Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#2551 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

"SPASO ga" :lol: :lol:
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#2552 Re: Hayat

Post by neo7 »

dusa_raskopuša wrote:a Anida se pravi pred kamerama, reda radi.. :lol:
:thumbup: :thumbup:
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2553 Re: Hayat

Post by pici »

Po meni Anida i Gadžo su prvi... jesu obadvoje punaČki al pjevaju za 10...mada bi ja Gadži samo na konto Glasa dao 20 a ne 10...prošli put mi je bila Verena favorit al ovaj put Gadžo je No.1.


Za šHejlu bi glaso :dance: UHHHH ŠHEEEJLAAA AJLOVETJUUUUU
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2554 Re: Hayat

Post by Velkoski »

Pici, otvori temu o Šejli k'o Hare o Aidi :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2555 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

leet wrote:Pici, otvori temu o Šejli k'o Hare o Aidi :D
ih, ne moze, vidis da je nevjeran :lol:
mozda neku-sve picijeve zene :mrgreen:
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#2556 Re: Hayat

Post by neo7 »

FUJ HAYAT FUJ!!!!

Ja se bas ponadao da cu imati priliku da priupitam nesto Anu u live emisiji, pa da vidim njen odgovor, a oni nisu dopustili javljanje gledatelja!!! Mamicu vam jarecu :evil: :bih:
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#2557 Re: Hayat

Post by mrtva kokoš »

je li ovo koke za lakija :-) :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#2558 Re: Hayat

Post by nellington »

šime.sparina wrote:je li ovo koke za lakija :-) :lol: :lol: :lol: :lol:
Koke je javio Ziki da je Ameti u emisiji!
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#2559 Re: Hayat

Post by mrtva kokoš »

nellington wrote:
šime.sparina wrote:je li ovo koke za lakija :-) :lol: :lol: :lol: :lol:
Koke je javio Ziki da je Ameti u emisiji!
ja bih se sad ukenj`o da sam u emisiji :lol: :lol:

nije normalan, ova pjesma je isla dok je laki praznio sanzere i on je pjeva sada na tv-u :-)
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#2560 Re: Hayat

Post by nellington »

šime.sparina wrote:
nellington wrote:
šime.sparina wrote:je li ovo koke za lakija :-) :lol: :lol: :lol: :lol:
Koke je javio Ziki da je Ameti u emisiji!
ja bih se sad ukenj`o da sam u emisiji :lol: :lol:

nije normalan, ova pjesma je isla dok je laki praznio sanzere i on je pjeva sada na tv-u :-)
Ih lele, da želja mine Lakija :lol:

Sad bar znamo da Šaćir nije iz Naserovog ganga :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2561 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

ko je Laki, koja pjesma, sta? :?
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#2562 Re: Hayat

Post by nellington »

plain vanilla wrote:ko je Laki, koja pjesma, sta? :?
Dani donose dio nevjerojatnog iskaza Seada Dumanjića koji fotografski precizno priča kako su pod vodstvom Zijada Turkovića ubijeni Mario Tolić i Werner Ajdari. Turković i ubica Milenko Lakić nakon toga su nonšalantno zapjevali: “Ih, lele, što se ne ubi’ ispod one kruške...”
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#2563 Re: Hayat

Post by mrtva kokoš »

plain vanilla wrote:ko je Laki, koja pjesma, sta? :?


od 2.50 pa do kraja :-)
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2564 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

nellington wrote:
plain vanilla wrote:ko je Laki, koja pjesma, sta? :?
Dani donose dio nevjerojatnog iskaza Seada Dumanjića koji fotografski precizno priča kako su pod vodstvom Zijada Turkovića ubijeni Mario Tolić i Werner Ajdari. Turković i ubica Milenko Lakić nakon toga su nonšalantno zapjevali: “Ih, lele, što se ne ubi’ ispod one kruške...”
pogledala i snimak, hvala shime
a kakve veze to sad ima s hajatom i zvijezdama..nisam gledala sve veceras?
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#2565 Re: Hayat

Post by nellington »

plain vanilla wrote:
nellington wrote:
plain vanilla wrote:ko je Laki, koja pjesma, sta? :?
Dani donose dio nevjerojatnog iskaza Seada Dumanjića koji fotografski precizno priča kako su pod vodstvom Zijada Turkovića ubijeni Mario Tolić i Werner Ajdari. Turković i ubica Milenko Lakić nakon toga su nonšalantno zapjevali: “Ih, lele, što se ne ubi’ ispod one kruške...”
pogledala i snimak, hvala shime
a kakve veze to sad ima s hajatom i zvijezdama..nisam gledala sve veceras?
Bio naš omiljeni ugostitelj Koke na zvijezdama i sa Šaćirom Keljm... pardon Ametijem na klavijaturama pjevao pomenutu numeru na opšte oduševljenje učesnika, gledalaca i štićenika centralnog zatvora.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2566 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

jao Koke :-)

hajde da je Ameti, moze biti neupucen kao ja, ali Koke bi ovo morao pratiti..ili je to bas pjevao jer prati? :shock:
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#2567 Re: Hayat

Post by nellington »

plain vanilla wrote:jao Koke :-)

hajde da je Ameti, moze biti neupucen kao ja, ali Koke bi ovo morao pratiti..ili je to bas pjevao jer prati? :shock:
Kako god da okreneš, crnjak!
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#2568 Re: Hayat

Post by bingov buraz »

Sad je Sacir Ameti postao Sacir Rahmeti :oops:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2569 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

a ja bas kontala da mi on bude favorit..uvijek sam znala odabrati :lol: :lol: :lol:
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#2570 Re: Hayat

Post by nellington »

bingov buraz wrote:Sad je Sacir Ameti postao Sacir Rahmeti :oops:
:lol: :lol: :lol: Znači, vidimo se u čitulji, brate! :oops:
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#2571 Re: Hayat

Post by Entropio »

nellington wrote: Koke je javio Ziki da je Ameti u emisiji!
:lol: :lol: :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#2572 Re: Hayat

Post by karanana »

auuuu. i ja sam primjetio gaf sa pjesmom i povezanoscu sa slucajem. ili mozda nije gaf.
a sad se koke shipcu ulizuje.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#2573 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

:lol: :lol: :lol:


kako su im emisije smotane :-)
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2574 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

zoom66 wrote:
plain vanilla wrote:a ja bas kontala da mi on bude favorit..uvijek sam znala odabrati :lol: :lol: :lol:
birani pretplatni nedostupan... :? :D
ustedjet ce mi Koke koju marku :D
da se ne potrosim kao prosle godine :P :D
User avatar
luckylaka
Posts: 26230
Joined: 15/01/2010 06:28

#2575 Re: Hayat

Post by luckylaka »

šime.sparina wrote:je li ovo koke za lakija :-) :lol: :lol: :lol: :lol:
Nisam gledao danas,ogadili mi se juce sta sam propustio :D Sta su mi natovarili zivi ne bili
Post Reply