shin wrote:Wait,alica.k wrote:inace su hipsterskeshin wrote:Dobro chale, samo da dioptriju imaju
I'll get my coat

Moderator: anex
shin wrote:Wait,alica.k wrote:inace su hipsterskeshin wrote:Dobro chale, samo da dioptriju imaju
I'll get my coat

ne vidjeh nigdje da je neko pričao o prozirnim helankama, nego samo o helankama sa kratkom majicom.Gospoda Ministarka wrote:[

shin wrote:To je isto kao da kazes ''Imam dobru pidzamu za grada''*zena21 wrote:shin wrote:Ja kada vidim zensku sa japankama u gradu, ne bi ni biciklo na nju naslonio.
zavisi kakve su japanke.. ne treba ih sve svrstati u isti kos.. ima onih za plazu.. onih "za oko kuce".. a bogami ima i pravo lijepih u kojima serbez se moRes uredit
Zna se koja im je svrha, i koliko su udobne/u kakvom stadiju tabani budu nakon jedne gradske setnje.
sudeci po onim cizmastim sandalama, CLANKEwewa wrote:ima mjesto i vrijeme za pokazati guzicu, ako se bas mora. ne mora to biti skola/faks - da ne velim pozoriste![]()
nesto kontam, ako je namijenjeno da svi vide guzicu, gdje je onda granica, koji to dio (jos uvijek) nije zgodno pokazati?
Eto, sad sam i ljubomorna tetayellow cat wrote:ne vidjeh nigdje da je neko pričao o prozirnim helankama, nego samo o helankama sa kratkom majicom.Gospoda Ministarka wrote:[
Šta njoj fali
Kad je cura mlada i zgodna, neka nosi, a to što joj ljubomorne tete zavide na godinama i stasu, to je druga stvar. Pu, pu, sram je bilo, guzicu pokazala.
shin wrote:Ok, dosta zajebancije i miniranja teme, ja bih malo o problemima.
Zasto ne postoji sva muska garderoba u xxl izvedbi, ili ako ima xxl da ne bude rebrandiran M
i XXXL...shin wrote:Ok, dosta zajebancije i miniranja teme, ja bih malo o problemima.
Zasto ne postoji sva muska garderoba u xxl izvedbi, ili ako ima xxl da ne bude rebrandiran M
ma cura je vrh! imaju dioptriju, al malualica.k wrote:inace su hipsterskeshin wrote:Dobro chale, samo da dioptriju imaju
jos kad im dodjem ja i pokupujem i ono malo odjece sto imaju.*zena21 wrote:shin wrote:Ok, dosta zajebancije i miniranja teme, ja bih malo o problemima.
Zasto ne postoji sva muska garderoba u xxl izvedbi, ili ako ima xxl da ne bude rebrandiran M
vala pravo da ti kazem.. meni nekad bude zao vas muskih![]()
mislim da imate puuuuno manje izbora za razliku od zena.. gdje god udjes u radnju.. 70% je zenske odjece/obuce.. a samo 30% muske (moja slobodna procjena)
fakat se nekad zapitam gdje se vi oblacite.. pa jos ponekad i potrefite kombinaciju![]()
![]()
Vjeruj mi da im ja zavidim.*zena21 wrote:shin wrote:Ok, dosta zajebancije i miniranja teme, ja bih malo o problemima.
Zasto ne postoji sva muska garderoba u xxl izvedbi, ili ako ima xxl da ne bude rebrandiran M
vala pravo da ti kazem.. meni nekad bude zao vas muskih![]()
mislim da imate puuuuno manje izbora za razliku od zena.. gdje god udjes u radnju.. 70% je zenske odjece/obuce.. a samo 30% muske (moja slobodna procjena)
fakat se nekad zapitam gdje se vi oblacite.. pa jos ponekad i potrefite kombinaciju![]()
![]()
