Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#25676 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

imaju i ove

Image

Image

Image

Image
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25677 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Naslovnica wrote: 07/01/2020 19:23
tempuser wrote: 07/01/2020 18:39
Naslovnica wrote: 07/01/2020 18:00
Izvini, ali ti isto ko s Marsa pao.
Da su htjeli zavezati dijete oni ne bi ni palili auto dok to ne učine.
To što si im ukazao, samo praviš budalu od sebe, vjeruj mi.
Okruženi smo polusvijetom i ne možeš ti tu puno učiniti.
Veži svoje dijete a za ostale, ako se izvuče samo sa kaznom bez da dijete nastrada, to je najbolje.
Još treba da ti kromanjonac napravi kakav problem...
:roll:
Ta politika gledanja svog posla, zabijanja glave u pijesak io strategija "boj se ovna - boj se govna" je ovo drustvo i drzavu i dovelo tamo gdje jest!
Situacija od danas, nije vezano za aute, ali jeste za nacn zivota. Nekakvo deriste u odijelu ski kluba mi u punoj brini i bez gledanja presjece put, skrenu prema ostatku djece i treneru. Da sam ga udario sa 90+kg bi ga rastavio na proste faktore. Tom logikom "gledaj samo sebe i ne mozes puno uciniti sam trebao" sam jel trebao ici svojim putem dok ga neko ne osakati? Ne, nego sam okrenuo za njim i trenera podsjetio sta je duzan i nagovjestio sta bi mu se sljedeci put moglo desiti. Sljedeci put ce povesti malo racuna, ako ne zbog djeteta onda zbog svoje guzice.
Djelimično tačno.
Eto, on je upozorio čovjeka i šta je time dobio?!
Kao da taj kromanjonac ne zna da dijete treba biti vezano?!
Dajte ba, ako on i dlakava mu hanuma u njega nisu svezali svoje dijete, zar zaista mialite da će neko upozorenje njima nešto promijeniti?! Ono, ima da vam kažu, hvala gospodine, nismo znali da se dijete treba vezati, nismk znali da je kažnjivo... :lol:
Prijavi ga policiji ako nemaš pametnija posla, a ja sam odavno odustao.
Kome ba, čemu?!
Boli me labavi, neka ide sve u 3 lijepe.
Davno sam imao neke ideale i gledao na budućnost kroz ružičaste naočale.
Ostavlja m mlađima da budu optimisti, ja sam odavno to prestao da budem.
Dobio je da nije beskorisni fikus i svoju mirnu savjest da je pokusao nesto popraviti. Malo li je? Da li je uspio nije do njega.
S druge strane, ti danas nemas nemas pametnija posla, a sutra cete ti i kromanjonac imati bezazleni sudar, nije bitno cijom krivicom, u kojem ce djetetu nesto biti samo zato sto ga on nije zavezao. Hoce li te onda boliti labavi?
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#25678 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

bitanga_sa_otesa wrote: 07/01/2020 22:24 jok,sumljam samo da ti znas sta je transaksl :-D

don't know, don't care.
:mrgreen: :mrgreen:
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#25679 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

tempuser wrote: 07/01/2020 23:11
Naslovnica wrote: 07/01/2020 19:23
tempuser wrote: 07/01/2020 18:39

