Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2576 Re: Juventus FC
Zivi bili pa vidjeli taj "strasssni" Juve u ligi prvaka dogodine
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2577 Re: Juventus FC
Dečko ti si pobrko lončiće. Niko nije rekao da je Juventus najbolja momčad na svijetu u ovom trenutku, ali isto tako stoji činjenica da je jedini neporažen klub liga petice do sada. Eh sad što su tvoje fantazmagorije o Seriji A na nivou petogodišnjeg djeteta, tvoja stvar, ne zamaraj nas živ bio, nego ajde lijepo na Premiership thread, a uskoro će i evropska liga, valja i tamo šta napisati. A kolko bi imali poraza da igraju u engleskoj, španskoj ligi... to ne znamo, vjerovatno jer ne igraju u istim, tako da...
Ne znam čemu fascinacija nečim što je ''lošeg kvaliteta, nezanimljivo...'', imaš brate, ultra zanimljivu englesku ligu, el clasico, pa uživaj, jelte. Peace.
Ne znam čemu fascinacija nečim što je ''lošeg kvaliteta, nezanimljivo...'', imaš brate, ultra zanimljivu englesku ligu, el clasico, pa uživaj, jelte. Peace.
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#2578 Re: Juventus FC
Ja kad sam ga vidio prvi put u Juventusu bio je na beku(ja milim Capellova era),pa onda je imao neku posudbu pa tek kasnije je poceo igrati DC!armin.i.am wrote:ma Keli ce biti kao Brane Ivanovic(Chelsea)![]()
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#2579 Re: Juventus FC
Pozivom na ovaj broj 090 291 030 donirate 2.00 KM. Pomozimo Jasminu Maksiću...p206 wrote:Molio bih navijače Juvea da pročitaju ovaj post.
Riječ je o momku koji je teško bolestan i potrebna mu je operacija.
Inače Maksa je veliki navijač Juvea. Mnogo puta sam igrao sa njim lopte i tu je uvijek bio dres Del Piera. Ljetos smo baš igrali, a sad je nepokretan... Momak je stvarno za primjer, iako je rano ostao bez jednog roditelja.
Ovdje možete vidjeti detaljno o čemu se radi.
http://www.sarajevo-x.com/bih/humanitar ... /111206085
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 35&t=93544
ProCredit banka
Na ime: Nejra Maksić
Račun za uplate iz BiH: 1941022842801163
Iban Code: BA39 194-102-28428022-30
Turkish ziraat banka:
Na ime: Jasmin Maksić
km račun je 1860004055580015
i devizni 1860004655580014
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2580 Re: Juventus FC
ima li teme da ti ne dodjes da seresL00d wrote:Da igraju u Engleskoj imali bi poraza kao svi ti zajedno![]()
![]()
- ElRe
- Posts: 16931
- Joined: 12/12/2011 11:28
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#2582 Re: Juventus FC
Samo je realan ko madridManic Psycho wrote:ima li teme da ti ne dodjes da seresL00d wrote:Da igraju u Engleskoj imali bi poraza kao svi ti zajedno![]()
![]()
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2583 Re: Juventus FC
nemam mu realnijeg, a i jedinstven je totalno. majke mirashtiman wrote:Samo je realan ko madridManic Psycho wrote:ima li teme da ti ne dodjes da seresL00d wrote:Da igraju u Engleskoj imali bi poraza kao svi ti zajedno![]()
![]()
- no_mani=no_fjučr
- Posts: 741
- Joined: 25/07/2011 08:02
#2584 Re: Juventus FC
Vrlo si neuk.Završio večernju sinoć?L00d wrote:Da igraju u Engleskoj imali bi poraza kao svi ti zajedno![]()
![]()
U svakom slučaju Juve je šampion veći od svih u Engleskoj, brko.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2585 Re: Juventus FC
Furiozan start. 1-0 Pepe
Forza Juve!
Forza Juve!
