Zemljotres maloprije..
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#2551 Re: Zemljotres maloprije..
Pa Celik bod osvojio

-
Jokericious
- Posts: 2788
- Joined: 10/06/2010 11:34
#2552 Re: Zemljotres maloprije..
Ozbiljno? Taman se bilo smirilo.Not My Idea wrote:uh sto zatrese
-
Modest Musorgski
- Posts: 1040
- Joined: 26/07/2012 20:08
#2553 Re: Zemljotres maloprije..
prognoza: 2.2 
-
Mustang1
- Posts: 29954
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2554 Re: Zemljotres maloprije..
Dugo nije bio
Ovaj je bio haman dobar samo je kratko trajao 
-
gerberica
- Posts: 4944
- Joined: 26/07/2011 22:28
#2556 Re: Zemljotres maloprije..
Modest Musorgski wrote:Evo gaaa opeeeeeeeee
ja da kucnem u drvo jos ga nisam osjetila
- Kio
- Posts: 494
- Joined: 24/08/2010 23:10
#2557 Re: Zemljotres maloprije..
vala je iznad 3.0
3.4 ili tako nesto
3.4 ili tako nesto
-
Šipovac
- Posts: 15
- Joined: 03/08/2012 23:26
#2558 Re: Zemljotres maloprije..
Ja bih rekao da sam ga osjetio 
- Kio
- Posts: 494
- Joined: 24/08/2010 23:10
#2559 Re: Zemljotres maloprije..
ML 2.8
Region BOSNIA AND HERZEGOVINA
Date time 2012-08-05 21:36:21.0 UTC
Location 44.27 N ; 17.96 E
Depth 1 km
vala sam se presao malo, ali ipak je poljuljalo.
Region BOSNIA AND HERZEGOVINA
Date time 2012-08-05 21:36:21.0 UTC
Location 44.27 N ; 17.96 E
Depth 1 km
vala sam se presao malo, ali ipak je poljuljalo.
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2561 Re: Zemljotres maloprije..
kad pijes, ne forumaj 
-
Kapri
- Posts: 832
- Joined: 20/11/2011 12:14
#2562 Re: Zemljotres maloprije..
Ja nista nisma osjetila
-
gerberica
- Posts: 4944
- Joined: 26/07/2011 22:28
#2563 Re: Zemljotres maloprije..
pa gdje su ovi sto ga osjete 
-
Mustang1
- Posts: 29954
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2564 Re: Zemljotres maloprije..
Logicno .. Mali je bio ..Kapri wrote:Ja nista nisma osjetila
- POCA
- Posts: 158
- Joined: 09/05/2009 21:21
- Location: kaže mi mater da sam u oblacima
#2565 Re: Zemljotres maloprije..
A taman se bilo smirilo 
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2566 Re: Zemljotres maloprije..
ni ja male ne osjetim, ali suosjecam 
-
Kapri
- Posts: 832
- Joined: 20/11/2011 12:14
#2567 Re: Zemljotres maloprije..
Treba li ocekivat novi da stignem na avion za Australiju 
-
gerberica
- Posts: 4944
- Joined: 26/07/2011 22:28
#2568 Re: Zemljotres maloprije..
ne trebas se bojati , mali su, nisi ni ove osjetila hvala boguKapri wrote:Treba li ocekivat novi da stignem na avion za Australiju
-
Kapri
- Posts: 832
- Joined: 20/11/2011 12:14
#2569 Re: Zemljotres maloprije..
Hvala Bogu pa nisam.Imace ona dva neki dan su me istraumiralagerberica wrote:ne trebas se bojati , mali su, nisi ni ove osjetila hvala boguKapri wrote:Treba li ocekivat novi da stignem na avion za Australiju
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#2570 Re: Zemljotres maloprije..
Dajte malo kulture, pola opisa ovdje kao da opisuju muške spolne organe 
-
dert
- Posts: 6570
- Joined: 28/09/2011 07:35
- Location: dert
#2571 Re: Zemljotres maloprije..
staNot My Idea wrote:uh sto zatrese
- arman1
- Posts: 7230
- Joined: 06/11/2006 12:06
- Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
- Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
- Vozim: šta klepim
- Horoskop: BOG
- Contact:
#2572 Re: Zemljotres maloprije..
Ovaj zemljotres, definitivno muški. Tresti, stresti, opaliti itd. Pa šta očekuješ. Uz svu dnevnu frustraciju šprdnja i seksualne insinuacije su jedino čim se možemo oduprijeti.Sarajevo1946 wrote:Dajte malo kulture, pola opisa ovdje kao da opisuju muške spolne organe
-
gerberica
- Posts: 4944
- Joined: 26/07/2011 22:28
#2573 Re: Zemljotres maloprije..
o cemu vi to?arman1 wrote:Ovaj zemljotres, definitivno muški. Tresti, stresti, opaliti itd. Pa šta očekuješ. Uz svu dnevnu frustraciju šprdnja i seksualne insinuacije su jedino čim se možemo oduprijeti.Sarajevo1946 wrote:Dajte malo kulture, pola opisa ovdje kao da opisuju muške spolne organe
ja svo vrijeme mislim na zemljotres
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2574 Re: Zemljotres maloprije..
to je do tvoje pokvarene mastearman1 wrote:Ovaj zemljotres, definitivno muški. Tresti, stresti, opaliti itd. Pa šta očekuješ. Uz svu dnevnu frustraciju šprdnja i seksualne insinuacije su jedino čim se možemo oduprijeti.Sarajevo1946 wrote:Dajte malo kulture, pola opisa ovdje kao da opisuju muške spolne organe
-
kamen
- Posts: 259
- Joined: 06/10/2003 00:00
#2575 Re: Zemljotres maloprije..
dajte malo ozbiljnosti unesite u tu vašu neozbiljnost
