SMINKA oliti MAKE-UP

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#2576 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by debela »

ako je to ona olay tonirana krema vidjela sam je u dm-u cini mi se.

nego, posto ima ova art deco akcija kontam uzeti neku njihovu maskaru za probu. je li ih neko koristio da preporuci neku?
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2577 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by sheilak »

@debela

Jeste, to je ta. Hvala :)
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#2578 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by bez_ideje »

cek ta akcija art deco,jel samo za bazu ili opet sjene ?
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#2579 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by debela »

pa ja skontala da je za sav asortiman jer sam vidjela reklamni letak na kojem pise art deco 50% snizen u mamcetu.
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2580 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

dajte stavite barem sliku ociju ili usana ... pa da malo vidim ovdje se samo cita :(

ja cekam da se lijepo nasminkam pa da stavim sliku kako bog zapovijeda :)
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#2581 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by bez_ideje »

OoooooooooooooOOOOOOOOOO Skauti
dje ste sa svjezim vjestima :mrgreen:
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#2582 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by BJB »

Sto se tice bodova u CM-u, kad dobijete karticu, i skupite 10 bodova, to vam vrijedi 5KM...
Nije to neki popust, ali za godinu se nakupi...Kad nakupujete svasta dodjete na kasu, kazete da imate CM karticu, onda vam ona te bodove doda, zapravo kasa doda kako kupujete, dodjete iduci put i kazete da zelite iskoristiti bodove..
ARtDeco maskare ne bih preporucila, imala sam onu Perfect Volume waterproof od koje nisam nikad vidjela ni V od volumena, mozda je bila prestara, ne znam..Ali zato Bourjois 1001cils black quartz bi, Pupinu Diva's lashes isto..
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#2583 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ductus Holedocus »

Kako se dobije kartica?
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#2584 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by bez_ideje »

bez_ideje wrote:Kad napravis kupovinu u iznosu od 20 KM,uzmes od njih formular i popunis i daju ti tu karticu.....eh,sad ti pri svakoj kupovini u najmanjem iznosu od 10 KM das tu karticu da ti "otkucaju"....10 KM ti je 1 bod
Dotle sam ja skontala XD
Vako :mrgreen:
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#2585 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ductus Holedocus »

Dobro :D .Izgubila sam cvike!! :x
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#2586 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ductus Holedocus »

Odakale je narudzba i jel' skupa postarina? :D
Valjda nije,dok te obradov'o
MAN-lion's coach
Posts: 3323
Joined: 16/01/2010 02:45

#2587 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by MAN-lion's coach »

Par stvarčica sa elf su došle na kućna vrata danas,naručene 15. Nisam ništa platila pri preuzimanju. Nice :-)
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#2588 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ductus Holedocus »

Pricajte mi o toj online kupovini sminke :)
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#2589 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ductus Holedocus »

Tek cu da postanem:)
Moram prvo na obuku:)
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#2590 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by BJB »

alemaa wrote:Jutros me postar obradovao s kovertom :D :dance:
Image
Jesu lijepeeeeeeeeeeeeeeee :D
Cim se namackas, hocemo slike! :D
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#2591 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by bez_ideje »

Kako vi nosite plavu sjenu,samu ili u kombinaciji sa nekom drugom?
Meni bi trebala lijepo stajati,ali je sve nesto zaobilazim......imam jednu MF dobila na poklon,evo je gledam godinu dana
harleyquinn
Posts: 347
Joined: 25/06/2010 18:58

#2592 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by harleyquinn »

zna li neko radi li cm nedjeljom :? nisam nikad obracala paznju na to, obicno kupujem radnim danima ali mi treba nesto hitno pa kontam da odem sutra :D :skoljka:
User avatar
Aurora Borealis
Posts: 3063
Joined: 04/08/2008 20:38
Location: Sarajevo

#2593 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Aurora Borealis »

Kako je ovo dobro da samo znate, i ukusno, i mirisljavo :oops: :-)

Image
harleyquinn
Posts: 347
Joined: 25/06/2010 18:58

#2594 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by harleyquinn »

alemaa wrote:
harleyquinn wrote:zna li neko radi li cm nedjeljom :? nisam nikad obracala paznju na to, obicno kupujem radnim danima ali mi treba nesto hitno pa kontam da odem sutra :D :skoljka:
Ne rade oni koji su nisu u skolpu TC-a, a oni koji se nalaze u TC-ma rade.
super, hvala :-D
Pacificgirl
Posts: 346
Joined: 11/04/2009 00:02

#2595 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Pacificgirl »

Aurora Borealis wrote:Kako je ovo dobro da samo znate, i ukusno, i mirisljavo :oops: :-)

Image
Ama ženo, ne želimo da znamo. :lol: :lol: Ovaj forum u bankrot tjera. :D
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#2596 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by BJB »

Pise na njemu sa vocnim sokom...Ja imam jedno od Rimmela, pravo slatko, RoyalGloss with Vitamins, zove se Yummy, mrzim ga..Cim ga stavim, nestane, sve mi nekako ode u usta..A zao mi ga baciti..
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#2597 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by bez_ideje »

alemaa wrote::D :D Prijateljica me zamolila da joj odem do DM-a i kupim Cupkove trakice...i slucajno vidjeh..i ne odolih :D
Image
Ovo sam dobila od prijatelja :D dugo trazeni Carmex
Image
Haj revjuviraj ovaj tus i kist .....i ja ga mjerkam vec neko vrijeme :mrgreen:
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#2598 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by BJB »

Kist je lak pravo i za nekoga ko je nevjest sa eyelinerom k'o ja...A gel eyeliner se meni svidja, samo kad sam ja zadnji put bila u DM-u, nije bilo crnog, pa ja uzela zeleni da probam..Iduci put uzimam crni..Cini mi se da se ne preslikava..
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#2599 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by BJB »

alemaa wrote:Ovaj eyeliner je toliko tvrd da ja ne znam sto da radim...? :? :? :? Uopste ne ostaje na cetkici..cak ni kad pritisnem bas jako da se cetkica haman deformisala.. :? :?
Ozbiljno, kod mene ovaj zeleni nije. Probaj ga vratiti ili zamijeniti...Mozda ga je neko otvorio u radnji pa se sasushio. :?
Last edited by BJB on 19/02/2011 17:40, edited 1 time in total.
Pacificgirl
Posts: 346
Joined: 11/04/2009 00:02

#2600 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Pacificgirl »

alemaa wrote:Ozbiljno ti kazem, kontam da li da ga idem reklamirati jer kupila sam ga danas? Ili ga trebam grijati il sl.?
Probaj ga staviti na toplo, mozda se smrznuo, ako ne pomogne reklamiraj ga.
Post Reply