Najlakse ti je u kupatilo.Jako svjetlo,dignes nogu na zenin bide i udri.Al zakljucaj se.Fudo387 wrote:Postoje, evo recimo ja upalim svjetlo.HAVANA wrote:kakavdanakneiskustvu wrote: meni kolege davno rekose da mogu ograjisati ako rezem nokte po mraku,ja ih pitam sta im znaci to ograjisati, e sad,puno pitas kazu oni,ali opet mi kazu ograjisaces ako to radis po mrakuPa gdje nadje takve kolege?Ja sam konto vazda da je to zajebancija.Zar postoje stvarno takvi likovi?
Ne znam kako vama uspjeva, jebi ga, ja u mraku nista ne vidim.
Zahiragić opet jaše
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#2551 Re: Zahiragić opet jaše
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#2552 Re: Zahiragić opet jaše
odrežeš nokte navece--ujutro ustaneš i nako u gacama izadješ na ulicu, kreneš trcat vilsonovim i pjevaš na vas glasHAVANA wrote:A fakat sta je ograjisat,najebat,sta li?
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#2553 Re: Zahiragić opet jaše
To mi uopste lose ne zvuci.
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#2554 Re: Zahiragić opet jaše
HAVANA wrote:To mi uopste lose ne zvuci.


- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#2555 Re: Zahiragić opet jaše
Jel platio kaznu zbog kontra smjera?
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#2556 Re: Zahiragić opet jaše
A dje ovaj zahiragic ograjiso pa ispade ovakav ? Jos mu neko sihre bacio da nikad fakultet ne zavrsi.
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#2557 Re: Zahiragić opet jaše
jebo zahiragice--fataj se tambure i deder nam jeNNu u birtijuHAVANA wrote:A dje ovaj zahiragic ograjiso pa ispade ovakav ? Jos mu neko sihre bacio da nikad fakultet ne zavrsi.
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#2558 Re: Zahiragić opet jaše
Kaka tambura jedva pricam.Jedino da probam malo travaricom izgargarat? Kaze zena ti gargaras,gargaras...na kraju 2 pune case popijes,ispusis po kutije,ufatis se gitare...Ja ti lijeka,narodnog... 
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#2559 Re: Zahiragić opet jaše
HAVANA wrote:Kaka tambura jedva pricam.Jedino da probam malo travaricom izgargarat? Kaze zena ti gargaras,gargaras...na kraju 2 pune case popijes,ispusis po kutije,ufatis se gitare...Ja ti lijeka,narodnog...
eto te ko moj dajdža--svaku noc foliro da ga zub boli---gargašo u ustima da bol prestane--polovka tamaM
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2560 Re: Zahiragić opet jaše
HAVANA wrote:Kaka tambura jedva pricam.Jedino da probam malo travaricom izgargarat? Kaze zena ti gargaras,gargaras...na kraju 2 pune case popijes,ispusis po kutije,ufatis se gitare...Ja ti lijeka,narodnog...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#2562 Re: Zahiragić opet jaše
.
Last edited by uglavnomja on 18/04/2017 09:56, edited 1 time in total.
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#2563 Re: Zahiragić opet jaše
uglavnomja wrote:kakavdanakneiskustvu wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/univerz ... /170417113
"...navodi se u stavu koji potpisuje Predsjedništvo Unije studenata Univerziteta "Džemal Bijedić""
izjava bez imena i potpisa odgovorne osobe - laz i ubleha. kao i sve ostalo, na minderu, u halki, ispod tepiha, stoka je svakako sitnog zuba![]()
prolazi vec 25 godina.
a posebno je zanimljiv dio finansijski izvjestaj. bas me zanima sa koliko para raspolazu. i na sta ih trose. i da li su sve iz fakultetskih bdzetskih sredstava ili ima i ta trane?
a ne razumijem ni ove sto k'o talasaju, ali po medijima
zna se gdje se udara, ministarstvo, svi nivoi, finansijska inspekcija,kantonalna vlada ombudsmeni ... zvanican zahtjev da se dobije statut