fakatalica.k wrote:sudeci po onim cizmastim sandalama, CLANKEwewa wrote:ima mjesto i vrijeme za pokazati guzicu, ako se bas mora. ne mora to biti skola/faks - da ne velim pozoriste![]()
nesto kontam, ako je namijenjeno da svi vide guzicu, gdje je onda granica, koji to dio (jos uvijek) nije zgodno pokazati?
Ma.Le.Na wrote:i XXXL...shin wrote:Ok, dosta zajebancije i miniranja teme, ja bih malo o problemima.
Zasto ne postoji sva muska garderoba u xxl izvedbi, ili ako ima xxl da ne bude rebrandiran M
zaista muska odjeca u SA je uzasno ogranicena brojem..
ove radnje turske..waikiki i sl...pa njihova l je kao normalna M ako ne i manje
a springfield? meni je to super muski brand.shin wrote:Ma.Le.Na wrote:i XXXL...shin wrote:Ok, dosta zajebancije i miniranja teme, ja bih malo o problemima.
Zasto ne postoji sva muska garderoba u xxl izvedbi, ili ako ima xxl da ne bude rebrandiran M
zaista muska odjeca u SA je uzasno ogranicena brojem..
ove radnje turske..waikiki i sl...pa njihova l je kao normalna M ako ne i manje
I talijanska je kurac od ovce, nema sanse broj da nadjem.
Jednom ja usao u radnju (vidio maju prejaku sa vrata), i poucen iskustvom priupitam prodavacicu ''koji vam je najveci broj'', kad legenda rece ''M''- Hajde da probas, govori ona.
Reko, '''fali par iksova i elova pa da razmislim o probi''![]()
Jedino ko ima brojeve je Tom Tailor, mada je godinama izbor katastrofa, sve se svodi na bajramske kosulje, poluvere i ostale navijacke rekvizite.
upravo tako!shin wrote:Ma.Le.Na wrote:i XXXL...shin wrote:Ok, dosta zajebancije i miniranja teme, ja bih malo o problemima.
Zasto ne postoji sva muska garderoba u xxl izvedbi, ili ako ima xxl da ne bude rebrandiran M
zaista muska odjeca u SA je uzasno ogranicena brojem..
ove radnje turske..waikiki i sl...pa njihova l je kao normalna M ako ne i manje
I talijanska je kurac od ovce, nema sanse broj da nadjem.
Jednom ja usao u radnju (vidio maju prejaku sa vrata), i poucen iskustvom priupitam prodavacicu ''koji vam je najveci broj'', kad legenda rece ''M''- Hajde da probas, govori ona.
Reko, '''fali par iksova i elova pa da razmislim o probi''![]()
Jedino ko ima brojeve je Tom Tailor, mada je godinama izbor katastrofa, sve se svodi na bajramske kosulje, poluvere i ostale navijacke rekvizite.
prepreskupoMichun wrote:Ima Marlboro ali su skupi jbga
za sta ih krivis?Ma.Le.Na wrote:ja licno..jedino i samo..osudjujem roditelje
sam si kriv sto si se zgovn'oshin wrote:Jeste ''sprinfiel'' (kako rece jedna zenska)super.
Ali je problem sto sam probao XXXL (bez zajebancije) maju, koja mi naravno nije mogla.
Vise ne pokusavam uopste.
a oni su ok za jeftine robe...nije bas kvalitetshin wrote:Jeste ''sprinfiel'' (kako rece jedna zenska)super.
Ali je problem sto sam probao XXXL (bez zajebancije) maju, koja mi naravno nije mogla.
Vise ne pokusavam uopste.
ostaje ti jos onda camel, ali za to ti treba godisnja placa + regresshin wrote:Jeste ''sprinfiel'' (kako rece jedna zenska)super.
Ali je problem sto sam probao XXXL (bez zajebancije) maju, koja mi naravno nije mogla.
Vise ne pokusavam uopste.