A budimo realni, skinuo bi on ovo svakako
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25526 Re: Liverpool FC
Njegovo je samo da je na golu
A budimo realni, skinuo bi on ovo svakako
A budimo realni, skinuo bi on ovo svakako
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25527 Re: Liverpool FC

Imal prpe
Ja (sad za sad) opusten, sta bude samo hrabro, i ovo je dosta
- Edin H.
- Posts: 53620
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#25528 Re: Liverpool FC
Joj kad te pocne prenositi.AmiĐa_Idriz wrote:
Ja (sad za sad) opusten, sta bude samo hrabro, i ovo je dosta
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25529 Re: Liverpool FC
Pa mogu ti reći Amiđa da ima, kako se ovo približava nervoza je velika
Što kažeš i ovo je puna kapa, ali uvijek ostaje žal da se moglo dalje i više. Kijev ili Kijevo, na ovom se srazu lomi
Što kažeš i ovo je puna kapa, ali uvijek ostaje žal da se moglo dalje i više. Kijev ili Kijevo, na ovom se srazu lomi
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#25530 Re: Liverpool FC
Ubiće vas City ko mraz paprike
Mislim, to je neka objektivna varijanta
E sad, kontam nešto da će biti golijada u jednoj utakmici, najvjerovatnije u revanšu, dakle ova prva oprezno i možda nečija minimalna pobjeda ili 1-1.
A ono, volio bih da ih natabate
Mislim, to je neka objektivna varijanta
E sad, kontam nešto da će biti golijada u jednoj utakmici, najvjerovatnije u revanšu, dakle ova prva oprezno i možda nečija minimalna pobjeda ili 1-1.
A ono, volio bih da ih natabate
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25531 Re: Liverpool FC
...suti vidjecemo sutraEdin H. wrote:Joj kad te pocne prenositi.AmiĐa_Idriz wrote:
Ja (sad za sad) opusten, sta bude samo hrabro, i ovo je dosta
Kod mene je problem sto jos ne vjerujem da smo stigli do TOP 8 jbtezomri wrote:Pa mogu ti reći Amiđa da ima, kako se ovo približava nervoza je velika![]()
Što kažeš i ovo je puna kapa, ali uvijek ostaje žal da se moglo dalje i više. Kijev ili Kijevo, na ovom se srazu lomi
Zal ce biti isto iz razloga sto znamo da se moze igrati sa njima, pokazalo se na Etihadu prije Manetovog crvenog isto samo sto rezultat to bas i ne pokazuje.
Ukupan rezultat 14:13 za nas i avi sretni Tomo
Jes da bi se probudio u bolnickom krevetu al mema veze
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25532 Re: Liverpool FC
Biće ovo super za neutralce, za nas bogami ne 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25533 Re: Liverpool FC
Samo da nas ne dokrajce odma u prvoj da nam ne ubiju cejf za revans 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#25534 Re: Liverpool FC
Dakle....AmiĐa_Idriz wrote: Ukupan rezultat 14:13 za nas i avi sretni Tomo![]()
Jes da bi se probudio u bolnickom krevetu al mema veze
Nakon 1-1 u prvoj, u revašu je poveo City sa 4-0, a onda je Liverpoool preokrenuo na 4-5, da bi do 76. minute ponovo vidjeli 4 gola Cityja za 8-5, a onda liver daje 4 komada....e jbg, baš si našao 14:13, bilo bi više žrtava nego u WWII
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#25535 Re: Liverpool FC
Top 8 je neki maksimum ove ekipe, ako ne i vise of toga.
City je apsolutni favorit za prolazak dalje... ali nikad se ne zna. Bilo bi puno bolje da se druga tekma igra na Anfieldu ali eto...
Nisu bez sanse... ali mislim da ako zele proci dalje moraju pobjediti sa 3 ili 4 razlike u prvoj tekmi.
City je apsolutni favorit za prolazak dalje... ali nikad se ne zna. Bilo bi puno bolje da se druga tekma igra na Anfieldu ali eto...
Nisu bez sanse... ali mislim da ako zele proci dalje moraju pobjediti sa 3 ili 4 razlike u prvoj tekmi.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25536 Re: Liverpool FC
UBIČEMO HIN NOGAMAAAAAA
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#25537 Re: Liverpool FC
za Matipa je sezona zavrsena... Jeste li spremni za Lovrena?
Pored njega nema Gomeza a ni Klavana, tako da Liverpool nema stopera osim van Dijka i Lovrena.
Pored njega nema Gomeza a ni Klavana, tako da Liverpool nema stopera osim van Dijka i Lovrena.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25538 Re: Liverpool FC
Igraće Hames tu, svakako mu ta pozicija uz golmansku nedostaje da upotpuni kolekciju
James Milner started up front for Manchester City and has now played in eight of the traditional 11 positions as a professional.
The only positions he is yet to play is in goal or at either centre-back position.
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#25539 Re: Liverpool FC
K'o plitak potok.AmiĐa_Idriz wrote:UBIČEMO HIN NOGAMAAAAAA
- Idemedosumom
- Posts: 8315
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#25540 Re: Liverpool FC
Prolazi Liverpool, aBd 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25541 Re: Liverpool FC
Toma kaže da gubimo.
Dakle ne sumnjam u prolaz.
Dakle ne sumnjam u prolaz.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25543 Re: Liverpool FC
Ovo pustiti sutra u gostujucoj svlacnionici.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#25544 Re: Liverpool FC
@AmiĐa
Nisam pratio, je li tačno da nema Matipa do kraja sezone?
Nisam pratio, je li tačno da nema Matipa do kraja sezone?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25545 Re: Liverpool FC
Jeste, mora pod noz.Charuga wrote:@AmiĐa
Nisam pratio, je li tačno da nema Matipa do kraja sezone?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#25547 Re: Liverpool FC
Niko ne komentariše odbjeglog sina što zavali golčinu sad za vikend 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25548 Re: Liverpool FC
Ima ih puno nzm na kojeg mislisTomahawk11 wrote:Niko ne komentariše odbjeglog sina što zavali golčinu sad za vikend
Ako mislis na LL-a, sram te bilo sta mislis o nama, prebaci proslu stranicu
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#25549 Re: Liverpool FC
Do mene, do mene....vidim, spominjalo seAmiĐa_Idriz wrote:Ima ih puno nzm na kojeg mislisTomahawk11 wrote:Niko ne komentariše odbjeglog sina što zavali golčinu sad za vikend![]()
Ako mislis na LL-a, sram te bilo sta mislis o nama, prebaci proslu stranicu
Al malo, brate, trebalo je tu jedan esej bar napisati u čast
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#25550 Re: Liverpool FC
Kljucni igrac veceras je Mane. Mislim da se budi i da je na putu da dostigne formu od prije dvije godine. Bude li raspolozen, uz standardno dobrog Salaha, mozda se i mogne nadoknadit ono sto pozadi zajebu


