DaysleepeR wrote:hipokrit. hipokrat je onaj što je onu zakletvu napisao.Boskero wrote:
Koliki hipokrat moraš biti da ovo kažeš, bošnjacke politicke scene nema vec dvije decenije, ako samo obratiš pažnju na pišljivi zakon o oporezivanju dobitaka na kladionici bice ti sve jasno da ne govorim o bitnijim stvarima.
lutko, ovo je forum i ovdje se razgovara. ova tema je danas samo za izražavanje radosti zbog pobjede i to sam vidio.
raspravljaće se u budućnosti, danas očito ne. prestanite me prozivati ad hominem.
Auuu al si mi ga sad spustio...
Nadam se da imas cetrnaest ljeta i da to smatras tako kardinalnom greškom da si je iznio nauštrb meni...

