Zahiragić opet jaše

Post Reply
haminhamo
Posts: 23
Joined: 04/01/2017 12:43

#2576 Re: Zahiragić opet jaše

Post by haminhamo »

FrozenCastle wrote:Burno u studiju N1: Zahiragić o kontroverznim izjavama http://ba.n1info.com/a150582/Vijesti/Vi ... avama.html
Opa, kakva dominacija covjece. Samo vas Hare prekucava uzduz i poprijeko. Allahu ekber!
iz Mostara
Posts: 456
Joined: 08/04/2017 17:40

#2577 Re: Zahiragić opet jaše

Post by iz Mostara »

haminhamo wrote:
FrozenCastle wrote:Burno u studiju N1: Zahiragić o kontroverznim izjavama http://ba.n1info.com/a150582/Vijesti/Vi ... avama.html
Opa, kakva dominacija covjece. Samo vas Hare prekucava uzduz i poprijeko. Allahu ekber!
Teško emelu prekucat :lol: prekucavali su je od vila po dalmaciji pa nadalje :lol:
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#2578 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Ali_G »

Posto Zahiragic izjavi da je vjerovatno kraj njegovog mandata kao predsjednika SPUS, sad pretpostavljam da ce studentima svanuti.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#2579 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hizo ramidovic »

haminhamo wrote:
FrozenCastle wrote:Burno u studiju N1: Zahiragić o kontroverznim izjavama http://ba.n1info.com/a150582/Vijesti/Vi ... avama.html
Opa, kakva dominacija covjece. Samo vas Hare prekucava uzduz i poprijeko. Allahu ekber!
jahin davno govorijo koce bit buducnost ove zemlje idase trebaju pomirit sutijem aloni posvom djaba hina pricat
daje bogdom vise vakije strucnjaka kostoje hare sviema binam bilo bolje
lijepa u dusi
Posts: 2880
Joined: 02/11/2014 13:07

#2580 Re: Zahiragić opet jaše

Post by lijepa u dusi »

Ali_G wrote:Posto Zahiragic izjavi da je vjerovatno kraj njegovog mandata kao predsjednika SPUS, sad pretpostavljam da ce studentima svanuti.
Nije vjerovatno, vec sigurno. Izglasan je novi predstavnik, ceka se naredna akademska godina za smjenu. Novi predstavnik je, naravno, takodjer SDA kadar, samo ipak malo kulturniji, mudriji nego sto je to ovaj ovan.
Novak20
Posts: 15236
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#2581 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Novak20 »

lijepa u dusi wrote:
Ali_G wrote:Posto Zahiragic izjavi da je vjerovatno kraj njegovog mandata kao predsjednika SPUS, sad pretpostavljam da ce studentima svanuti.
Nije vjerovatno, vec sigurno. Izglasan je novi predstavnik, ceka se naredna akademska godina za smjenu. Novi predstavnik je, naravno, takodjer SDA kadar, samo ipak malo kulturniji, mudriji nego sto je to ovaj ovan.
Ako SDA kojim slučajem izgubi vlast 2018 gledaćemo studentske demonstracije svaki drugi dan. :D
iz Mostara
Posts: 456
Joined: 08/04/2017 17:40

#2582 Re: Zahiragić opet jaše

Post by iz Mostara »

Novak20 wrote:
lijepa u dusi wrote:
Ali_G wrote:Posto Zahiragic izjavi da je vjerovatno kraj njegovog mandata kao predsjednika SPUS, sad pretpostavljam da ce studentima svanuti.
Nije vjerovatno, vec sigurno. Izglasan je novi predstavnik, ceka se naredna akademska godina za smjenu. Novi predstavnik je, naravno, takodjer SDA kadar, samo ipak malo kulturniji, mudriji nego sto je to ovaj ovan.
Ako SDA kojim slučajem izgubi vlast 2018 gledaćemo studentske demonstracije svaki drugi dan. :D
i mahanje palestinskim i turskim zastavama, danas u zenici teška blasfemija, mahanje turskim bajracima!

