FIAT KONZUMENTI
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- ElRe
- Posts: 16893
- Joined: 12/12/2011 11:28
#2551 Re: FIAT KONZUMENTI
U Sarajevu, trenitno nemas ovlastenog Fiat servisera.
Na CV su bili kratko, tu je sada kafic. Autoccomerce je negdje ima kancelariju samo za katalošku prodaju, nema ni salona.
Najbljizi ovlasteni zastupnik u BiH ti je Market Auto u Laktašima. U Mostaru i Vitezu imas Auto Start u Sofa MM koji se više bave servisom nego prodajom i imaju ovlaštenje za servisiranje.
Na CV su bili kratko, tu je sada kafic. Autoccomerce je negdje ima kancelariju samo za katalošku prodaju, nema ni salona.
Najbljizi ovlasteni zastupnik u BiH ti je Market Auto u Laktašima. U Mostaru i Vitezu imas Auto Start u Sofa MM koji se više bave servisom nego prodajom i imaju ovlaštenje za servisiranje.
- basicm
- Posts: 11633
- Joined: 16/01/2012 21:38
#2552 Re: FIAT KONZUMENTI
Ima li mi ko reci, reparacija dizni za 1,7 td Palio, gdje se moze kvalitetno i po kojoj cijeni uraditi reparacija dizni?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
romeomoraprezivjeti
- Posts: 1632
- Joined: 15/09/2012 14:06
- Location: SARAJEVO
#2553 Re: FIAT KONZUMENTI
Donje móstre,kod Zufera.basicm wrote:Ima li mi ko reci, reparacija dizni za 1,7 td Palio, gdje se moze kvalitetno i po kojoj cijeni uraditi reparacija dizni?
Sent from my iPhone using Tapatalk
poslano s moga sonija ze
- Stjui
- Posts: 1786
- Joined: 23/09/2013 13:32
#2554 Re: FIAT KONZUMENTI
dal za svaku motorsku izvedbu u puntu mk2 postoji i odgovarajuća lamela ili jedna lamela pristaje na sve punte dvice?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#2555 Re: FIAT KONZUMENTI
prije da je ovoStjui wrote: za svaku motorsku izvedbu u puntu mk2 postoji i odgovarajuća lamela
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#2556 Re: FIAT KONZUMENTI
Nije bas da su za sve motore iste, ali ima i motora razlicite kubikaze koji idu s istim setom kvacila. Koji konkretno motor imas u svom fiatu?
- Stjui
- Posts: 1786
- Joined: 23/09/2013 13:32
#2557 Re: FIAT KONZUMENTI
1.9 ddirestraits0078 wrote:Nije bas da su za sve motore iste, ali ima i motora razlicite kubikaze koji idu s istim setom kvacila. Koji konkretno motor imas u svom fiatu?
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#2558 Re: FIAT KONZUMENTI
Na taj ne pase ni sa jednog drugog motora, ako se radi o motoru 1.9 DS sa 60 KS.
-
Heartbeats
- Posts: 737
- Joined: 26/06/2012 21:51
#2559 Re: FIAT KONZUMENTI
Meni je na Lanci 1.9. jtd 2001 otisal servo pumpa. Imam ponudu za servo pumpu sa Maree 1.9 jtd isto 2001 godiste.
Pase li ova sa Maree na Lanciu?
Hvala i zivi bili!
Pase li ova sa Maree na Lanciu?
Hvala i zivi bili!
-
zippoo87
- Posts: 19653
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2560 Re: FIAT KONZUMENTI
pozdrav
poceo mi je hladnjak curiti,majsor je istresao neku tekucinu ali opet malo curi
zanimaju me cijene hladnjaka,ako ovo nastavi curiti...ima li polovnih po otpadima i kako se krecu ?
zaboravi napisati da je auto fiat brava 1.6 16v,ne znam je li za sve modele isti hladnjak
poceo mi je hladnjak curiti,majsor je istresao neku tekucinu ali opet malo curi
zanimaju me cijene hladnjaka,ako ovo nastavi curiti...ima li polovnih po otpadima i kako se krecu ?
zaboravi napisati da je auto fiat brava 1.6 16v,ne znam je li za sve modele isti hladnjak
- ElRe
- Posts: 16893
- Joined: 12/12/2011 11:28
#2561 Re: FIAT KONZUMENTI
Ja sam dok sam imao Bravu 1.6 u Velasu kupio hladnjak, bio je cca 60 KM.
Kod mene je auto nakon toga bio jos pola godine i nisam imao problema.
Kod mene je auto nakon toga bio jos pola godine i nisam imao problema.
-
zippoo87
- Posts: 19653
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2562 Re: FIAT KONZUMENTI
to je prihvatljiva cijena...gdje dodje taj velaso,koji grad ?ElRe wrote:Ja sam dok sam imao Bravu 1.6 u Velasu kupio hladnjak, bio je cca 60 KM.
Kod mene je auto nakon toga bio jos pola godine i nisam imao problema.
