Page 104 of 286

#2576 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 26/02/2015 11:51
by šatirana_ljubičica
madridist wrote:Image
Ja bolju strudlu od ove probao nisam ,vrh
probaj molim te ovu klasovu, karirane kutije

#2577 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 26/02/2015 19:50
by brown.sugar
šatirana_ljubičica wrote:Vi koji imate Lidl, sjetite se nas koji nemamo pa zaštekajte koju čokoladicu za nas ;)
:thumbup:

#2578 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 27/02/2015 08:15
by šatirana_ljubičica
brown.sugar wrote:
šatirana_ljubičica wrote:Vi koji imate Lidl, sjetite se nas koji nemamo pa zaštekajte koju čokoladicu za nas ;)
:thumbup:
:mrgreen: :kiss:

#2579 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 27/02/2015 13:52
by konektovan
Eh da mi je do lidl-a na ekskurziju?! :mrgreen:

#2580 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 10/03/2015 21:14
by Sephora
Cokoladno odjeljenje mi j jedno od najdrazih odjeljenja u supermarketima... :D Nikad ne kazem ne ako sam ponudena istom..,a kad je pocnem,moram je i zavrsiti ! :roll:

#2581 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 11/03/2015 02:12
by beautyfool
BJB wrote:
šatirana_ljubičica wrote:
USLIKAJ :D :kiss:
Image
Image
Evo, nisam stigla preksinoc, @konkretan, nit se pakuje, nit pravi u Hercegovini. Zato sam slikala sa obe strane..
Javila prijateljici da ode kupiti, ona otisla i nasla praznu policu.
Pravo da ti kazem, voljela bih da se pakuje u Hercegovini, to bi znacilo nekoliko novih radnih mjesta.
Sto mi mrzimo sve nase? :evil: Sta ti imas protiv Hercegovine? :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen:
Dio su ove firme/grupacije, koliko sam upratila u Belgiji su tek poceli, a Spanija je sjediste.
http://www.allcrump.com/jobs.php
http://www.natra.es/es/producto/consumo/untableshttp://www.natra.es/es/producto/consumo ... /chocolate
Evo ga zadnji link, to je toImage
Da mi je ovo probatiImageImage
a sta je ovo, gdje se ovo ima kupiti i ima li gdje taj bijeli :D

#2582 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 11/03/2015 08:33
by konektovan
Ovaj duo belgid' or,vidio na policama jednog marketa u dobrinji,mislim da se zove deny market,i nalazi se preko puta bivse dobrinjske gimnazije. :wink:

#2583 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 14/03/2015 11:47
by azurna_obala
Image

kako je ovo dobro

#2584 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 14/03/2015 12:51
by otherside
azurna_obala wrote:Image

kako je ovo dobro
sto je meni ovo bljak cokolada, sva je naka masna :fight: :D

#2585 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 14/03/2015 19:06
by Ujedam
Kal El wrote:Image :mrgreen:

đe ti je ovdje toblerone majke ti? :D

#2586 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 14/03/2015 19:17
by karanana
u sredini u kesi, mali paketici.

#2587 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 16/03/2015 10:40
by Ujedam
pao mi je šećer :D

#2588 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 16/03/2015 10:43
by Sephora
I meni... :lol:

#2589 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 16/03/2015 10:46
by Ujedam
Zeljo_do_groba wrote:Evo da vam malo vratim secer na normalu... :D

Lidl :evil:

Image

podijeli sa rajom :D

#2590 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 16/03/2015 12:38
by šatirana_ljubičica
Nije vam lijepo što slikate ove slatkiše kojih nema kod nas :(


inače da preporučim

Image

#2591 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 16/03/2015 12:59
by ZenaZbrkovima
Image

bujrum šatiraTa :-D

#2592 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 16/03/2015 13:11
by šatirana_ljubičica
ZenaZbrkovima wrote:Image

bujrum šatiraTa :-D
hvala, mljac :)
znači, valja, dok ti preporučuješ ;) ?

#2593 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 16/03/2015 13:12
by ZenaZbrkovima
meni se svidjaju, onako za zasladit' :-D

http://www.facebook.com/video.php?v=1010553155639808

heavy breathing :x

#2594 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 16/03/2015 14:09
by Michun
ZenaZbrkovima wrote:meni se svidjaju, onako za zasladit' :-D

http://www.facebook.com/video.php?v=1010553155639808

heavy breathing :x
jaaaaaaao, sve mi voda na usta :-)

#2595 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 17/03/2015 14:46
by nKrkan
Ujedam wrote:
Zeljo_do_groba wrote:Evo da vam malo vratim secer na normalu... :D

Lidl :evil:

Image

podijeli sa rajom :D
ovo sa slike ili je iz Luxemburg ili NJemačke :D

#2596 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 20/03/2015 11:12
by brown.sugar
Image

#2597 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 21/03/2015 11:12
by brown.sugar
Image

#2598 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 21/03/2015 12:29
by konektovan
morbido je bezeze,skrozzzz!!!!!!!! :D

#2599 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 23/03/2015 12:01
by ZenaZbrkovima

#2600 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Posted: 24/03/2015 01:33
by Kal El
Ujedam wrote:
Kal El wrote:Image :mrgreen:

đe ti je ovdje toblerone majke ti? :D
U kesi :shock: :mrgreen: One mini Toblerone