Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#2576 Re: Juventus FC

Post by skafiskafsnjak »

Zivi bili pa vidjeli taj "strasssni" Juve u ligi prvaka dogodine
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2577 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Dečko ti si pobrko lončiće. Niko nije rekao da je Juventus najbolja momčad na svijetu u ovom trenutku, ali isto tako stoji činjenica da je jedini neporažen klub liga petice do sada. Eh sad što su tvoje fantazmagorije o Seriji A na nivou petogodišnjeg djeteta, tvoja stvar, ne zamaraj nas živ bio, nego ajde lijepo na Premiership thread, a uskoro će i evropska liga, valja i tamo šta napisati. A kolko bi imali poraza da igraju u engleskoj, španskoj ligi... to ne znamo, vjerovatno jer ne igraju u istim, tako da... ;-)

Ne znam čemu fascinacija nečim što je ''lošeg kvaliteta, nezanimljivo...'', imaš brate, ultra zanimljivu englesku ligu, el clasico, pa uživaj, jelte. Peace.
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#2578 Re: Juventus FC

Post by wickerman »

armin.i.am wrote:ma Keli ce biti kao Brane Ivanovic(Chelsea) :oops: :dance:
Ja kad sam ga vidio prvi put u Juventusu bio je na beku(ja milim Capellova era),pa onda je imao neku posudbu pa tek kasnije je poceo igrati DC!
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#2579 Re: Juventus FC

Post by p206 »

p206 wrote:Molio bih navijače Juvea da pročitaju ovaj post.

Riječ je o momku koji je teško bolestan i potrebna mu je operacija.
Inače Maksa je veliki navijač Juvea. Mnogo puta sam igrao sa njim lopte i tu je uvijek bio dres Del Piera. Ljetos smo baš igrali, a sad je nepokretan... Momak je stvarno za primjer, iako je rano ostao bez jednog roditelja.

Ovdje možete vidjeti detaljno o čemu se radi.

http://www.sarajevo-x.com/bih/humanitar ... /111206085

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 35&t=93544

ProCredit banka
Na ime: Nejra Maksić
Račun za uplate iz BiH: 1941022842801163
Iban Code: BA39 194-102-28428022-30

Turkish ziraat banka:
Na ime: Jasmin Maksić
km račun je 1860004055580015
i devizni 1860004655580014
Pozivom na ovaj broj 090 291 030 donirate 2.00 KM. Pomozimo Jasminu Maksiću...
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2580 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

L00d wrote:Da igraju u Engleskoj imali bi poraza kao svi ti zajedno :lol: :lol: :lol:
ima li teme da ti ne dodjes da seres
User avatar
ElRe
Posts: 16931
Joined: 12/12/2011 11:28

#2581 Re: Juventus FC

Post by ElRe »

User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#2582 Re: Juventus FC

Post by bordo gandalf »

Manic Psycho wrote:
L00d wrote:Da igraju u Engleskoj imali bi poraza kao svi ti zajedno :lol: :lol: :lol:
ima li teme da ti ne dodjes da seres
Samo je realan ko madrid :D
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2583 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

rashtiman wrote:
Manic Psycho wrote:
L00d wrote:Da igraju u Engleskoj imali bi poraza kao svi ti zajedno :lol: :lol: :lol:
ima li teme da ti ne dodjes da seres
Samo je realan ko madrid :D
nemam mu realnijeg, a i jedinstven je totalno. majke mi :lol:
User avatar
no_mani=no_fjučr
Posts: 741
Joined: 25/07/2011 08:02

#2584 Re: Juventus FC

Post by no_mani=no_fjučr »

L00d wrote:Da igraju u Engleskoj imali bi poraza kao svi ti zajedno :lol: :lol: :lol:
Vrlo si neuk.Završio večernju sinoć?

U svakom slučaju Juve je šampion veći od svih u Engleskoj, brko.


User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2585 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Furiozan start. 1-0 Pepe

Forza Juve!
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2586 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

trpaj :dance:
User avatar
studeni76
Posts: 6783
Joined: 03/06/2009 14:12

#2587 Re: Juventus FC

Post by studeni76 »

Uh al me nerviraju sa ovim peljanjem. Fali dobar napadač, da se ovakve utakmice rješavaju ranije
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2588 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

matrija u drugom poluvremenu ubaciti
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2589 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Quaglia napolje, Matri unutra. Ovaj Quag nije ni 20% onog od prosle (polu)sezone...

Dobra igra samo moramo pod hitno zavrsnicu popraviti, do sada je trebalo biti 3-4 naprema 0 a ovako je samo 1 - 0.

Forza Juve!!!
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2590 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

jedva drugi :-)
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2591 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Dobar pogodak za samopuzdanje. :thumbup:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2592 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Završnica postaje hronični problem, jako puno propuštenih prilika. Ali 3 boda su tu prije još jedne teške utakmice u Udinama. Giacherini imao dosta loših pasova i u tri situacije pred golom dosta blago i traljavo reagovo. Protiv Udinezea se vraćaju Bonnuci i Vidal, idemo na pobjedu. :thumbup:

Forza Juve!
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2593 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Zavrsnica je bas problem, mada imamo opet drugi napad lige s 27 postignutih golova u 15 utakmica. Ali s obzirom na broj sansi koje stvorimo to je malo. Nesto ne vidim nacin na koji ce se ovo popraviti osim da neko od napadaca ne udje u fenomenalnu formu. U januaru sumnjam da ce dolaziti iko od napadaca, jedino ce se vratiti Vucina ali i on nije masina za golove.

Dobra, standardna igra i sasvim zasluzena pobjeda. Jos ako u srijedu mlatnemo Udine, gdje ce nam biti kraj :mrgreen:

Forza Juve!!!
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2594 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Jedini problem - realizacija :roll:.
U januaru Montoliva i lijevog beka pod hitno.
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2595 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

21 sut, 11 u okvir gola i samo dvije lopte u mrezi :-)
slabo, mora to puno bolje
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#2596 Re: Juventus FC

Post by Bianconeri1988 »

Ovu sezonu možemo izgurati sa ovim napadačima, ali na ljeto će nam trebati klasični napadač koji koristi svoje prilike...

Ovako su prioritet vezni igrač i lijevi bek.

Udinesea dobiti u srijedu i mirno otići na odmor, bilo bi bezveze da izgubimo i da uprskamo sve ovo dobro što smo uradili ovih 15 utakmica, ipak još uvijek se nismo dovoljno odlijepili.
User avatar
ElRe
Posts: 16931
Joined: 12/12/2011 11:28

#2597 Re: Juventus FC

Post by ElRe »

Udinese, realno, tesko da cemo dobiti, remi je vec realniji. Osim ako ih Conte napali :mrgreen:
User avatar
ElRe
Posts: 16931
Joined: 12/12/2011 11:28

#2598 Re: Juventus FC

Post by ElRe »

User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2599 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Jest da Udine ima 7 pobjeda od 7 utakmica na domacem terenu ali mi igramo odlicno ove sezone i ne znam zasto im mi ne bi mogli nanijeti prvi poraz. Realno imamo igru i kvalitet, neuspjeh moze biti samo rezultat psihe i prevelikog postovanja prema tom njihovom domacem "rekordu". Svi osim Vucine su na raspolaganju i svi odlicno igraju. Udinese here we come! 8-)

Forza Juve!!!
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2600 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Ne sekiram se ja za Udine. Samo zbog neefikasnosti napadaca ce biti nerijeseno, 1-1 ili 2-2.
Post Reply