- corsa
- Posts: 2592
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
#2563 Re: FIAT KONZUMENTI
Nije Velaso nego Velas, a nalazi se u Blazuju kod Sarajeva.
- Stjui
- Posts: 1786
- Joined: 23/09/2013 13:32
#2564 Re: FIAT KONZUMENTI
hvala na odgovoru. znate li možda,koliko košta zamjena lamele na puntu?direstraits0078 wrote:Na taj ne pase ni sa jednog drugog motora, ako se radi o motoru 1.9 DS sa 60 KS.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#2565 Re: FIAT KONZUMENTI
e nije ni velas vec je LASScorsa wrote:Nije Velaso nego Velas, a nalazi se u Blazuju kod Sarajeva.
@ stjui 100 maraka kosta zamjena
- Stjui
- Posts: 1786
- Joined: 23/09/2013 13:32
#2566 Re: FIAT KONZUMENTI
nova lamela,ruke i samo 100? jeste li sigurni?bitanga_sa_otesa wrote: @ stjui 100 maraka kosta zamjena
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#2568 Re: FIAT KONZUMENTI
ruke naravno ,set kvacila ces morati nazvati prodavnicu da vidis tacno koja je cijena (150-200 maraka je otprilike) .
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#2569 Re: FIAT KONZUMENTI
Taj Velas u Blazuju je prn'o u shishu, sad su kad krenes uz K. Glavu s Bara, imao sam i tlf. negdje, samo da iscackam.
033 427 426
Imaju nesto dijelova sto je ostalo kad se zatvorio Velas. Npr. uzeo sam starom retrovizor komplet sa staklom za clia 3 za smijesne pare, puno vise mi love trazio neki hajvan na otpadu prema Palama, i jos me napade i slusalicu mi spusti kad sam mu rekao da je poskup.
033 427 426
Imaju nesto dijelova sto je ostalo kad se zatvorio Velas. Npr. uzeo sam starom retrovizor komplet sa staklom za clia 3 za smijesne pare, puno vise mi love trazio neki hajvan na otpadu prema Palama, i jos me napade i slusalicu mi spusti kad sam mu rekao da je poskup.
-
romeomoraprezivjeti
- Posts: 1632
- Joined: 15/09/2012 14:06
- Location: SARAJEVO
#2570 Re: FIAT KONZUMENTI
Mozes li malo preformulisati pitanje druze Demidzicu?!:-DStjui wrote:nova lamela,ruke i samo 100? jeste li sigurni?bitanga_sa_otesa wrote: @ stjui 100 maraka kosta zamjena
poslano s moga sonija ze
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#2571 Re: FIAT KONZUMENTI
pozdravljam - pazarila se Alfa Romeo 156 1.9 JTD - pa je uz nju dosao jedan kljuc - kome kako posto - kopiranje kljuca daljinskog zakljucavanja? neka povoljna cijena da nije sad oderotina
zafaljujem duboko....

- Romeo 80
- Posts: 4627
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#2572 Re: FIAT KONZUMENTI
Ne znam sad hoću li te obradovati ili razočarati. Ja sam imao isti problem i kopiranje ključa sam radio u Hudinyu kod Bosmala. Kod mene je Alfa 155 iz 96 god. i izašlo me svega 50 KM, no rekli su mi da sam dobro prošao jer od 97god. pa na dalje su ključevi komplikovaniji i ista stvar košta oko 150 KM._mufljuz_ wrote:pozdravljam - pazarila se Alfa Romeo 156 1.9 JTD - pa je uz nju dosao jedan kljuc - kome kako posto - kopiranje kljuca daljinskog zakljucavanja? neka povoljna cijena da nije sad oderotinazafaljujem duboko....
![]()
![]()
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#2573 Re: FIAT KONZUMENTI
Jesi to prodao papamobil? 
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#2574 Re: FIAT KONZUMENTI
nisam jaruga ugled'o ovu povoljno pa pazario staroj da se kotrlja srebrna, sedan, "DTM" AR Alu Felge, slobodna procjena prelijepo ocuvana za godine starosti...Optimist wrote:Jesi to prodao papamobil?
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#2575 Re: FIAT KONZUMENTI
fala jaruga znaci, doci ce me zabava skupo 'bem ti zabareRomeo 80 wrote:Ne znam sad hoću li te obradovati ili razočarati. Ja sam imao isti problem i kopiranje ključa sam radio u Hudinyu kod Bosmala. Kod mene je Alfa 155 iz 96 god. i izašlo me svega 50 KM, no rekli su mi da sam dobro prošao jer od 97god. pa na dalje su ključevi komplikovaniji i ista stvar košta oko 150 KM._mufljuz_ wrote:pozdravljam - pazarila se Alfa Romeo 156 1.9 JTD - pa je uz nju dosao jedan kljuc - kome kako posto - kopiranje kljuca daljinskog zakljucavanja? neka povoljna cijena da nije sad oderotinazafaljujem duboko....
![]()
![]()