- studeni76
- Posts: 6783
- Joined: 03/06/2009 14:12
#2587 Re: Juventus FC
Uh al me nerviraju sa ovim peljanjem. Fali dobar napadač, da se ovakve utakmice rješavaju ranije
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2588 Re: Juventus FC
matrija u drugom poluvremenu ubaciti
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2589 Re: Juventus FC
Quaglia napolje, Matri unutra. Ovaj Quag nije ni 20% onog od prosle (polu)sezone...
Dobra igra samo moramo pod hitno zavrsnicu popraviti, do sada je trebalo biti 3-4 naprema 0 a ovako je samo 1 - 0.
Forza Juve!!!
Dobra igra samo moramo pod hitno zavrsnicu popraviti, do sada je trebalo biti 3-4 naprema 0 a ovako je samo 1 - 0.
Forza Juve!!!
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2591 Re: Juventus FC
Dobar pogodak za samopuzdanje. 
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2592 Re: Juventus FC
Završnica postaje hronični problem, jako puno propuštenih prilika. Ali 3 boda su tu prije još jedne teške utakmice u Udinama. Giacherini imao dosta loših pasova i u tri situacije pred golom dosta blago i traljavo reagovo. Protiv Udinezea se vraćaju Bonnuci i Vidal, idemo na pobjedu.
Forza Juve!
Forza Juve!
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2593 Re: Juventus FC
Zavrsnica je bas problem, mada imamo opet drugi napad lige s 27 postignutih golova u 15 utakmica. Ali s obzirom na broj sansi koje stvorimo to je malo. Nesto ne vidim nacin na koji ce se ovo popraviti osim da neko od napadaca ne udje u fenomenalnu formu. U januaru sumnjam da ce dolaziti iko od napadaca, jedino ce se vratiti Vucina ali i on nije masina za golove.
Dobra, standardna igra i sasvim zasluzena pobjeda. Jos ako u srijedu mlatnemo Udine, gdje ce nam biti kraj
Forza Juve!!!
Dobra, standardna igra i sasvim zasluzena pobjeda. Jos ako u srijedu mlatnemo Udine, gdje ce nam biti kraj
Forza Juve!!!
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2594 Re: Juventus FC
Jedini problem - realizacija
.
U januaru Montoliva i lijevog beka pod hitno.
U januaru Montoliva i lijevog beka pod hitno.
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2595 Re: Juventus FC
21 sut, 11 u okvir gola i samo dvije lopte u mrezi
slabo, mora to puno bolje
slabo, mora to puno bolje
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#2596 Re: Juventus FC
Ovu sezonu možemo izgurati sa ovim napadačima, ali na ljeto će nam trebati klasični napadač koji koristi svoje prilike...
Ovako su prioritet vezni igrač i lijevi bek.
Udinesea dobiti u srijedu i mirno otići na odmor, bilo bi bezveze da izgubimo i da uprskamo sve ovo dobro što smo uradili ovih 15 utakmica, ipak još uvijek se nismo dovoljno odlijepili.
Ovako su prioritet vezni igrač i lijevi bek.
Udinesea dobiti u srijedu i mirno otići na odmor, bilo bi bezveze da izgubimo i da uprskamo sve ovo dobro što smo uradili ovih 15 utakmica, ipak još uvijek se nismo dovoljno odlijepili.
- ElRe
- Posts: 16931
- Joined: 12/12/2011 11:28
#2597 Re: Juventus FC
Udinese, realno, tesko da cemo dobiti, remi je vec realniji. Osim ako ih Conte napali 
- ElRe
- Posts: 16931
- Joined: 12/12/2011 11:28
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2599 Re: Juventus FC
Jest da Udine ima 7 pobjeda od 7 utakmica na domacem terenu ali mi igramo odlicno ove sezone i ne znam zasto im mi ne bi mogli nanijeti prvi poraz. Realno imamo igru i kvalitet, neuspjeh moze biti samo rezultat psihe i prevelikog postovanja prema tom njihovom domacem "rekordu". Svi osim Vucine su na raspolaganju i svi odlicno igraju. Udinese here we come!
Forza Juve!!!
Forza Juve!!!
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2600 Re: Juventus FC
Ne sekiram se ja za Udine. Samo zbog neefikasnosti napadaca ce biti nerijeseno, 1-1 ili 2-2.
