Logosoft
Moderator: Benq
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#2551 Re: Logosoft ALL ABOUT
Šta je ovo nigdje pola kanala nijednog discovery-a, obn, mtv adria, od juće ih nema ima li još neko da mu je tako
-
nedo_a
- Posts: 148
- Joined: 13/05/2012 15:45
#2552 Re: Logosoft ALL ABOUT
Meni je tako. Probaj izgasiti iz struje modem i stb i sacekaj koji minut. Pomoglo mi je sinoc
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#2553 Re: Logosoft ALL ABOUT
ma jok ne rade od sinoć
-
nedo_a
- Posts: 148
- Joined: 13/05/2012 15:45
#2554 Re: Logosoft ALL ABOUT
E ne znam onda. Kazem ti da je meni pomoglo i sada ne mogu gledati samo par kanala. Zvao sam podrsku, ali mi se niko nije javljao
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2555 Re: Logosoft ALL ABOUT
sta znaci onaj service mode?
ne radi na password kojim otvaram i zatvaram porno kanale.
ne radi na password kojim otvaram i zatvaram porno kanale.
-
zilog
- Posts: 9066
- Joined: 06/03/2009 11:19
#2556 Re: Logosoft ALL ABOUT
Mislim da sluzi za prikazivanje zamracenih kanala. Kad su montirali kod prijatelja, ukucali su nekih 5-6 brojki (da pokazu da kanali rade). Nije isti PIN, niti neka jednostavna kombinacija.karanana wrote:sta znaci onaj service mode?
ne radi na password kojim otvaram i zatvaram porno kanale.
-
coolkid
- Posts: 131
- Joined: 14/09/2011 19:55
#2557 Re: Logosoft ALL ABOUT
Zna li ko šta vezano za SPORTKLUB PRIME,hoće li ga uvrstiti u programsku šemu uskoro.
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#2558 Re: Logosoft ALL ABOUT
Djate nam kod za SERVICE MODE kad ste nam već ubacili za korištenje
- Cracked
- Posts: 799
- Joined: 16/05/2012 02:31
#2559 Re: Logosoft ALL ABOUT
eh...taj code. Mogao bih stream sebi na komp dodatno i jos svasta nesto...ovako nista. Razumijem ih s jedne strane jer bi neko nesto 100% zabrljao i onda valja njima ljude stalno slati. Ovako im lakse.
I bila bi ludnica
I bila bi ludnica
-
coolkid
- Posts: 131
- Joined: 14/09/2011 19:55
#2560 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ni meni ne radi obn,klasik.mtv.i još neki kanali.Isključio sam sve iz mreže ali opet isto.Treba li ih zvati ili sačekati da se sredi
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#2561 Re: Logosoft ALL ABOUT
Za dva dana 30 kanala nestalo od petka naveće počelo nestajanje kanala
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#2562 Re: Logosoft ALL ABOUT
Eto ga još mjesec pa će upload malo gore... WOOOW čudo tehnike 
-
manocom
- Posts: 50
- Joined: 20/01/2010 21:52
#2563 Re: Logosoft ALL ABOUT
Pa pored ovog trio light paketa sada se vise uopste ne isplati Standardni trio paket. 16 km vise davati za samo 2mb brzi net mi je suludo! Ne kontam kakva je ovo strategija logosofta, nesto mi tu nije logicno ili ja nesto nisam dobro shvatio. Mozda u ovom trio light paketu nije ukljuceno onih 15km saobracaja? Hmmm...
-
manocom
- Posts: 50
- Joined: 20/01/2010 21:52
#2564 Re: Logosoft ALL ABOUT
"Pristup na xDSL infrastrukturu brzinom do 24Mbps, uz telefonski priključak i telefonski broj"
Sta je ovo, novi paket?
Sta je ovo, novi paket?
-
manocom
- Posts: 50
- Joined: 20/01/2010 21:52
#2565 Re: Logosoft ALL ABOUT
Zbunilo me ovo 24mb, pomislio sam da je neki novi paket sa prikljuckom od 24mb. Nema veze.Lud i ponosan wrote:https://www.lol.ba/v4/PrivatniKorisnici ... cf504d9736manocom wrote:"Pristup na xDSL infrastrukturu brzinom do 24Mbps, uz telefonski priključak i telefonski broj"
Sta je ovo, novi paket?
S obzirom da sad dolazi i internet u paketu (256/128), moze se nazvati novim paketom
Ovaj mi trio light nije los, dobra stvar, al sto se tice povecanja uploada nemam sta reci, pretrgli su se
-
manocom
- Posts: 50
- Joined: 20/01/2010 21:52
#2566 Re: Logosoft ALL ABOUT
Djaba vdsl kad nema integrisanih paketa sa vdsl-om. Ima li iko kakvu informaciju hoce li uskoro biti kakvih novih paketa integrsanih usluga koje ukljucuju i brzi internet putem vdsl?Lud i ponosan wrote:To ti je samo kapacitet infrastrukture, odnosno gornja propusna granica, mada je to prije nekog vremena dobilo novu dimenziju - VDSL.
