Zemljotres maloprije..

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
ketronsd1
Posts: 1470
Joined: 13/06/2006 15:29

#2576 Re: Zemljotres maloprije..

Post by ketronsd1 »

Navio sat da mi zvoni u pola 6 :D
Kakav ispracaj u swe :-D :-D
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#2577 Re: Zemljotres maloprije..

Post by phillie »

Cisto da se ne odviknemo :( dva zarez osam, ni previse ni premalo, taman da skocis.

edit: i jos jedan
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#2578 Re: Zemljotres maloprije..

Post by I am Happy »

Jel' ga iko sinoc osjetio :?:
User avatar
nOrMaLaC
Posts: 1152
Joined: 27/07/2011 15:17
Location: BelaruS

#2579 Re: Zemljotres maloprije..

Post by nOrMaLaC »

Ako misliš na zemljotres ne nisam osjetio... :-D
User avatar
arman1
Posts: 7230
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#2580 Re: Zemljotres maloprije..

Post by arman1 »

plain vanilla wrote:
arman1 wrote:
Sarajevo1946 wrote:Dajte malo kulture, pola opisa ovdje kao da opisuju muške spolne organe :D
Ovaj zemljotres, definitivno muški. Tresti, stresti, opaliti itd. Pa šta očekuješ. Uz svu dnevnu frustraciju šprdnja i seksualne insinuacije su jedino čim se možemo oduprijeti.
to je do tvoje pokvarene maste :oops:
Šta češ takav sam kakav sam.
Mijenjam stan u epicentru za stabilnu garsonjeru u centru.
Ujutro ostaviš jaja na stolu u kuhinji, poposdne nađeš šato na plafonu.(ovaj je iz čilea).
Nastavili ovako uključit ču mašinu da cijeli dan radi na centrifugi iz solidarnosti sa rajom iz Zenice.
User avatar
arman1
Posts: 7230
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#2581 Re: Zemljotres maloprije..

Post by arman1 »

Yahel wrote:Jel' ga iko sinoc osjetio :?:
Ako i jest nije do mene, ja sam sinoć rano legao i odmah zaspao.
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#2582 Re: Zemljotres maloprije..

Post by rudy81 »

Last edited by rudy81 on 10/08/2012 10:48, edited 1 time in total.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#2583 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Gandalf »

ovaj jutros nisam primjetio, mada zadnjih dana se trznem na svaku sitnicu, ovaj sam zadnji potres prespavao
User avatar
PeekABoo
Posts: 289
Joined: 31/07/2012 16:11

#2584 Re: Zemljotres maloprije..

Post by PeekABoo »

Još ja jučer ko po belaju potrefim na national geographicu emisiju o potresima.
Mila majko, gore od horora.
A taman sam počela da se opuštam i zaboravljam da se treslo.......
User avatar
nacho_
Posts: 754
Joined: 21/02/2008 23:03

#2585 Re: Zemljotres maloprije..

Post by nacho_ »

hop hop :-D
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#2586 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Ajatolah_ »

Je l' ovo maloprije bio? Ali kratko skroz.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2587 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Not My Idea »

nacho_ wrote:hop hop :-D
:dance: :D
ivannn
Posts: 932
Joined: 14/06/2008 19:25

#2588 Re: Zemljotres maloprije..

Post by ivannn »

Not My Idea wrote:
nacho_ wrote:hop hop :-D
:dance: :D
3.3

http://maps.google.com/maps?hl=hr&psj=1 ... CAcQ8gEwAA
User avatar
red evil
Posts: 2386
Joined: 30/07/2012 14:08

#2589 Re: Zemljotres maloprije..

Post by red evil »

Nece da vas popusti zemljotres :D
Dee-Dee_13
Posts: 425
Joined: 12/11/2011 21:57

#2590 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Dee-Dee_13 »

Juce "bombaš", danas opet zemljotresi.....Jos jedan obican dan u Zenici :-)
User avatar
kanister
Posts: 17
Joined: 11/08/2012 19:36
Location: Yuga buraz

#2591 Re: Zemljotres maloprije..

Post by kanister »

Ja ga osjetio prije 5-6 minuta :x
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2592 Re: Zemljotres maloprije..

Post by plain vanilla »

katastrofa u iranu :roll:
User avatar
kanister
Posts: 17
Joined: 11/08/2012 19:36
Location: Yuga buraz

#2593 Re: Zemljotres maloprije..

Post by kanister »

Pihhh, dole je katastrofa :roll:
A bio je i kod nas jedan mali, standardni :evil:
Last edited by kanister on 11/08/2012 19:42, edited 1 time in total.
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#2594 Re: Zemljotres maloprije..

Post by stochar »

plain vanilla wrote:katastrofa u iranu :roll:
uh, dvije 'sestice' zaredom! pa hrpa ovih zenickih od po 4,6-4,7...
User avatar
kanister
Posts: 17
Joined: 11/08/2012 19:36
Location: Yuga buraz

#2595 Re: Zemljotres maloprije..

Post by kanister »

stochar wrote:
plain vanilla wrote:katastrofa u iranu :roll:
uh, dvije 'sestice' zaredom! pa hrpa ovih zenickih od po 4,6-4,7...
Puno zemljotresa ove godine, punoooo!
User avatar
kanister
Posts: 17
Joined: 11/08/2012 19:36
Location: Yuga buraz

#2596 Re: Zemljotres maloprije..

Post by kanister »

Mati moja milaaaa: http://www.emsc-csem.org/Earthquake/ ... 15 zemljotresa za 5 minuta u Iranu :cry:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2597 Re: Zemljotres maloprije..

Post by plain vanilla »

oko 90 mrtvih, 400 povrijedjenih... strashno

mogu misliti koja je panika, kad svako malo opet zatrese..nisu to bas oni slabiji potresi, 15-tak potresa preko 4,0 po richteru nakon ona dva razorna
User avatar
kanister
Posts: 17
Joined: 11/08/2012 19:36
Location: Yuga buraz

#2598 Re: Zemljotres maloprije..

Post by kanister »

plain vanilla wrote:oko 90 mrtvih, 400 povrijedjenih... strashno

mogu misliti koja je panika, kad svako malo opet zatrese..nisu to bas oni slabiji potresi, 15-tak potresa preko 4,0 po richteru nakon ona dva razorna
Dovoljno da see sruse dijelovi koji vise
PurpurHazel
Posts: 378
Joined: 12/09/2011 10:01

#2599 Re: Zemljotres maloprije..

Post by PurpurHazel »

Upravo zatreslo u Hercegovini, laganije, al osjetno.
Anyone?
User avatar
kanister
Posts: 17
Joined: 11/08/2012 19:36
Location: Yuga buraz

#2600 Re: Zemljotres maloprije..

Post by kanister »

PurpurHazel wrote:Upravo zatreslo u Hercegovini, laganije, al osjetno.
Anyone?
Jesam ja al' prije 2 sata
Post Reply