Zaha should be off for a high foot on Karius. Those are the rules, right?
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25501 Re: Liverpool FC
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#25502 Re: Liverpool FC
Dok mu je došlo u glavu da ga je potkačio ...diablobih wrote:Da je pao odmah, mogao je, ali vidis ti koliko je to slab kontakt da dok je doslo maneu u mozak da ga je udario, tek se onda bacio k'o da mu je pola majke silovao.Charuga wrote:Mogao ga je svirati ...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25503 Re: Liverpool FC
Vezni red je da sjedneš i počneš plakati.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25504 Re: Liverpool FC
Tek sam skontao da smo primili identičan gol kao protiv Uniteda, gađaj onu letvu i bacaj na desnu stranu.

Vrati se babo

Vrati se babo
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25505 Re: Liverpool FC
On 22 July 2015, Liverpool completed the signing of Benteke on a "long-term contract" after meeting his release clause of £32.5 million, at the time making him their second most expensive transfer ever.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25506 Re: Liverpool FC
ČUJ LOVREN DAN TE JEBO JEBEM VAS RETARDIRANE SVE
- luckylaka
- Posts: 26221
- Joined: 15/01/2010 06:28
#25507 Re: Liverpool FC
Salah nastavlja perverziju 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25508 Re: Liverpool FC
MO HALAHSAAAAAA MO HALSS
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#25509 Re: Liverpool FC
Čime smo zaslužili Salaha... Znaš da će nekako dati gol
- Kinesko prkno
- Posts: 951
- Joined: 04/12/2013 00:12
#25510 Re: Liverpool FC
Kakvi su ovo sihri i carolije ,kakva je ovo vrsta djavolije.
- Edin H.
- Posts: 53615
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#25511 Re: Liverpool FC
Napravi penal, povlacenje majice, ali sudija nije svirao.AmiĐa_Idriz wrote:ČUJ LOVREN DAN TE JEBO JEBEM VAS RETARDIRANE SVE
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25512 Re: Liverpool FC
Mislis ono sa BentekeomEdin H. wrote:Napravi penal, povlacenje majice, ali sudija nije svirao.AmiĐa_Idriz wrote:ČUJ LOVREN DAN TE JEBO JEBEM VAS RETARDIRANE SVE
- Edin H.
- Posts: 53615
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#25513 Re: Liverpool FC
Ma nije Benteke, neki drugiAmiĐa_Idriz wrote:Mislis ono sa BentekeomEdin H. wrote:Napravi penal, povlacenje majice, ali sudija nije svirao.AmiĐa_Idriz wrote:ČUJ LOVREN DAN TE JEBO JEBEM VAS RETARDIRANE SVEnije ono penal
Nego izgleda da Benteke jos pravo gotivi Liverpool.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25514 Re: Liverpool FC
Loris u fazonu "hold my beer"AmiĐa_Idriz wrote:
Kako ga se Benteke prepao kod one dvije šanse
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#25515 Re: Liverpool FC
Karius je baš ispao naivac kod penala, on k'o da nikada nije gledao Zahu, Zaha strašno dobro izgleda sa loptom na terenu, ali je vrlo nekonkretan, dok asistira ili zabije potroši jedno 15 napada u prosjeku, baš bezvezno i nepotrebno izlijetanje sa gola, jer Zaha ni iz sto šuteva ne bi zabio gol onako iskosa sa igračima za leđima.
Arnold katastrofalan, predribla ga i pretrči ko god to poželi, Clyne protiv Citya će faliti puuuuuuuuuno, Arnolda će uništiti ko god da bude igrao na toj strani, još ako to bude Sane
Matip nesiguran k'o da je junior, Arnold je barem mlad i neiskusan, Matip mi izgleda još prepadnutiji na terenu.
Kristalna palača nije loša ekipa ali je pokazala mnogo mana Liveta, samo jedan brz igrač poput Zahe pravio im je brdo problema a momak je nekompletan igrač, ne smijem ni zamisliti sa ovakvom trapavom igrom koliko će primiti golova na gostovanju kod Šitija.
Arnold katastrofalan, predribla ga i pretrči ko god to poželi, Clyne protiv Citya će faliti puuuuuuuuuno, Arnolda će uništiti ko god da bude igrao na toj strani, još ako to bude Sane
Matip nesiguran k'o da je junior, Arnold je barem mlad i neiskusan, Matip mi izgleda još prepadnutiji na terenu.
Kristalna palača nije loša ekipa ali je pokazala mnogo mana Liveta, samo jedan brz igrač poput Zahe pravio im je brdo problema a momak je nekompletan igrač, ne smijem ni zamisliti sa ovakvom trapavom igrom koliko će primiti golova na gostovanju kod Šitija.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25516 Re: Liverpool FC
Nisam to upratio.Edin H. wrote: Ma nije Benteke, neki drugi, drzi Lovren covjeka pet sekundi za majicu bespotrebno, sto je uvijek opasno, neki sudija bi svirao.
Nego izgleda da Benteke jos pravo gotivi Liverpool.
Pa evo zomri ti fino reče, usro se Kariusa
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#25517 Re: Liverpool FC
Dobar rezultat ne kraju... Ali uz puno srece.
Henderson he karina od igraca... nevjerovatno da on igra za tim u too 4.
Mane, firmino i salah odlicni... pored njih prolaznu ocjenu mogu dobiti samo onaj lijevi bek i think Milner.
Henderson he karina od igraca... nevjerovatno da on igra za tim u too 4.
Mane, firmino i salah odlicni... pored njih prolaznu ocjenu mogu dobiti samo onaj lijevi bek i think Milner.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#25518 Re: Liverpool FC
U zadnjih par utakmica Arnold mi izgleda kao crna rupa u ekipi i čini mi se da i protivnici više nastoje napadati po njegovoj strani, Matip mi izgleda gori i od Lovrena - na sredini terena prolazne ocjene mogu dobiti samo Ox i Can, Milner ponekad ali on nije igrač za budućnost - Ox i Can bi mogli biti dio rotacije tima u narednim godinama, ostatak sredine terena rasprodati čim prije - Gini nije ni za rotacije, Lalana je gotov poput Sturridgea, Kapiten je za plakanja - Keita je nadam se samo početak remonta veznog reda, trio Keita-Can-Ox ne bi izgledao loše na terenu, ali su im potrebna barem još dva jaka veznjaka kako bi Cana i Oxa učinili jakim zamjenama, u rijetkim situacijama starterima.
Tome se nadam ovog ljeta, rekonstrukciji dotrajalog i nekreativnog veznog reda, ostale pozicije bi mogle i sačekati, nekvalitet na sredini je i više nego očigledan.
Tome se nadam ovog ljeta, rekonstrukciji dotrajalog i nekreativnog veznog reda, ostale pozicije bi mogle i sačekati, nekvalitet na sredini je i više nego očigledan.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25519 Re: Liverpool FC
Vezni red će se pojačati sigurno ovog ljeta.
TAA je ipak još uvijek zelen za ovaj level fudbala, i što kažeš, svi nas napadaju preko njegove strane. Bože pomozi mu protiv Sanea.
TAA je ipak još uvijek zelen za ovaj level fudbala, i što kažeš, svi nas napadaju preko njegove strane. Bože pomozi mu protiv Sanea.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25520 Re: Liverpool FC
Jurgene ovo ti se nikad oprostiti neće
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#25521 Re: Liverpool FC
Lucas majstor 
-
Mustang1
- Posts: 29937
- Joined: 29/12/2010 17:31
#25522 Re: Liverpool FC
Pa koji mu je ovo go
U Liverpoolu jel' dao jedan u ligi? 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31

