Demokratska fronta Željko Komšić

User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#25601 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by skupljac_zeljeza »

madner wrote:Ma naravno, samo zbog toga. Nije to sto se Titina slika jos moze vidjet po raznim kancelarijama.

Kazem ne mozes poklopiti sve baze. Nekome je Pavelic drag, nekome Tito. Ili jedni ili drugi :D
Ponavljam se na temi, ali zbog toga ljevica da li pojedinačno ili ujedinjena imat će tih 17%, a onda će kukati ovdje na glup narod. I to samo u FBiH. U Prijedoru i Livnu mogu praviti samo selfije na predizbornim skupovima.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#25602 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Srecom imamo zato drzavotvornu desnicu koja moze vise. :D
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#25603 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by skupljac_zeljeza »

madner wrote:Srecom imamo zato drzavotvornu desnicu koja moze vise. :D
Nemamo mi ni desnice. Ovo što se zove SDA je interesna skupina grupe Bošnjaka koja dobija onako glasove na budalijesanju ljevice.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#25604 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Onda ti ne valja racunica. Gdje je ostalih 70%? :D
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#25605 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by skupljac_zeljeza »

madner wrote:Onda ti ne valja racunica. Gdje je ostalih 70%? :D
Misliš na FBiH ili BiH?

Većina prespava taj dan pošto nema opcije u kakve i ja spadam ili potrošim svoj listić na rođaka ili jarana. Svejedno je dokle je ovako.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#25606 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sumirprimus »

pa nista onda,nek vecina nastavi spavat i kad sve ode dodjavola,nek se ne umaraju kukumakanjem kad nestane za kafe i kladionice.puno li je a i ljeti sunce ubi..
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#25607 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Sto jest jest, fali nam jos stranaka. Ovih 200 jednostavno nema ono sto vecina trazi. :D
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#25608 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by skupljac_zeljeza »

madner wrote:Sto jest jest, fali nam jos stranaka. Ovih 200 jednostavno nema ono sto vecina trazi. :D
Pusti tu ironiju. Šta misliš da bi trebali? Šta je realno moguće?
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#25609 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

Orange Revolution wrote:HM 2011
Evo da ti odgovrim,jel ovo predsjednik ili šta već,šta nam slika dokazuje,kome je on predsjednik a kome predstavnik,meni nije niti će biti a tebi ako jeste vodi ga kući.

[img][IMG]http://i.imgur.com/3ElWIHr.jpg[/img][/img]
http://www.jutarnji.hr/mahao-s-cetiri-p ... a/1162230/
http://www.kurir.rs/skandal-zbog-4-prst ... ak-1216149
http://www.avaz.ba/clanak/151120/optuzb ... karadavija
http://bosniapress.net/egipat-urucio-pr ... nak-rabia/

Nije mu ovo babovina.

Upravo se donose presude, smrtne presude za ljude pripadnike tog pokreta od strane slobodarskog režima generala Sisija....

Nakon što je Egipat i Egipatski narod odlučio izabrati put demokratije i izbora - na kraju su svi pohapšeni radi same pomisli o tome....

U svakom slučaju support po vjerskoj osnovi za pripadnike te vjere u Egiptu..... i naravno upravo vidimo prikaz napada na ljudski potez SDA kadrova i prikazivanje istoga kao nešto sablasno.....

u znak solidarnosti i Merkelica bi trebala pozdraviti na taj način, a kamo li naš predsjednik...
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#25610 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

pemanapemani wrote:@HM2011

Ko je stvorio takav sistem u kojem su građani izbačeni?

Između ostalih, stvorila ga je i SDA. Ti to uporno negiraš.

Pravdaš kriminalne afere SDA kriminalnim aferama drugih stranaka.

Ako je SDA bila u vlasti 23 od 25 godina, onda je ta stranka odgovorna za sve pozitivno i negativno što se dešavalo u tih 23 godine. Odgovorna je u postotku u kojem je učestvovala u vlasti na svakom nivou.

Osnove tog sistema stvorene su ZAVNOBiH-om....

SDA je jedna od rijetkih koja je pokušala promjeniti nešto u svemu tome, pa smo izašli na referendum o statusu BiH i gle - tamo se anšlo građani i to je prošlo,

međutim jednom narodu se referendum nije svidio, te nakon svih nemilih aktivnosti koje su provedene potpisan je daytonski mirovni sporazum....

Primjena istoga je dio svakodnevnice i to tačno u onom dijelu koji odgovara svakom - ali ne i u onome koji pojedincima ne odgovara.....

