SMINKA oliti MAKE-UP
Moderator: anex
-
debela
- Posts: 3201
- Joined: 02/07/2002 00:00
#2576 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
ako je to ona olay tonirana krema vidjela sam je u dm-u cini mi se.
nego, posto ima ova art deco akcija kontam uzeti neku njihovu maskaru za probu. je li ih neko koristio da preporuci neku?
nego, posto ima ova art deco akcija kontam uzeti neku njihovu maskaru za probu. je li ih neko koristio da preporuci neku?
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2577 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
@debela
Jeste, to je ta. Hvala
Jeste, to je ta. Hvala
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#2578 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
cek ta akcija art deco,jel samo za bazu ili opet sjene ?
-
debela
- Posts: 3201
- Joined: 02/07/2002 00:00
#2579 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
pa ja skontala da je za sav asortiman jer sam vidjela reklamni letak na kojem pise art deco 50% snizen u mamcetu.
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2580 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
dajte stavite barem sliku ociju ili usana ... pa da malo vidim ovdje se samo cita 
ja cekam da se lijepo nasminkam pa da stavim sliku kako bog zapovijeda
ja cekam da se lijepo nasminkam pa da stavim sliku kako bog zapovijeda
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#2581 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
OoooooooooooooOOOOOOOOOO Skauti
dje ste sa svjezim vjestima
dje ste sa svjezim vjestima
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#2582 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Sto se tice bodova u CM-u, kad dobijete karticu, i skupite 10 bodova, to vam vrijedi 5KM...
Nije to neki popust, ali za godinu se nakupi...Kad nakupujete svasta dodjete na kasu, kazete da imate CM karticu, onda vam ona te bodove doda, zapravo kasa doda kako kupujete, dodjete iduci put i kazete da zelite iskoristiti bodove..
ARtDeco maskare ne bih preporucila, imala sam onu Perfect Volume waterproof od koje nisam nikad vidjela ni V od volumena, mozda je bila prestara, ne znam..Ali zato Bourjois 1001cils black quartz bi, Pupinu Diva's lashes isto..
Nije to neki popust, ali za godinu se nakupi...Kad nakupujete svasta dodjete na kasu, kazete da imate CM karticu, onda vam ona te bodove doda, zapravo kasa doda kako kupujete, dodjete iduci put i kazete da zelite iskoristiti bodove..
ARtDeco maskare ne bih preporucila, imala sam onu Perfect Volume waterproof od koje nisam nikad vidjela ni V od volumena, mozda je bila prestara, ne znam..Ali zato Bourjois 1001cils black quartz bi, Pupinu Diva's lashes isto..
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#2583 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Kako se dobije kartica?
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#2584 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Vakobez_ideje wrote:Kad napravis kupovinu u iznosu od 20 KM,uzmes od njih formular i popunis i daju ti tu karticu.....eh,sad ti pri svakoj kupovini u najmanjem iznosu od 10 KM das tu karticu da ti "otkucaju"....10 KM ti je 1 bod
Dotle sam ja skontala XD
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#2585 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Dobro
.Izgubila sam cvike!! 
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#2586 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Odakale je narudzba i jel' skupa postarina?
Valjda nije,dok te obradov'o
Valjda nije,dok te obradov'o
-
MAN-lion's coach
- Posts: 3323
- Joined: 16/01/2010 02:45
#2587 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Par stvarčica sa elf su došle na kućna vrata danas,naručene 15. Nisam ništa platila pri preuzimanju. Nice 
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#2588 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Pricajte mi o toj online kupovini sminke 
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#2589 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Tek cu da postanem:)
Moram prvo na obuku:)
Moram prvo na obuku:)
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#2590 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Jesu lijepeeeeeeeeeeeeeeeealemaa wrote:Jutros me postar obradovao s kovertom![]()
![]()
Cim se namackas, hocemo slike!
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#2591 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Kako vi nosite plavu sjenu,samu ili u kombinaciji sa nekom drugom?
Meni bi trebala lijepo stajati,ali je sve nesto zaobilazim......imam jednu MF dobila na poklon,evo je gledam godinu dana
Meni bi trebala lijepo stajati,ali je sve nesto zaobilazim......imam jednu MF dobila na poklon,evo je gledam godinu dana
-
harleyquinn
- Posts: 347
- Joined: 25/06/2010 18:58
#2592 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
zna li neko radi li cm nedjeljom
nisam nikad obracala paznju na to, obicno kupujem radnim danima ali mi treba nesto hitno pa kontam da odem sutra

- Aurora Borealis
- Posts: 3063
- Joined: 04/08/2008 20:38
- Location: Sarajevo
#2593 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Kako je ovo dobro da samo znate, i ukusno, i mirisljavo


-
harleyquinn
- Posts: 347
- Joined: 25/06/2010 18:58
#2594 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
super, hvalaalemaa wrote:Ne rade oni koji su nisu u skolpu TC-a, a oni koji se nalaze u TC-ma rade.harleyquinn wrote:zna li neko radi li cm nedjeljomnisam nikad obracala paznju na to, obicno kupujem radnim danima ali mi treba nesto hitno pa kontam da odem sutra
![]()
-
Pacificgirl
- Posts: 346
- Joined: 11/04/2009 00:02
#2595 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ama ženo, ne želimo da znamo.Aurora Borealis wrote:Kako je ovo dobro da samo znate, i ukusno, i mirisljavo![]()
![]()
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#2596 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Pise na njemu sa vocnim sokom...Ja imam jedno od Rimmela, pravo slatko, RoyalGloss with Vitamins, zove se Yummy, mrzim ga..Cim ga stavim, nestane, sve mi nekako ode u usta..A zao mi ga baciti..
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#2597 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Haj revjuviraj ovaj tus i kist .....i ja ga mjerkam vec neko vrijemealemaa wrote:![]()
Prijateljica me zamolila da joj odem do DM-a i kupim Cupkove trakice...i slucajno vidjeh..i ne odolih
![]()
Ovo sam dobila od prijateljadugo trazeni Carmex
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#2598 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Kist je lak pravo i za nekoga ko je nevjest sa eyelinerom k'o ja...A gel eyeliner se meni svidja, samo kad sam ja zadnji put bila u DM-u, nije bilo crnog, pa ja uzela zeleni da probam..Iduci put uzimam crni..Cini mi se da se ne preslikava..
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#2599 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ozbiljno, kod mene ovaj zeleni nije. Probaj ga vratiti ili zamijeniti...Mozda ga je neko otvorio u radnji pa se sasushio.alemaa wrote:Ovaj eyeliner je toliko tvrd da ja ne znam sto da radim...?![]()
![]()
Uopste ne ostaje na cetkici..cak ni kad pritisnem bas jako da se cetkica haman deformisala..
![]()
Last edited by BJB on 19/02/2011 17:40, edited 1 time in total.
-
Pacificgirl
- Posts: 346
- Joined: 11/04/2009 00:02
#2600 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Probaj ga staviti na toplo, mozda se smrznuo, ako ne pomogne reklamiraj ga.alemaa wrote:Ozbiljno ti kazem, kontam da li da ga idem reklamirati jer kupila sam ga danas? Ili ga trebam grijati il sl.?


