Loris Karius has 13 clean-sheets in his last 22 starts for Liverpool.
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25626 Re: Liverpool FC
Sta mislite koji je stadion ostao neosvojen u Premu 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25628 Re: Liverpool FC
Jel to to, jesmo li u top 4?

- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#25629 Re: Liverpool FC
bravo Chelsea 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25631 Re: Liverpool FC
Krali su se novčanici, branio je Lorke
Jednostavno scouserske furke
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25632 Re: Liverpool FC
zomri wrote:Krali su se novčanici, branio je Lorke
Jednostavno scouserske furke
Samo požuri, već snimaju pjesme o njemu
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25633 Re: Liverpool FC
LoLrke LoLrkeAmiĐa_Idriz wrote:zomri wrote:Krali su se novčanici, branio je Lorke
Jednostavno scouserske furke
![]()
![]()
Samo požuri, već snimaju pjesme o njemu![]()
![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25634 Re: Liverpool FC
Tomahawk11 wrote:AmiĐa_Idriz wrote:Liverpool's Premier League fixture against Chelsea at Stamford Bridge has been rescheduled for a 4.30pm BST kick-off on Sunday May 6.
City uzima 6-0 u revanšu
Zomri da tek vidis armenske verzije, mnogoooi suptilnija
- Tito_i_Partija
- Posts: 12408
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#25635 Re: Liverpool FC
Preimenovat' temu u "Lorispool FC". 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25636 Re: Liverpool FC
Dajte medalju ovom dečku, ja sam apsolutno zaTito_i_Partija wrote:Preimenovat' temu u "Lorispool FC".
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25637 Re: Liverpool FC
I ja sam za
Tomo reaguj
E da momak zna za nas svima bi nam po potpisan dres poslao
E da momak zna za nas svima bi nam po potpisan dres poslao
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25638 Re: Liverpool FC
Medalja za Tita, a gosp Buvač pročitali ste šta Amiđa piše? Znate onda šta vam je činiti 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25639 Re: Liverpool FC
Malo sam se zarovio u historiju teme i čitao postove u vrijeme potpisa Firmina

-
Mustang1
- Posts: 29954
- Joined: 29/12/2010 17:31
#25640 Re: Liverpool FC
Sta sam ja rekao?zomri wrote:Malo sam se zarovio u historiju teme i čitao postove u vrijeme potpisa Firmina![]()
![]()
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25641 Re: Liverpool FC
"Anonimus"
"Mogli ste Freda uzeti za 20 miliona"
"Novi Ryan Babel"
Najviše se isprovaljivali ovi Realovci
Mustangu sam dužan kompliment da je pogodio za Clyne-a za koga sam ja bio skeptičan
Ispade da je i on bio solidno pojačanje.
"Mogli ste Freda uzeti za 20 miliona"
"Novi Ryan Babel"
Najviše se isprovaljivali ovi Realovci
Mustangu sam dužan kompliment da je pogodio za Clyne-a za koga sam ja bio skeptičan
-
Mustang1
- Posts: 29954
- Joined: 29/12/2010 17:31
#25642 Re: Liverpool FC
Ja ako pogodim nekog igraca to je sve zbog Fife, a i ako ofulam isto je zbog Fife 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25643 Re: Liverpool FC
Ja mislim da nisam nesto nikad kritikovao transfere, cisto iz razloga da vidimo kakvi su, mada ne znam mozda nekad jesam
Dobro se sjecam da sam Bogdana ovdje najavljivao kao VELIKO POJACANJE