Kriviti SDA za veći udio u tome je zaista sramotna podvala

"Neke od posljednjih poruka građanima su da "Srbi budu Srbi, Bošnjaci-Bošnjaci, Hrvati-Hrvati, ali da svi budu malo više Bosanci", te da je važno da je "Bosna opstala". "

sramotna podvala u ravni neustakljenog nebodera komšića željke...
User avatar
GoldenSpoon
Posts: 391
Joined: 07/10/2014 01:22

#25611 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by GoldenSpoon »

Ćevapojedu ne treba replicirati, čovjek živi u zabludi :lol:
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#25612 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Sisi je izgledao promjenio vjeru a nikom nista nije rekao. Osim HMu, kralju logike i argumentacije.

:D
User avatar
pumica
Posts: 1077
Joined: 30/05/2014 14:36

#25613 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by pumica »

HM 2011 wrote:
Orange Revolution wrote:HM 2011
Evo da ti odgovrim,jel ovo predsjednik ili šta već,šta nam slika dokazuje,kome je on predsjednik a kome predstavnik,meni nije niti će biti a tebi ako jeste vodi ga kući.

[img][IMG]http://i.imgur.com/3ElWIHr.jpg[/img][/img]
http://www.jutarnji.hr/mahao-s-cetiri-p ... a/1162230/
http://www.kurir.rs/skandal-zbog-4-prst ... ak-1216149
http://www.avaz.ba/clanak/151120/optuzb ... karadavija
http://bosniapress.net/egipat-urucio-pr ... nak-rabia/

Nije mu ovo babovina.

Upravo se donose presude, smrtne presude za ljude pripadnike tog pokreta od strane slobodarskog režima generala Sisija....

Nakon što je Egipat i Egipatski narod odlučio izabrati put demokratije i izbora - na kraju su svi pohapšeni radi same pomisli o tome....

U svakom slučaju support po vjerskoj osnovi za pripadnike te vjere u Egiptu..... i naravno upravo vidimo prikaz napada na ljudski potez SDA kadrova i prikazivanje istoga kao nešto sablasno.....

u znak solidarnosti i Merkelica bi trebala pozdraviti na taj način, a kamo li naš predsjednik...
Sa ovim se slazem.
:thumbup:
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#25614 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Narod je demokratski odlucio da nece vise MB, Mursi je nedemokratski odlucio da ne zeli slusati narod i vojska je demokratski svrngula tirane. :D
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#25615 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by skupljac_zeljeza »

madner wrote:Narod je demokratski odlucio da nece vise MB, Mursi je nedemokratski odlucio da ne zeli slusati narod i vojska je demokratski svrngula tirane. :D
Što Sisi ne raspiše izbore ili već kako je moguće po njihovom Ustavu? Dokle planira da on 'demokratski' vlada, optužuje i osuđuje?

A to što je Bakir podržao Mursija nije nikakva novost u diplomatiji. I Tito se stalno nešto grlio sa Jaserom Arafatom.

Image
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#25616 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by fosna2014 »

skupljac_zeljeza wrote:
madner wrote:Narod je demokratski odlucio da nece vise MB, Mursi je nedemokratski odlucio da ne zeli slusati narod i vojska je demokratski svrngula tirane. :D
Što Sisi ne raspiše izbore ili već kako je moguće po njihovom Ustavu? Dokle planira da on 'demokratski' vlada, optužuje i osuđuje?

A to što je Bakir podržao Mursija nije nikakva novost u diplomatiji. I Tito se stalno nešto grlio sa Jaserom Arafatom.

Image
Porediti Arafata sa onim majmunom Mursijem. Strasno.
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#25617 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by skupljac_zeljeza »

fosna2014 wrote:
Porediti Arafata sa onim majmunom Mursijem. Strasno.
Bilo ih je kojima se ni Arafat nije dopadao. Jelde?
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#25618 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by fosna2014 »

skupljac_zeljeza wrote:
fosna2014 wrote:
Porediti Arafata sa onim majmunom Mursijem. Strasno.
Bilo ih je kojima se ni Arafat nije dopadao. Jelde?
Da, svakako.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#25619 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ultima_palabra »

Pa smiješnije je porediti najvećeg sina sa sinom-propalitetom :D

Uostalom, valjda vanjsku politiku kreira Predsjedništvo, ne možeš jednog dana ustati i reći ja podržavam pobunjenike, a ne zvaničnu vladu neke države.
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#25620 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by skupljac_zeljeza »

ultima_palabra wrote:Pa smiješnije je porediti najvećeg sina sa sinom-propalitetom :D

