Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
djoni negro
Posts: 41
Joined: 14/05/2012 13:41

#2576 Re: reprezentacija

Post by djoni negro »

neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#2578 Re: reprezentacija

Post by neno#4 »

User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6550
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#2579 Re: reprezentacija

Post by Tvrtko II Kotromanić »

aco :thumbup:

bajramovicu :run: , konacno
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#2580 Re: reprezentacija

Post by agent_zero »

Podrška Aci, pa šta god da bude.

Ali mi nije jasno šta onaj antitalenat Bavčić radi na spisku. To mi je najveća zamjerka Aci. Keno je, brat bratu, bolji igrač od njega. Bezze se čovjeka kutarisasmo, kao da smo Ameri, pa možemo birati.

Možda su i Vardu prerano i nezasluženo otpisali. Čovjek je igrao dok je potpuno rasulo bilo i dok mnogi drugi nisu niti pomišljali, a sad su na spisku.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#2581 Re: reprezentacija

Post by LSD »

Dobro je da ikako imamo selektora i nekoga ko uopšte želi da ima posla sa BH košarkom....ovo je pustolovina i podvig Petrovićevog života...ne znam što mu je ovo trebalo u životu, ali eto svaka mu cast...i još poceo podmlađivati reprezentaciju, tj. zahvaljivati se onim isluženim ragama koje je bilo tegoba gledati :thumbup: :thumbup:
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#2582 Re: reprezentacija

Post by just principe »

kakavdanakneiskustvu wrote:čudi me da nema među ovih 15 kapelana i hodžića

pretpostavljam da Kapelan nema kvalitet, dok Hodzic se naljutio zbog nepozivanja proslog eura


Ovo mi se svidja, najstariji igrac 32 godine i to igrac koji nije tako bitan
Image
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#2583 Re: reprezentacija

Post by SSemir »

prosto ne mogu da vjerujem da sa ovakvim pristupom neko kod nas radi:
http://sportsport.ba/bh_kosarka/petrovi ... igre/81315

kad se samo sjetim sabita, bajramovica..e moj boze
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#2584 Re: reprezentacija

Post by Comrad »

Dobra ekipa, ako se sve poklopi za koju godinu cemo imati respektabilnu ekipu. Aco je pravi profesionalac. :thumbup:

Mensi i Sabetu treba zahvaliti i to je to. Mensi manje-vise jer lik nista posebno nije uradio, a mozda je imao bolji roster nego Sabe ili sada Aco. Znam, i mene su iznervirali milijardu puta. Ali jbg.. Sabe je bio tu kad smo redali one pobjede.

Dobro je sto smo nasli bolje rjesenje. Onako smo prelazili sa Mense na Sabeta itd, sto je totalno ludilo. Aci se davno trebala dati sansa.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#2585 Re: reprezentacija

Post by Muhamed Đakmić »

Ja stvarno ne mogu da vjerujem da neko kod nas na ovaj nacin radi. Ali bas ne mogu da vjerujem. Kako temeljito i profesionalno, Aco, svaka cast.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10167
Joined: 31/03/2007 00:07

#2586 Re: reprezentacija

Post by Bosanski_kralj »

Na osnovu 3. četvrtine ću suditi o Aci. :oops: :D

Početak djeluje obećavajući, vidjećemo da li će biti i rezultata.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2587 Re: reprezentacija

Post by It_is_a_Leclerc »

Jedan igrač iz Širokog. :thumbup:

Ispravite me, ali je li to jedini igrač iz tog kluba koji je ikad igrao za reprezentaciju ?
User avatar
spree
Posts: 8667
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2588 Re: reprezentacija

Post by spree »

I, na kraju Jusuf Nurkić za kojeg dajem ruku u vatru da će biti veliki igrač ukoliko nastavi mukotrpno raditi. On će nakon obaveza u mladoj selekciji polako biti priključivan u najjači sastav." U neformalnom razgovoru nakon presice Petrović je potpisniku ovih redova rekao doslovno i ovo. "Kada Nurkića uvedem u igru više nam ga niko neće moći uzeti."
:thumbup:
da se hoce selektori u svim ostalim sportovima ugledati na acu, makar kad je ovo u pitanju.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2589 Re: reprezentacija

