Pedja Kojovic wrote:zavrzlama
Naravno da mogu. Sve su nacionalisticke stranke za mene iste.
To sto ste vi napisali sigurno nisu agumenti, a sta je?, ja ne znam.
Doima se kao neka hipoteticka zavrzlama, neki politicki i pravni buckuris zaostao u sjecanju od kafanskih politickih analiza iz koga bi navodno trebalo proizaci da su SDA i HDZ "cool" stranke.
p.k.
prvo si napisao da su nacionalne stranke ideoloski iste,pa si editovao post i izbacio ono"ideoloski iste".
nisu ideoloski iste...nije isti SDA koji je branio BIH i SDS koji je rusio...HDZ/SDA ce sutra prihvatiti 90% onog sto ti propagiras ili sto propagira MZ...srpske stranke nece,znas to i sam....
SDA i HDZ samo svojim postojanjem daju alibi srpskim nacionlanim strankama da opravdavaju svoje rusenje BIH ,a samo srpske nacionalne stranke u stvarnosti rade konstantno na rusenju BIH..
