Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Locked
Boskero
Posts: 481
Joined: 21/08/2013 05:08

#2576 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Boskero »

DaysleepeR wrote:
Boskero wrote:
Koliki hipokrat moraš biti da ovo kažeš, bošnjacke politicke scene nema vec dvije decenije, ako samo obratiš pažnju na pišljivi zakon o oporezivanju dobitaka na kladionici bice ti sve jasno da ne govorim o bitnijim stvarima.
hipokrit. hipokrat je onaj što je onu zakletvu napisao.

lutko, ovo je forum i ovdje se razgovara. ova tema je danas samo za izražavanje radosti zbog pobjede i to sam vidio.

raspravljaće se u budućnosti, danas očito ne. prestanite me prozivati ad hominem.

Auuu al si mi ga sad spustio...

Nadam se da imas cetrnaest ljeta i da to smatras tako kardinalnom greškom da si je iznio nauštrb meni... :run: :run: :run:
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#2577 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by agent_zero »

Ne vidim kakve veze ima koliko ima Bošnjaka sa pogrešnom bošnjačkom politikom naguzivanja onima koji bi da rasparčavaju ovu zemlju (Čović, Dodik), a koja je pod blagoslovom SDA i Kakira?

Konačnim rezulatima je smanjen broj Bošnjaka za nekih 3% i nešto malo više, a da je politika SDA spram Bošnjacima i državi pogrešna, tu apsolutno nema dvojbe. Daj ti meni moju mahalu da u njoj vladam, evo vama vaše. To je ta politika koja je pogubna.

Što prije u EU, jer svi ovi koji propagiraju tu politiku imaju debelu pozadinu da po pozitivnim propisima EU završe u ćuzi.
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#2578 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by omar little »

pobjeda. komsije na aparatima.
BiH ima najveću stopu nepismenih - 2,82%, dok Srbija ima 1,96%, Crna Gora 1,50, a Hrvatska 0,80%.
User avatar
Opetja033
Posts: 10041
Joined: 01/11/2011 20:33

#2579 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Opetja033 »

Prigodna muzicka numera :mrgreen:

Die Bosniaken kommen
https://m.youtube.com/watch?v=nUyD0AxLjeU
Last edited by Opetja033 on 30/06/2016 15:00, edited 2 times in total.
User avatar
asurbanipal
Posts: 6692
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#2580 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by asurbanipal »

Banksy wrote:
The BEN10 wrote: Mislmi da je Banksy ciljala na to kako nema ostalih. ;-)
Da nas se u Federaciji deset izjasnilo kao Bosanci, ne može ovih biti tačno 100%.

U Federaciji BiH živi 70,40 % posto Bošnjaka, 22, 44 % Hrvata i 2,55 % Srba i 3, 66 % ostalih.
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#2581 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by arzuhal »

Connaisseur Karlin wrote: Ipak se nije upisalo dovoljno Bosnjacke dijaspore iz RS! Status Bosanjaka ce i dalje biti jako los,a Bosanjci u Federaciji nemaju takve probleme! Rezultat popisa nece promjeniiti njihov polozaj u RS.
Svrha popisa i nije da rješava ikakve ili ičije probleme, ali svrha svekolike borbe, po svim osnovama (politički, pravno, kulturološki...), na sve načine, iz svih mogućih oružja i oruđa - jest.
User avatar
Danguba
Posts: 15908
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#2582 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Danguba »

Kako zapazam ekipa se okuplja da kaze Bosnjacima sta je za njih dobro. :D
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2583 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by cyprus »

Boskero wrote:
DaysleepeR wrote:
Boskero wrote:
Koliki hipokrat moraš biti da ovo kažeš, bošnjacke politicke scene nema vec dvije decenije, ako samo obratiš pažnju na pišljivi zakon o oporezivanju dobitaka na kladionici bice ti sve jasno da ne govorim o bitnijim stvarima.
hipokrit. hipokrat je onaj što je onu zakletvu napisao.

lutko, ovo je forum i ovdje se razgovara. ova tema je danas samo za izražavanje radosti zbog pobjede i to sam vidio.

raspravljaće se u budućnosti, danas očito ne. prestanite me prozivati ad hominem.

Auuu al si mi ga sad spustio...

