Tebe treba opremiti i u napad na Mekku i Medinu poslati, da im ti objasniš šta je to ispravno.uglavnomja wrote:HM 2011 wrote:pojedinci a ne grupa. Grupa čak nema niti jednog predstavnika, nego masa glasova, svako govori i radi za sebe.breba wrote:
Ma eto sam si tacno opisao selefizam: previše ekstreman, generalizirajući, kontraproduktivan, huškački.
da nije ova situacija, post bi bio za vica
cuj ono pa individua ... klonirano, sa propuhom izmedju usiju, rjecnik nakardnih arpskih molitvi, alah ovo alah ono ... isto obuceni, isto maniplisani, ko roboti ... i onda neko kaze "svako govori i radi za sebe"
sve ista proslost, krminila, alkohol, droga, iq oko broja cipela, skole 8 razreda, palfon, staza 0 dana ...
mislim, citav onaj dugi besmisleni odbrambeni post (svaka cast ko ga je citao) je samo relativiziranje i rasplinjavanje rasprave.
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#25576 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
-
almir_tz
- Posts: 497
- Joined: 04/05/2010 10:51
#25577 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Fino sam pitao, može li se u selafija otac zvati tatom ili mora babom?HM 2011 wrote:
Pitaj ponovno - pa ćeš dobiti detaljan odgovor ? Vidim trudiš se da predstaviš ovo što pišem kao nešto ružno ?
-
almir_tz
- Posts: 497
- Joined: 04/05/2010 10:51
#25578 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Da!uglavnomja wrote:
mislim, citav onaj dugi besmisleni odbrambeni post (svaka cast ko ga je citao) je samo relativiziranje i rasplinjavanje rasprave.
- USAblues
- Posts: 1461
- Joined: 15/06/2008 23:07
#25579 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
mario001 wrote:Dodje mi da odem na to jebeno Sokolje i vidim sta se desava..novinari su ogledalo drustva, ispodprosjecno glupi
- XXS
- Posts: 1702
- Joined: 29/11/2009 19:32
#25580 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Hocel' sutra na vijestima ummeta biti cestitka i dova za djenet mucenika Omeragica?
Hocel' biti pohvale za ubistvo, ne jednog nego dva nevjernika?
Boli Omeragica, rijesio se dunjalucke nepravde. On je do sada barem pet junferica zguzio.
A ovi sto se prave blesavi i nije im jasno ko su vehabije, sve ce vam se samo kazati kad vam vehabije zakucaju na vasa nevjernicka, Bosnjacka vrata.
Sve sto ste naucili iz '92. je da prepoznate Srbina ili Hrvata. Glavnu lekciju ste fulili, a to je kako prepoznati nadolazece zlo.
Hocel' biti pohvale za ubistvo, ne jednog nego dva nevjernika?
Boli Omeragica, rijesio se dunjalucke nepravde. On je do sada barem pet junferica zguzio.
A ovi sto se prave blesavi i nije im jasno ko su vehabije, sve ce vam se samo kazati kad vam vehabije zakucaju na vasa nevjernicka, Bosnjacka vrata.
Sve sto ste naucili iz '92. je da prepoznate Srbina ili Hrvata. Glavnu lekciju ste fulili, a to je kako prepoznati nadolazece zlo.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#25581 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
jok eto smanjiće nivo sigurnostiRipicipi wrote:U kasarnama OS BiH dignut stepen sigurnosti, a vi i dalje naprdjujte o narkomanu
-
Ripicipi
- Posts: 4171
- Joined: 11/01/2007 21:55
- Location: BiH, a vi???
#25582 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ocigledno ne razumijes poentu.jao_situacije wrote:jok eto smanjiće nivo sigurnostiRipicipi wrote:U kasarnama OS BiH dignut stepen sigurnosti, a vi i dalje naprdjujte o narkomanu
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#25583 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
pa logično da će to napraviti čak i da nije terorizam u pitanjuRipicipi wrote:Ocigledno ne razumijes poentu.jao_situacije wrote:jok eto smanjiće nivo sigurnostiRipicipi wrote:U kasarnama OS BiH dignut stepen sigurnosti, a vi i dalje naprdjujte o narkomanu
sasvim normalna reakcija
uostalom u os bih je poprilično ležerno tako da im ova stega neće loše doći
-
almir_tz
- Posts: 497
- Joined: 04/05/2010 10:51
#25584 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Sve je to ležerno, i u ležernosti će i završti nakon stege od desetak dana, a i manje. Nažalost.
- Kombat
- Posts: 887
- Joined: 06/09/2014 06:29
- Location: Sadaka City
#25585 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Hmmm....meta im je bila drzava...a izgleda da ni scena napada nije slucajno odabrana...
- Cherry-Cherry
- Posts: 7994
- Joined: 20/02/2013 14:14
- Location: Saturn
#25586 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
On ti je od onih: a četnici, a ustaše...Ripicipi wrote:je l' ti spadas u te "sve"?Danguba wrote:Dje si visnjo. Nije dugo trebalo. Pretpostavljam da si ostavila druge poslove da bi bila aktuelna na ovoj temi.Cherry-Cherry wrote:Je li ovo fakat ne znaju, da li se ubio?