a moze se provesti i "referendum na univerzitetu, sa par pitanja:
da li ste znali za izbore
da li ste imali mogucnost da glasate
da li ste glasali
da li se slazete da "izabrana" osoba xy bude predsjednik unije
pa na sud.
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#2564 Re: Zahiragić opet jaše
Lažne vijesti iz nesvijesti
Zvao me jednom prilikom prije trideset godina glavni urednik Nedjeljne Dalmacije da mi kaže kako je javni tužitelj zbog Ferala zabranio novine.
Piše: Boris DEŽULOVIĆ
Imao je on taj običaj, da zabranjuje novine. Mislim, javni tužitelj.
Elem, zajebavali smo se mi u Feralu nešto s Miloševićevim mitinzima, JNA i Centralnim komitetom, a javni tužitelj zabranio novine i otjerao nas na sud zbog “uznemiravanja javnosti” i “širenja lažnih vijesti”. Danas, kad su fake-news, lažne vijesti - i kako ono, “alternativne činjenice” – kao posve legitimna informativno-komunikacijska forma našle mjesto i u mainstream medijima, zabavno se sjetiti kako je u ono grdo komunističko vrijeme to među tužiteljima bio dosta popularan članak krivičnog zakona: “uznemiravanje javnosti” - odnosno uzbunjivanje radnih ljudi i građana, dakle podrivanje ustavnog poretka - “širenjem lažnih vijesti”.
Komunisti nisu imali bog zna kako razvijen smisao za humor – drugom jednom prilikom, recimo, beogradski je SUBNOR gnjevno demantirao našu zajebanciju kako je Slobodan Milošević vanbračni sin Josipa Broza - ali su, kako vidite, u krivičnom pravu i medijskoj regulaciji bili ispred svog vremena. Divizije bjelosvjetskih intelektualaca i zakonodavaca danas mudruju kako zaustaviti fake-news pandemiju, siroti Mark Zuckerberg i gazde Googlea troše desetine milijuna dolara da razviju algoritam koji će spriječiti širenje lažnih vijesti, a jugoslavenski komunisti još prije trideset godina imali gotov zakonski paragraf koji se zvao upravo “širenje lažnih vijesti”.
Stvar je na časnom komunističkom sudu, da skratim priču, ispala dosta zabavna, jer je naš advokat u nadahnutom pledoajeu održao sudu i tužilaštvu predavanje iz teorije književnosti, objasnivši kako su vic i satira po definiciji “lažna vijest”. Ne postoji, jebiga, istinita satira.
Ili barem nije postojala u ono vrijeme.
Tridesetak godina kasnije, lani negdje baš u ovo doba, opskurni hrvatski televizijski voditelj i ustaški patuljak Velimir Bujanec – osebujni štrumpfirer što je pravomoćno osuđen zbog plaćanja prostitutki kokainom – preko svoga je odvjetničkog ureda javno demantirao i tužio sudu satirički portal News Bar zbog teksta “Hitna pomoć oživljavala Bujanca nakon vijesti o zapljeni kokaina vrijednog 44 milijuna dolara!”, mrtav ozbiljan tvrdeći kako je “netočno da je Hitna pomoć oživljavala Bujanca nakon vijesti o zapljeni kokaina vrijednog 44 milijuna dolara”, kako je “netočno da je vijest o zaplijeni tisuću i sto kilograma najfinijeg kolumbijskog bijelog praha bila previše za velikog Hrvata sa slabim srcem”, i kako je “cijeli članak netočan”.
Svakako, to da komunisti i Hrvati nemaju smisla za humor - pa mrtvi ozbiljni, s pečatima javnih tužilaštava i zagrebačkih advokatskih kancelarija, demantiraju viceve – nije posve nova stvar. Kad je bog dijelio smisao za humor, Hrvati su bili u redu za sunce, more i otoke, a komunisti u redu za brašno, ulje i kafu. Reći ću vam što je posve nova stvar: posve nova stvar je da smisao za humor nemaju ni Bosanci, narod koji je – dok je dobri Allah dijelio naftu i zemni plin – jedini bio u redu za smisao za humor.
I koji još do jučer ništa drugo osim smisla za humor zapravo nije ni imao.
