Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Locked
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2551 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by MOSALJOZE »

Ja kad čitam ovaj forum,kontam da sam crna ovca medju bjelim.
Rekao bi čovjek ovdje se svi izjasnili kao ostali :-)
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2552 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by It_is_a_Leclerc »

Izvinite,

jesu li negdje dostupni detaljni podaci da se pogledaju ?
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#2553 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

DaysleepeR wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:

Čekaj bolan, ne pravi Bosna jedina popis stanovništva i domaćinstava u svijetu, rade to sve normalne države. Popis je civilizacijsko dostignuće, nikakav alat za cijepanje države i to što ti pišeš. :mrgreen: Druga je stvar što je su nekima ove brojke pokvarile vlažne snove ali za to Bošnjaci nisu krivi. :wink:
ovo nije država poput ostalih. elem zaboravite da sam išta rekao.
Znam ja to ali ne kontam tvoju poentu. Kao postojanje Bošnjaka negira Bosnu i Hercegovinu kao državu...ne kontam te fakat? :shock:
Romanija
Posts: 2563
Joined: 02/10/2008 15:56
Location: Brexitland

#2554 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Romanija »

Sarajevo. . . . . 1991. . . 527 000
10 opstina
Sarajevo . . . . .2013. . .460 000 (cca)
(Kanton + RS)
I pored novogradnje, sve privatne bespravne gradnje, jezivo ......
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2555 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by mO k3 »

Thorgerson wrote:A nije ni ova slucajno danas postrojila...
Image
:thumbup:
Postrojila ih šefica :D
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#2556 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by KB9 »

cuj mi idemo ka tome da se drzava podjeli i dobijemo svoj dio

majstore da ti nisi slucajno istocno rajvosa samo ti crnjak napisat? :-)
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21059
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#2557 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by DaysleepeR »

Drvosjeca iz Dejcica wrote: Znam ja to ali ne kontam tvoju poentu. Kao postojanje Bošnjaka negira Bosnu i Hercegovinu kao državu...ne kontam te fakat? :shock:
nisam ja to rekao. elem, biće bosne, sve OK. nije dan za hipotetičke rasprave. drugi put ćemo.
User avatar
argyle
Posts: 1911
Joined: 17/10/2010 09:56
Location: Džamahirija Bosna

#2558 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by argyle »

It_is_a_Leclerc wrote:Izvinite,

jesu li negdje dostupni detaljni podaci da se pogledaju ?
http://www.popis2013.ba/popis2013/doc/P ... zdanje.pdf
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21059
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#2559 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by DaysleepeR »

KB9 wrote:cuj mi idemo ka tome da se drzava podjeli i dobijemo svoj dio

majstore da ti nisi slucajno istocno rajvosa samo ti crnjak napisat? :-)
zna pola starog foruma ko sam i šta sam.
Boskero
Posts: 481
Joined: 21/08/2013 05:08

#2560 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Boskero »

DaysleepeR wrote:
desni wrote:
cyprus wrote:
Na isto ono na šta je i dosad ličila...
Ne baš lik je ljut zbog rezultata objavio da će se sad proglasiti nezavisnost rs a to onda nije isto :?
lik je ovdje na forumu od 2003 godine. i nisam ja ljut, samo iznosim svoja zapažanja.
po meni sva dešavanja idu ka tome, i ovaj popis, ljudima je draže da su bošnjaci nego bosanci, samim tim, svejedno im je kako im se država zove. sutra se može zvati republika Bošnjačka, ne vjerujem da če ovoj većini smetati, pogotovo ako su 99%. a republika bošnjačka vodi ka republici srpskoj.
o tome ja pričam. o razbijanju BiH od strane bošnjaka i bošnjačke politike.
Koliki hipokrat moraš biti da ovo kažeš, bošnjacke politicke scene nema vec dvije decenije, ako samo obratiš pažnju na pišljivi zakon o oporezivanju dobitaka na kladionici bice ti sve jasno da ne govorim o bitnijim stvarima.
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#2561 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by escobar__ »

According to ovih cca. 2%, još će ispast da je apsolutna većina Bošnjaka najveći problem BiH. :lol:
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#2562 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by arzuhal »

mO k3 wrote:
Thorgerson wrote:A nije ni ova slucajno danas postrojila...
Image
:thumbup:
Postrojila ih šefica :D
Ništa ona njih nije postrojila, pokazalo se da je Kukićeva informacija - "iz diplomatskih izvora" da će ih Angela naribat i da "razgovori će biti sve samo ne ugodni" - prdnula u šišu, Angela pohvalila napredak BiH (!?), sve nasmijano, fino, ljucki...

Idemo dalje, pa šta bude... :sax:
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21059
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#2563 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by DaysleepeR »

Boskero wrote:
Koliki hipokrat moraš biti da ovo kažeš, bošnjacke politicke scene nema vec dvije decenije, ako samo obratiš pažnju na pišljivi zakon o oporezivanju dobitaka na kladionici bice ti sve jasno da ne govorim o bitnijim stvarima.
hipokrit. hipokrat je onaj što je onu zakletvu napisao.

lutko, ovo je forum i ovdje se razgovara. ova tema je danas samo za izražavanje radosti zbog pobjede i to sam vidio.

raspravljaće se u budućnosti, danas očito ne. prestanite me prozivati ad hominem.
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#2564 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by sadie_forever »

Tuzla nije najcafirskiji grad Bosne ,to je Centar Sarajevo
:D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#2565 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Bloo »

DaysleepeR wrote:
KB9 wrote:cuj mi idemo ka tome da se drzava podjeli i dobijemo svoj dio

majstore da ti nisi slucajno istocno rajvosa samo ti crnjak napisat? :-)
zna pola starog foruma ko sam i šta sam.