O jebem im mater nesposobnu
Znam, ''sve'' ih treba istrijebiti po kratkom postupku.
p.s. ovo ''sve'' ne znam ni ja na koje mislis ali pretpostavljam.
- Truba
- Posts: 93799
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#25587 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
i krizare 
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#25588 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Da li je, recimo, i Tomislav Petrovic vehabija?! Ili onaj Niceov potomak iz Suhaca, od neki dan?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#25589 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Mi, ljudi, smo najgori monstrumi na svijetu.
- plain vanilla
- Posts: 70236
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#25590 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
hajte bujrum, dok su vruci... Mislim, krevetisunceKOtepsija wrote:do jutra smo tamo, tuzlaci na poso, mi u kreveteBloo wrote:idemo svi u tuzlusunceKOtepsija wrote: i jos kad razmislis kolkonje bosna mala sad pa sad si s kraja na kraj, hajd stisni pa zaspi bilo gjde a kamol u sarajvu
ja sam na temi o Parizu kukala o stanju u nasoj drzavi, da se teroristicki napad moze dogoditi svaki tren, pa mi se ljudi smijali...kazu da smo se odbranili od cetnika, pa cemo i od vehabija
-
Dead Man Walking
- Posts: 7147
- Joined: 28/05/2004 21:49
#25591 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
U pocetku mi ovi vehabosi nisu smetali, naprotiv. I danas sigurno medju njima ima finih ljudi i iskrenih vjernika dosta, ali ovi koji preko noci od narkosa doguraju do sejhova bi stalno trebali biti pod nekom prismotrom, a pod istom bi trebali i da nisu krenuli putem vehabizma zbog svoje proslosti.
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#25592 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ima li igdje ikakva slika tog Omeragića, bilo šta? Jel moguće da ga makar ni ničija tetka ne zna lično?
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#25593 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
To ti otkrila toplu vodu?!plain vanilla wrote:
hajte bujrum, dok su vruci... Mislim, kreveti![]()
ja sam na temi o Parizu kukala o stanju u nasoj drzavi, da se teroristicki napad moze dogoditi svaki tren, pa mi se ljudi smijali...kazu da smo se odbranili od cetnika, pa cemo i od vehabija
Samo, u ovom slucaju, ne treba trcati pred rudu...
-
Bodkin
- Posts: 22533
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#25594 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
I to zesce lupetanjealmir_tz wrote:Joj, koje filozofije.HM 2011 wrote:
Ovih ili ovog što se sam raznjeo bombom ?
Singular i plural - Bošnjak koji koristi latinski jezik ?
Šok za šokom, samo ne dopuštam podmetanja - ništa više.....
- dust in the wind
- Posts: 2114
- Joined: 26/08/2012 23:52
- Location: isključena
#25595 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
drago mi je sto ima dosta ovih što nalaze opravdanje I što ponovo reletiviziraju. . djubradi bjelosvjetska, kako vas nije stid.fuj
- ranger
- Posts: 2740
- Joined: 14/04/2008 14:58
- Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne
#25596 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
sinoc nakon sto se sranje desilo, prodjem od hrasnice do marindvora autom, ocekujem zaustavljanja kontrole...
kurko... drotovi na bureku.
nigdje nijedne jebene patrole na potezu 10-15km glavne ulice u gradu.
kurko... drotovi na bureku.
-
almir_tz
- Posts: 497
- Joined: 04/05/2010 10:51
#25597 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ne zezaj, zar nije nivo sigurnosti podignut na višu razinu?ranger wrote:sinoc nakon sto se sranje desilo, prodjem od hrasnice do marindvora autom, ocekujem zaustavljanja kontrole...
kurko... drotovi na bureku.nigdje nijedne jebene patrole na potezu 10-15km glavne ulice u gradu.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#25598 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Jutros im opet gužva, valja ispuniti formular za prekovremeni ...ranger wrote:sinoc nakon sto se sranje desilo, prodjem od hrasnice do marindvora autom, ocekujem zaustavljanja kontrole...
kurko... drotovi na bureku.nigdje nijedne jebene patrole na potezu 10-15km glavne ulice u gradu.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#25599 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
pa koji qrac sad da nasumicno zaustavljaju ljude..meni bi to bilo maltretiranje vala. Trebaju da dignu nivo sigurnosti na druge nacine ...almir_tz wrote:Ne zezaj, zar nije nivo sigurnosti podignut na višu razinu?ranger wrote:sinoc nakon sto se sranje desilo, prodjem od hrasnice do marindvora autom, ocekujem zaustavljanja kontrole...
kurko... drotovi na bureku.nigdje nijedne jebene patrole na potezu 10-15km glavne ulice u gradu.
- Truba
- Posts: 93799
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#25600 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
briga njih za obične ljude
bitno je da je oko institucija povećan broj policajaca
bitno je da je oko institucija povećan broj policajaca