Image
User avatar
piupiu
Posts: 16761
Joined: 05/01/2008 05:08

#2583 Re: Zahiragić opet jaše

Post by piupiu »

iz Mostara wrote:
i mahanje palestinskim i turskim zastavama, danas u zenici teška blasfemija, mahanje turskim bajracima!

Image
Šta je ovo? Mislim, šta je povod?
iz Mostara
Posts: 456
Joined: 08/04/2017 17:40

#2584 Re: Zahiragić opet jaše

Post by iz Mostara »

piupiu wrote:
iz Mostara wrote:
i mahanje palestinskim i turskim zastavama, danas u zenici teška blasfemija, mahanje turskim bajracima!

Image
Šta je ovo? Mislim, šta je povod?
http://www.avaz.ba/clanak/174655/zenica ... ki-praznik
User avatar
drunken tiger
Posts: 1426
Joined: 27/04/2008 21:24

#2585 Re: Zahiragić opet jaše

Post by drunken tiger »

piupiu wrote:
iz Mostara wrote:
i mahanje palestinskim i turskim zastavama, danas u zenici teška blasfemija, mahanje turskim bajracima!

Image
Šta je ovo? Mislim, šta je povod?
Kolektivno sunećenje.
iz Mostara
Posts: 456
Joined: 08/04/2017 17:40

#2586 Re: Zahiragić opet jaše

Post by iz Mostara »

drunken tiger wrote:
piupiu wrote:
iz Mostara wrote:
i mahanje palestinskim i turskim zastavama, danas u zenici teška blasfemija, mahanje turskim bajracima!

Image
Šta je ovo? Mislim, šta je povod?
Kolektivno sunećenje.
jes eno sultana sa maHramom preko usta i haznadarom u ruci
breuer
Posts: 7881
Joined: 06/07/2009 15:44

#2587 Re: Zahiragić opet jaše

Post by breuer »

koja bolest
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#2588 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kakavdanakneiskustvu »

iz Mostara wrote:
piupiu wrote:
iz Mostara wrote:
i mahanje palestinskim i turskim zastavama, danas u zenici teška blasfemija, mahanje turskim bajracima!

Image
Šta je ovo? Mislim, šta je povod?
http://www.avaz.ba/clanak/174655/zenica ... ki-praznik

praznik 23. aprila a danas 26. april
iz Mostara
Posts: 456
Joined: 08/04/2017 17:40

#2589 Re: Zahiragić opet jaše

Post by iz Mostara »

kakavdanakneiskustvu wrote:
praznik 23. aprila a danas 26. april
ovo je prošle godine bilo (čitaj) a danas je ista stvar u zenici djeca iz cjele BiH su tamo.
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 5157
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#2590 Re: Zahiragić opet jaše

Post by ¤ jelena ¤ »

E, gdje vi vidite tu silnu dominaciju i prekucavanje u onom videu, da mi je znat. :lol:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#2591 Re: Zahiragić opet jaše

Post by uglavnomja »

budalastina u zenici

"... Za organizaciju je utrošeno oko pola miliona KM, ..."

:thumbup:


pare se trose na zaglupljivanje, poturcavanje, razne turkofile .... besmislene "internacionalne" turske skole koje nemaju domet kamenom od ograde ...


pravljenje turske kolonije :-)

a studenti sute i planiraju preko grane cim dobiju papir.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#2592 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kakavdanakneiskustvu »

iz Mostara wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
praznik 23. aprila a danas 26. april
ovo je prošle godine bilo (čitaj) a danas je ista stvar u zenici djeca iz cjele BiH su tamo.


pretprošle,tacnije
iz Mostara
Posts: 456
Joined: 08/04/2017 17:40

#2593 Re: Zahiragić opet jaše

Post by iz Mostara »

uglavnomja wrote:budalastina u zenici

"... Za organizaciju je utrošeno oko pola miliona KM, ..."

