SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#25601 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Dr. Kuca »

Katastrofa, Neficu podnesi ostavku ne vladas situacijom u gradu!!
A vi se raspravljate o glupostima! Ja nosim bradu a nisma ni vehabija ni selefia, jebo vas taj primitivizam.
User avatar
ranger
Posts: 2740
Joined: 14/04/2008 14:58
Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne

#25602 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by ranger »

skafiskafsnjak wrote:
almir_tz wrote:
ranger wrote:sinoc nakon sto se sranje desilo, prodjem od hrasnice do marindvora autom, ocekujem zaustavljanja kontrole...
kurko... drotovi na bureku. :izet: nigdje nijedne jebene patrole na potezu 10-15km glavne ulice u gradu.
Ne zezaj, zar nije nivo sigurnosti podignut na višu razinu?
pa koji qrac sad da nasumicno zaustavljaju ljude..meni bi to bilo maltretiranje vala. Trebaju da dignu nivo sigurnosti na druge nacine ...
pa pajdo moglo je bit da je jos 5 mevlida po gradu, moglo je bit isplanirano, bombe pizde materine, jesi cuo za Pariz ovih dana? ne bih reko...
a kojoj jebenoj pripravnosti pricaju ovi klovnovi? sta je pripravnost? ne smiju vise u kladionice drotovi? ako je to onda nista, sorry.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#25603 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by skafiskafsnjak »

A samo kazem da se ne moze nasumicno zaustavljati i pretresati auta. Jebiga da bi se zaustavljalo, trebaju da imaju bar neke informacije koje ce upucivati na nekoga. A te informacije se dobiju nekim obavjestajnim radom prije samih sranja ..da se sprijece....

A mislim da nasi lezihljebovici ne znaju sta je to ...
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#25604 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by julisiz es grant »

Probudih se očekujući nove informacije, još uvijek ništa. Zar za prethodnih 8 sati nisu mogli prikupiti dovoljno podataka o počiniocu i što prije objaviti. Tako bi se umanjile mnoge špekulacije o motivima napada.
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#25605 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by dobar osjecaj »

Kombat wrote:Hmmm....meta im je bila drzava...a izgleda da ni scena napada nije slucajno odabrana...

Ima epizoda i "Islam i boguljenje zvano Osmi mart" - da li da ocekujemo sljedeci napad na Osmi mart?
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#25606 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by salik79 »

Dr. Kuca wrote:Katastrofa, Neficu podnesi ostavku ne vladas situacijom u gradu!!
A vi se raspravljate o glupostima! Ja nosim bradu a nisma ni vehabija ni selefia, jebo vas taj primitivizam.

Nefic je samo portparol/glasnogovornik MUP-a, on samo CITA VIIJEESSTT!!! :D

https://youtu.be/tuQQ1dEzUkA
zipoo
Posts: 18881
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#25607 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by zipoo »

Ma ovo će se dešavati sve češće. Puna država fanatika koji uopste nemaju nikakve veze sa Idilom, alkaidom i ostalim. Nego likuju njihova djela. Sve u ime Allaha i islama, a sve kontra islama. Još nam dolaze sad ovi fanatici sa istoka, a glupi balija prodao i ono malo jada što mu je ostalo.
Last edited by zipoo on 19/11/2015 09:53, edited 1 time in total.
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#25608 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by zateznistub »

zipoo wrote:Ma ovo će se dešavati sve češće. Puna država fanatika koji uopste nemaju nikakve veze sa Idilom, alkaidom i ostalim. Nego likuju njihova djela. Sve u ime Allaha i islama, a sve kontra islama.
Upravo sa rajom sa posla pričamo na tu temu i kažem im da smatram da je ovo samo početak...nažalost...
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#25609 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Reglan »

Ima li gdje slika ovog Enesa?
User avatar
Đinajlu
Posts: 460
Joined: 24/05/2012 02:38
Location: Marijan's left nut

#25610 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Đinajlu »

Reglan wrote:Ima li gdje slika ovog Enesa?
Ja vala baš, nemoguće da se dosad nije pojavila nijedna slika, neko ovde hoće nešto debelo da smulja.
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#25611 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by dust in the wind »