Uostalom, valjda vanjsku politiku kreira Predsjedništvo, ne možeš jednog dana ustati i reći ja podržavam pobunjenike, a ne zvaničnu vladu neke države.
Jel' Mendela bio pobunjenik?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#25621 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ultima_palabra »

skupljac_zeljeza wrote:
ultima_palabra wrote:Pa smiješnije je porediti najvećeg sina sa sinom-propalitetom :D

Uostalom, valjda vanjsku politiku kreira Predsjedništvo, ne možeš jednog dana ustati i reći ja podržavam pobunjenike, a ne zvaničnu vladu neke države.
Jel' Mendela bio pobunjenik?
Jeste, i stav većine slobodnog svijeta je bio da ga podrži. Ko je definisao stav BiH po pitanju Egipta?
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#25622 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

ultima_palabra wrote:Pa smiješnije je porediti najvećeg sina sa sinom-propalitetom :D

Uostalom, valjda vanjsku politiku kreira Predsjedništvo, ne možeš jednog dana ustati i reći ja podržavam pobunjenike, a ne zvaničnu vladu neke države.
Datum nastanka fotosa ponedjeljak prije 06.02.2014. godine

Naime, kako je rekao glasnogovornik Ministarstva vanjskih poslova Egipta Badr Abdel Ati u izjavi na konferenciji za novinare, Egipat protestira jer je Bakir Izetbegović na sastanku sa delegacijom Muslimanskog bratstva, koju je primio u ponedjeljak u svom uredu u zgradi Predsjedništva BiH, pokazao znak rabia ( rabia se pokazuje sa četiri prsta i to je znak podrške opoziciji protiv vojnog udara generala Sisija).

Desio se vojni udar - čovjek podržava demokratski izabranu vlast - daleko od toga da može išta promjeniti jer je uticaj sužen ali izjavio je mišljenje većine u ovoj državi.....

I opet ponavljam - podržao ih je, nisu uspjeli, trenutno si "diktatorski" režim zamjenili diktatorskim režimom, žive u takvom sistemu i to je to.... Trenutno ljudi dobijaju smrtne presude i svi se češljaju osim Human Rights Watcha.....

U čemu je problem sa svim tim ?

Samo SDA na svim nivoima u jedinstvu je snaga....
User avatar
Orange Revolution
Posts: 213
Joined: 04/08/2013 14:00

#25623 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Orange Revolution »

HM 2011 wrote:
Orange Revolution wrote:HM 2011
Evo da ti odgovrim,jel ovo predsjednik ili šta već,šta nam slika dokazuje,kome je on predsjednik a kome predstavnik,meni nije niti će biti a tebi ako jeste vodi ga kući.

[img][IMG]http://i.imgur.com/3ElWIHr.jpg[/img][/img]
http://www.jutarnji.hr/mahao-s-cetiri-p ... a/1162230/
http://www.kurir.rs/skandal-zbog-4-prst ... ak-1216149
http://www.avaz.ba/clanak/151120/optuzb ... karadavija
http://bosniapress.net/egipat-urucio-pr ... nak-rabia/

Nije mu ovo babovina.

Upravo se donose presude, smrtne presude za ljude pripadnike tog pokreta od strane slobodarskog režima generala Sisija....

Nakon što je Egipat i Egipatski narod odlučio izabrati put demokratije i izbora - na kraju su svi pohapšeni radi same pomisli o tome....

U svakom slučaju support po vjerskoj osnovi za pripadnike te vjere u Egiptu..... i naravno upravo vidimo prikaz napada na ljudski potez SDA kadrova i prikazivanje istoga kao nešto sablasno.....

u znak solidarnosti i Merkelica bi trebala pozdraviti na taj način, a kamo li naš predsjednik...
Fenomen si definitivno,vjerujem da isto misliš i oko Ermena a možda i Aušvica itd
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#25624 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by skupljac_zeljeza »

ultima_palabra wrote:
skupljac_zeljeza wrote:
ultima_palabra wrote:Pa smiješnije je porediti najvećeg sina sa sinom-propalitetom :D

Uostalom, valjda vanjsku politiku kreira Predsjedništvo, ne možeš jednog dana ustati i reći ja podržavam pobunjenike, a ne zvaničnu vladu neke države.
Jel' Mendela bio pobunjenik?
Jeste, i stav većine slobodnog svijeta je bio da ga podrži. Ko je definisao stav BiH po pitanju Egipta?
Postoji li jedinstven stav Predsjedništvima o državnim praznicima Bosne i Hercgovine koji se redovno obilježavaju u entitetima?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#25625 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ultima_palabra »

Ja sam mislio da pričamo o vanjskoj politici, koja je ingerencija Predsjedništva. Državni praznici su domen legislative odnosno Parlamenta.
Post Reply