Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Coalman
- Posts: 385
- Joined: 10/04/2012 02:03
-
neno#4
- Posts: 737
- Joined: 07/08/2011 13:36
- Tvrtko II Kotromanić
- Posts: 6550
- Joined: 15/03/2009 01:28
- Location: Rajvosa
#2579 Re: reprezentacija
aco
bajramovicu
, konacno
bajramovicu
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#2580 Re: reprezentacija
Podrška Aci, pa šta god da bude.
Ali mi nije jasno šta onaj antitalenat Bavčić radi na spisku. To mi je najveća zamjerka Aci. Keno je, brat bratu, bolji igrač od njega. Bezze se čovjeka kutarisasmo, kao da smo Ameri, pa možemo birati.
Možda su i Vardu prerano i nezasluženo otpisali. Čovjek je igrao dok je potpuno rasulo bilo i dok mnogi drugi nisu niti pomišljali, a sad su na spisku.
Ali mi nije jasno šta onaj antitalenat Bavčić radi na spisku. To mi je najveća zamjerka Aci. Keno je, brat bratu, bolji igrač od njega. Bezze se čovjeka kutarisasmo, kao da smo Ameri, pa možemo birati.
Možda su i Vardu prerano i nezasluženo otpisali. Čovjek je igrao dok je potpuno rasulo bilo i dok mnogi drugi nisu niti pomišljali, a sad su na spisku.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#2581 Re: reprezentacija
Dobro je da ikako imamo selektora i nekoga ko uopšte želi da ima posla sa BH košarkom....ovo je pustolovina i podvig Petrovićevog života...ne znam što mu je ovo trebalo u životu, ali eto svaka mu cast...i još poceo podmlađivati reprezentaciju, tj. zahvaljivati se onim isluženim ragama koje je bilo tegoba gledati

- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#2582 Re: reprezentacija
kakavdanakneiskustvu wrote:čudi me da nema među ovih 15 kapelana i hodžića
pretpostavljam da Kapelan nema kvalitet, dok Hodzic se naljutio zbog nepozivanja proslog eura
Ovo mi se svidja, najstariji igrac 32 godine i to igrac koji nije tako bitan

-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
#2583 Re: reprezentacija
prosto ne mogu da vjerujem da sa ovakvim pristupom neko kod nas radi:
http://sportsport.ba/bh_kosarka/petrovi ... igre/81315
kad se samo sjetim sabita, bajramovica..e moj boze
http://sportsport.ba/bh_kosarka/petrovi ... igre/81315
kad se samo sjetim sabita, bajramovica..e moj boze
- Comrad
- Posts: 4326
- Joined: 17/04/2007 12:40
- Location: C:\Program files
#2584 Re: reprezentacija
Dobra ekipa, ako se sve poklopi za koju godinu cemo imati respektabilnu ekipu. Aco je pravi profesionalac.
Mensi i Sabetu treba zahvaliti i to je to. Mensi manje-vise jer lik nista posebno nije uradio, a mozda je imao bolji roster nego Sabe ili sada Aco. Znam, i mene su iznervirali milijardu puta. Ali jbg.. Sabe je bio tu kad smo redali one pobjede.
Dobro je sto smo nasli bolje rjesenje. Onako smo prelazili sa Mense na Sabeta itd, sto je totalno ludilo. Aci se davno trebala dati sansa.
Mensi i Sabetu treba zahvaliti i to je to. Mensi manje-vise jer lik nista posebno nije uradio, a mozda je imao bolji roster nego Sabe ili sada Aco. Znam, i mene su iznervirali milijardu puta. Ali jbg.. Sabe je bio tu kad smo redali one pobjede.
Dobro je sto smo nasli bolje rjesenje. Onako smo prelazili sa Mense na Sabeta itd, sto je totalno ludilo. Aci se davno trebala dati sansa.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#2585 Re: reprezentacija
Ja stvarno ne mogu da vjerujem da neko kod nas na ovaj nacin radi. Ali bas ne mogu da vjerujem. Kako temeljito i profesionalno, Aco, svaka cast.
- Bosanski_kralj
- Posts: 10167
- Joined: 31/03/2007 00:07
#2586 Re: reprezentacija
Na osnovu 3. četvrtine ću suditi o Aci.
Početak djeluje obećavajući, vidjećemo da li će biti i rezultata.
Početak djeluje obećavajući, vidjećemo da li će biti i rezultata.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2587 Re: reprezentacija
Jedan igrač iz Širokog.
Ispravite me, ali je li to jedini igrač iz tog kluba koji je ikad igrao za reprezentaciju ?
Ispravite me, ali je li to jedini igrač iz tog kluba koji je ikad igrao za reprezentaciju ?
- spree
- Posts: 8667
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#2588 Re: reprezentacija
I, na kraju Jusuf Nurkić za kojeg dajem ruku u vatru da će biti veliki igrač ukoliko nastavi mukotrpno raditi. On će nakon obaveza u mladoj selekciji polako biti priključivan u najjači sastav." U neformalnom razgovoru nakon presice Petrović je potpisniku ovih redova rekao doslovno i ovo. "Kada Nurkića uvedem u igru više nam ga niko neće moći uzeti."
da se hoce selektori u svim ostalim sportovima ugledati na acu, makar kad je ovo u pitanju.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2589 Re: reprezentacija
Kad ima neka utakmica reprezentacije? Da vidimo materijal koji je Aco pripremio.