Ovih dana opskurni sarajski štrumpfirer Haris Zahiragić - predsjednik SPUS-a, Studentskog parlamenta Univerziteta u Sarajevu - javno je tako portalu karakter.ba zaprijetio sudskom tužbom zbog satiričkog teksta “SPUS: Nismo Srbi pa da protestujemo”, u kojemu se autor zajebava kako Studentski parlament tvrdi da “sarajevski studenti nisu na ulicama jer uče, jer nisu narkomani, bolesnici, Srbi, pijandure i sve ono što nam je komunizam ostavio u zaostavštini”.
Mrtav je ozbiljan Haris Zahiragić, uzorni student sarajevskog Pravnog fakulteta, na to presavio tabak, olizao plajvaz i medijima poslao mrko saopćenje, citiram: “Obraćamo se javnosti sa demantom na vijest objavljenu na jednom od satiričkih portala - a vezanu za proteste naših kolega studenata u Srbiji - koja naravno nije tačna.”
“Koja naravno nije tačna.”
Naravno da „naravno nije tačna“, dragi Harise, kukala ti svaka pojedinačna katedra fakulteta koji studiraš! Vic i satira po definiciji nisu točni. Vic i satira po definiciji su lažne vijesti. Sam smisao vica i satire, ne znam kako bih to studentu prava jednostavnije objasnio, u tome je da “naravno nisu tačni”. Stoga su viceve i satiru do sad, što se zna, sudski progonili i demantirali samo Hrvati i komunisti. Komunisti koji su nam – uz one “narkomane, bolesnike, Srbe i pijandure” iz vica – “ostavili u zaostavštini” i političku satiru kao širenje lažnih vijesti. Kad bi, naime, bila točna, ne bi bila politička satira, već bi bila komunistička Hrvatska.
U toj komunističkoj BiH, Bosni i Hrvatskoj, političke satire više nema, jer se – kao i sam koncept fake-news, odnosno lažnih vijesti – preselila u mainstream. Na primjer: desničarski mamlaz što mrtav ozbiljan s advokatima demantira satiričke tekstove nekad bi sam po sebi bio vic i satira. Bila bi to dobra zajebancija na račun desničarskih mamlaza bez smisla za humor, dok bi se desničarski mamlazi ljutili što ih satiričari prikazuju glupim idiotima. Danas, međutim, takve stvari izlaze u novinama kao vijest. Danas se desničarski mamlazi radije, eto, sami prikazuju. To rade tako da za istu stvar – da su, naime, glupi idioti – optužuju čitatelje.
“Nažalost, u našem društvu, očito, veliki broj građana ne može vidjeti jasnu razliku između stvarne i ‘satirične’ ili izmišljene vijesti, što evidentno mnogi mediji zloupotrebljavaju”, mrtav ozbiljan tako u svome mrkom saopćenju za javnost zdvaja nad njenom inteligencijom mladi student prava Haris Zahiragić, budući kadija tužitelj ili kadija sudac, niti u jednom trenutku ne pomislivši kako “veliki broj građana ne vidi jasnu razliku između stvarne i ‘satirične’ vijesti” baš zbog toga što u izokrenutoj bosanskohercegovačkoj zbilji zaista postoje mamlazi koji mrtvi ozbiljni demantiraju satirične vijesti, dokidajući i onu posljednju, tanku granicu između stvarnosti i satire.
I sâm sam, recimo, tri dana guglao i provjeravao da nije možda i vijest o Zahiragićevu demantu zapravo satira, sve čekajući Zahiragićev demant satiričkog demanta, da se onda konačno predam, ostavim ovoga posla i mirno raziđem.
Pa stanem pred dobrog Allaha u red za naftu.
-
broj dva
- Posts: 5450
- Joined: 15/07/2014 20:59
- Location: Šeher Oslo
#2566 Re: Zahiragić opet jaše
Ljudi koji su tako glupi kao mladi Zahiragic a pri tome tako puni sebe i ubjedjeni u ispravnost svojih stavova su idealni za religiju i politiku, dvije oblasti gdje im te osobine nisu nedostatak nego prednost.
Daleko ce dogurati.
Daleko ce dogurati.
- Sara03
- Posts: 3334
- Joined: 22/02/2017 03:17
#2567 Re: Zahiragić opet jaše
Baš tako, pravi se pametan a ne poznaje ni osnove onoga o čemu raspravlja.
Kaže predsjednički sistem u Francuskoj i Rusiji.
Kaže ogromne ovlasti predsjednika SAD-a.
Pa bolan, haj' što si imao predmet Savremeni pravno-politički sistemi, al' zar nisi mimo toga mogao izvući neke najbrutalnije osnove.

