Eurobasket 2013 u Sloveniji

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#2576 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by north »

Sve čestitke igračima i selektoru :thumbup: :thumbup: :bih: :bih: :bih:

Nakon razočarenja u prve dvije tekme, ovo je sjajno i za mene neočekivano, grehota sad za tekmu protiv Latvije, ali da smo tu dobili ko što neko napisa danas bi izgubili...ipak smo mi nenadjebivi u svijetu u utakmicama kad te svi otpišu (tada redovno uzimamao) i u utakmicama kad si ko neki favorit i kad moramo dobiti (tada redovno puša) :oops:

Ovako je slađe, sutra šta bog dragi da, reći ću ko što sam isto mislio protiv C.Gore i Makedonije da ćemo zijaniti, pa ću možda isto biti uspješan sa prognozom :oops:

I da, Edin Avdić je Tito, naježio sam se doslovce, dajte po hitno tekmu ili zadnju čevrtinu sa prenosom FTV-a, a ne sa ovim sa RTS-a...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2577 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Velkoski »

Sve su im majice odlične al' malo i poskupe jbg. :mrgreen:
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2901
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#2578 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by moon_walker_90 »

Pozdrav svima.....prije svega cestitke za pobjedu danas...a pitanje ako mi mozete malo pribliziti,da li mi mozemo proci dalje ukoliko izgubimo od Litvanije?? da li postoji ta mogucnost? mislim,ako dobijemo litvaniju,idemo dalje 100%,ali da li postoji mogucnost prolaza dalje ukoliko ne daj Boze izgubimo??? :) (izvinjavam se ako je ovo pitanje vec bilo)
Hedg
Posts: 871
Joined: 24/07/2012 03:27
Location: Sarajevo

#2580 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Hedg »

moon_walker_90 wrote:Pozdrav svima.....prije svega cestitke za pobjedu danas...a pitanje ako mi mozete malo pribliziti,da li mi mozemo proci dalje ukoliko izgubimo od Litvanije?? da li postoji ta mogucnost? mislim,ako dobijemo litvaniju,idemo dalje 100%,ali da li postoji mogucnost prolaza dalje ukoliko ne daj Boze izgubimo??? :) (izvinjavam se ako je ovo pitanje vec bilo)
Pobjeda Srbije i Litvanije veceras, pobjeda sutra Makedonije 10 ili vise, nas poraz, pobjeda Crne Gore nad Srbijom. Tabela:
Litvanija 4-1; Srbija 3-2; BiH 2-3; Latvija 2-3; Makedonija 2-3; Crna Gora 2-3
User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2581 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Edin H. »

moon_walker_90 wrote:Pozdrav svima.....prije svega cestitke za pobjedu danas...a pitanje ako mi mozete malo pribliziti,da li mi mozemo proci dalje ukoliko izgubimo od Litvanije?? da li postoji ta mogucnost? mislim,ako dobijemo litvaniju,idemo dalje 100%,ali da li postoji mogucnost prolaza dalje ukoliko ne daj Boze izgubimo??? :) (izvinjavam se ako je ovo pitanje vec bilo)


http://www.eurobasket2013.org/en/cid_8X ... _2013.html
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#2582 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by horion_bosona »

u Makedoniji je Dan nezavisnosti, imali su znači i dodatni motiv, poznajući koliko su ponosni... tim više naša pobjeda dobija na težini, nema ni najmanje mjesta onoj da su danas ušli opušteno u utakmicu, nakon trijumfa nad Srbijom

Makedoncima čestitam praznik, nažalost naletili su danas na pogrešnu ekipu :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25460
Joined: 12/08/2013 12:51

#2583 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by insaneinthebrain »

avdicu treba dati i fudbalsku reprezntaciju da prenosi :D :thumbup: :bih:





Last edited by insaneinthebrain on 08/09/2013 19:21, edited 1 time in total.
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#2584 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by horion_bosona »

Latvija šuta trice 7/20 i eto ih na minus 3
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#2585 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by agent_zero »

Image

:thumbup: :bih:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#2586 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by ultima_palabra »

horion_bosona wrote:Latvija šuta trice 7/20 i eto ih na minus 3
Ali ovi kad ne znaju šta će s loptom, daju je Krstiću... on zna :D
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2901
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#2587 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by moon_walker_90 »

@Hedg i @Edin H.
Zahvaljujem vam momci :) ako Bog da sutra strpljenja,i da slavimo :)
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#2588 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by horion_bosona »

ultima_palabra wrote:
horion_bosona wrote:Latvija šuta trice 7/20 i eto ih na minus 3
Ali ovi kad ne znaju šta će s loptom, daju je Krstiću... on zna :D
gledo zadnju četvrtinu na rtrs-u, kaže debilni komentator "oštar start nad Krstićem"... :lol: zamalo da nas ukopaju smradovi... kakav će to sutra biti dan i rasplet, ako 4 ekipe na kraju budu imale 2 pobjede :-)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28516
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2589 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by BHF_Manijak »

Ma bice snimak na FTV-u 100%, bio je i nakon pobjede nad Crnom Gorom! :)
saphir_
Posts: 314
Joined: 04/09/2013 02:05
Location: Niagara Falls

#2590 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by saphir_ »

ko ce racunati sve ovo kos razlike +/- gore dolje. Dobro je sto je sutra prva utakmica izmedju Latvije i Makedonije. Ako Latvija pobjedi nece biti dobro al' nikako, jer onda nam samo pobjeda protiv Litve odgovara + ni to nije sigurno jer ce kos razlika odlucivati.
Sada ocekujem da Litvanija sredi crnogorce sa sto vecom razlikom i tako budu sigurni u prolaz prije sutrasnje utakmice.

