Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#2551 Re: Bundesliga

Post by ledeni_caj »

BHF_Manijak wrote:
veella wrote:Manuel Neuer cudo od djeteta...
Ljubi ga brat!!! Kako tog malog volim, novi Kahn, definitivno! 8-)
Istu stvar mislim nakon odbrana penala, k'o onaj 2001. :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2552 Re: Bundesliga

Post by veella »

muhafuca wrote:Al nemoze vela prelomit jezik pa cestitati
pa to ti je :D :D :D :D
sve nesto izokola ovo ono hehehehe
al nema veze jest jest najjaca liga koju je Bayern osvojio najvise puta od kada postoji liga ;)
Imas post iznad, da se ne ponavljam :D
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2553 Re: Bundesliga

Post by veella »

Jedva cekam 12. Maj :D
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2554 Re: Bundesliga

Post by veella »

R.Madrid je kraljevski bijeli bubreg :D
E moj Nuri Sahin, sta uradi od karijere...
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2555 Re: Bundesliga

Post by veella »

Ne mogu spavati ko da je BVB u finalu... :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2556 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

veella wrote:R.Madrid je kraljevski bijeli bubreg :D
E moj Nuri Sahin, sta uradi od karijere...

:thumbup: :thumbup:

Neka neka, hoce se pravit pametan! Sad nek Khediri grije klupu! 8-)
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#2557 Re: Bundesliga

Post by muhafuca »

veella wrote:
muhafuca wrote:Al nemoze vela prelomit jezik pa cestitati
pa to ti je :D :D :D :D
sve nesto izokola ovo ono hehehehe
al nema veze jest jest najjaca liga koju je Bayern osvojio najvise puta od kada postoji liga ;)
Imas post iznad, da se ne ponavljam :D
vidio sam ja to al je bio isforsiran tj tip te prozvao da cestitas
no nema veze - razumijem ja to nije lahko gledat kad omrazeni Bayern
osvaja ligu Šampiona :D :D
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#2558 Re: Bundesliga

Post by East_side »

BHF_Manijak wrote:TO JE TA LIGA
Misliš, to je taj Bayern? :D
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#2559 Re: Bundesliga

Post by megaman4 »

u posljednje vrijeme je zapostavljena BUNDESLIGA, samo se forsira engleski i španski fudbal, ali se još jednom pokazalo da je njemački fudbal najinteresantniji i najneizvjesniji, i šteta što ovi naši kvazi emiteri ne prenose utakmice bundeslige..........još jednom čestitke mom omiljenom klubu BAYERNU na ulazak u finale.....
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#2560 Re: Bundesliga

Post by East_side »

Ja se iskreno nadam a i priželjkujem da Dortmund napokon malo živne i u Evropi. Imaju potencijala za to. ;-)

Ne moraju sad harati Evropom kao za vrijeme Mollera, Reutera, Kohlera... to se svakako i ne očekuje. Ali ne moraju vala biti ni zadnji u grupi jer sigurno mogu puno bolje i više.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2561 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

Bice to dobro dogodine aBd! ;-) Ipak je njima ono prva sezona, neiskustvo itd, sad su zreliji i jaci, pa vidjet cemo...Mada ih i koeficijent pri izvlacenju hebe al' eto! :roll:
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#2562 Re: Bundesliga

Post by East_side »

BHF_Manijak wrote:Bice to dobro dogodine aBd! ;-) Ipak je njima ono prva sezona, neiskustvo itd, sad su zreliji i jaci, pa vidjet cemo...Mada ih i koeficijent pri izvlacenju hebe al' eto! :roll:
Upravo tako, i sam Klopp je nedavno izjavio kako rade na tome da malo zablistaju i na Evropskoj sceni naredne sezone. Bitno je samo da zadrže ovaj postojeći igrački kadar, pa možda i dovedu jedno ili dva nova imena.

Ovaj sadašnji njihov tim, uz uslov da se očuva na okupu, u naredne (recimo) 3 sezone može stasati u ekipu koja bi postala pravi Evropski hit, ekipu koja ruši jače protivnike na papiru i sl. Nešto slično kao Lyon za vrijeme Abidala, Maloude, Wiltorda i td.
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2563 Re: Bundesliga

Post by simonese »

matematicar_teski wrote:imaju li podaci koliko je ko pretrco veceras?
bruku :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2564 Re: Bundesliga

Post by Tomahawk11 »

BHF_Manijak wrote:TO JE TA LIGA, a svi se smijali Njemcima i Englezima!! :lol: 8-) Eh eto vam sad, pa se pravite mudrice prije vremena! Spanaca pun qrac bilo, sad ih samo u Liga Evropi ima! :mrgreen:
Lahko je biti general poslije bitke. Sad kad je Bayern u finalu, donositi mudre zakljucke i nije tesko.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2565 Re: Bundesliga

Post by veella »

East_side wrote:
BHF_Manijak wrote:Bice to dobro dogodine aBd! ;-) Ipak je njima ono prva sezona, neiskustvo itd, sad su zreliji i jaci, pa vidjet cemo...Mada ih i koeficijent pri izvlacenju hebe al' eto! :roll:
Upravo tako, i sam Klopp je nedavno izjavio kako rade na tome da malo zablistaju i na Evropskoj sceni naredne sezone. Bitno je samo da zadrže ovaj postojeći igrački kadar, pa možda i dovedu jedno ili dva nova imena.