Đinajlu wrote:
Reglan wrote:Ima li gdje slika ovog Enesa?
Ja vala baš, nemoguće da se dosad nije pojavila nijedna slika, neko ovde hoće nešto debelo da smulja.
ma ja ba... ovo su sve masoni uradili. opet nam nešto nameću. kk+akve vehabije. okej momci. malo u vjeri, ali okej. fuj.gadite mi se.
User avatar
refffko
Posts: 1175
Joined: 05/03/2014 18:25

#25612 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by refffko »

Dzamiju kralj Fahd pod hitno ztvoriti i uvesti red tamo, uvseti nas zakon tamo. Oduzeti je od selefija i dati na koristenje IZ BiH i normalnim vjernicima.
Ono je leglo zla i terorizma.
User avatar
Đinajlu
Posts: 460
Joined: 24/05/2012 02:38
Location: Marijan's left nut

#25613 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Đinajlu »

dust in the wind wrote:
Đinajlu wrote:
Reglan wrote:Ima li gdje slika ovog Enesa?
Ja vala baš, nemoguće da se dosad nije pojavila nijedna slika, neko ovde hoće nešto debelo da smulja.
ma ja ba... ovo su sve masoni uradili. opet nam nešto nameću. kk+akve vehabije. okej momci. malo u vjeri, ali okej. fuj.gadite mi se.
Ako misliš da im ja pokušavam praviti alibi, daleko si ko Bosna od Evropske Unije. :lol:

Nego:

http://www.belfasttelegraph.co.uk/news/ ... 15306.html
A witness who did not want to be identified for fear of retribution said the man walked into the shop, separated the two soldiers from others and shot them. He wore a band around his head with some Arabic letters.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#25614 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Cherry-Cherry »

Jutros u banci pričaju neki likovi i kažu ne postoje vehabije, ni isil, toga nema, to su nam podvalili, zavjera, urota... Ništa se zapravo nije desilo, to je sve izmišljeno... Dokle ide zatvaranje očiju i trpanje glave u pijesak, dokle ide ljudska glupost... Nisu džaba vicevi baš o Muji
User avatar
refffko
Posts: 1175
Joined: 05/03/2014 18:25

#25615 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by refffko »

Ma sad ocekujem pricu tipa "narkoman" i slicno. Pokusat ce se skrenuti sa toga ko je on i radi cega i kojih ideala je ovo uradio.
Nije sigurno zato sto mu je nestalo droge.
User avatar
ranger
Posts: 2740
Joined: 14/04/2008 14:58
Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne

#25616 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by ranger »

ispast ce na kraju budala, narkoman i td... javnost ce zaboravit, prjatno i do vidjenja iduceg sranja.
User avatar
Đinajlu
Posts: 460
Joined: 24/05/2012 02:38
Location: Marijan's left nut

#25617 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Đinajlu »

refffko wrote:Ma sad ocekujem pricu tipa "narkoman" i slicno. Pokusat ce se skrenuti sa toga ko je on i radi cega i kojih ideala je ovo uradio.
Nije sigurno zato sto mu je nestalo droge.
Još ako su mu Srbi ubili oca u ratu, ima opet da kuju u zvijezde, i ovo što je ubio Srbina nazvaće osvetom, a Bošnjaka, pa jebi ga, što je stajao uz kjafira (ćafira)...
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#25618 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Cherry-Cherry »

Đinajlu wrote:
refffko wrote:Ma sad ocekujem pricu tipa "narkoman" i slicno. Pokusat ce se skrenuti sa toga ko je on i radi cega i kojih ideala je ovo uradio.
Nije sigurno zato sto mu je nestalo droge.
Još ako su mu Srbi ubili oca u ratu, ima opet da kuju u zvijezde, i ovo što je ubio Srbina nazvaće osvetom, a Bošnjaka, pa jebi ga, što je stajao uz kjafira (ćafira)...
Ma puko jbg šta ćeš, lud, drogeraš, zafalilo mu za dozu... a možda se to stvarno nije ni desilo, nego je izmišljeno, ajde sad znaj, isto kao i ono u Parizu što se nije desilo, pa je li nam lijepo lik na forumu pričao da se nije desilo
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#25619 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by bumerangss »