Ta politika gledanja svog posla, zabijanja glave u pijesak io strategija "boj se ovna - boj se govna" je ovo drustvo i drzavu i dovelo tamo gdje jest!
Situacija od danas, nije vezano za aute, ali jeste za nacn zivota. Nekakvo deriste u odijelu ski kluba mi u punoj brini i bez gledanja presjece put, skrenu prema ostatku djece i treneru. Da sam ga udario sa 90+kg bi ga rastavio na proste faktore. Tom logikom "gledaj samo sebe i ne mozes puno uciniti sam trebao" sam jel trebao ici svojim putem dok ga neko ne osakati? Ne, nego sam okrenuo za njim i trenera podsjetio sta je duzan i nagovjestio sta bi mu se sljedeci put moglo desiti. Sljedeci put ce povesti malo racuna, ako ne zbog djeteta onda zbog svoje guzice.
Djelimično tačno.
Eto, on je upozorio čovjeka i šta je time dobio?!
Kao da taj kromanjonac ne zna da dijete treba biti vezano?!
Dajte ba, ako on i dlakava mu hanuma u njega nisu svezali svoje dijete, zar zaista mialite da će neko upozorenje njima nešto promijeniti?! Ono, ima da vam kažu, hvala gospodine, nismo znali da se dijete treba vezati, nismk znali da je kažnjivo... :lol:
Prijavi ga policiji ako nemaš pametnija posla, a ja sam odavno odustao.
Kome ba, čemu?!
Boli me labavi, neka ide sve u 3 lijepe.
Davno sam imao neke ideale i gledao na budućnost kroz ružičaste naočale.
Ostavlja m mlađima da budu optimisti, ja sam odavno to prestao da budem.
Dobio je da nije beskorisni fikus i svoju mirnu savjest da je pokusao nesto popraviti. Malo li je? Da li je uspio nije do njega.
S druge strane, ti danas nemas nemas pametnija posla, a sutra cete ti i kromanjonac imati bezazleni sudar, nije bitno cijom krivicom, u kojem ce djetetu nesto biti samo zato sto ga on nije zavezao. Hoce li te onda boliti labavi?
Malo je, naravno da je malo. I beskorisno. U moru budala koje nas okružuju, ne pada mi na pamet da zaustavljam ljude i govorim im da zavežu dijete. Ako oni nisu svjesni da bi to trebali uraditi, ne zbog kazne nego zbog djeteta, zar misliš da će moje pametovanje šta da promijeni u glavama tog polusvijeta?
I daa, ja imam pametnija posla od toga.
I bitno je čijom krivicom bude sudar. Ako nije moja krivica, naravno da me zaboli labavi.
Da još ne treba da osjećam mentalno samojebanje zbog debila?
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25680 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Naslovnica wrote: 08/01/2020 08:15
Malo je, naravno da je malo. I beskorisno. U moru budala koje nas okružuju, ne pada mi na pamet da zaustavljam ljude i govorim im da zavežu dijete. Ako oni nisu svjesni da bi to trebali uraditi, ne zbog kazne nego zbog djeteta, zar misliš da će moje pametovanje šta da promijeni u glavama tog polusvijeta?
I daa, ja imam pametnija posla od toga.
I bitno je čijom krivicom bude sudar. Ako nije moja krivica, naravno da me zaboli labavi.
Da još ne treba da osjećam mentalno samojebanje zbog debila?
Znaci tvoja opcija je zabiti glavu u pijesak pa kad te to udari po nosu cviliti kako ne valja drzava?
Jako se razlikujemo, kad je zdravlje djece u pitanju (jer o tome ne odlucuju djeca nego njihovi roditelji) meni je stvar ko je kriv apsolutno trivijalna.
Ne zelim ti, ali zasluzujes da ti se tvoj nacin razmisljanja osveti u zivotu. Sretno!
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#25681 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

tempuser wrote: 08/01/2020 08:26
Naslovnica wrote: 08/01/2020 08:15
Malo je, naravno da je malo. I beskorisno. U moru budala koje nas okružuju, ne pada mi na pamet da zaustavljam ljude i govorim im da zavežu dijete. Ako oni nisu svjesni da bi to trebali uraditi, ne zbog kazne nego zbog djeteta, zar misliš da će moje pametovanje šta da promijeni u glavama tog polusvijeta?
I daa, ja imam pametnija posla od toga.
I bitno je čijom krivicom bude sudar. Ako nije moja krivica, naravno da me zaboli labavi.
Da još ne treba da osjećam mentalno samojebanje zbog debila?
Znaci tvoja opcija je zabiti glavu u pijesak pa kad te to udari po nosu cviliti kako ne valja drzava?
Jako se razlikujemo, kad je zdravlje djece u pitanju (jer o tome ne odlucuju djeca nego njihovi roditelji) meni je stvar ko je kriv apsolutno trivijalna.
Ne zelim ti, ali zasluzujes da ti se tvoj nacin razmisljanja osveti u zivotu. Sretno!
Kakvo ba zabijanje glave u pijesak i cviljenje?!
Kakav moj način razmišljanja da mi se osveti u životu?!
Pričaš gluposti, mani se mene i mog razmišljanja i gledaj svoja posla.
Moja djeca su imala korita, sjedalice, "podguze" i bila svezana i još uvijek su. Auto ne kreće dok se ne svežu. Tako i supruga i ja. To su naučili od nas. Moja djeca su naučena da bacaju otpatke gdje im je mjesto, a ne kao većina njihovih vršnjaka, pojede čips, popije kolu i sve zafrljaci usput. Budu im puni džepovi papirića od prcaboca, pa to sve fino u kantu za otpatke. Moja djeca ne psuju, ne kradu drugarima olovke i gumice, imaju sve petice, uključujući i vladanje. Moja djeca obožavaju životinje i ne guraju im petarde u šupak.
Ne znam kakav to način razmišljanja treba da se meni osveti u životu? To što će me debil zgaziti na pješačkom, nadam se da nisi na to mislio? Ili što ću imati frontalni sudar sa debilom koji bulji u mobitel ili pretiče preko duple pune?
De mi pojasni šta ja to treba da uradim da debil ne bi drk'o mobitel u vožnji, preticao na duploj punoj i udarao pješake na pješačkom?!
Niti sam drot, niti sam RoboCop.
A država je karina od države i ne valja dobio ja po nosu ili ne.
Daj ba, dohavizaj se, gdje ti živiš?!
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#25682 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

