Hayat
Moderator: anex
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#2551 Re: Hayat
"SPASO ga"

- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#2552 Re: Hayat
dusa_raskopuša wrote:a Anida se pravi pred kamerama, reda radi..
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2553 Re: Hayat
Po meni Anida i Gadžo su prvi... jesu obadvoje punaČki al pjevaju za 10...mada bi ja Gadži samo na konto Glasa dao 20 a ne 10...prošli put mi je bila Verena favorit al ovaj put Gadžo je No.1.
Za šHejlu bi glaso
UHHHH ŠHEEEJLAAA AJLOVETJUUUUU
Za šHejlu bi glaso
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2554 Re: Hayat
Pici, otvori temu o Šejli k'o Hare o Aidi 
- plain vanilla
- Posts: 70304
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2555 Re: Hayat
ih, ne moze, vidis da je nevjeranleet wrote:Pici, otvori temu o Šejli k'o Hare o Aidi
mozda neku-sve picijeve zene
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#2556 Re: Hayat
FUJ HAYAT FUJ!!!!
Ja se bas ponadao da cu imati priliku da priupitam nesto Anu u live emisiji, pa da vidim njen odgovor, a oni nisu dopustili javljanje gledatelja!!! Mamicu vam jarecu

Ja se bas ponadao da cu imati priliku da priupitam nesto Anu u live emisiji, pa da vidim njen odgovor, a oni nisu dopustili javljanje gledatelja!!! Mamicu vam jarecu
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#2557 Re: Hayat
je li ovo koke za lakija

- nellington
- Posts: 10761
- Joined: 11/03/2008 13:32
- Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.
#2558 Re: Hayat
Koke je javio Ziki da je Ameti u emisiji!šime.sparina wrote:je li ovo koke za lakija![]()
![]()
![]()
![]()
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#2559 Re: Hayat
ja bih se sad ukenj`o da sam u emisijinellington wrote:Koke je javio Ziki da je Ameti u emisiji!šime.sparina wrote:je li ovo koke za lakija![]()
![]()
![]()
![]()
nije normalan, ova pjesma je isla dok je laki praznio sanzere i on je pjeva sada na tv-u
- nellington
- Posts: 10761
- Joined: 11/03/2008 13:32
- Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.
#2560 Re: Hayat
Ih lele, da želja mine Lakijašime.sparina wrote:ja bih se sad ukenj`o da sam u emisijinellington wrote:Koke je javio Ziki da je Ameti u emisiji!šime.sparina wrote:je li ovo koke za lakija![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
nije normalan, ova pjesma je isla dok je laki praznio sanzere i on je pjeva sada na tv-u
Sad bar znamo da Šaćir nije iz Naserovog ganga
- plain vanilla
- Posts: 70304
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2561 Re: Hayat
ko je Laki, koja pjesma, sta? 
- nellington
- Posts: 10761
- Joined: 11/03/2008 13:32
- Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.
#2562 Re: Hayat
Dani donose dio nevjerojatnog iskaza Seada Dumanjića koji fotografski precizno priča kako su pod vodstvom Zijada Turkovića ubijeni Mario Tolić i Werner Ajdari. Turković i ubica Milenko Lakić nakon toga su nonšalantno zapjevali: “Ih, lele, što se ne ubi’ ispod one kruške...”plain vanilla wrote:ko je Laki, koja pjesma, sta?
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#2563 Re: Hayat
plain vanilla wrote:ko je Laki, koja pjesma, sta?
od 2.50 pa do kraja
- plain vanilla
- Posts: 70304
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2564 Re: Hayat
pogledala i snimak, hvala shimenellington wrote:Dani donose dio nevjerojatnog iskaza Seada Dumanjića koji fotografski precizno priča kako su pod vodstvom Zijada Turkovića ubijeni Mario Tolić i Werner Ajdari. Turković i ubica Milenko Lakić nakon toga su nonšalantno zapjevali: “Ih, lele, što se ne ubi’ ispod one kruške...”plain vanilla wrote:ko je Laki, koja pjesma, sta?
a kakve veze to sad ima s hajatom i zvijezdama..nisam gledala sve veceras?
- nellington
- Posts: 10761
- Joined: 11/03/2008 13:32
- Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.
#2565 Re: Hayat
Bio naš omiljeni ugostitelj Koke na zvijezdama i sa Šaćirom Keljm... pardon Ametijem na klavijaturama pjevao pomenutu numeru na opšte oduševljenje učesnika, gledalaca i štićenika centralnog zatvora.plain vanilla wrote:pogledala i snimak, hvala shimenellington wrote:Dani donose dio nevjerojatnog iskaza Seada Dumanjića koji fotografski precizno priča kako su pod vodstvom Zijada Turkovića ubijeni Mario Tolić i Werner Ajdari. Turković i ubica Milenko Lakić nakon toga su nonšalantno zapjevali: “Ih, lele, što se ne ubi’ ispod one kruške...”plain vanilla wrote:ko je Laki, koja pjesma, sta?
a kakve veze to sad ima s hajatom i zvijezdama..nisam gledala sve veceras?
- plain vanilla
- Posts: 70304
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2566 Re: Hayat
jao Koke
hajde da je Ameti, moze biti neupucen kao ja, ali Koke bi ovo morao pratiti..ili je to bas pjevao jer prati?
hajde da je Ameti, moze biti neupucen kao ja, ali Koke bi ovo morao pratiti..ili je to bas pjevao jer prati?
- nellington
- Posts: 10761
- Joined: 11/03/2008 13:32
- Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.
#2567 Re: Hayat
Kako god da okreneš, crnjak!plain vanilla wrote:jao Koke![]()
hajde da je Ameti, moze biti neupucen kao ja, ali Koke bi ovo morao pratiti..ili je to bas pjevao jer prati?
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#2568 Re: Hayat
Sad je Sacir Ameti postao Sacir Rahmeti 
- plain vanilla
- Posts: 70304
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2569 Re: Hayat
a ja bas kontala da mi on bude favorit..uvijek sam znala odabrati

- nellington
- Posts: 10761
- Joined: 11/03/2008 13:32
- Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.
#2570 Re: Hayat
bingov buraz wrote:Sad je Sacir Ameti postao Sacir Rahmeti
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#2571 Re: Hayat
nellington wrote: Koke je javio Ziki da je Ameti u emisiji!
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2572 Re: Hayat
auuuu. i ja sam primjetio gaf sa pjesmom i povezanoscu sa slucajem. ili mozda nije gaf.
a sad se koke shipcu ulizuje.
a sad se koke shipcu ulizuje.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#2573 Re: Hayat
kako su im emisije smotane
- plain vanilla
- Posts: 70304
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2574 Re: Hayat
ustedjet ce mi Koke koju markuzoom66 wrote:birani pretplatni nedostupan...plain vanilla wrote:a ja bas kontala da mi on bude favorit..uvijek sam znala odabrati![]()
![]()
![]()
da se ne potrosim kao prosle godine
- luckylaka
- Posts: 26230
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2575 Re: Hayat
Nisam gledao danas,ogadili mi se juce sta sam propustiošime.sparina wrote:je li ovo koke za lakija![]()
![]()
![]()
![]()