Kaže predsjednički sistem u Francuskoj i Rusiji.
Kaže ogromne ovlasti predsjednika SAD-a.
Pa bolan, haj' što si imao predmet Savremeni pravno-politički sistemi, al' zar nisi mimo toga mogao izvući neke najbrutalnije osnove.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2568 Re: Zahiragić opet jaše
seln wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Lažne vijesti iz nesvijesti
Zvao me jednom prilikom prije trideset godina glavni urednik Nedjeljne Dalmacije da mi kaže kako je javni tužitelj zbog Ferala zabranio novine.
Piše: Boris DEŽULOVIĆ
Imao je on taj običaj, da zabranjuje novine. Mislim, javni tužitelj.
Elem, zajebavali smo se mi u Feralu nešto s Miloševićevim mitinzima, JNA i Centralnim komitetom, a javni tužitelj zabranio novine i otjerao nas na sud zbog “uznemiravanja javnosti” i “širenja lažnih vijesti”. Danas, kad su fake-news, lažne vijesti - i kako ono, “alternativne činjenice” – kao posve legitimna informativno-komunikacijska forma našle mjesto i u mainstream medijima, zabavno se sjetiti kako je u ono grdo komunističko vrijeme to među tužiteljima bio dosta popularan članak krivičnog zakona: “uznemiravanje javnosti” - odnosno uzbunjivanje radnih ljudi i građana, dakle podrivanje ustavnog poretka - “širenjem lažnih vijesti”.
Komunisti nisu imali bog zna kako razvijen smisao za humor – drugom jednom prilikom, recimo, beogradski je SUBNOR gnjevno demantirao našu zajebanciju kako je Slobodan Milošević vanbračni sin Josipa Broza - ali su, kako vidite, u krivičnom pravu i medijskoj regulaciji bili ispred svog vremena. Divizije bjelosvjetskih intelektualaca i zakonodavaca danas mudruju kako zaustaviti fake-news pandemiju, siroti Mark Zuckerberg i gazde Googlea troše desetine milijuna dolara da razviju algoritam koji će spriječiti širenje lažnih vijesti, a jugoslavenski komunisti još prije trideset godina imali gotov zakonski paragraf koji se zvao upravo “širenje lažnih vijesti”.
Stvar je na časnom komunističkom sudu, da skratim priču, ispala dosta zabavna, jer je naš advokat u nadahnutom pledoajeu održao sudu i tužilaštvu predavanje iz teorije književnosti, objasnivši kako su vic i satira po definiciji “lažna vijest”. Ne postoji, jebiga, istinita satira.
Ili barem nije postojala u ono vrijeme.
Tridesetak godina kasnije, lani negdje baš u ovo doba, opskurni hrvatski televizijski voditelj i ustaški patuljak Velimir Bujanec – osebujni štrumpfirer što je pravomoćno osuđen zbog plaćanja prostitutki kokainom – preko svoga je odvjetničkog ureda javno demantirao i tužio sudu satirički portal News Bar zbog teksta “Hitna pomoć oživljavala Bujanca nakon vijesti o zapljeni kokaina vrijednog 44 milijuna dolara!”, mrtav ozbiljan tvrdeći kako je “netočno da je Hitna pomoć oživljavala Bujanca nakon vijesti o zapljeni kokaina vrijednog 44 milijuna dolara”, kako je “netočno da je vijest o zaplijeni tisuću i sto kilograma najfinijeg kolumbijskog bijelog praha bila previše za velikog Hrvata sa slabim srcem”, i kako je “cijeli članak netočan”.
Svakako, to da komunisti i Hrvati nemaju smisla za humor - pa mrtvi ozbiljni, s pečatima javnih tužilaštava i zagrebačkih advokatskih kancelarija, demantiraju viceve – nije posve nova stvar. Kad je bog dijelio smisao za humor, Hrvati su bili u redu za sunce, more i otoke, a komunisti u redu za brašno, ulje i kafu. Reći ću vam što je posve nova stvar: posve nova stvar je da smisao za humor nemaju ni Bosanci, narod koji je – dok je dobri Allah dijelio naftu i zemni plin – jedini bio u redu za smisao za humor.
I koji još do jučer ništa drugo osim smisla za humor zapravo nije ni imao.