Tesko vama sa vama samima, kad vam glava puna tudjih zivota.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25683 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Naslovnica wrote: 08/01/2020 09:29
Kakvo ba zabijanje glave u pijesak i cviljenje?!
Kakav moj način razmišljanja da mi se osveti u životu?!
Pričaš gluposti, mani se mene i mog razmišljanja i gledaj svoja posla.
Moja djeca su imala korita, sjedalice, "podguze" i bila svezana i još uvijek su. Auto ne kreće dok se ne svežu. Tako i supruga i ja. To su naučili od nas. Moja djeca su naučena da bacaju otpatke gdje im je mjesto, a ne kao većina njihovih vršnjaka, pojede čips, popije kolu i sve zafrljaci usput. Budu im puni džepovi papirića od prcaboca, pa to sve fino u kantu za otpatke. Moja djeca ne psuju, ne kradu drugarima olovke i gumice, imaju sve petice, uključujući i vladanje. Moja djeca obožavaju životinje i ne guraju im petarde u šupak.
Ne znam kakav to način razmišljanja treba da se meni osveti u životu? To što će me debil zgaziti na pješačkom, nadam se da nisi na to mislio? Ili što ću imati frontalni sudar sa debilom koji bulji u mobitel ili pretiče preko duple pune?
De mi pojasni šta ja to treba da uradim da debil ne bi drk'o mobitel u vožnji, preticao na duploj punoj i udarao pješake na pješačkom?!
Niti sam drot, niti sam RoboCop.
A država je karina od države i ne valja dobio ja po nosu ili ne.
Daj ba, dohavizaj se, gdje ti živiš?!
Pale sam na svijetu!
E kad vas jedan kojeg mama i tata nisu lijepo odgojili da se veze i da ne baca opatke osakati, da ne budem radikalan i zlurad kad ti djete takvih roditelja ti na crveno podleti pod tockove, onda cmizdri i placi i palamudi kako su tvoja djeca kao Bane tatin sin!
Matrix89
Posts: 117
Joined: 26/05/2019 21:27

#25684 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Matrix89 »

Kako me nervira kad pod opremu stave abs, esp, airbag, daljinsko zakljucavanje..., a auto 2008+ godiste
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#25685 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

tempuser wrote: 08/01/2020 09:53
Naslovnica wrote: 08/01/2020 09:29
Kakvo ba zabijanje glave u pijesak i cviljenje?!
Kakav moj način razmišljanja da mi se osveti u životu?!
Pričaš gluposti, mani se mene i mog razmišljanja i gledaj svoja posla.
Moja djeca su imala korita, sjedalice, "podguze" i bila svezana i još uvijek su. Auto ne kreće dok se ne svežu. Tako i supruga i ja. To su naučili od nas. Moja djeca su naučena da bacaju otpatke gdje im je mjesto, a ne kao većina njihovih vršnjaka, pojede čips, popije kolu i sve zafrljaci usput. Budu im puni džepovi papirića od prcaboca, pa to sve fino u kantu za otpatke. Moja djeca ne psuju, ne kradu drugarima olovke i gumice, imaju sve petice, uključujući i vladanje. Moja djeca obožavaju životinje i ne guraju im petarde u šupak.
Ne znam kakav to način razmišljanja treba da se meni osveti u životu? To što će me debil zgaziti na pješačkom, nadam se da nisi na to mislio? Ili što ću imati frontalni sudar sa debilom koji bulji u mobitel ili pretiče preko duple pune?
De mi pojasni šta ja to treba da uradim da debil ne bi drk'o mobitel u vožnji, preticao na duploj punoj i udarao pješake na pješačkom?!
Niti sam drot, niti sam RoboCop.
A država je karina od države i ne valja dobio ja po nosu ili ne.
Daj ba, dohavizaj se, gdje ti živiš?!
Pale sam na svijetu!
E kad vas jedan kojeg mama i tata nisu lijepo odgojili da se veze i da ne baca opatke osakati, da ne budem radikalan i zlurad kad ti djete takvih roditelja ti na crveno podleti pod tockove, onda cmizdri i placi i palamudi kako su tvoja djeca kao Bane tatin sin!
A šta ti možeš da uradiš da djeca takvih roditelja ne budu takva i da ne zgaze mene ili da ja ne zgazim njih?!?!?!?!
:lol: :roll:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25686 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Naslovnica wrote: 08/01/2020 09:59
Pale sam na svijetu!
E kad vas jedan kojeg mama i tata nisu lijepo odgojili da se veze i da ne baca opatke osakati, da ne budem radikalan i zlurad kad ti djete takvih roditelja ti na crveno podleti pod tockove, onda cmizdri i placi i palamudi kako su tvoja djeca kao Bane tatin sin!
A šta ti možeš da uradiš da djeca takvih roditelja ne budu takva i da ne zgaze mene ili da ja ne zgazim njih?!?!?!?!
:lol: :roll:
[/quote]