https://www.lol.ba/v4/News.aspx?usluga= ... ab3e3d91c7
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#2567 Re: Logosoft ALL ABOUT
Kako nema... Jesi li uzeo svu opremu što se nudi sa full uslugu. TV, struju uveo, razveo žice po kući, pozvao rodbinu i komšije na otvaranje i pustio signal? Ako nisi onda čekaj

-
manocom
- Posts: 50
- Joined: 20/01/2010 21:52
#2568 Re: Logosoft ALL ABOUT
Jessam sve, samo ne mogu da nadjem dje se pusta signal!Sakazulu wrote:Kako nema... Jesi li uzeo svu opremu što se nudi sa full uslugu. TV, struju uveo, razveo žice po kući, pozvao rodbinu i komšije na otvaranje i pustio signal? Ako nisi onda čekaj![]()
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2569 Re: Logosoft ALL ABOUT
nije ovo loše trio light
- Cracked
- Posts: 799
- Joined: 16/05/2012 02:31
#2570 Re: Logosoft ALL ABOUT
Znaci za nekih 4-5km manje dobijem isto sto i duo+ sa malo manjom brzinom(8mbit umjesto 10mbit). Pa iskreno prebacit cu se radije sa duo+ na trio light.
Mislim da im ovo i nije pametan potez. Vise ce ljudi otici sa duo+ na trio light nego sto ce preci sa slabijih paketa na ovaj.
Po meni moraju ojacati duo+ (hd stb za istu cijenu ili dodatni stb za istu cijenu) Jer ako ce pojacati malo upload ili oept dici download za par mbit nece privuci ljude da ostanu. 10mbit je vise nego dovoljno za vecinu ljudi(kao sto je i 8mbit)
EDIT:
DUO+ = 46.80KM
TRIO LIGHT= 42.12KM
Taman predjem na trio light i uzmem HD STB umjesto obicnog i placat cu isto ko i do sada duo+. Eto me krajem augusta odmah da odradim. Extra!
Mislim da im ovo i nije pametan potez. Vise ce ljudi otici sa duo+ na trio light nego sto ce preci sa slabijih paketa na ovaj.
Po meni moraju ojacati duo+ (hd stb za istu cijenu ili dodatni stb za istu cijenu) Jer ako ce pojacati malo upload ili oept dici download za par mbit nece privuci ljude da ostanu. 10mbit je vise nego dovoljno za vecinu ljudi(kao sto je i 8mbit)
EDIT:
DUO+ = 46.80KM
TRIO LIGHT= 42.12KM
Taman predjem na trio light i uzmem HD STB umjesto obicnog i placat cu isto ko i do sada duo+. Eto me krajem augusta odmah da odradim. Extra!
- novi.dan.nova.nafaka
- Posts: 3028
- Joined: 28/08/2010 11:17
#2571 Re: Logosoft ALL ABOUT
Dakle, Triolight je isto što i Trio samo što nema uključenih 15 KM telefonskog saobraćaja ?
TRIO LIght paket uključuje usluge xDSL Interneta pristupnih brzina 8Mbps/512kbps bez ograničenja u download limitu, IP televiziju SUPER TV sa preko 120 domaćih i stranih TV kanala, najam STB uređaja Amino 110 te uslugu fiksne telefonije sa telefonskim uređajem. Pozivi unutar LOL mreže su besplatni. Cijena Trio Light paketa iznosi 36,00 KM+PDV mjesečno.
Ja bih recimo u tom slučaju prešao sa Trio paketa na Trio light....
TRIO LIght paket uključuje usluge xDSL Interneta pristupnih brzina 8Mbps/512kbps bez ograničenja u download limitu, IP televiziju SUPER TV sa preko 120 domaćih i stranih TV kanala, najam STB uređaja Amino 110 te uslugu fiksne telefonije sa telefonskim uređajem. Pozivi unutar LOL mreže su besplatni. Cijena Trio Light paketa iznosi 36,00 KM+PDV mjesečno.
Ja bih recimo u tom slučaju prešao sa Trio paketa na Trio light....
- Cracked
- Posts: 799
- Joined: 16/05/2012 02:31
#2572 Re: Logosoft ALL ABOUT
To je sto govorim. Za nas je to super, ali pucaju sebi u nogu. Da mi na duo+ daju HD stb ili dodatni ostao bih. Ovako me primamljuju da uzmem slabiji paket
-
zilog
- Posts: 9066
- Joined: 06/03/2009 11:19
#2573 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ovaj Trio light izgleda nestvarno, najpovoljniji paket u drzavi!!! 
@Cracked
Mozda im je racunica sto ti daju telefoniju, napravi se telefona da im se isplati tvoj prelazak na jeftiniji paket, a svima dobro.
@Cracked
Mozda im je racunica sto ti daju telefoniju, napravi se telefona da im se isplati tvoj prelazak na jeftiniji paket, a svima dobro.
- Cracked
- Posts: 799
- Joined: 16/05/2012 02:31
#2574 Re: Logosoft ALL ABOUT
Telefon me trenutno ne interesuje. Tako da ga mogu i ostaviti kod sebe. Ali definitivno krajem jula idem na trio light + hd stb
))
-
iceman2010
- Posts: 4640
- Joined: 08/07/2010 11:36
#2575 Re: Logosoft ALL ABOUT
Cracked wrote:Telefon me trenutno ne interesuje. Tako da ga mogu i ostaviti kod sebe. Ali definitivno krajem jula idem na trio light + hd stb))
31.07.2012