Ovih dana opskurni sarajski štrumpfirer Haris Zahiragić - predsjednik SPUS-a, Studentskog parlamenta Univerziteta u Sarajevu - javno je tako portalu karakter.ba zaprijetio sudskom tužbom zbog satiričkog teksta “SPUS: Nismo Srbi pa da protestujemo”, u kojemu se autor zajebava kako Studentski parlament tvrdi da “sarajevski studenti nisu na ulicama jer uče, jer nisu narkomani, bolesnici, Srbi, pijandure i sve ono što nam je komunizam ostavio u zaostavštini”.
Mrtav je ozbiljan Haris Zahiragić, uzorni student sarajevskog Pravnog fakulteta, na to presavio tabak, olizao plajvaz i medijima poslao mrko saopćenje, citiram: “Obraćamo se javnosti sa demantom na vijest objavljenu na jednom od satiričkih portala - a vezanu za proteste naših kolega studenata u Srbiji - koja naravno nije tačna.”
“Koja naravno nije tačna.”
Naravno da „naravno nije tačna“, dragi Harise, kukala ti svaka pojedinačna katedra fakulteta koji studiraš! Vic i satira po definiciji nisu točni. Vic i satira po definiciji su lažne vijesti. Sam smisao vica i satire, ne znam kako bih to studentu prava jednostavnije objasnio, u tome je da “naravno nisu tačni”. Stoga su viceve i satiru do sad, što se zna, sudski progonili i demantirali samo Hrvati i komunisti. Komunisti koji su nam – uz one “narkomane, bolesnike, Srbe i pijandure” iz vica – “ostavili u zaostavštini” i političku satiru kao širenje lažnih vijesti. Kad bi, naime, bila točna, ne bi bila politička satira, već bi bila komunistička Hrvatska.
U toj komunističkoj BiH, Bosni i Hrvatskoj, političke satire više nema, jer se – kao i sam koncept fake-news, odnosno lažnih vijesti – preselila u mainstream. Na primjer: desničarski mamlaz što mrtav ozbiljan s advokatima demantira satiričke tekstove nekad bi sam po sebi bio vic i satira. Bila bi to dobra zajebancija na račun desničarskih mamlaza bez smisla za humor, dok bi se desničarski mamlazi ljutili što ih satiričari prikazuju glupim idiotima. Danas, međutim, takve stvari izlaze u novinama kao vijest. Danas se desničarski mamlazi radije, eto, sami prikazuju. To rade tako da za istu stvar – da su, naime, glupi idioti – optužuju čitatelje.
“Nažalost, u našem društvu, očito, veliki broj građana ne može vidjeti jasnu razliku između stvarne i ‘satirične’ ili izmišljene vijesti, što evidentno mnogi mediji zloupotrebljavaju”, mrtav ozbiljan tako u svome mrkom saopćenju za javnost zdvaja nad njenom inteligencijom mladi student prava Haris Zahiragić, budući kadija tužitelj ili kadija sudac, niti u jednom trenutku ne pomislivši kako “veliki broj građana ne vidi jasnu razliku između stvarne i ‘satirične’ vijesti” baš zbog toga što u izokrenutoj bosanskohercegovačkoj zbilji zaista postoje mamlazi koji mrtvi ozbiljni demantiraju satirične vijesti, dokidajući i onu posljednju, tanku granicu između stvarnosti i satire.
I sâm sam, recimo, tri dana guglao i provjeravao da nije možda i vijest o Zahiragićevu demantu zapravo satira, sve čekajući Zahiragićev demant satiričkog demanta, da se onda konačno predam, ostavim ovoga posla i mirno raziđem.
Pa stanem pred dobrog Allaha u red za naftu.
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#2569 Re: Zahiragić opet jaše
bivsi narko navijac a sad hodzica amater 
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#2570 Re: Zahiragić opet jaše
Idealni su i za narod.broj dva wrote:Ljudi koji su tako glupi kao mladi Zahiragic a pri tome tako puni sebe i ubjedjeni u ispravnost svojih stavova su idealni za religiju i politiku, dvije oblasti gdje im te osobine nisu nedostatak nego prednost.
Daleko ce dogurati.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#2571 Re: Zahiragić opet jaše
Zahiragić je poluidiot i kloc, ali i lijep alibi za nedjelovanje lijenoj, komotnoj, inertnoj sarajevskoj mladeži,
Ako je on vaš predstavnik, onda ste vjerovatno i isti kao on,
ako vas on može zaustaviti, onda vjerovatno i niste zalužili bolje.
studenti beograda

