Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#2551 Re: reprezentacija
dokazan strucnjak, vidljiv napredak sto se selektorske pozicije tice. sad je samo da vidimo kakvu ce podrsku imati u savezu i kako ce savez shvatiti situaciju i hoce li se adekvatno pripremiti za nadolazece obaveze. u Acinu strucnjost i autoritet ne treba sumnjati
sretno majstore
sretno majstore
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#2552 Re: reprezentacija
Meni je samo žao, kad vidim koliko čovjek entuzijazma ima, što će se brzo uvjeriti sa kakvim gorilama radi. Valjda mu to neće sasjeći i ubiti entuzijazam i optimizam.
- Dupli_skalp
- Posts: 3509
- Joined: 05/08/2008 13:14
- Location: pleme Šavašavaha
#2553 Re: reprezentacija
upravo...Baudelaire wrote:Meni je samo žao, kad vidim koliko čovjek entuzijazma ima, što će se brzo uvjeriti sa kakvim gorilama radi. Valjda mu to neće sasjeći i ubiti entuzijazam i optimizam.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2554 Re: reprezentacija
Da je kako otjerati gorile....Baudelaire wrote:Meni je samo žao, kad vidim koliko čovjek entuzijazma ima, što će se brzo uvjeriti sa kakvim gorilama radi. Valjda mu to neće sasjeći i ubiti entuzijazam i optimizam.
-
El_comadante
- Posts: 9042
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#2555 Re: reprezentacija
dobar trener no vidjčemo hočeli šta postiči. mislim tu i na savez i na naše košarkaše. knačno jedan dobar trener
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#2556 Re: reprezentacija
Ne mogu da vjerujem da je čovjek pristao da se uhvati ukoštac sa seronjama iz saveza, hroničnim nedostatkom finansija i sl... Svaka čast na entuzijazmu, lijepo je vidjeti da u današnje vrijeme ima trenera koje zanima rezultat i lični napredak/nadgradnja nauštrb zarade...
- Comrad
- Posts: 4326
- Joined: 17/04/2007 12:40
- Location: C:\Program files
#2557 Re: reprezentacija
Odlicna vijest, navijao sam za njega jos i prosli put kada je htio da preuzme repku i oni odabrali Sabita Hadzica
I ako nista i ne napravi, drago mi je da je monotonija razbijena. Hvala Mensi i Sabetu, ali vala dosta ih je bilo.
I ako nista i ne napravi, drago mi je da je monotonija razbijena. Hvala Mensi i Sabetu, ali vala dosta ih je bilo.
- van Basten
- Posts: 7958
- Joined: 21/09/2006 02:59
#2558 Re: reprezentacija
pozitivno sam iznenađen. Na hajr i na dobro da ovo izađe
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#2559 Re: reprezentacija
poslije 100 godina jedna dobra vijest vezana za nasu reprezentaciju, konacno mogu redovnije posjecivati ovu temu, sve najbolje novom treneru i da nas izvuce iz dna.
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2560 Re: reprezentacija
Ne samo Aco, nego i Novosel
Sjajna vijest...
-
El_comadante
- Posts: 9042
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#2562 Re: reprezentacija
za sada mi se svidjaju njegove izjave i najave ostaje sad da ga vidimo na djelu.
- vodoprovodčik
- Posts: 595
- Joined: 05/02/2012 22:42
#2563 Re: reprezentacija
Aco majstor. Ako vrati Vardu (dobra pomoć s klupe), uz ovog Sinanovića (prosječan centar, ali igra u acb ligi, i tamo je sigurno nauičio štošta), uz Mirzu (kojem će sigurno taktički pomoć da dolazi u šuterski čiste situacije, a ne kao Sabit, "igraj izolaciju, pa ako pročepi, pročepi"), solidnog Nihada i ostale bekove, par mlađih igrača, može daleko dovest repku.