Nadam se da imas cetrnaest ljeta i da to smatras tako kardinalnom greškom da si je iznio nauštrb meni... :run: :run: :run:
Da vidimo... Daysleeper je registrovan na forum prije 13 godina... Kada bi imao 14 ljeta, to bi zaista bilo fascinantno :mrgreen:
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21048
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#2584 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by DaysleepeR »

cyprus wrote:
Boskero wrote:

Auuu al si mi ga sad spustio...

Nadam se da imas cetrnaest ljeta i da to smatras tako kardinalnom greškom da si je iznio nauštrb meni... :run: :run: :run:
Da vidimo... Daysleeper je registrovan na forum prije 13 godina... Kada bi imao 14 ljeta, to bi zaista bilo fascinantno :mrgreen:
i prije nego je u RS bilo interneta :D
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#2585 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by leo karan »

Romanija wrote:Sarajevo. . . . . 1991. . . 527 000
10 opstina
Sarajevo . . . . .2013. . .460 000 (cca)
(Kanton + RS)
I pored novogradnje, sve privatne bespravne gradnje, jezivo ......
Imas li ovu strukturu ovih 460.000?
Koliko Istocno Sarajevo ima stanovnika i sta spada u IS?

91. su pored 4 gradske opstine i Hadžići, Ilidža, Ilijaš, Pale, Trnovo i Vogošća bili popisani pod Sarajevo.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#2586 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by GeeTnT »

Danguba wrote:Kako zapazam ekipa se okuplja da kaze Bosnjacima sta je za njih dobro. :D
..interesantno da ih vecina ima "umiljat" pogled...
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#2588 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Connaisseur Karlin »

arzuhal wrote:
Connaisseur Karlin wrote: Ipak se nije upisalo dovoljno Bosnjacke dijaspore iz RS! Status Bosanjaka ce i dalje biti jako los,a Bosanjci u Federaciji nemaju takve probleme! Rezultat popisa nece promjeniiti njihov polozaj u RS.
Svrha popisa i nije da rješava ikakve ili ičije probleme, ali svrha svekolike borbe, po svim osnovama (politički, pravno, kulturološki...), na sve načine, iz svih mogućih oružja i oruđa - jest.
Super,znaci kulutroloski RS je ipak dominatno sprska :D

Ja sam ocekivala da ce upisao znatno visi broj dijaspore u RS :)

Popis definitivno nece nista promjeniti :)
Boskero
Posts: 481
Joined: 21/08/2013 05:08

#2589 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Boskero »

Da vidimo... Daysleeper je registrovan na forum prije 13 godina... Kada bi imao 14 ljeta, to bi zaista bilo fascinantno :mrgreen:
Image
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#2590 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by GeeTnT »

Connaisseur Karlin wrote: Popis definitivno nece nista promjeniti :)
To trubimo od pocetka...al, hajde ti to objasni djikanu kojem su oci vece od onog vucka sa olimpijade...
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#2591 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by BHCluster »

Connaisseur Karlin wrote:
BHCluster wrote:
Connaisseur Karlin wrote: Ipak se nije upisalo dovoljno Bosnjacke dijaspore iz RS! Status Bosanjaka ce i dalje biti jako los,a Bosanjci u Federaciji nemaju takve probleme! Rezultat popisa nece promjeniiti njihov polozaj u RS.
Problem Bosnjaka u bh. entitetu RS nije njihov broj nego institucionalno krsenje ljudskih prava od strane vladajuce politicke strukture u tom entitetu.
Pa zasto se ovoliko radujete sa rezultatima popisa ( iako sam ranije pisala,da popsis nece nista promjeniti)?
Mozda zato sto su vazni za napredak DRZAVE.
Dr Arsla
Posts: 2076
Joined: 05/01/2013 16:16

#2592 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Dr Arsla »

Što je ovo u Velikoj Kladuši ovoliki broj Ostalih. Čini me se preko 6000. Da nisu Abdićevci se izjašnjavali o nacionalnosti kao Babini :D
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#2593 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Connaisseur Karlin »

GeeTnT wrote:
Connaisseur Karlin wrote: Popis definitivno nece nista promjeniti :)
To trubimo od pocetka...al, hajde ti to objasni djikanu kojem su oci vece od onog vucka sa olimpijade...
ma ljudi zive u svom svijetu :lol:
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#2594 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by agent_zero »

