined: 14/06/2011 10:36

#2598 Re: What to wear???

Post by otsam »

shin wrote:Jeste ''sprinfiel'' (kako rece jedna zenska) :lol: super.

Ali je problem sto sam probao XXXL (bez zajebancije) maju, koja mi naravno nije mogla.

Vise ne pokusavam uopste.
sam si kriv sto si se zgovn'o
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2599 Re: What to wear???

Post by Michun »

shin wrote:Jeste ''sprinfiel'' (kako rece jedna zenska) :lol: super.

Ali je problem sto sam probao XXXL (bez zajebancije) maju, koja mi naravno nije mogla.

Vise ne pokusavam uopste.
a oni su ok za jeftine robe...nije bas kvalitet
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#2600 Re: What to wear???

Post by wewa »

shin wrote:Jeste ''sprinfiel'' (kako rece jedna zenska) :lol: super.

Ali je problem sto sam probao XXXL (bez zajebancije) maju, koja mi naravno nije mogla.

Vise ne pokusavam uopste.
ostaje ti jos onda camel, ali za to ti treba godisnja placa + regres :roll:
Post Reply