Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2576 Re: Hayat

Post by Riddle »

Gleda li neko Hayat trenutno? Sta je ovo pobogu? :shock: :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70316
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2577 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Riddle wrote:Gleda li neko Hayat trenutno? Sta je ovo pobogu? :shock: :lol:
Vanila :skoljka: :lol: :lol: :lol:


mozem li ja promijeniti nick, plizzzzzz :lol:
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2578 Re: Hayat

Post by Riddle »

Aaaaaaaaaaj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tako mi te je zao. :( :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#2579 Re: Hayat

Post by ultima_palabra »

Strašno :run:
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2580 Re: Hayat

Post by Riddle »

Jedan screenshot bi sad dobro dosao, cisto zbog onih koji nisu vidjeli o cemu je rijec. :lol:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2581 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

:shock: :shock: :shock: kakav je ovo cirkus
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#2582 Re: Hayat

Post by Trebam te »

StupskaBitanga wrote::shock: :shock: :shock: kakav je ovo cirkus

Imam slucajno Hayat, ali bolje da nemam, profesionalnost na losem nivou, votelji bezveze, emisija ZMBT se je donekle i drzala dok nisu navalili snadzacki pjevaci, kosovksi i crnogorski ... :run: :skoljka:

Ajme meni pa ociti se vidi kako guraju Anidu Idrizovic :lol: sisaru iz Crne Gore da pobijedi show a cura nemoze pjevati nikako...ma haos sve upropastise... :skoljka:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2583 Re: Hayat

Post by Not My Idea »

@Trebam te, pretjera ga i ti :-)
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#2584 Re: Hayat

Post by Trebam te »

nuki_cika wrote:Anida od njih najprofesionalnije pjeva,ali je problem sto joj ne odgovara bas svaka pjesma.Recimo ova veceras joj je legla pravo,dok ovu drugu koju je pjevala sa mirzom nakon završetka"ja imam te a koda nemam te"bolje da nije ni pjevala,za neke pjesme nema potrebnu boju glasa i to je jedini njen problem :-D
Kakva Anida da bude zvijezda, moze do kafane odstici i doduse do Hayata -:)

Pogedaj EXFACTOR kako je napravljen i ko pobijedi ADELE covejce

Jedina osoba koja moze zadovoljiti svjetse standarde showa da bude zvijezda je mala Emina Tufo i niko vise...
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#2585 Re: Hayat

Post by Trebam te »

Not My Idea wrote:@Trebam te, pretjera ga i ti :-)
Treba nam malo vise profesionalizma sta ja mogu tu :D
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2586 Re: Hayat

Post by Not My Idea »

Trebam te wrote:
Not My Idea wrote:@Trebam te, pretjera ga i ti :-)
Treba nam malo vise profesionalizma sta ja mogu tu :D
trazis profesionalizam a ti djevojku nazva kako si je nazvao?!

Anida moze pjevat dok je ziva, ona je rodjena da bude na bini i da pjeva. stav i drzanje koje ona ima su kao kod nikog drugog od njih. a i pjevanje.
Emina Tufo bolje od nje? smijesno. Emina je tip djevojke koju niko nikad ne bi primjetio..

ne spominji ovdje x factor :-)
User avatar
dharma
Posts: 3501
Joined: 14/06/2010 09:44
Location: u sobi

#2587 Re: Hayat

Post by dharma »

Sta je bilo, sta je bilo? :D :D

Vanilla, od tebe ocekujem detaljan report :lol: :lol: :lol:
User avatar
video
Posts: 8467
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#2588 Re: Hayat

Post by video »

plain vanilla wrote:
Vanila :skoljka: :lol: :lol: :lol:
Auu, jesi machka, samo taka :D :D
User avatar
dharma
Posts: 3501
Joined: 14/06/2010 09:44
Location: u sobi

#2589 Re: Hayat

Post by dharma »

video wrote:
plain vanilla wrote:
Vanila :skoljka: :lol: :lol: :lol:
Auu, jesi machka, samo taka :D :D

Jel mu/joj (valjda dobro skontah) umjetnicko Vanilla :?
User avatar
video
Posts: 8467
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#2590 Re: Hayat

Post by video »

jakako, on/ona ti je iz slobodarskog grada soli :D :D
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#2591 Re: Hayat

Post by mrtva kokoš »

Not My Idea wrote: Anida moze pjevat dok je ziva, ona je rodjena da bude na bini i da pjeva. stav i drzanje koje ona ima su kao kod nikog drugog od njih. a i pjevanje.
Emina Tufo bolje od nje? smijesno. Emina je tip djevojke koju niko nikad ne bi primjetio..

ne spominji ovdje x factor :-)
anida je klasicna seljancura i grand cura, koja je pokupila par "carsijskih" manira. ona je rodjena da bude na stolu u nekoj birtiji...
User avatar
dharma
Posts: 3501
Joined: 14/06/2010 09:44
Location: u sobi

#2592 Re: Hayat

Post by dharma »

I ja propustih :oops: :oops:

Vanilla, jel to ganjas promjenu nicka :lol: :lol: :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70316
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2593 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

aaaaa, strashnoo :skoljka: :lol: :lol: :lol:


vidjela sam ja njega jos neki dan na nekoj TV, ali ovo sad.... :skoljka: :lol:

gluho bilo, et :oops: :lol:

moram nick mijenati hitno :cry: :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70316
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2594 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

samo dok smislim nick, zovem :lol:

nek nije tri dvojcice tri trojcice :lol: :lol: :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79563
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2595 Re: Hayat

Post by Velkoski »

zoom66 wrote:za promjenu nicka okrenite broj korisnichke usluge 066-666666 :D
:(

Evo molba opet !
*mima*

#2596 Re: Hayat

Post by *mima* »

:lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70316
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2597 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

zoom66 wrote:
plain vanilla wrote:samo dok smislim nick, zovem :lol:

nek nije tri dvojcice tri trojcice :lol: :lol: :lol:
predlazem nick anida :D
:evil: :lol: :lol:

ne moram ni izabrat koja cu kokoshka biti, mogu onda jednostavno biti samo kokoshka :P :lol:
xDenisx
Posts: 485
Joined: 12/07/2010 12:33

#2598 Re: Hayat

Post by xDenisx »

Sta je bilo????
User avatar
plain vanilla
Posts: 70316
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2599 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

zoom66 wrote:
plain vanilla wrote: :evil: :lol: :lol:

ne moram ni izabrat koja cu kokoshka biti, mogu onda jednostavno biti samo kokoshka :P :lol:
shta fali anidi? da sam reko shatjir, ubila bi me :lol:
:lol: :lol: :lol:

s muskog gledista ocito nista :evil: :lol:

ma necu da budem zvijezda hayata :oops: :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70316
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2600 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

zoom66 wrote:
htjela ili jok, vec si zvijezda :lol:
:skoljka:

sto onaj kazhe- a, sve se hayat ne gleda :oops: :lol:
Post Reply