Poslije vecerasnje utakmice cemo racunati :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2591 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

BHF_Manijak wrote:Ma bice snimak na FTV-u 100%, bio je i nakon pobjede nad Crnom Gorom! :)
Mislim sutra, poslije podnevnog dnevnika, osim ako debili ne bi reprizirali Sloveniju i Hrvatsku od večeras.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2592 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

Jel ovo na zadnjoj slici u članku o "dočeku" igrača pred dvoranom, Nemanja Gordić sa Fanaticos šalom ? :)
saphir_
Posts: 314
Joined: 04/09/2013 02:05
Location: Niagara Falls

#2593 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by saphir_ »










eh da je samo jos ovakav signal na ftv-u, kakav bi to merak bio al' jbg
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65945
Joined: 03/08/2010 19:04

#2594 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

Mustang1 wrote:Evo neko je postavio,nije Avdic ali ima onaj ples Moketa :lol: :lol: :lol:



:lol: :lol:
User avatar
rage_guy
Posts: 1025
Joined: 16/08/2012 15:12

#2595 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by rage_guy »

saphir_ wrote:ko ce racunati sve ovo kos razlike +/- gore dolje. Dobro je sto je sutra prva utakmica izmedju Latvije i Makedonije. Ako Latvija pobjedi nece biti dobro al' nikako, jer onda nam samo pobjeda protiv Litve odgovara + ni to nije sigurno jer ce kos razlika odlucivati.
Sada ocekujem da Litvanija sredi crnogorce sa sto vecom razlikom i tako budu sigurni u prolaz prije sutrasnje utakmice.

Poslije vecerasnje utakmice cemo racunati :D
Ako se u slucaju da tri ili vise ekipa imaju isto bodova gleda kos razlika, onda nam i u slucaju da Makedonija dobije Latviju odgovara samo pobjeda nad Litvanijom. Jer ako Makedonci dobiju Latviju, a mi izgubimo od Litvanije, mi, Latvija i Makedonija cemo imat isto bodova, ali ce tada Makedonci sigurno imat bolju kos razliku(jer je i trenutno bolja).
Dakle, ako sam ja ovo dobro skontao, samo pobjeda nam odgovara sutra.
Last edited by rage_guy on 08/09/2013 19:53, edited 1 time in total.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65945
Joined: 03/08/2010 19:04

#2596 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

http://kosarka.org/main.asp?dir=news&newsid=46713

KS Crne Gore: "Dašić nije želio ući u igru"

Još se nije stišala bura zbog izbacivanja Vladimira Dašića iz crnogorske reprezentacije.


Nakon što je Vladimir Dašić utvrdio da je njegova jedina krivica što je želio više igrati i tako pomoći svojim suigračima u važnoj utakmici protiv Letonije, u KS Crne Gore imaju potpuno drukčiju verziju događaja i tvrde da je krilni centar odbio ući u igru na poluvremenu spomenute utakmice:

"Mišljenja smo da se radi o izuzetno neprimjerenom i teškom prekršaju koji je u suprotnosti sa svim sportskim, ljudskim i etičkim normama. Istu stvar napravio je i na EP 2011. u Litvi. Zbog toga smo donijeli odluku da ga udaljima iz reprezentacije kako bismo sačuvali jedinstvo i intergritet crnogorske reprezentacije" - kažu u KS CG i nastavljaju u svom priopćenju:

"Dašić kao potpuno fizički spreman igrač, bez odgovarajućeg objašnjenja, na zagrijavanju između dva poluvremena priopćio je svoju odluku pomoćnom treneru Zvezdanu Mitroviću, istaknuvši da se na njega ne može računati u drugom poluvremenu utakmice, koja je u velikoj mjeri odlučivala o prolasku Crne Gore u drugu rundu. Cijelo čelništvo reprezentacije, zajedno sa stručnim i medicinskim stožerom naše momčadi, žali zbog neophodnosti donošenja ovako teške odluke, posebno u tijeku održavanja velikog natjecanja kakvo je Europsko prvenstvo."
samoyu
Posts: 404
Joined: 22/06/2010 21:19

#2597 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by samoyu »

BHF_Manijak wrote:Ma bice snimak na FTV-u 100%, bio je i nakon pobjede nad Crnom Gorom! :)

Snimak utakmice BiH - Makedonija veceras 00:30 FTV
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65945
Joined: 03/08/2010 19:04

#2598 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

Mustang1 wrote:Vidi ovog iza Edina sto se trzno :lol: :lol:



:lol: :lol: :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2599 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Edin H. »

It_is_a_Leclerc wrote:Jel ovo na zadnjoj slici u članku o "dočeku" igrača pred dvoranom, Nemanja Gordić sa Fanaticos šalom ? :)
Sa kojeg websitea?
Postavi sliku
tagomago
Posts: 550
Joined: 10/09/2012 19:38

#2600 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by tagomago »

miki hipi teletović :lol:
Locked