Connaisseur Karlin wrote:
arzuhal wrote:
Connaisseur Karlin wrote: Ipak se nije upisalo dovoljno Bosnjacke dijaspore iz RS! Status Bosanjaka ce i dalje biti jako los,a Bosanjci u Federaciji nemaju takve probleme! Rezultat popisa nece promjeniiti njihov polozaj u RS.
Svrha popisa i nije da rješava ikakve ili ičije probleme, ali svrha svekolike borbe, po svim osnovama (politički, pravno, kulturološki...), na sve načine, iz svih mogućih oružja i oruđa - jest.
Super,znaci kulutroloski RS je ipak dominatno sprska :D

Ja sam ocekivala da ce upisao znatno visi broj dijaspore u RS :)

Popis definitivno nece nista promjeniti :)
Kad tad će promijeniti, a ti možeš pjeniti do sutra sa smajlićima. :)
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#2595 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Connaisseur Karlin »

BHCluster wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
BHCluster wrote:
Problem Bosnjaka u bh. entitetu RS nije njihov broj nego institucionalno krsenje ljudskih prava od strane vladajuce politicke strukture u tom entitetu.
Pa zasto se ovoliko radujete sa rezultatima popisa ( iako sam ranije pisala,da popsis nece nista promjeniti)?
Mozda zato sto su vazni za napredak DRZAVE.
Kako?
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#2596 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Connaisseur Karlin »

agent_zero wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
arzuhal wrote:
Svrha popisa i nije da rješava ikakve ili ičije probleme, ali svrha svekolike borbe, po svim osnovama (politički, pravno, kulturološki...), na sve načine, iz svih mogućih oružja i oruđa - jest.
Super,znaci kulutroloski RS je ipak dominatno sprska :D

Ja sam ocekivala da ce upisao znatno visi broj dijaspore u RS :)

Popis definitivno nece nista promjeniti :)
Kad tad će promijeniti, a ti možeš pjeniti do sutra sa smajlićima. :)
Kako ce promjeniti? Objasni :D
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#2597 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by agent_zero »

Connaisseur Karlin wrote:Kako ce promjeniti? Objasni :D
Sve u svoje vrijeme :wink:
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2598 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by hrasno38 »

A sta to slavite zivota vam??? Sto je Bosnjaka vise od 50% pa to je bilo jasno i bez popisa i ne znam sta je tu za slavlja. Ja bih bio bas ono zbarinut izlaskom danasnjih rezultata jer zivimo u najnepismenijoj zemlji regiona u kojoj ima najmanje visokokvalifikovanih kadrova u kojoj su napravljena dva kasicna nacionalna tora sa mizernim postotcima ostalih konstutivnih naroda. Super ja cak mislim i da je Milorad odusevljen sto je RS teritorija sa 85% Srba ali najvaznije je sto je 50,11% Bosnjaka. I sta cemo sad??? Jesmo li nesto sa tim postotkom postali zajebaniji i hoce li se neko radi tog postotka prepasti?? Hoce al u kurcu...bolje bi bilo da ima 50,11 visokoobrazovanih Bosnjaka ili da ih u RS-u ima 30% pa da se mogu ljudski izboriti da uce jezik koji zele. Ali dobro od 90-te godine u ovoj drzavi je najbitnije "nacionalno" tako da mogu kurcu pjevati svih tih 50,11% Bosnjaka o Bosni i Hercegovini i da su oni Bosanci i Hercegovci. Nema ovdje uopste ideje koja se zove Bosna i Hercegovina nego postoje tri Velika Srbija, malo manja Hrvatska i fildzan Bosnjakistan pa ko prije djevojci njemu djevojka. Ja se nisam borio niti za jednu od nabrojanih nego za BiH pa se tako i izjasnih kao Bosanac i Hercegovac ali da bi se tako izjasnio moras imati i stav i obraz....ja svoj ne dam ni po cijenu zivota.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#2599 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by GeeTnT »

Connaisseur Karlin wrote:
GeeTnT wrote:
Connaisseur Karlin wrote: Popis definitivno nece nista promjeniti :)
To trubimo od pocetka...al, hajde ti to objasni djikanu kojem su oci vece od onog vucka sa olimpijade...
ma ljudi zive u svom svijetu :lol:
..vidim. :mrgreen:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#2600 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Connaisseur Karlin »

agent_zero wrote:
Connaisseur Karlin wrote:Kako ce promjeniti? Objasni :D
Sve u svoje vrijeme :wink:
Ne znas odgovor :D :lol:
Locked