Dobro se sjecam da sam Bogdana ovdje najavljivao kao VELIKO POJACANJE
- Tito_i_Partija
- Posts: 12408
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#25644 Re: Liverpool FC
Nisam ni ja bio nesto ocaran Firminom u Hoffenheimu, k'o sto nisam ni Salahom u Romi i Chelsea-u, al' jebiga...mijenjanje sredine cini cuda. 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#25645 Re: Liverpool FC
@Tito Kako nisi ba vidio Firmine majstorije u Hoffu, ja sam ga vidio kada je tek došao u Njemačku i čudio se kako Live nikada ovakvog igrača ne izmisli za male pare iz brazilske lige, a neke lijeve ekipe redovno dovede dobre igrače za siću - ako ništa on sada igra za Livči.
Za sutrašnju tekmu neki portali najavljuju 3-4-3 formaciju sa Oxom umjesto Salaha koji bi trebao biti na klupi, Klopp nije siguran hoće li Mo biti spreman sutra, ne znam šta da mislim o svemu ovome - nipošto ne bih volio da radi prolaza dalje Salaha skršimo na duže staze, bilo bi to nepošteno i prema Salahu koji je po svemu sudeći i van terena ljudina, šteta bi bilo takvog rijetkog čovjeka unazaditi, prepone vuku gadne posljedice.
Za sutrašnju tekmu neki portali najavljuju 3-4-3 formaciju sa Oxom umjesto Salaha koji bi trebao biti na klupi, Klopp nije siguran hoće li Mo biti spreman sutra, ne znam šta da mislim o svemu ovome - nipošto ne bih volio da radi prolaza dalje Salaha skršimo na duže staze, bilo bi to nepošteno i prema Salahu koji je po svemu sudeći i van terena ljudina, šteta bi bilo takvog rijetkog čovjeka unazaditi, prepone vuku gadne posljedice.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25646 Re: Liverpool FC
Svi imamo grijeha iz prošlostiAmiĐa_Idriz wrote:Ja mislim da nisam nesto nikad kritikovao transfere, cisto iz razloga da vidimo kakvi su, mada ne znam mozda nekad jesam![]()
Dobro se sjecam da sam Bogdana ovdje najavljivao kao VELIKO POJACANJE![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Mene je Comolli prevario, mislio sam da fakat zna šta radi.
A i Brendonu sam dosta vjerovao do one sezone u LP, tad sam skontao da taj nije za nas
- Tito_i_Partija
- Posts: 12408
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#25647 Re: Liverpool FC
Ma dobro, ne govorim da je bio los igrac, al' eto meni tad nije nesto posebno zap'o za oko. Pogotovo kad je Ibisevic grohno, tad su mi nekako svi kompletno pali u ocima.Gandalf wrote:@Tito Kako nisi ba vidio Firmine majstorije u Hoffu, ja sam ga vidio kada je tek došao u Njemačku i čudio se kako Live nikada ovakvog igrača ne izmisli za male pare iz brazilske lige, a neke lijeve ekipe redovno dovede dobre igrače za siću - ako ništa on sada igra za Livči
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25648 Re: Liverpool FC
A gdje nam je onaj brat sa najlegendarnijim nickom ikada, Lucas Leivazomri wrote:Svi imamo grijeha iz prošlostiAmiĐa_Idriz wrote:Ja mislim da nisam nesto nikad kritikovao transfere, cisto iz razloga da vidimo kakvi su, mada ne znam mozda nekad jesam![]()
Dobro se sjecam da sam Bogdana ovdje najavljivao kao VELIKO POJACANJE![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Mene je Comolli prevario, mislio sam da fakat zna šta radi.
A i Brendonu sam dosta vjerovao do one sezone u LP, tad sam skontao da taj nije za nasDa, da, prešao sam i preko provala u Being Liverpool , stalnim mijenjanjima formacije u onoj wannabe šampionskoj sezoni, uništavanju svakog pojačanja sa kontinenta itd
Mea culpa
Ja mislim da bi on i sada Jurgena maknuo i vratio Rafu na klupu
Momo trenirao bez problema, dakle spreman za Bournemouth
I da, gosp. Buvac mozete mi se javiti u pp za dresove Lorisa, ja bi volio onaj crni da dobijem bas je mocan a i on logicno mocno izgleda u njemu, neka se bijelim markerom potpise, unaprijed zahvalan
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#25649 Re: Liverpool FC
NAJOMRAŽENIJI igrač Manchester Uniteda koji je zadnjih deset godina proveo tamo i u Evertonu, na ljeto kao slobodan igrač prelazi u klub koji je najveći rival spomenutih velikana.
Ovu informaciju donosi ni manje ni više nego L'Equipe.
Najugledniji sportski dnevnik na svijetu navodi da će Marouane Fellaini (30), osporavani veznjak Red Devilsa, prijeći među Redse na kraju sezone i po isteku ugovora s klubom koji ga je 2013. kupio za 27 milijuna funti od Evertona, gdje je u pet godina prije toga postao jedan od najtraženijih veznjaka Premier League.
Prema ovom izvoru, Liverpool je već belgijskom reprezentativcu poslao nacrt trogodišnjeg ugovora,

Ovu informaciju donosi ni manje ni više nego L'Equipe.
Najugledniji sportski dnevnik na svijetu navodi da će Marouane Fellaini (30), osporavani veznjak Red Devilsa, prijeći među Redse na kraju sezone i po isteku ugovora s klubom koji ga je 2013. kupio za 27 milijuna funti od Evertona, gdje je u pet godina prije toga postao jedan od najtraženijih veznjaka Premier League.
Prema ovom izvoru, Liverpool je već belgijskom reprezentativcu poslao nacrt trogodišnjeg ugovora,

