Kakav ispracaj u swe
Zemljotres maloprije..
-
ketronsd1
- Posts: 1470
- Joined: 13/06/2006 15:29
#2576 Re: Zemljotres maloprije..
Navio sat da mi zvoni u pola 6
Kakav ispracaj u swe

Kakav ispracaj u swe
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#2577 Re: Zemljotres maloprije..
Cisto da se ne odviknemo
dva zarez osam, ni previse ni premalo, taman da skocis.
edit: i jos jedan
edit: i jos jedan
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#2578 Re: Zemljotres maloprije..
Jel' ga iko sinoc osjetio 
- nOrMaLaC
- Posts: 1152
- Joined: 27/07/2011 15:17
- Location: BelaruS
#2579 Re: Zemljotres maloprije..
Ako misliš na zemljotres ne nisam osjetio... 
- arman1
- Posts: 7230
- Joined: 06/11/2006 12:06
- Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
- Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
- Vozim: šta klepim
- Horoskop: BOG
- Contact:
#2580 Re: Zemljotres maloprije..
Šta češ takav sam kakav sam.plain vanilla wrote:to je do tvoje pokvarene mastearman1 wrote:Ovaj zemljotres, definitivno muški. Tresti, stresti, opaliti itd. Pa šta očekuješ. Uz svu dnevnu frustraciju šprdnja i seksualne insinuacije su jedino čim se možemo oduprijeti.Sarajevo1946 wrote:Dajte malo kulture, pola opisa ovdje kao da opisuju muške spolne organe
Mijenjam stan u epicentru za stabilnu garsonjeru u centru.
Ujutro ostaviš jaja na stolu u kuhinji, poposdne nađeš šato na plafonu.(ovaj je iz čilea).
Nastavili ovako uključit ču mašinu da cijeli dan radi na centrifugi iz solidarnosti sa rajom iz Zenice.
- arman1
- Posts: 7230
- Joined: 06/11/2006 12:06
- Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
- Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
- Vozim: šta klepim
- Horoskop: BOG
- Contact:
#2581 Re: Zemljotres maloprije..
Ako i jest nije do mene, ja sam sinoć rano legao i odmah zaspao.Yahel wrote:Jel' ga iko sinoc osjetio
-
rudy81
- Posts: 998
- Joined: 18/05/2007 08:43
#2582 Re: Zemljotres maloprije..
Last edited by rudy81 on 10/08/2012 10:48, edited 1 time in total.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#2583 Re: Zemljotres maloprije..
ovaj jutros nisam primjetio, mada zadnjih dana se trznem na svaku sitnicu, ovaj sam zadnji potres prespavao
- PeekABoo
- Posts: 289
- Joined: 31/07/2012 16:11
#2584 Re: Zemljotres maloprije..
Još ja jučer ko po belaju potrefim na national geographicu emisiju o potresima.
Mila majko, gore od horora.
A taman sam počela da se opuštam i zaboravljam da se treslo.......
Mila majko, gore od horora.
A taman sam počela da se opuštam i zaboravljam da se treslo.......
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#2586 Re: Zemljotres maloprije..
Je l' ovo maloprije bio? Ali kratko skroz.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2587 Re: Zemljotres maloprije..
nacho_ wrote:hop hop
-
ivannn
- Posts: 932
- Joined: 14/06/2008 19:25
- red evil
- Posts: 2386
- Joined: 30/07/2012 14:08
#2589 Re: Zemljotres maloprije..
Nece da vas popusti zemljotres 
-
Dee-Dee_13
- Posts: 425
- Joined: 12/11/2011 21:57
#2590 Re: Zemljotres maloprije..
Juce "bombaš", danas opet zemljotresi.....Jos jedan obican dan u Zenici 
- kanister
- Posts: 17
- Joined: 11/08/2012 19:36
- Location: Yuga buraz
#2591 Re: Zemljotres maloprije..
Ja ga osjetio prije 5-6 minuta 
- plain vanilla
- Posts: 70304
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2592 Re: Zemljotres maloprije..
katastrofa u iranu 
- kanister
- Posts: 17
- Joined: 11/08/2012 19:36
- Location: Yuga buraz
#2593 Re: Zemljotres maloprije..
Pihhh, dole je katastrofa 
A bio je i kod nas jedan mali, standardni
A bio je i kod nas jedan mali, standardni
Last edited by kanister on 11/08/2012 19:42, edited 1 time in total.
- stochar
- Posts: 3385
- Joined: 17/10/2007 18:02
- Location: pod suncem
- Contact:
#2594 Re: Zemljotres maloprije..
uh, dvije 'sestice' zaredom! pa hrpa ovih zenickih od po 4,6-4,7...plain vanilla wrote:katastrofa u iranu
- kanister
- Posts: 17
- Joined: 11/08/2012 19:36
- Location: Yuga buraz
#2595 Re: Zemljotres maloprije..
Puno zemljotresa ove godine, punoooo!stochar wrote:uh, dvije 'sestice' zaredom! pa hrpa ovih zenickih od po 4,6-4,7...plain vanilla wrote:katastrofa u iranu
- kanister
- Posts: 17
- Joined: 11/08/2012 19:36
- Location: Yuga buraz
#2596 Re: Zemljotres maloprije..
Mati moja milaaaa: http://www.emsc-csem.org/Earthquake/ ... 15 zemljotresa za 5 minuta u Iranu 
- plain vanilla
- Posts: 70304
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2597 Re: Zemljotres maloprije..
oko 90 mrtvih, 400 povrijedjenih... strashno
mogu misliti koja je panika, kad svako malo opet zatrese..nisu to bas oni slabiji potresi, 15-tak potresa preko 4,0 po richteru nakon ona dva razorna
mogu misliti koja je panika, kad svako malo opet zatrese..nisu to bas oni slabiji potresi, 15-tak potresa preko 4,0 po richteru nakon ona dva razorna
- kanister
- Posts: 17
- Joined: 11/08/2012 19:36
- Location: Yuga buraz
#2598 Re: Zemljotres maloprije..
Dovoljno da see sruse dijelovi koji viseplain vanilla wrote:oko 90 mrtvih, 400 povrijedjenih... strashno
mogu misliti koja je panika, kad svako malo opet zatrese..nisu to bas oni slabiji potresi, 15-tak potresa preko 4,0 po richteru nakon ona dva razorna
-
PurpurHazel
- Posts: 378
- Joined: 12/09/2011 10:01
#2599 Re: Zemljotres maloprije..
Upravo zatreslo u Hercegovini, laganije, al osjetno.
Anyone?
Anyone?
- kanister
- Posts: 17
- Joined: 11/08/2012 19:36
- Location: Yuga buraz
#2600 Re: Zemljotres maloprije..
Jesam ja al' prije 2 sataPurpurHazel wrote:Upravo zatreslo u Hercegovini, laganije, al osjetno.
Anyone?
