SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#25576 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by HM 2011 »

uglavnomja wrote:
HM 2011 wrote:
breba wrote:

Ma eto sam si tacno opisao selefizam: previše ekstreman, generalizirajući, kontraproduktivan, huškački.
pojedinci a ne grupa. Grupa čak nema niti jednog predstavnika, nego masa glasova, svako govori i radi za sebe.

da nije ova situacija, post bi bio za vica

cuj ono pa individua ... klonirano, sa propuhom izmedju usiju, rjecnik nakardnih arpskih molitvi, alah ovo alah ono ... isto obuceni, isto maniplisani, ko roboti ... i onda neko kaze "svako govori i radi za sebe"

sve ista proslost, krminila, alkohol, droga, iq oko broja cipela, skole 8 razreda, palfon, staza 0 dana ...

mislim, citav onaj dugi besmisleni odbrambeni post (svaka cast ko ga je citao) je samo relativiziranje i rasplinjavanje rasprave.
Tebe treba opremiti i u napad na Mekku i Medinu poslati, da im ti objasniš šta je to ispravno.
almir_tz
Posts: 497
Joined: 04/05/2010 10:51

#25577 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by almir_tz »

HM 2011 wrote:
Pitaj ponovno - pa ćeš dobiti detaljan odgovor ? Vidim trudiš se da predstaviš ovo što pišem kao nešto ružno ?
Fino sam pitao, može li se u selafija otac zvati tatom ili mora babom?
almir_tz
Posts: 497
Joined: 04/05/2010 10:51

#25578 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by almir_tz »

uglavnomja wrote:
mislim, citav onaj dugi besmisleni odbrambeni post (svaka cast ko ga je citao) je samo relativiziranje i rasplinjavanje rasprave.
Da!
User avatar
USAblues
Posts: 1461
Joined: 15/06/2008 23:07

#25579 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by USAblues »

mario001 wrote:Dodje mi da odem na to jebeno Sokolje i vidim sta se desava..novinari su ogledalo drustva, ispodprosjecno glupi
:thumbup: :thumbup:
User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#25580 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by XXS »

Hocel' sutra na vijestima ummeta biti cestitka i dova za djenet mucenika Omeragica?
Hocel' biti pohvale za ubistvo, ne jednog nego dva nevjernika?

Boli Omeragica, rijesio se dunjalucke nepravde. On je do sada barem pet junferica zguzio.

A ovi sto se prave blesavi i nije im jasno ko su vehabije, sve ce vam se samo kazati kad vam vehabije zakucaju na vasa nevjernicka, Bosnjacka vrata.
Sve sto ste naucili iz '92. je da prepoznate Srbina ili Hrvata. Glavnu lekciju ste fulili, a to je kako prepoznati nadolazece zlo.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#25581 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by jao_situacije »

Ripicipi wrote:U kasarnama OS BiH dignut stepen sigurnosti, a vi i dalje naprdjujte o narkomanu :roll:
jok eto smanjiće nivo sigurnosti :-)
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#25582 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Ripicipi »

jao_situacije wrote:
Ripicipi wrote:U kasarnama OS BiH dignut stepen sigurnosti, a vi i dalje naprdjujte o narkomanu :roll:
jok eto smanjiće nivo sigurnosti :-)
Ocigledno ne razumijes poentu.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#25583 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by jao_situacije »

Ripicipi wrote:
jao_situacije wrote:
Ripicipi wrote:U kasarnama OS BiH dignut stepen sigurnosti, a vi i dalje naprdjujte o narkomanu :roll:
jok eto smanjiće nivo sigurnosti :-)
Ocigledno ne razumijes poentu.
pa logično da će to napraviti čak i da nije terorizam u pitanju
sasvim normalna reakcija
uostalom u os bih je poprilično ležerno tako da im ova stega neće loše doći
almir_tz
Posts: 497
Joined: 04/05/2010 10:51

#25584 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by almir_tz »

Sve je to ležerno, i u ležernosti će i završti nakon stege od desetak dana, a i manje. Nažalost.
User avatar
Kombat
Posts: 887
Joined: 06/09/2014 06:29
Location: Sadaka City

#25585 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Kombat »

Hmmm....meta im je bila drzava...a izgleda da ni scena napada nije slucajno odabrana...

User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#25586 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Cherry-Cherry »

Ripicipi wrote:
Danguba wrote:
Cherry-Cherry wrote:Je li ovo fakat ne znaju, da li se ubio?
O jebem im mater nesposobnu
Dje si visnjo. Nije dugo trebalo. Pretpostavljam da si ostavila druge poslove da bi bila aktuelna na ovoj temi.