Ja mogu da ih upozorim i to uradim kad sam god u prilici.
Koliko god da je malo i beskorisno toliko je beskonacno vise nego sto za neko opste dobro napravi noj sa glavom u pijesku!
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#25687 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

tempuser wrote: 08/01/2020 10:03
Naslovnica wrote: 08/01/2020 09:59
Pale sam na svijetu!
E kad vas jedan kojeg mama i tata nisu lijepo odgojili da se veze i da ne baca opatke osakati, da ne budem radikalan i zlurad kad ti djete takvih roditelja ti na crveno podleti pod tockove, onda cmizdri i placi i palamudi kako su tvoja djeca kao Bane tatin sin!
A šta ti možeš da uradiš da djeca takvih roditelja ne budu takva i da ne zgaze mene ili da ja ne zgazim njih?!?!?!?!
:lol: :roll:
Ja mogu da ih upozorim i to uradim kad sam god u prilici.
Koliko god da je malo i beskorisno toliko je beskonacno vise nego sto za neko opste dobro napravi noj sa glavom u pijesku!
[/quote]
Bravo, samo naprijed!
:thumbup: :bih:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25688 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Naslovnica wrote: 08/01/2020 10:08
tempuser wrote: 08/01/2020 10:03

Ja mogu da ih upozorim i to uradim kad sam god u prilici.
Koliko god da je malo i beskorisno toliko je beskonacno vise nego sto za neko opste dobro napravi noj sa glavom u pijesku!
Bravo, samo naprijed!
:thumbup: :bih:
Ne znam onda sto se kacis za postupke drugih i cemu glupi komentari tipa:

"Naslovnica wrote: ↑07/01/2020 18:00

...
To što si im ukazao, samo praviš budalu od sebe, vjeruj mi."?
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#25689 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

tempuser wrote: 08/01/2020 10:38
Naslovnica wrote: 08/01/2020 10:08
tempuser wrote: 08/01/2020 10:03

Ja mogu da ih upozorim i to uradim kad sam god u prilici.
Koliko god da je malo i beskorisno toliko je beskonacno vise nego sto za neko opste dobro napravi noj sa glavom u pijesku!
Bravo, samo naprijed!
:thumbup: :bih:
Ne znam onda sto se kacis za postupke drugih i cemu glupi komentari tipa:

"Naslovnica wrote: ↑07/01/2020 18:00

...
To što si im ukazao, samo praviš budalu od sebe, vjeruj mi."?
Nisam se zakačio na tvoj post nego na post druge osobe.
Jesi li ti njihov advokat na forumu ili šta?
Ako njima smeta onda oni trebaju da mi to kažu, isto kao što sam i ja tebi rekao, ali tebi je izgleda džaba govoriti.
A to da li je komentar glup ili ne, to je u glavi čitaoca.
8-)
Concord
Posts: 956
Joined: 14/12/2017 15:51

#25690 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Concord »

