Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25501 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Zaha should be off for a high foot on Karius. Those are the rules, right?
:D :D :D :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#25502 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

diablobih wrote:
Charuga wrote:Mogao ga je svirati ...
Da je pao odmah, mogao je, ali vidis ti koliko je to slab kontakt da dok je doslo maneu u mozak da ga je udario, tek se onda bacio k'o da mu je pola majke silovao.
Dok mu je došlo u glavu da ga je potkačio ... 8-)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25503 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Vezni red je da sjedneš i počneš plakati.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25504 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Tek sam skontao da smo primili identičan gol kao protiv Uniteda, gađaj onu letvu i bacaj na desnu stranu.


Image

Vrati se babo
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25505 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

On 22 July 2015, Liverpool completed the signing of Benteke on a "long-term contract" after meeting his release clause of £32.5 million, at the time making him their second most expensive transfer ever.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25506 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

ČUJ LOVREN DAN TE JEBO JEBEM VAS RETARDIRANE SVE
User avatar
luckylaka
Posts: 26221
Joined: 15/01/2010 06:28

#25507 Re: Liverpool FC

Post by luckylaka »

Salah nastavlja perverziju :thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25508 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

MO HALAHSAAAAAA MO HALSS
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#25509 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Čime smo zaslužili Salaha... Znaš da će nekako dati gol
User avatar
Kinesko prkno
Posts: 951
Joined: 04/12/2013 00:12

#25510 Re: Liverpool FC

Post by Kinesko prkno »

Kakvi su ovo sihri i carolije ,kakva je ovo vrsta djavolije.
User avatar
Edin H.
Posts: 53615
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#25511 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

AmiĐa_Idriz wrote:ČUJ LOVREN DAN TE JEBO JEBEM VAS RETARDIRANE SVE
Napravi penal, povlacenje majice, ali sudija nije svirao.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25512 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Edin H. wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:ČUJ LOVREN DAN TE JEBO JEBEM VAS RETARDIRANE SVE
Napravi penal, povlacenje majice, ali sudija nije svirao.
Mislis ono sa Bentekeom :D nije ono penal :)
User avatar
Edin H.
Posts: 53615
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#25513 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

AmiĐa_Idriz wrote:
Edin H. wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:ČUJ LOVREN DAN TE JEBO JEBEM VAS RETARDIRANE SVE
Napravi penal, povlacenje majice, ali sudija nije svirao.
Mislis ono sa Bentekeom :D nije ono penal :)
Ma nije Benteke, neki drugi :D , drzi Lovren covjeka pet sekundi za majicu bespotrebno, sto je uvijek opasno, neki sudija bi svirao.

Nego izgleda da Benteke jos pravo gotivi Liverpool. :D
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#25514 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote:Image

:lol:
Loris u fazonu "hold my beer" :lol: :lol: :lol:
Kako ga se Benteke prepao kod one dvije šanse :izet:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#25515 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Karius je baš ispao naivac kod penala, on k'o da nikada nije gledao Zahu, Zaha strašno dobro izgleda sa loptom na terenu, ali je vrlo nekonkretan, dok asistira ili zabije potroši jedno 15 napada u prosjeku, baš bezvezno i nepotrebno izlijetanje sa gola, jer Zaha ni iz sto šuteva ne bi zabio gol onako iskosa sa igračima za leđima.

Arnold katastrofalan, predribla ga i pretrči ko god to poželi, Clyne protiv Citya će faliti puuuuuuuuuno, Arnolda će uništiti ko god da bude igrao na toj strani, još ako to bude Sane :cry:

Matip nesiguran k'o da je junior, Arnold je barem mlad i neiskusan, Matip mi izgleda još prepadnutiji na terenu.

Kristalna palača nije loša ekipa ali je pokazala mnogo mana Liveta, samo jedan brz igrač poput Zahe pravio im je brdo problema a momak je nekompletan igrač, ne smijem ni zamisliti sa ovakvom trapavom igrom koliko će primiti golova na gostovanju kod Šitija.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25516 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Edin H. wrote: Ma nije Benteke, neki drugi :D , drzi Lovren covjeka pet sekundi za majicu bespotrebno, sto je uvijek opasno, neki sudija bi svirao.

Nego izgleda da Benteke jos pravo gotivi Liverpool. :D
Nisam to upratio.

Pa evo zomri ti fino reče, usro se Kariusa :oops:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#25517 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Dobar rezultat ne kraju... Ali uz puno srece.

Henderson he karina od igraca... nevjerovatno da on igra za tim u too 4.

Mane, firmino i salah odlicni... pored njih prolaznu ocjenu mogu dobiti samo onaj lijevi bek i think Milner.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#25518 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

U zadnjih par utakmica Arnold mi izgleda kao crna rupa u ekipi i čini mi se da i protivnici više nastoje napadati po njegovoj strani, Matip mi izgleda gori i od Lovrena - na sredini terena prolazne ocjene mogu dobiti samo Ox i Can, Milner ponekad ali on nije igrač za budućnost - Ox i Can bi mogli biti dio rotacije tima u narednim godinama, ostatak sredine terena rasprodati čim prije - Gini nije ni za rotacije, Lalana je gotov poput Sturridgea, Kapiten je za plakanja - Keita je nadam se samo početak remonta veznog reda, trio Keita-Can-Ox ne bi izgledao loše na terenu, ali su im potrebna barem još dva jaka veznjaka kako bi Cana i Oxa učinili jakim zamjenama, u rijetkim situacijama starterima.

Tome se nadam ovog ljeta, rekonstrukciji dotrajalog i nekreativnog veznog reda, ostale pozicije bi mogle i sačekati, nekvalitet na sredini je i više nego očigledan.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25519 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Vezni red će se pojačati sigurno ovog ljeta.

TAA je ipak još uvijek zelen za ovaj level fudbala, i što kažeš, svi nas napadaju preko njegove strane. Bože pomozi mu protiv Sanea.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25520 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



Jurgene ovo ti se nikad oprostiti neće
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#25521 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Lucas majstor :mrgreen:
Mustang1
Posts: 29937
Joined: 29/12/2010 17:31

#25522 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Pa koji mu je ovo go :D U Liverpoolu jel' dao jedan u ligi? :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25523 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25524 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

+ 10
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#25525 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote:Image
:D

https://flixtc.com/w/gwE65Pk

Loris "Sihir" Karius :mrgreen:
Post Reply