Znam, ''sve'' ih treba istrijebiti po kratkom postupku.

p.s. ovo ''sve'' ne znam ni ja na koje mislis ali pretpostavljam. :wink:
je l' ti spadas u te "sve"?
On ti je od onih: a četnici, a ustaše...
User avatar
Truba
Posts: 93799
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#25587 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Truba »

i krizare :mrgreen:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#25588 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by salik79 »

Da li je, recimo, i Tomislav Petrovic vehabija?! Ili onaj Niceov potomak iz Suhaca, od neki dan?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#25589 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Tomahawk11 »

Mi, ljudi, smo najgori monstrumi na svijetu.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#25590 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by plain vanilla »

sunceKOtepsija wrote:
Bloo wrote:
sunceKOtepsija wrote: i jos kad razmislis kolkonje bosna mala sad pa sad si s kraja na kraj, hajd stisni pa zaspi bilo gjde a kamol u sarajvu :shock:
idemo svi u tuzlu :mrgreen:
do jutra smo tamo, tuzlaci na poso, mi u krevete
hajte bujrum, dok su vruci... Mislim, kreveti :mrgreen:

ja sam na temi o Parizu kukala o stanju u nasoj drzavi, da se teroristicki napad moze dogoditi svaki tren, pa mi se ljudi smijali...kazu da smo se odbranili od cetnika, pa cemo i od vehabija :roll:
Dead Man Walking
Posts: 7147
Joined: 28/05/2004 21:49

#25591 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Dead Man Walking »

U pocetku mi ovi vehabosi nisu smetali, naprotiv. I danas sigurno medju njima ima finih ljudi i iskrenih vjernika dosta, ali ovi koji preko noci od narkosa doguraju do sejhova bi stalno trebali biti pod nekom prismotrom, a pod istom bi trebali i da nisu krenuli putem vehabizma zbog svoje proslosti.
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#25592 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by The BEN10 »

Ima li igdje ikakva slika tog Omeragića, bilo šta? Jel moguće da ga makar ni ničija tetka ne zna lično?
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#25593 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by salik79 »

plain vanilla wrote:
hajte bujrum, dok su vruci... Mislim, kreveti :mrgreen:

ja sam na temi o Parizu kukala o stanju u nasoj drzavi, da se teroristicki napad moze dogoditi svaki tren, pa mi se ljudi smijali...kazu da smo se odbranili od cetnika, pa cemo i od vehabija :roll:
To ti otkrila toplu vodu?! :mrgreen: Od opasnosti vehabitske ideologije upozoravam od kada je krenula tema o Siriji...Tada sam napisao da je samo pitanje vremena i necijeg interesa za destabilizacijom drzave, kada ce se i kod nas poceti raznositi i postavljati bombe po trznim centrima, dzamijama, skolama i ostalim javnim mjestima i ustanovama.

Samo, u ovom slucaju, ne treba trcati pred rudu...
Bodkin
Posts: 22533
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#25594 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Bodkin »

almir_tz wrote:
HM 2011 wrote:
Ovih ili ovog što se sam raznjeo bombom ?

Singular i plural - Bošnjak koji koristi latinski jezik ?

Šok za šokom, samo ne dopuštam podmetanja - ništa više.....
Joj, koje filozofije.
I to zesce lupetanje
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#25595 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by dust in the wind »

drago mi je sto ima dosta ovih što nalaze opravdanje I što ponovo reletiviziraju. . djubradi bjelosvjetska, kako vas nije stid.fuj
User avatar
ranger
Posts: 2740
Joined: 14/04/2008 14:58
Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne

#25596 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by ranger »

sinoc nakon sto se sranje desilo, prodjem od hrasnice do marindvora autom, ocekujem zaustavljanja kontrole...
kurko... drotovi na bureku. :izet: nigdje nijedne jebene patrole na potezu 10-15km glavne ulice u gradu.
almir_tz
Posts: 497
Joined: 04/05/2010 10:51

#25597 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by almir_tz »

ranger wrote:sinoc nakon sto se sranje desilo, prodjem od hrasnice do marindvora autom, ocekujem zaustavljanja kontrole...
kurko... drotovi na bureku. :izet: nigdje nijedne jebene patrole na potezu 10-15km glavne ulice u gradu.
Ne zezaj, zar nije nivo sigurnosti podignut na višu razinu?
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#25598 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by VjecitiStudent »

ranger wrote:sinoc nakon sto se sranje desilo, prodjem od hrasnice do marindvora autom, ocekujem zaustavljanja kontrole...
kurko... drotovi na bureku. :izet: nigdje nijedne jebene patrole na potezu 10-15km glavne ulice u gradu.
Jutros im opet gužva, valja ispuniti formular za prekovremeni ...
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#25599 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by skafiskafsnjak »

almir_tz wrote:
ranger wrote:sinoc nakon sto se sranje desilo, prodjem od hrasnice do marindvora autom, ocekujem zaustavljanja kontrole...
kurko... drotovi na bureku. :izet: nigdje nijedne jebene patrole na potezu 10-15km glavne ulice u gradu.
Ne zezaj, zar nije nivo sigurnosti podignut na višu razinu?
pa koji qrac sad da nasumicno zaustavljaju ljude..meni bi to bilo maltretiranje vala. Trebaju da dignu nivo sigurnosti na druge nacine ...
User avatar
Truba
Posts: 93799
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#25600 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Truba »

briga njih za obične ljude
bitno je da je oko institucija povećan broj policajaca
Locked