špijun!
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2566 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by cyprus »

KB9 wrote:cuj mi idemo ka tome da se drzava podjeli i dobijemo svoj dio

majstore da ti nisi slucajno istocno rajvosa samo ti crnjak napisat? :-)
Pa kad čovjek pročita nešto ovako:
julisiz es grant wrote:To je ta njihova "kolijevka lava" što reko Šantić :lol:
Što je naša ljuta Krajina naseljena, mašala :thumbup: :bih:
... onda ovo što Daysleeper kaže (iako možda pretjerano), ne izgleda sasvim bez osnova... A Ulixovo rezonovanje dijeli ogroman broj ovih koji sad 'slave'...
Last edited by cyprus on 30/06/2016 14:49, edited 1 time in total.
User avatar
video
Posts: 8467
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#2567 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by video »

studiorum_tuzlaensis wrote:
DaysleepeR wrote:ma ja iznosim zapažanje, nemojte vaditi sablje, tu sam ja iz Sarajeva, naš
naš kao Bošnjak? ili ono naš, gradska raja, ma ja sam ti Bosanac. :-) :lol:
Ma kao motorista
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#2568 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by KB9 »

bosnje hoce da uruse i rasparcaju svoju drzavu, demencija cista, jarane haman si ti pravo star forumas :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 140446
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2569 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by muha_sa »

Bloo wrote:
DaysleepeR wrote:
KB9 wrote:cuj mi idemo ka tome da se drzava podjeli i dobijemo svoj dio

majstore da ti nisi slucajno istocno rajvosa samo ti crnjak napisat? :-)
zna pola starog foruma ko sam i šta sam.

špijun!
fula :-)

evo sta je :)

Image
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#2570 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by arzuhal »

DaysleepeR wrote:ma ja iznosim zapažanje, nemojte vaditi sablje, tu sam ja iz Sarajeva, naš
Ma kakve sablje na nikakva zapažanja, ništa ne brini...
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#2571 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Bloo »

DaysleepeR wrote:
Boskero wrote:
Koliki hipokrat moraš biti da ovo kažeš, bošnjacke politicke scene nema vec dvije decenije, ako samo obratiš pažnju na pišljivi zakon o oporezivanju dobitaka na kladionici bice ti sve jasno da ne govorim o bitnijim stvarima.
hipokrit. hipokrat je onaj što je onu zakletvu napisao.

lutko, ovo je forum i ovdje se razgovara. ova tema je danas samo za izražavanje radosti zbog pobjede i to sam vidio.

raspravljaće se u budućnosti, danas očito ne. prestanite me prozivati ad hominem.
care :)

kontam sve šta govoriš, ali nema poente u ovom momentu
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21059
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#2572 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by DaysleepeR »

Bloo wrote:
care :)

kontam sve šta govoriš, ali nema poente u ovom momentu
:thumbup: :bih:
User avatar
Danguba
Posts: 15912
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#2573 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Danguba »

DaysleepeR wrote:s obzirom koliki je orgazam radi ovih 51%, uvjeren sam da će biti pičkin dim prodati bošnjacima podjelu bosne samo da bi dobili dio u kojem će imati 99%

ali uvjeren

btw. ode RS u samostalnost, živi bili pa vidjeli.
intimne zelje ostavi za sebe. :izet:
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#2574 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by BHCluster »

Connaisseur Karlin wrote:
BHCluster wrote:OVO SU ČINJENICE:

- Nacionalna struktura stanovništva: 50,11% Bošnjaka, 15,43% Hrvata, 30,78%. Srba, 0,77% stanovništva se nije izjasnilo.
Ipak se nije upisalo dovoljno Bosnjacke dijaspore iz RS! Status Bosanjaka ce i dalje biti jako los,a Bosanjci u Federaciji nemaju takve probleme! Rezultat popisa nece promjeniiti njihov polozaj u RS.
Problem Bosnjaka u bh. entitetu RS nije njihov broj nego institucionalno krsenje ljudskih prava od strane vladajuce politicke strukture u tom entitetu.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#2575 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Connaisseur Karlin »

BHCluster wrote:
Connaisseur Karlin wrote: Ipak se nije upisalo dovoljno Bosnjacke dijaspore iz RS! Status Bosanjaka ce i dalje biti jako los,a Bosanjci u Federaciji nemaju takve probleme! Rezultat popisa nece promjeniiti njihov polozaj u RS.
Problem Bosnjaka u bh. entitetu RS nije njihov broj nego institucionalno krsenje ljudskih prava od strane vladajuce politicke strukture u tom entitetu.
Pa zasto se ovoliko radujete sa rezultatima popisa ( iako sam ranije pisala,da popsis nece nista promjeniti)?
Locked