:thumbup:


pare se trose na zaglupljivanje, poturcavanje, razne turkofile .... besmislene "internacionalne" turske skole koje nemaju domet kamenom od ograde ...


pravljenje turske kolonije :-)

a studenti sute i planiraju preko grane cim dobiju papir.
Puno je to dublja nauka!
User avatar
piupiu
Posts: 16761
Joined: 05/01/2008 05:08

#2594 Re: Zahiragić opet jaše

Post by piupiu »

iz Mostara wrote:
piupiu wrote:
iz Mostara wrote:
i mahanje palestinskim i turskim zastavama, danas u zenici teška blasfemija, mahanje turskim bajracima!

Image
Šta je ovo? Mislim, šta je povod?
http://www.avaz.ba/clanak/174655/zenica ... ki-praznik
Hm. :roll:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#2595 Re: Zahiragić opet jaše

Post by seln »

haminhamo wrote:
FrozenCastle wrote:Burno u studiju N1: Zahiragić o kontroverznim izjavama http://ba.n1info.com/a150582/Vijesti/Vi ... avama.html
Opa, kakva dominacija covjece. Samo vas Hare prekucava uzduz i poprijeko. Allahu ekber!
:gunjastajl:
Ima li kakvih dzinna, ifrita, babaroga.... ukratko, jel' trava dobra ove godine? :-)
FrozenCastle
Posts: 748
Joined: 01/09/2007 15:39

#2596 Re: Zahiragić opet jaše

Post by FrozenCastle »

lijepa u dusi wrote:
Ali_G wrote:Posto Zahiragic izjavi da je vjerovatno kraj njegovog mandata kao predsjednika SPUS, sad pretpostavljam da ce studentima svanuti.
Nije vjerovatno, vec sigurno. Izglasan je novi predstavnik, ceka se naredna akademska godina za smjenu. Novi predstavnik je, naravno, takodjer SDA kadar, samo ipak malo kulturniji, mudriji nego sto je to ovaj ovan.
Ko je u pitanju?
User avatar
Altsa
Posts: 9228
Joined: 19/03/2004 18:31

#2597 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Altsa »

iz Mostara wrote:
piupiu wrote:
iz Mostara wrote:
i mahanje palestinskim i turskim zastavama, danas u zenici teška blasfemija, mahanje turskim bajracima!

Image
Šta je ovo? Mislim, šta je povod?
http://www.avaz.ba/clanak/174655/zenica ... ki-praznik
Kolektivno pomracenje uma :blento:
lijepa u dusi
Posts: 2880
Joined: 02/11/2014 13:07

#2598 Re: Zahiragić opet jaše

Post by lijepa u dusi »

FrozenCastle wrote:
lijepa u dusi wrote:
Ali_G wrote:Posto Zahiragic izjavi da je vjerovatno kraj njegovog mandata kao predsjednika SPUS, sad pretpostavljam da ce studentima svanuti.
Nije vjerovatno, vec sigurno. Izglasan je novi predstavnik, ceka se naredna akademska godina za smjenu. Novi predstavnik je, naravno, takodjer SDA kadar, samo ipak malo kulturniji, mudriji nego sto je to ovaj ovan.
Ko je u pitanju?
Merim Serdarevic
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2599 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Banksy »

Image

Postoji li ijedna organizirana ili spontana prilika, situacija, događaj, kad na jednom mjestu 5, 6, 2 hiljade Bosanaca ovako maše bosanskim zastavama? Ikad, igdje, ijednom?
iz Mostara
Posts: 456
Joined: 08/04/2017 17:40

#2600 Re: Zahiragić opet jaše

Post by iz Mostara »

Banksy wrote:Image

Postoji li ijedna organizirana ili spontana prilika, situacija, događaj, kad na jednom mjestu 5, 6, 2 hiljade Bosanaca ovako maše bosanskim zastavama? Ikad, igdje, ijednom?
Nema
Post Reply