Ovaj sadašnji njihov tim, uz uslov da se očuva na okupu, u naredne (recimo) 3 sezone može stasati u ekipu koja bi postala pravi Evropski hit, ekipu koja ruši jače protivnike na papiru i sl. Nešto slično kao Lyon za vrijeme Abidala, Maloude, Wiltorda i td.
Ja sam prezadovoljan nastupom BVB-a u ligi prvaka, jer su odigrali fantasticno grupnu fazu a zavrsili na posljednjem mjestu. Ko je pratio te utakmice zna o cemu govorim (milion 1000 % sansi ali kad nece u Gol ebiga). U svim utakmicama grupne faze (osim kuci protiv Olympique Marseille 2:3 :x ) su razvalili protivnike.... Sjetite se samo utakmile u Marseillu 3:0 (triput pogledali prema golu i dali tri gola :x uz bezbroj propustenih prolika Borussie i fenomenalnu igru)... Sve u svemu odlicna sezona :D nur der BVB 09 :D Macht weiter so Jungs :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2566 Re: Bundesliga

Post by veella »

Olic u Wolfsburgu...
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2567 Re: Bundesliga

Post by veella »

300 000 zahtjeva za karte za finale kupa u Berlinu samo navijaca Borussie Dortmund.... :thumbup:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#2568 Re: Bundesliga

Post by sumirprimus »

veella wrote:300 000 zahtjeva za karte za finale kupa u Berlinu samo navijaca Borussie Dortmund.... :thumbup:
pa koliko to ima navijaca dortmund... :D
zvanicno?
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#2569 Re: Bundesliga

Post by Gandalf »

mnogooooooooo :mrgreen:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2570 Re: Bundesliga

Post by veella »

sumirprimus wrote:
veella wrote:300 000 zahtjeva za karte za finale kupa u Berlinu samo navijaca Borussie Dortmund.... :thumbup:
pa koliko to ima navijaca dortmund... :D
zvanicno?
26.04.2012 u 13:23 1 167 868.. :thumbup:
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#2571 Re: Bundesliga

Post by East_side »

veella wrote:
sumirprimus wrote:
veella wrote:300 000 zahtjeva za karte za finale kupa u Berlinu samo navijaca Borussie Dortmund.... :thumbup:
pa koliko to ima navijaca dortmund... :D
zvanicno?
26.04.2012 u 13:23 1 167 868.. :thumbup:
Koliko grad Dortmund ima stanovnika :?

Da ne guglam sad :mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2572 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

Tomahawk11 wrote:
BHF_Manijak wrote:TO JE TA LIGA, a svi se smijali Njemcima i Englezima!! :lol: 8-) Eh eto vam sad, pa se pravite mudrice prije vremena! Spanaca pun qrac bilo, sad ih samo u Liga Evropi ima! :mrgreen:
Lahko je biti general poslije bitke. Sad kad je Bayern u finalu, donositi mudre zakljucke i nije tesko.
Javljo sam se ja i nakon 1/8 finala, nemoj izvodit! ;-)
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#2573 Re: Bundesliga

Post by East_side »

BHF_Manijak wrote:
Tomahawk11 wrote:
BHF_Manijak wrote:TO JE TA LIGA, a svi se smijali Njemcima i Englezima!! :lol: 8-) Eh eto vam sad, pa se pravite mudrice prije vremena! Spanaca pun qrac bilo, sad ih samo u Liga Evropi ima! :mrgreen:
Lahko je biti general poslije bitke. Sad kad je Bayern u finalu, donositi mudre zakljucke i nije tesko.
Javljo sam se ja i nakon 1/8 finala, nemoj izvodit! ;-)
:thumbup:

I sam mogu potvrditi da BHF odavno favorizuje Bayern, što jest-jest :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2574 Re: Bundesliga

Post by Tomahawk11 »

BHF_Manijak wrote:
Tomahawk11 wrote:
BHF_Manijak wrote:TO JE TA LIGA, a svi se smijali Njemcima i Englezima!! :lol: 8-) Eh eto vam sad, pa se pravite mudrice prije vremena! Spanaca pun qrac bilo, sad ih samo u Liga Evropi ima! :mrgreen:
Lahko je biti general poslije bitke. Sad kad je Bayern u finalu, donositi mudre zakljucke i nije tesko.
Javljo sam se ja i nakon 1/8 finala, nemoj izvodit! ;-)
:thumbup: sve u redu, samo nisam nesto primjetio da su te izjave bile ovako pune samopouzdanja.
Ne odnosi se na tebe, ali broj simpatizera slobodarskog Bayerna od sinoc je rapidno porastao ;-)
Post Reply