Imam jedan sočan, ali to pred 1/2 mećemzomri wrote:gospodski, za polufinale sam se sredio![]()
tvoji su bolji puno
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25726 Re: Liverpool FC
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25727 Re: Liverpool FC
ovaj?AmiĐa_Idriz wrote:Imam jedan sočan, ali to pred 1/2 mećemzomri wrote:gospodski, za polufinale sam se sredio![]()
tvoji su bolji puno![]()

- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25729 Re: Liverpool FC
čudo nisi prije kad je najbolji 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25730 Re: Liverpool FC
Za SP cu spremiti na MyPanini Lorketa i staviti na avatar ukoliko ga onaj bolid ne povede u Rusiju 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#25731 Re: Liverpool FC
Whoever Klopp brings on the next transfer window, I believe in him. Even if it's a banana tree.
Definitivno je Klopp pokazao mnogo više od one puke 433 formacije iz one prve godine i koja je bila dosta laka za pročitati protivnicima i sa kojom mi je vadio živce iz utakmice u utakmicu.
Sada ta ista formacija izgleda mnogo sadržajnija i protivnici u posljednjih nekoliko mjeseci nemaju odgovor na ovu igru, igrači su mnogo samopouzdaniji na terenu i ne boje se ama baš nikoga, ovaj momentum bi trebalo iskoristiti i uzeti klemponju.
Protivnicu su jake i iskusne ekipe ali mi ne izgledaju niti jači niti organizovaniji na terenu, Realova najveća mana je što su previše ovisni o Ronaldu baš kao i Barselona o Mesiju, Bayern mi izgleda pomalo i potrošeno, ova cijela sezona je bila uspavanka za njih, Bundesliga im je ponudila samo kante od timova za nabijanje gol razlike ( svaka čast RBL-u što su igrali beskompromisno i na pobjedu ) u LP jedini jači protivnik je bio PSG, ostatak takmičenja su dobijali evropsku sirotinju, Roma je čista fudbalska strast, zato su i najopasniji, igraju srcem baš kao i Livči i nikako ih ne bih otpisao. Ali Live svakoga od ovih timova može dobiti, zna to i Klopp i kada ih bude ložio pričama u svlačionici samo neka se raspita diskretno znaju li mu igrači ko je Rocky Balboa, da ne budu blećci ko oni dortmundovi čobani.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25732 Re: Liverpool FC
E jes vala, kad nam je sa Robertsonom ub'o moze i iz nase lige dovesti igraca, ja mu vjerujem
A sjecate se na pocetku, Andya nigdje nije bilo jbt
A sjecate se na pocetku, Andya nigdje nije bilo jbt
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25733 Re: Liverpool FC
Ukoliko imate Instagram otidjite na profil/stranicu "433" i pogledajte story
Djeca oko Melwooda trce sa repicima na glavi, pa jel ja sanjam

Djeca oko Melwooda trce sa repicima na glavi, pa jel ja sanjam
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25734 Re: Liverpool FC
evo brišem suze radosniceAmiĐa_Idriz wrote:Ukoliko imate Instagram otidjite na profil/stranicu "433" i pogledajte story![]()
![]()
Djeca oko Melwooda trce sa repicima na glavi, pa jel ja sanjam![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#25735 Re: Liverpool FC
A sta ako bude dupla kruna ove sezone, duplo zadovoljstvo. Lucas Leiva ide ka tituli? 
- Logovan
- Posts: 102852
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#25736 Re: Liverpool FC
Tweet navijača Liverpool FC-a koji je završio na sportskom programu engleske televizije.
"Zamislite da je Sterling ostao u Liverpoolu. Naš napadački trio bi bio Mane, Firmino i Salah."

"Zamislite da je Sterling ostao u Liverpoolu. Naš napadački trio bi bio Mane, Firmino i Salah."
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#25738 Re: Liverpool FC
Imal nervoze 
- Point.
- Posts: 33511
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#25739 Re: Liverpool FC
Joj ovoga 
Pool ce rastimati od fudbala koga god izvuku
Pool ce rastimati od fudbala koga god izvuku
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25740 Re: Liverpool FC
Kakva nervoza, pa tek je polufinale 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25741 Re: Liverpool FC
Trebal viza za ovu Ukrajinu
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#25742 Re: Liverpool FC
Priženiš kakvu Ukrajinku i ne trebaAmiĐa_Idriz wrote:Trebal viza za ovu Ukrajinu
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25743 Re: Liverpool FC
Evo kome trebaBeautiful Ukrainian klix for klix & Marriage with Real Photos - J4L.com
https://j4l.com › women
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#25746 Re: Liverpool FC
Daj nam rezervacije za Rim 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25747 Re: Liverpool FC
Valjda Centro šta organizuje 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#25748 Re: Liverpool FC
Džeko will

-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#25749 Re: Liverpool FC
De Amidja javi se Amri pitaj moze li karta bar 