-
ero:pero
- Posts: 142
- Joined: 06/04/2012 10:56
#2590 Re: reprezentacija
It_is_a_Leclerc wrote:Jedan igrač iz Širokog.![]()
Ispravite me, ali je li to jedini igrač iz tog kluba koji je ikad igrao za reprezentaciju ?
jeste,nadamo se i vecem broju pogotovo ovih mladih
- Comrad
- Posts: 4326
- Joined: 17/04/2007 12:40
- Location: C:\Program files
#2591 Re: reprezentacija
Fina ekipica. Mislim da necemo imati problema.
Moze li neko postati raspored ovih pripremih utakmica koje ce se igrati u Sarajevu.
Moze li neko postati raspored ovih pripremih utakmica koje ce se igrati u Sarajevu.
-
neno#4
- Posts: 737
- Joined: 07/08/2011 13:36
#2592 Re: reprezentacija
http://balkan-sport.net/2012/07/nihad-dedovic-u-albi/
Djedovic u Albi.
Reprezentacija se 6. augusta vraca u Sarajevo. Kvalifikacije pocinju 15. augusta. U medjuvremenu igramo sa Austrijom i Portugalom. Nisam tacno siguran za datum.
Djedovic u Albi.
Reprezentacija se 6. augusta vraca u Sarajevo. Kvalifikacije pocinju 15. augusta. U medjuvremenu igramo sa Austrijom i Portugalom. Nisam tacno siguran za datum.
- mr_niceee
- Posts: 101
- Joined: 14/03/2008 20:36
- Location: Sarajevo
#2593 Re: reprezentacija
Zasto imam osjecaj da konacno imamo jako solidnu ekipu, koja bi mogla uraditi nesto veliko? Sta vi mislite o tome?
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#2594 Re: reprezentacija
Uvijek smo imali dobre igrace, ali nikad dobrog trenera i strucne ljude oko njega.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#2595 Re: reprezentacija
KVALIFIKACIJE ZA EUROPSKO PRVENSTVO U SLOVENIJI 2013:
BOSNA I HERCEGOVINA - Latvija 15.08.2012.
Holandija - BOSNA I HERCEGOVINA 18.08.2012.
BOSNA I HERCEGOVINA - Gruzija 21.08.2012.
Rumunija - BOSNA I HERCEGOVINA 24.08.2012.
Latvija - BOSNA I HERCEGOVINA 30.08.2012.
BOSNA I HERCEGOVINA - Holandija 02.09.2012.
Gruzija - BOSNA I HERCEGOVINA 05.09.2012.
BOSNA I HERCEGOVINA - Rumunija 08.09.2012.
BOSNA I HERCEGOVINA - Latvija 15.08.2012.
Holandija - BOSNA I HERCEGOVINA 18.08.2012.
BOSNA I HERCEGOVINA - Gruzija 21.08.2012.
Rumunija - BOSNA I HERCEGOVINA 24.08.2012.
Latvija - BOSNA I HERCEGOVINA 30.08.2012.
BOSNA I HERCEGOVINA - Holandija 02.09.2012.
Gruzija - BOSNA I HERCEGOVINA 05.09.2012.
BOSNA I HERCEGOVINA - Rumunija 08.09.2012.
-
juan
- Posts: 519
- Joined: 25/07/2002 00:00
- Location: Colonia
#2596 Re: reprezentacija
ovo za Gordica nije dobro, sad nam fali adekvatna zamjena ovom Ameru!
ovog filipovica neznam, valja on cemu? Mislim hajd ko 3. play za nekih 3-4minute, al zamjenu Wrightu?....
ovog filipovica neznam, valja on cemu? Mislim hajd ko 3. play za nekih 3-4minute, al zamjenu Wrightu?....
-
neno#4
- Posts: 737
- Joined: 07/08/2011 13:36
#2597 Re: reprezentacija
Nije Filipovic, nego Filip Adamovic.
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#2598 Re: reprezentacija
http://sportsport.ba/bh_kosarka/kuzmic- ... cije/84338
Ne znam, ne sluti mi sve ovo na dobro... jedan po jedan "napuštaju" pripreme...
Volio bih da griješim.
Ne znam, ne sluti mi sve ovo na dobro... jedan po jedan "napuštaju" pripreme...
Volio bih da griješim.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2599 Re: reprezentacija
Aco vrsi selekciju. Nece igrati sa 10 centara. Naravno, faktor povreda nije iskljucen. U slucaju Kuzmica mislim da je ipak selekcija u pitanju, rano je jos da se ozbiljnije racuna na njega. Neka ga malo u spanskoj ligi nek se prekali.
-
neno#4
- Posts: 737
- Joined: 07/08/2011 13:36
#2600 Re: reprezentacija
Kosta Jankov ga povlaci sa priprema. Nikada kod nas nece biti nista ozbiljno, sve treba svesti na amaterski nivo.