zagreba

skoplja

ljubljane

sarajeva

Ako je on vaš predstavnik, onda ste vjerovatno i isti kao on,
ako vas on može zaustaviti, onda vjerovatno i niste zalužili bolje.
studenti beograda

zagreba

skoplja
ljubljane

sarajeva

-
FrozenCastle
- Posts: 748
- Joined: 01/09/2007 15:39
#2572 Re: Zahiragić opet jaše
Burno u studiju N1: Zahiragić o kontroverznim izjavama http://ba.n1info.com/a150582/Vijesti/Vi ... avama.html
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#2573 Re: Zahiragić opet jaše
Emela je katastrofalno odradila intervju... Od toliko bljuvotina koje je ovaj u proteklom periodu izjavio i problematičnih stavova koje je iznio, ona se uhvatila kupanja ribicaFrozenCastle wrote:Burno u studiju N1: Zahiragić o kontroverznim izjavama http://ba.n1info.com/a150582/Vijesti/Vi ... avama.html
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#2574 Re: Zahiragić opet jaše
Sarajevskoj mladeži je najbitnije da imaju gdje sjesti na kafici, da im noćni klubovi rade. Njima ovo vrijeme nikada bolje nije bilo. Manje rade, a para ko sa nebesa. Zato su toliko inertni.Banksy wrote:Zahiragić je poluidiot i kloc, ali i lijep alibi za nedjelovanje lijenoj, komotnoj, inertnoj sarajevskoj mladeži,
Ako je on vaš predstavnik, onda ste vjerovatno i isti kao on,
ako vas on može zaustaviti, onda vjerovatno i niste zalužili bolje.
studenti beograda
zagreba
skoplja
ljubljane
sarajeva
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#2575 Re: Zahiragić opet jaše
Baš. Iznio je takav niz laži i podvala koje prosječno informirana osoba može demantirati u dvije rečenice, a ona klima glavom i ni riječ. Pa još kad joj govedo na kraju reče: ''opraštam vam što ste me pitali ovo i ono''cyprus wrote:Emela je katastrofalno odradila intervju... Od toliko bljuvotina koje je ovaj u proteklom periodu izjavio i problematičnih stavova koje je iznio, ona se uhvatila kupanja ribicaFrozenCastle wrote:Burno u studiju N1: Zahiragić o kontroverznim izjavama http://ba.n1info.com/a150582/Vijesti/Vi ... avama.htmlZahiraga izdominirao