sretno
sretno
- Richard Wagner
- Posts: 1138
- Joined: 30/04/2011 11:18
#2564 Re: reprezentacija
triput hura za košarkaškog ćiru
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2565 Re: reprezentacija
Mozda idu i bolji dani za nasu kosarku ...Markovic i Firic selektori juniorima i kadetima .. To je puno bolje nego da budu seniorskim jer mladim mogu prenijeti igracko iskustvo a ovim starim treba nesto drugo
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#2566 Re: reprezentacija
odlican potez, bravo
- Dupli_skalp
- Posts: 3509
- Joined: 05/08/2008 13:14
- Location: pleme Šavašavaha
#2567 Re: reprezentacija
info je odakle?Bubalo1 wrote:Mozda idu i bolji dani za nasu kosarku ...Markovic i Firic selektori juniorima i kadetima .. To je puno bolje nego da budu seniorskim jer mladim mogu prenijeti igracko iskustvo a ovim starim treba nesto drugo
edit: http://sportsport.ba/bh_kosarka/firic-n ... deta/74281
- Comrad
- Posts: 4326
- Joined: 17/04/2007 12:40
- Location: C:\Program files
#2568 Re: reprezentacija
Svidja mi se ovo. Jos samo da se i savez malo bolje organizira, ali eto izgleda da su poceli misliti tikvom. Aco je jos u proslom ciklusu trebao biti selektor, ali nema veze.
Slovenia EuroBasket 2013 Group D
1. Georgia
2. Bosnia and Herzegovina
3. Netherlands
4. Romania
5. Latvia
Prva tekma u augustu:
Bosnia and Herzegovina - Latvia
15.08.2012 20:30
Direktno idu 1. i 2. ekipa i četiri najbolje trećeplasirane. Mislim da ne bi trebali imati problema da odemo direktno.
Slovenia EuroBasket 2013 Group D
1. Georgia
2. Bosnia and Herzegovina
3. Netherlands
4. Romania
5. Latvia
Prva tekma u augustu:
Bosnia and Herzegovina - Latvia
15.08.2012 20:30
Direktno idu 1. i 2. ekipa i četiri najbolje trećeplasirane. Mislim da ne bi trebali imati problema da odemo direktno.
- Dupli_skalp
- Posts: 3509
- Joined: 05/08/2008 13:14
- Location: pleme Šavašavaha
#2569 Re: reprezentacija
mirza novi kapiten: http://www.dnevniavaz.ba/sport/kosarka/ ... piten.html
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2570 Re: reprezentacija
Tesko je ugrabiti novog McCalebba. Ako iko moze, onda ce to Aco uklopiti. Vidim da se vrsi selekcija igraca po Spaniji, iznenadjujuce koliko nasih kosarkasa ima tamo.
-
El_comadante
- Posts: 9042
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#2571 Re: reprezentacija
vidječemo za sada dobro radi, odnosno prati naše igraće razgovara pregovara sa Amerima da igraju za nas, e još samo čekamo početak kvalifikacija i da vidimo kako to izleda na parketu.
- vodoprovodčik
- Posts: 595
- Joined: 05/02/2012 22:42
#2572 Re: reprezentacija
Šta Aco zapravo traži? Ako traži combo-beka poput McCaleba u Evropi ga neće naći. Ako traži klasičnu dvicu ne vjerujem da će naći boljeg od Domerkanta. Pošto je očito da više na računa na Henrija, onda vjerovatno traži trojku ili pak nekog swingmena, jer do sada smo igrali sa dvije dvojke. Možda je ova potraga i pozitivan potez jer bi atletski razvijeno nisko krilo moglo ostvaritivati igru u postu, što bi omogućilo Mirzi da izvuče neke lakše šuteve jer je do sada uglavnom igrao neku izolaciju , ako one glupe Sabitove postavke uopšte možemo nazvati tako.
- spree
- Posts: 8667
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#2573 Re: reprezentacija
http://euroleaguequiz.euroleague.net/vo ... voting.php. na ovom liku mozete glasati za mirzu i henryja za all-euroleague team.
-
brazzo20
- Posts: 248
- Joined: 31/10/2011 17:56
#2574 Re: reprezentacija
http://sportsport.ba/bh_kosarka/savovic ... bije/79907
Takvih ljudi i ne trebamo u reprezentaciji, ili igraj sa srcem ili nemoj nikako
Takvih ljudi i ne trebamo u reprezentaciji, ili igraj sa srcem ili nemoj nikako
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#2575 Re: reprezentacija
a kada ga odbije Srbija pjeske ce doci na okupljanje repr. BiH i naravno uz izjave da nikad nije ni razmisljao ciji ce dres da obuce.
