Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...
Moderators: Charuga , Tomahawk11
missko
Posts: 11455 Joined: 22/02/2008 13:22
Post
by missko » 04/04/2018 09:56
Veceras su golmani kljucni igraci. Ako onaj Cityjev bude na nivou proslog duela onda Liverpul ima sanse
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 04/04/2018 10:06
Tomahawk11 wrote: AmiĐa_Idriz wrote: Tomahawk11 wrote: Niko ne komentariše odbjeglog sina što zavali golčinu sad za vikend
Ima ih puno nzm na kojeg mislis
Ako mislis na LL-a, sram te bilo sta mislis o nama, prebaci proslu stranicu
Do mene, do mene....vidim, spominjalo se
Al malo, brate, trebalo je tu jedan esej bar napisati u čast
Ljudi su navikli na genijalnost maestra Lucasa
missko wrote: Veceras su golmani kljucni igraci. Ako onaj Cityjev bude na nivou proslog duela onda Liverpul ima sanse
Kad bi se to gledalo mi bi vec u finalu bili
Kljucni ce Trent biti, i njegova borba sa Saneom. Ako bude kao u zadnjih mjesec dana, popusili smo ga vec.
zomri
Posts: 13863 Joined: 03/05/2006 07:31
Post
by zomri » 04/04/2018 10:26
Bitno je samo da se Guardiola ne odluči preskakati igru večeras. Mada Klopp ima spremno sve i za taj scenarij, sumnjam da će biti efektivno kao u slučaju kad iznose loptu preko Fernandinha. U drugoj utakmici će morati napasti, a tu onda imamo prednost. Bitno je večeras ostvariti pozitivan rezultat.
MyTao
Posts: 7048 Joined: 08/12/2012 15:15
Post
by MyTao » 04/04/2018 14:17
stakasa wrote: Kljucni igrac veceras je Mane. Mislim da se budi i da je na putu da dostigne formu od prije dvije godine. Bude li raspolozen, uz standardno dobrog Salaha, mozda se i mogne nadoknadit ono sto pozadi zajebu
Mane vec ima bolji ucinak ove sezone nego prosle. Izgleda kao da nije u formi zbog Salaha koji rastura, ali Mane je odlican... Malo ga unazadio onaj crveni protiv Citya ali to je to.
Ono cega se ja plasim je da opet ne zajebe nesto... za vikend je trebao dobiti crveni.
Tito_i_Partija
Posts: 12407 Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu
Post
by Tito_i_Partija » 04/04/2018 14:36
AmiĐa_Idriz wrote: PRPA
Prika, jesil' mog'o ikako oka sklopit' sinoc?
King_Kenny
Posts: 4851 Joined: 03/01/2010 10:41
Post
by King_Kenny » 04/04/2018 15:43
AmiĐa_Idriz wrote: PRPA
Uh, još koji sat... ko će to dočekati...
zomri
Posts: 13863 Joined: 03/05/2006 07:31
Post
by zomri » 04/04/2018 15:46
Kod mene nema još neke pretjerane euforije. Tja, ljudi, pa tek je četvrtfinale
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 04/04/2018 17:02
Tito_i_Partija wrote: AmiĐa_Idriz wrote: PRPA
Prika, jesil' mog'o ikako oka sklopit' sinoc?
Nisam dugo, mislim ono, jesam ali sam se vrtio malo
zomri wrote: Kod mene nema još neke pretjerane euforije. Tja, ljudi, pa tek je četvrtfinale
Kijev or Kijevo, question is
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 04/04/2018 18:43
Ja bi svijetlo zvao mrakom...AJDE LORKE!
So Karius and Mignolet have now both played 22 matches for #lfc his season.
PPG: LK = 2.18; SM = 1.95
Win%: LK = 63.6; SM = 54.5
CS%: LK = 50; SM = 31.8
MpGC: LK = 110; SM = 66
Clear difference in every metric, with the last one probably the most striking.
Malo pre - match masturbejšna
King_Kenny
Posts: 4851 Joined: 03/01/2010 10:41
Post
by King_Kenny » 04/04/2018 21:23
Šta je ovo ljudi moji, je li iko živ?
missko
Posts: 11455 Joined: 22/02/2008 13:22
Post
by missko » 04/04/2018 21:37
Amidza jesi ziv.
Da nije druge tekme i Liverpulovih crnih par minuta ovo bi vec bilo gotovo
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698 Joined: 26/08/2007 17:10
Post
by Charuga » 04/04/2018 21:38
Nema AmiĐe, ili mu je pozlilo, ili čeka kraj poučen utakmicom u prvenstvu ...
zomri
Posts: 13863 Joined: 03/05/2006 07:31
Post
by zomri » 04/04/2018 21:40
JEdno ime se izdvaja-Loris Kahnius!!!
Edin H.
Posts: 53620 Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana
Post
by Edin H. » 04/04/2018 21:41
Sta reci osim - duvaj ga Coutinho.
condy
Posts: 7814 Joined: 22/09/2011 14:34
Post
by condy » 04/04/2018 21:42
Jos nije gotovo Liverpool nikad nije siguran ni za sebe ni za druge
MyTao
Posts: 7048 Joined: 08/12/2012 15:15
Post
by MyTao » 04/04/2018 21:45
Oooooooo ooo oooooooo
Odlicno... moglo je I bolje da ox ne sere
Korovjev
Posts: 846 Joined: 17/03/2018 18:42
Post
by Korovjev » 04/04/2018 21:49
E sad brzo na poluvremenu otkaz Klopu i dovesti Murinja.
sve_ovo_ja
Posts: 2155 Joined: 13/07/2016 11:10
Post
by sve_ovo_ja » 04/04/2018 22:39
Hajd 3 gola, ništa novo, ali da ne prime nijedan od CIty-a
Svaka čast Jurgenu i ekipi
MyTao
Posts: 7048 Joined: 08/12/2012 15:15
Post
by MyTao » 04/04/2018 22:46
Ne moze bolje.
King_Kenny
Posts: 4851 Joined: 03/01/2010 10:41
Post
by King_Kenny » 04/04/2018 22:54
Hajde, prvo poluvrijeme i tri gola, ali kako su odigrali u odbrani drugo... To je potpuno drugačiji Liverpool. Veliki nakolon
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 04/04/2018 23:13
Liverpool's Premier League fixture against Chelsea at Stamford Bridge has been rescheduled for a 4.30pm BST kick-off on Sunday May 6.