Post by Tomahawk11 »

Kad ima neka utakmica reprezentacije? Da vidimo materijal koji je Aco pripremio.
ero:pero
Posts: 142
Joined: 06/04/2012 10:56

#2590 Re: reprezentacija

Post by ero:pero »

It_is_a_Leclerc wrote:Jedan igrač iz Širokog. :thumbup:

Ispravite me, ali je li to jedini igrač iz tog kluba koji je ikad igrao za reprezentaciju ?

jeste,nadamo se i vecem broju pogotovo ovih mladih :thumbup:
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#2591 Re: reprezentacija

Post by Comrad »

Fina ekipica. Mislim da necemo imati problema.

Moze li neko postati raspored ovih pripremih utakmica koje ce se igrati u Sarajevu.
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#2592 Re: reprezentacija

Post by neno#4 »

http://balkan-sport.net/2012/07/nihad-dedovic-u-albi/

Djedovic u Albi.

Reprezentacija se 6. augusta vraca u Sarajevo. Kvalifikacije pocinju 15. augusta. U medjuvremenu igramo sa Austrijom i Portugalom. Nisam tacno siguran za datum.
User avatar
mr_niceee
Posts: 101
Joined: 14/03/2008 20:36
Location: Sarajevo

#2593 Re: reprezentacija

Post by mr_niceee »

Zasto imam osjecaj da konacno imamo jako solidnu ekipu, koja bi mogla uraditi nesto veliko? Sta vi mislite o tome?
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#2594 Re: reprezentacija

Post by Romanista 101% »

Uvijek smo imali dobre igrace, ali nikad dobrog trenera i strucne ljude oko njega.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#2595 Re: reprezentacija

Post by Romanista 101% »

KVALIFIKACIJE ZA EUROPSKO PRVENSTVO U SLOVENIJI 2013:



BOSNA I HERCEGOVINA - Latvija 15.08.2012.

Holandija - BOSNA I HERCEGOVINA 18.08.2012.

BOSNA I HERCEGOVINA - Gruzija 21.08.2012.

Rumunija - BOSNA I HERCEGOVINA 24.08.2012.

Latvija - BOSNA I HERCEGOVINA 30.08.2012.

BOSNA I HERCEGOVINA - Holandija 02.09.2012.

Gruzija - BOSNA I HERCEGOVINA 05.09.2012.

BOSNA I HERCEGOVINA - Rumunija 08.09.2012.
juan
Posts: 519
Joined: 25/07/2002 00:00
Location: Colonia

#2596 Re: reprezentacija

Post by juan »

ovo za Gordica nije dobro, sad nam fali adekvatna zamjena ovom Ameru!
ovog filipovica neznam, valja on cemu? Mislim hajd ko 3. play za nekih 3-4minute, al zamjenu Wrightu?....
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#2597 Re: reprezentacija

Post by neno#4 »

Nije Filipovic, nego Filip Adamovic.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#2598 Re: reprezentacija

Post by agent_zero »

http://sportsport.ba/bh_kosarka/kuzmic- ... cije/84338

Ne znam, ne sluti mi sve ovo na dobro... jedan po jedan "napuštaju" pripreme...

Volio bih da griješim.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2599 Re: reprezentacija

Post by Tomahawk11 »

Aco vrsi selekciju. Nece igrati sa 10 centara. Naravno, faktor povreda nije iskljucen. U slucaju Kuzmica mislim da je ipak selekcija u pitanju, rano je jos da se ozbiljnije racuna na njega. Neka ga malo u spanskoj ligi nek se prekali.
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#2600 Re: reprezentacija

Post by neno#4 »

Kosta Jankov ga povlaci sa priprema. Nikada kod nas nece biti nista ozbiljno, sve treba svesti na amaterski nivo.
Post Reply