refffko wrote:Dzamiju kralj Fahd pod hitno ztvoriti i uvesti red tamo, uvseti nas zakon tamo. Oduzeti je od selefija i dati na koristenje IZ BiH i normalnim vjernicima.
Ono je leglo zla i terorizma.
Jesi li ti ikad bio u toj dzamiji? Ocito nisi, jer da jesi vidio bi da je u njoj 90% "obicnih nasih" ljudi, 8% je ljudi arapskog porijela sa sirokim kratkim pantalonama i nesto duzom bradom i 2% je jstih takvih ali naseg porijekla i ne znam sta je tu lose?
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#25620 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by rumenige_brajtner »

bumerangss wrote:
refffko wrote:Dzamiju kralj Fahd pod hitno ztvoriti i uvesti red tamo, uvseti nas zakon tamo. Oduzeti je od selefija i dati na koristenje IZ BiH i normalnim vjernicima.
Ono je leglo zla i terorizma.
Jesi li ti ikad bio u toj dzamiji? Ocito nisi, jer da jesi vidio bi da je u njoj 90% "obicnih nasih" ljudi, 8% je ljudi arapskog porijela sa sirokim kratkim pantalonama i nesto duzom bradom i 2% je jstih takvih ali naseg porijekla i ne znam sta je tu lose?
loše je to što je uvijek u njoj masa besposličara koji gube vrijeme čitajući nekakve brošure koje su im podijelili i napisali nekakvi samoproglašeni šeici i tumači kurana. to je problem.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#25621 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by julisiz es grant »

Znači vi ste unaprijed presudili ko je i šta je, pa i ako zvanično ispadne suprotno od onoga što bi vi htjeli da jeste, to će biti "zataškavanje"?
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#25622 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mirza_15 »

ranger wrote:ispast ce na kraju budala, narkoman i td... javnost ce zaboravit, prjatno i do vidjenja iduceg sranja.
Pa dobro je li narkoman? Ako jeste, da li je to moglo uticati na njegovo rasudjivanje i postupke?
User avatar
refffko
Posts: 1175
Joined: 05/03/2014 18:25

#25623 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by refffko »

bumerangss wrote:
refffko wrote:Dzamiju kralj Fahd pod hitno ztvoriti i uvesti red tamo, uvseti nas zakon tamo. Oduzeti je od selefija i dati na koristenje IZ BiH i normalnim vjernicima.
Ono je leglo zla i terorizma.
Jesi li ti ikad bio u toj dzamiji? Ocito nisi, jer da jesi vidio bi da je u njoj 90% "obicnih nasih" ljudi, 8% je ljudi arapskog porijela sa sirokim kratkim pantalonama i nesto duzom bradom i 2% je jstih takvih ali naseg porijekla i ne znam sta je tu lose?
Posto zivim u neposrednoj blizi, bio sam jako puno puta.
Prestao sam tamo ici jer vise nisam mogao slusati sta Muderiz prica.
Prestao sam ici kad jedne prilike jedan bradonja poce vaziti "kako je gledanje lige prvaka haram".
I nije samo dzamija kao dzamija problem, nego cotav onaj centar i ono sta se tamo propagira.
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#25624 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Logovan »

refffko wrote:Dzamiju kralj Fahd pod hitno ztvoriti i uvesti red tamo, uvseti nas zakon tamo. Oduzeti je od selefija i dati na koristenje IZ BiH i normalnim vjernicima.
Ono je leglo zla i terorizma.
Hahahah leglo zla i terorizma. :lol: Hajde ne lupaj. Idi malo u džamiju, pa ćeš vidjeti da nisi u pravu.
User avatar
34sf4drgu67d25
Posts: 676
Joined: 10/09/2012 10:48
Location: https://parrotquaker.com/

#25625 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by 34sf4drgu67d25 »

Đinajlu wrote:
Reglan wrote:Ima li gdje slika ovog Enesa?
Ja vala baš, nemoguće da se dosad nije pojavila nijedna slika, neko ovde hoće nešto debelo da smulja.
zidovska posla
Locked