Cokolada i ostali slatkisi :)
Moderator: anex
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2551 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
meni sada ove sve nove milke imaju malte ne isti ukus. i ona crunchy hazelnut i ona vanilla pudding i jos neke. valjda koriste iste pojacivace sta li...
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#2552 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ma jok, sve manje kakaa a sve vise dodataka..Meni oreo milka bas odgovara..
-
Juni
- Posts: 548
- Joined: 30/06/2010 16:10
#2553 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
da mi je naci obicnu cokoladu, ali da je kvalitetna i da nije preslatka
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2554 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
lindtJuni wrote:da mi je naci obicnu cokoladu, ali da je kvalitetna i da nije preslatka
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#2556 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Za 0,60 KM u Bingu sasvim ok cokolada.
- MIA_1
- Posts: 8886
- Joined: 27/08/2011 18:28
#2557 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
[quote="avetinja"][img]http://www.edeka24.de/out/pictures/mast ... g_1000.jpg[/imgj
Jedna od omiljenih
Jedna od omiljenih
-
okean
- Posts: 64
- Joined: 03/06/2011 19:36
-
hanamontanaa
- Posts: 322
- Joined: 13/04/2012 12:32
#2559 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Kad već imaš više nego ti treba,šalji dalje
ove belgische praline izgledaju njami 
-
okean
- Posts: 64
- Joined: 03/06/2011 19:36
#2560 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Pa vecina ce i otici kao poklon...al ovo je kad imas priliku i ne mozes se zaustaviti kupovati... nego ja ne mogu da prezalim sto ne mogu naci ovaj cips od banane, to mi je zaista preukusno 
-
walk_M-A-N
- Posts: 2003
- Joined: 09/05/2007 16:35
#2561 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Gledam ovdje reklame za stranjske slatkiše, pa da spomenemo i domaći proizvod, čokolada SAN Agrokomerc.
Takve, za jelo i kuhanje, inače volim i ova je baš dobra. Kupljeno u Hoše komercu.
Takve, za jelo i kuhanje, inače volim i ova je baš dobra. Kupljeno u Hoše komercu.
- Boateng
- Posts: 1409
- Joined: 15/02/2011 00:10
#2562 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ima u Bingu.okean wrote:Pa vecina ce i otici kao poklon...al ovo je kad imas priliku i ne mozes se zaustaviti kupovati... nego ja ne mogu da prezalim sto ne mogu naci ovaj cips od banane, to mi je zaista preukusno
-
okean
- Posts: 64
- Joined: 03/06/2011 19:36
#2563 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Gdje brate??? Jesi li to frisko vidio?? 
-
ZenaZbrkovima
- Posts: 1890
- Joined: 06/01/2015 21:32
#2564 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Bio jednom jedan corny..


- yoda82
- Posts: 1993
- Joined: 27/09/2013 09:53
- Location: Dagobah
#2565 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Neki dan sam ih pojeo i jesu njamhanamontanaa wrote:Kad već imaš više nego ti treba,šalji daljeove belgische praline izgledaju njami
-
hanamontanaa
- Posts: 322
- Joined: 13/04/2012 12:32
#2566 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Gdje,koliko?yoda82 wrote:Neki dan sam ih pojeo i jesu njamhanamontanaa wrote:Kad već imaš više nego ti treba,šalji daljeove belgische praline izgledaju njami
- topcam
- Posts: 5471
- Joined: 08/07/2007 12:49
- Vozim: uzbrdo
#2567 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Nema vise, aAAAAA
-
hanamontanaa
- Posts: 322
- Joined: 13/04/2012 12:32
#2568 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Imaš li još zubetopcam wrote:
Nema vise, aAAAAA
- topcam
- Posts: 5471
- Joined: 08/07/2007 12:49
- Vozim: uzbrdo
#2569 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Imaš li još zubehanamontanaa wrote:
Nema vise, aAAAAA
Eno ih na stolu u casi
Da ti posudim?
-
hanamontanaa
- Posts: 322
- Joined: 13/04/2012 12:32
#2570 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Eno ih na stolu u casitopcam wrote:Imaš li još zubehanamontanaa wrote:
Nema vise, aAAAAA?
Da ti posudim?[/quote]
Ne trebaju mi, hvala. Ja cmokcem
- topcam
- Posts: 5471
- Joined: 08/07/2007 12:49
- Vozim: uzbrdo
#2571 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
hanamontanaa wrote:
Ne trebaju mi, hvala. Ja cmokcem

Radi sta znas, .. lokum mi ne barci
- yoda82
- Posts: 1993
- Joined: 27/09/2013 09:53
- Location: Dagobah
#2572 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
U Lidluhanamontanaa wrote:Gdje,koliko?yoda82 wrote:Neki dan sam ih pojeo i jesu njamhanamontanaa wrote:Kad već imaš više nego ti treba,šalji daljeove belgische praline izgledaju njami
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#2573 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Lasta Jaffa strudle. Iste ovakve, samo s gornje strane prelivene cokoladom. Penny Plus.


Zloglasni Lidl.

Keksici inspirisani Facebookom.
Konzum Hr.


Zloglasni Lidl.

Keksici inspirisani Facebookom.
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#2574 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Vi koji imate Lidl, sjetite se nas koji nemamo pa zaštekajte koju čokoladicu za nas 
A moram pohvaliti kad smo kod štrudli, KLASOVE ŠTRUDLICE, novo pakovanje, poslije njih nijedne druge nećete poželjeti probati
A moram pohvaliti kad smo kod štrudli, KLASOVE ŠTRUDLICE, novo pakovanje, poslije njih nijedne druge nećete poželjeti probati
- madridist
- Posts: 1043
- Joined: 07/07/2012 22:34
- Location: Middle Earth
#2575 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Ja bolju strudlu od ove probao nisam ,vrh



bilo je u Bingu nekada prije ali vise nema, ako je ko gdje vidio bila bi mu zhavalna da napise jer je ovaj cips extra