Nije lose tu i tamo skrenuti paznju za nesto (kad je zgodna situacija) ali na svakom koraku uciti ljude pravilima je ispravljanje krive Drine. Kad bi utjerivao pravdu za sve sto vidim na cesti bio bi mrtav za 24 sata. Ne pada mi na pamet da svako malo sebe dovodim u situaciju da me neka seljacina salje u picku materinu, poznavajuci sebe nikad na tome ne bi zavrsilo.
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#25691 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Concord wrote: 08/01/2020 11:03 Nije lose tu i tamo skrenuti paznju za nesto (kad je zgodna situacija) ali na svakom koraku uciti ljude pravilima je ispravljanje krive Drine. Kad bi utjerivao pravdu za sve sto vidim na cesti bio bi mrtav za 24 sata. Ne pada mi na pamet da svako malo sebe dovodim u situaciju da me neka seljacina salje u picku materinu, poznavajuci sebe nikad na tome ne bi zavrsilo.
Upravo tako.
:thumbup:
Jbte, pola grada se ne veže, ja da sada govorim ljudima da treba da se zavežu?!
Pa, mislim... :roll: :roll: :roll:
Last edited by Naslovnica on 08/01/2020 11:06, edited 1 time in total.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25692 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Naslovnica wrote: 08/01/2020 10:49
tempuser wrote: 08/01/2020 10:38
Naslovnica wrote: 08/01/2020 10:08
Bravo, samo naprijed!
:thumbup: :bih:
Ne znam onda sto se kacis za postupke drugih i cemu glupi komentari tipa:

"Naslovnica wrote: ↑07/01/2020 18:00

...
To što si im ukazao, samo praviš budalu od sebe, vjeruj mi."?
Nisam se zakačio na tvoj post nego na post druge osobe.
Jesi li ti njihov advokat na forumu ili šta?
Ako njima smeta onda oni trebaju da mi to kažu, isto kao što sam i ja tebi rekao, ali tebi je izgleda džaba govoriti.
A to da li je komentar glup ili ne, to je u glavi čitaoca.
8-)
Ko je tvrdio da si se kacio za moj post?
Prateci tu tvoju logiku, ako tebi ne smetaju postupci druge osobe, ne znam sto si se nicim izazvan javio?
Da ti nisi slucajno advokat maRmuna sto ne veze dijete?
Poradi malo na logici i rezonima jer se ovako samo dovodis u apsurd i glupu situaciju!
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#25693 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

tempuser wrote: 08/01/2020 11:06
Naslovnica wrote: 08/01/2020 10:49
tempuser wrote: 08/01/2020 10:38

Ne znam onda sto se kacis za postupke drugih i cemu glupi komentari tipa:

"Naslovnica wrote: ↑07/01/2020 18:00

...
To što si im ukazao, samo praviš budalu od sebe, vjeruj mi."?
Nisam se zakačio na tvoj post nego na post druge osobe.
Jesi li ti njihov advokat na forumu ili šta?
Ako njima smeta onda oni trebaju da mi to kažu, isto kao što sam i ja tebi rekao, ali tebi je izgleda džaba govoriti.
A to da li je komentar glup ili ne, to je u glavi čitaoca.
8-)
Ko je tvrdio da si se kacio za moj post?
Prateci tu tvoju logiku, ako tebi ne smetaju postupci druge osobe, ne znam sto si se nicim izazvan javio?
Da ti nisi slucajno advokat maRmuna sto ne veze dijete?
Poradi malo na logici i rezonima jer se ovako samo dovodis u apsurd i glupu situaciju!
FOE majka. 8-)
'aj zdra'o.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25694 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Nisam ti ja kriv sto si bez qu... krenuo u svatove pa sad izigravas kulera sa FOE! :lol:
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#25695 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by un1ted »

@tempuser

Da li postoji i jedan post u kojem ti nisi u pravu? :D
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25696 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

un1ted wrote: 08/01/2020 11:17 @tempuser

Da li postoji i jedan post u kojem ti nisi u pravu? :D
Nije ovdje pitanje ko je upravu, nego principa i logike, liku kao smeta ista stvar koju je on napravio! :-)
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#25697 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Industrialyzer »

un1ted wrote: 08/01/2020 11:17 @tempuser

Da li postoji i jedan post u kojem ti nisi u pravu? :D
:lol: :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#25698 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Interesantan lik, mora se priznati... :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#25699 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Ne vrijedi ljudima objasnjavat kad je vecina krezuba marva al u slucaju udesa kad dijete pogine valja ga nosit na dusi...bio ti kriv ili ne...
A reci debilu nekom, samo sebi problem navuci...
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#25700 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Throttle wrote: 08/01/2020 16:13 ... al u slucaju udesa kad dijete pogine valja ga nosit na dusi...bio ti kriv ili ne...
To je poenta cijele price, ali kao sto vidis ne misli svako tako!
Post Reply